FOTOGRAFIE Z VÝSTAV  r.2003

                             Update 25.01.2004

                         Speciálna výstava retrieverov, Nitra, 23.11.2003                                                

Fairywood´s Tara a Whispering Bell Heather´s Fleurie

V1, CAC a V2, r.CAC tř.otevřená

First Lady Aldamity (Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty)

Výborná 3, tř.otevřená

Warm Smile Tankaram (Pearl Diver Tankaram x My Love Tankaram)

Výborná 4, tř.otevřená

Bagira Bellus Margo (Ch Tsarodej Snowstorm x ICh Easy Black od Himalájského Cedru)

velmi nadějná 2, tř.baby

Enzo Lab Treasure´s (Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind)

Výborný 1, CAC, mezitřída

Clark Minortus (Sam Masters x Bestie Sen Sibyl)

výborný 2, mezitřída

Champion of Tankaram (Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)

Výborný 3, tř.mladých

God Bless Tankaram (Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)

Velmi dobrý, tř.mladých

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHLS 25.10.2003

ADOLF OF BROWNBANK COTTAGE (Birchbrook Paddington Bear x Queenmary)

V4, třída vítězů

AMBERSIDE JA-STA CZECH (Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Janet z Javořických lesů)

Výborná, tř.pracovní

BLACK BRILLIANT RESCATOR (Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly Thepistol)

V1, CAC mezitřída

DANY SABLE BLUES (Ladylands Boy x Zia Golden Erinor)

Výborná, tř.otevřená

DARWBY Z MUCHOVY BOUDY a WHISPERING BELL HEATHER´ S FLEURIE

V2 r.CAC a V1 CAC třída vítězů

ENZO LAB TREASURE´ S (Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind)

Výborná 1 mezitřída

FACE TO FACE OF BOHEMIA BRAS (Rosanan Adventurer x Makepeace Love Bohemia Bras)

Výborná, třída otevřená

FAIRYWOOD´ S MYSTERIOUS (Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Wild Romance)

V1, CAJC tř.mladých

FAIRYWOOD´ S NAPOLEON (Belle Armani of the Music Forest x Buttacre Antonia Award)

V1, CAC třída vítězů

FAIRYWOOD´S XQUISITE ACER (Birchbrook Paddington Bear x Fairywood´s Blue Bell)

V1, CAC, KLUBOVÝ VíTĚZ, BOB třída otevřená

FAIRYWOOD´S XQUISITE ACER (Birchbrook Paddington Bear x Fairywood´s Blue Bell)

V1, CAC, KLUBOVÝ VíTĚZ, BOB třída otevřená

FAIRYWOOD´ S YVANA (Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki)

Výborná 3 třída vítězů

FALCO REGENT PLUS (Rocheby Smokescreen x Dolly Regent Plus)

Výborný mezitřída

FANY Z RADÍKOVSKÝCH ŠANCÍ (Woolmans Christopher x Bia z Radíkovských Šancí)

V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN PLEMENE 8,5 r.

FANY Z RADÍKOVSKÝCH ŠANCÍ (Woolmans Christopher x Bia z Radíkovských Šancí)

V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN PLEMENE 8,5 r.

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY (Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy)

Výborná 4 třída mladých

JAKOBINIA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU (Ladylands Boy x Flava ze Smolinky)

V1, CAC třída pracovní

MIODYCA SUNNY SUNDAY (Fairywood´s Romeo x Miodyca Polaire)

V1, CAC třída otevřená

NATÁLIE OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU (Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru)

Výborná 2, r.CAC třída pracovní

QVISTI LIBOŠOVSKÁ BLATA (Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi)

Výborná 2, r.CAC třída otevřená

TSARODEJ TAYLOR MADE a ROSANAN MASCARPONE

V2, r.CAC a V4 mezitřída

JCh O´ SOFINAS PLAY THE GAME (Winnie´s Madison x O´Sofinas the Magic One)

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ třída pracovní

TSARODEJ TAYLOR MADE (Tweedledum Against All Odds x Tsarodej Popcorn)

Výborná 2, r.CAC mezitřída

VITALITY OF TANKARAM a FAIRYWOOD´ S NAPOLEON

V2, r.CAC a V1, CAC třída vítězů

2.RETRIEVERTROPHY MARCHEGG (A) 05.10.2003

CACA, KLUBOVÁ VÍTĚZKA   INISHFREE KNOCK ON WOOD AF ASHFORD CASTLE

(Toplicht Miracle S Mac Milan x Penny Royal´s Sound of Music)             

CACA tř.pracovní  STORIE DU BOIS DES LILAS (Mardas Marine x Noisette du Bois des Lilas)

                       r.CACA tř.pracovní FAIRYWOOD´ S YVANA                                      CACA mezitřída WENUS GORSKA FANTAZJA

                      (Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki)                       (Belle Armani of the Music Forest x Mona Liza Gorska Fantazja)

 

 CAJC BRACANAS SHELLY (Holy Golden Drop x Rocheby Royal Marine)

EURODOGSHOW Bratislava (SK) 04.10.2003

EVROPSKÝ VÍTĚZ  CH Poolstead Pigskin (Poolstead Pumpin x Poolstead Penny Piece)  

r.CAC, r.CACIB  Fairywood´s Napoleon (Belle Armani of the Music Forest x Buttacre Antonia´s Award)

EVROPSKÝ VÍTĚZ MLADÝCH  Chartbreaker´s Indigo (Cambremer Kavanagh x Strongline´s Cheeky)

CAC, r.CACIB  Wenus forska Fantazja (Belle Armani of the Music Forest x Mona Liza Gorska Fantazja)

Výborný  CH Foxrush Word Games (Rocheby Whisky Mac x Rocheby Heather Around Foxrush)

Velmi Dobrý  Ingmos Hubert Beck (Carpenny Walpole x Ingmos Chivite)

Klubová výstava Kecskemét (HU) 14.09.2003

Malomközi Chelsea BOB + Rocheby Smokescreen BOS

Rocheby Smokescreen CAC, KV, BOS + Trendmaker´s Take Five r.CAC, KV2

Sáregresi Yuppie CAC mezitřída                        Rotami Botond CAC tř.pracovní

 

                                                   Sáregresi Starlight Zizi CAJC                        Hargitaváraljai Volly V2, r.CAC tř.otevřená

 

 Sáregresi Zarissa V2 tř.mladých

CACIB Kecskemét (HU) 13.09.2003

Malomközi Chelsea CAC, CACIB tř.otevřená

                          Heart-Strings Charming CAC, r.CACIB mezitřída                             Mallorn´s Monsoon CAC tř.šampionů

              

CACIB Mladá Boleslav 06.09.2003

BOB, CACIB Fairywood´s Tara    a    r.CACIB Ch. Katrin od Himalájského Cedru

BOB, CACIB   FAIRYWOOD´ S TARA                                        NEJ VETERÁN   ICH MARKÝZ ERINOR ve věku 11 let! 

CAJC   ROSANAN MASCARPONE, majitel: A.Krutská + R. Aslamo:

 

CACIB Bratislava (SK) 16.-17.08.2003

 

IHA Oberwart (A) 12.07.2003

 

CACIB Lyon (F) 22.06.2003

Work & Show Koblenz (D) 31.05.2003

Světová výstava Dortmund 30.05.2003

CACIB Litoměřice 24.05.2003

Klubová výstava RK CZ Telč 11.05.2003

NV Banská Bystrica 04.05.2003

Klubová výstava LAXENBURG (A) 26.04.2003

 

  

IHA WIESELBURG 05.04.2003

Národní výstava Ostrava 15.03.2003

 

    

  

Speciální výstava retrívrů Bratislava 15.02.2003

MVP BRNO 08.02.2003

MVP TRENČÍN 25.01.2003

NV BRNO 21.09.2002

  

MV Mladá Boleslav 07.09.2002

ZPĚT

DOMů

BACK

HOME