FOTOGRAFIE Z VÝSTAV  r.2004

                             PICTURES FROM DOG SHOWS Y2004         Update 13.10.2004

SPEZIALZUCHSCHAU WINNENDEN (D), 18.9.2004

 

CH ROSANAN ANEMONE V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ, BESTE HUNDUN, BOB

(STRONGLINE´ S COOLING AROUND X ROSANAN TAFFETA ROSE)

chov.R.Aslamo, maj.Dr.S.Hermanutz-Suvanto

CH POP MUSIC DES BORDS DE L´YSIEUX, LUX CH V1, CAC, BESTE RUDE, BOS

(BRANDHAMS MAKE ME A STAR FOR OULSMI X MADE IN FRANCE DE SAINT URBAIN)

chov.a maj.M.Frisno (F)

CARROMER´S HURRICANE JOE VN 1 (dorost/puppy)

(CARROMER´ S HURRICANE X TISSALIAN MATTISSE BY CARROMER)

chov.C.Reynolds (GB), maj.Pražanovi + S.Synac

BILLY VON DER PFALZ V1, CAC (mezitřída / Intermed.)

(XANYAN OF LUCIFERS DELIGHT X NERA VON DER PFALZ)

chov.W.Szonn, maj.Dr.W.Steinbach

SIR NELSON OF DARK EYE´S V2, r.CAC

(CLIVEAVE MASTER TROT X KIMBA VOM MIRABELLENHOF)

chov. a maj.S.Wassmuth

TRENDSETTER OF TINTAGEL WINDS V1, CAC (pracovní / working)

(CARPENNY CATCH POLE X ON THE ROAD AGAIN OF TINTAGEL WINDS)

chov.F.Leith-Ross + K.Leith-Ross Juge (F), maj.G.Lahodová (CZ)

 

CHARTBREAKER´S ELDERBERRY WINE V1, CAC (otevřená / open)

(CARPENNY WHAT´S WHAT X STRONGLINE´S CHEEKY)

chov.Uher-Simmler (A), maj.M.a H.Gugumus

WATERBROOK SMOKE MASTER AT ROCHEBY V4

(ROCHEBY OLD SMOKEY X WATERBROOK MORNING BREEZE)

chov.M.H.Gawthorpe (GB), maj.H.a G.Schmitz

DREAM EY´S LARISSA 1 (veterán - 9 let)

(GLENMORE LATIN-LOVER X DREAM EY´S FARYTALE-FARY)

chov.Bucholzer, maj.R.Wild (CH)

SCANDICA COCA COLA VN1 (dorost / puppy)

(SCANDICA VAGABOUND X MAMBRINOS PEBBLES)

chov.A.Schafer, maj.A.Schafer

BLACK BELL MICHELLE CHASELAND´S VN2 (dorost/puppy)

(FOGEL HLARA EAST CHESTER X YVANA FAIRYWOOD´S)

chov. a maj.Iva Vítková (CZ)

PHEASANTRYS FIELD OF JOY V1, JUGENDBESTER

(TWEEDLEDUM CRISPY DUCK X SPECIAL FRIEND´S ALISON)

chov.H.Groger, maj.Fassl-Steimle

URQUHART GLEN OF TINTAGEL WINDS V2 (mladých / Young cl.)

(OTHAMCOURT RUE OF COLINWOOD X SIBUNA BLACK TO FRON OF TINTAGEL WINDS)

chov.F.Leith-Ross (F), maj.Dr.S.Hermanutz-Suvanto

INISHFREE X-TRA OF ASHFORD CASTLE V4 (mladých / Young cl.)

(ROCHEBY SMOKESCREEN X GEORWILLS FOUR SEASONS)

chov.A.Trummers (A), maj.I.Steigmuller

ROSEFAIR EXTRA EDITION V (mladých / Young cl.)

(TWEEDLEDUM CRISPY DUCK X ROSEFAIR CHOCOLATE EDITION)

chov. a maj.C.Michalik

THAT´S LIVE DES BORDS DE L´YSIEUX V1, CAC (mezitřída / Intermed)

(FAIRYWOOD´S IXOR X MAGNOLIA FOR EVER DE SAINT URBAIN)

chov. a maj.M.Frison (F)

ROSANAN JUST A ROSE V1, CAC (pracovní / working)

(POOLSTEAD PART AND PARCEL X ROSANAN ANEMONE)

chov.R.Aslamo (F), maj.P.a Z.Pražanovi (CZ)

HEATHERBOURNE MOONDANCER V2, R.CAC (pracovní / working)

(MARMADUKE MAXIMUS AT CORNLANDS X HEATHERBOURNE WAGTAIL)

maj.P.a Z.Pražanovi (CZ)

DOUBLE-TROUBLE VON JUTTWANG V2, R.CAC (otevřená / open)

(FOGEL HLARA RIDER ON THE STORM X AIDA VOM JUTTWANG)

chov.a maj.J.Haldenwang

GLENMORE GOLDEN DAY V3

(POOLSTEAD PART AND PARCEL X DREAM EY´S LARISSA)

chov.A.Vittone (CH), maj.A.Brechtbuhl

CHARTBREAKER´S EN PASSANT V4

(CARPENNY WHAT´S WHAT X STRONGLINES CHEEKY)

chov.Uher-Simmler (A), maj.M.Gugumus

CACIB BRNO (CZ), 26.6.2004

GALE OF BOHEMIA BRAS (Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras), V1, CAC, CACIB

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY V1, CAC, r.CACIB

XIRÓ Z VLČÍ STEPI (Strongline´s Original x Gilia z Vlčích Luk), V2, r.CAC, r.CACIB

ANNE LULU CHASELAND´ S (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana), V1, CAC

QVISTI LIBOŠOVSKÁ BLATA (Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi), V1, CAC

CAVALIER VIA BRUNENSIS (Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali), V1, CAC tř.otevřená

GOSHI Z MUCHOVY BOUDY (Rocheby Smokescreen x Deborah od Himalájského Cedru), V2, r.CAC tř.otevřená

CLIFF KWIAT MORZA (Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza), V3, tř.otevřená

CAR Z VELKÝCH LOUK (Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie), V4, tř.otevřená

CACIB PORTOROŽ (SLO), 20.6.2004

INISHFREE EASY GOING OF ASHFORD CASTLE (Carpenny What´s What x Kilennis Lady) CACIB, BOB

NEWBALEIN DELLE ACQUE LUCENTI (Hallowenight Delle Acque Lucenti x Jiris Delle A.L.) CACIB

TYLAH FUSS ABOUT THE COMEBACK (Carpenny Catch Pole x Rave-Up of Tintagel Winds) V1, CAJC

TRENDSETTER OF TINTAGEL WINDS (Carpenny Cath Pole x On the Road Again of Tintagel Winds) V1, CAC

CACIB WIESELBURG (A), 3.4.2004

IRON MAN DRACO MINOR (Samson du Taillis Madame x Storie du bois des Lilas) V1, CACA

JUST A LITTLE FAY OF TINTAGEL WINDS (Carromer´s Charlie Chalk x Rocheby of Tintagel Winds) - feny tř.veteránů

TUXEDO OF TINTAGEL WINDS (Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds) V4 tř.otevřená

INISHFREE WELL DONE OF ASHFORD CASTLE (Sheenaron Merry Sailor x Offlead Bubinga) VN, feny dorost

CHESTERWOOD´S AMAZING DAFFODIL (Tweedledum Crispy Duck x Gentle Gilbert´s Crash and Bang) VD, feny tř.mladých

ANTHONY OF BIG BEAR LAKE (Ande de la Bisaieule Intrepide x Midnight Sun Barones) V2, r.CACA tř.otevřená

CAC OSTRAVA (ČR), 20.3.2004

ANNE CATHARINA CHASELAND´ S V2 + TREASURE OF TINTAGEL WINDS V1, CAJC tř.mladých

(Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)               (Mackintosh of Tintagel Winds x Oh To Be In England of Tintagel Winds)

ASHLEY CHASELAND´ S V1, CAJC (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)

ENZO LAB TREASURE´ S V1, CAC tř.otevřená (Lab Treasure´s Born To Be Wild x L.T.Always On My Mind)

GALE OF BOHEMIA BRAS V1, CAC mezitřída (Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras)

ANNE AMELIE CHASELAND´ S V1, CAC tř.otevřená (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)

BESSY Z ROČKOVA V2, r.CAC tř.pracovní (Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu)

ORCHIDEY OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V2, r.CAC mezitřída (Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie At Rocheby)

HAMONTY OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT V2, r.CAC tř.pracovní (Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)

OLIVER OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V2, tř.mladých (Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie At Rocheby)

ART OD SEVERNÍ ZAHRADY VN1 (Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku)

ANGIE Z MIONŠI V3 tř.mladých (Rocheby Smokescreen x Ashley ze Dvora)

CHAMPION OF TANKARAM V tř.mladých (Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)

CACIB TRENČÍN (SK), 24.1.2004

 ASTY Z LESNEJ PRI DUNAJI V1, CAC, CACIB, BOB (Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska)

ASHLEY CHASELAND´ S  V1, CAJC (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)

BRED BLACK ALLEGIANCE V2, r.CAC     +        ROSS SUN IN THEIR EYES V1, CAC        

(Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria)       (Don Carlos x Daya Draco Minor)                   

ETERNAL TREASURE TANKARAM Výborný 2 (Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram)

 

ALAIN FABIEN LITTLE BUBBLE, VD  (Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in Their Eyes)

ARGO ICEBERG WATER, V4 (Rocheby Smokescreen x Kokarda z Vlčích Luk)

 

LAB TREASURE´ S ENZO, V2  (Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Alway on my Mind)                   

 

CAVALIER VIA BRUNENSIS V3 (Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali)

 

ATTIKONAK PANSY POTTERIES V1, CAC + UPWARD STAR TANKARAM  CAC             

 (Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off)        (Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure)              

FIRST LADY ALDAMITY V3 (Master of Chocolate du T.M. x Midnight Sun Choco Beauty)

UTTERLY EASTER OF TINTAGEL WINDS V1, CAJC  (Othamcourt Rue of Colinwood x Shocking Pink of T.W.)

 TREASURE OF TINTAGEL WINDS, V3  (Mackintosh of T.W. x Oh to be in England of T.W.)

 WHISPERING BELL HEATHER´ S FLEURIE V6 (Master of Chocolate du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibrations)

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME

Autor: Gabriela Lahodová
Copyright © 2004  Všechna práva vyhrazena.