VÝSLEDKY VÝSTAV 2004                                                

SHOW RESULTS YEAR 2004

Update 13.09.2004

   

                              VÝSLEDKY VÝSTAV 2003 / SHOW RESULTS Y2003

                    VÝSLEDKY VÝSTAV 2002 / SHOW RESULTS Y2002

                              FOTOGALERIE 2004 / PICTURES Y2004

                              FOTOGALERIE 2003 / PICTURES Y2003

11.09.2004            CACIB Kecskemét (HU)

26.06.2004            CACIB Brno (CZ)

05.06.2004            Evropská výstava Barcelona / European Dog Show Barcelona

15.05.2004            Speciální výstava retrívrů Konopiště / Special Show for Retrievers Konopiště (CZ)

01.05.2004            Špeciálna Klubová Výstava Retrieverov Zl.Moravce (SK) / Spec.Show for Retrievers (SK)

20.03.2004            CAC Ostava (CZ)

07.02.2004            CACIB Brno (CZ)

24.01.2004            CACIB Trenčín (SK)

V = Excellent / Vorzüglich 
VD = Very Good / Sehr Gut
D = Good / Gut
vyloučen = disqualification / ausgeschieden
CAJC = , Best Junior, Jugendbester
CAC = CACA

CACIB BRNO  
26.6.2004  
Rozh./Judge: Ing.F.Korda - feny / bitches  
J.Němec - psi / dogs  
Psi třída dorostu / Puppy Class Dog 1
A-Speedy Amazing Frace VN
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Psi třída mladých / Young Class Dog 8
Aron od Severní zahrada V3
(Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku)  
Art od Severní zahrady VD
(Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku)  
Basil Daysi Art V4
(Bany od Klárky x Fatka z Příkostic)  
Dargil od Zeleného smrku VD
(Arny Larier x Bona od Klárky)  
Koran od Šeříku VD
(Boddy Alimraj x Artemis Marie Waldburgy)  
My Faith Tankaram V1, CAJC
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure)  
chov. a maj.MVDr. Nosek  
Quick Toby od Himalájského Cedru V2
(Strongline´s Kernel x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
chov.M.Dočekalová, maj.J.Kosíková  
Ziggi Choco z Trojánku V
(Adolf of Brownbank Cottage x Kelbys Adinachoco)  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 6
Argo z Mionši V4
(Rocheby Smokescreen x Ashely ze Dvora)  
Diamond of Tankaram V2, r.CAC
(Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů)  
chov.a maj.MVDr.Nosek  
Dolare Rescue VD
(Ich.Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Cil Black and White)  
Eternal Treasure Tankaram V3
(Ch.Birchbrook Paddington Bear x Romantic love Tankaram)  
Frontman Tankaram V
(Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sázavy)  
Indigo z Muchovy boudy V1, CAC, r.CACIB
(ICh.Rocheby Smokescreen x Ch.Darwby z Muchovy boudy)  
chov. a maj.R.Krejčí  
psi třída otevřená 7
Akant z Vlčí stepi VD
(Ali z Vlčích Luk x Iberka z Vlčí Stepi)  
Argo z Řicmanického ranče V
(Artur od Himalájského Cedru x Belissa z Kraje bez stínů)  
Benett Zlatý Déšť V
(Rocheby Smokescreen x Dája Trávník Jarošov)  
Car z Velkých louk V4 (foto v galerii)
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
Cavalier Via Brunensis V1, CAC 
(Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali) (foto v galerii)
chov.L.Linduška, maj.L.Lipovský  
JCh.Clif Kwiat Morza V3 
(Ch.Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza) (foto v galerii)
Goshi z Muchovy Boudy V2, r.CAC
(Rocheby Smokecreen x Deborah od Himalájského Cedru) (foto v galerii)
chov.R.Krejčí, maj.B.Kopečná  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 3
Bred Black Allegiance V1, CAC
(Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria)  
chov.P.Szabó, maj.I.Janovská  
Hemonthy od Petrovických pláňat V3
(ICh.Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)  
Roll a Taco of Tintagel Winds V2, r.CAC
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds)  
chov.F.Leith-Ross, maj.V.Valentová  
Psi tř.šampionů / Champion Class Dog 1
Ch.Vitality of Tankaram CAC, CACIB, BOB
(Ich. Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram)  
chov.MVDr.Nosek, maj.Fialová+Čerešňáková  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch  2
Cila z Krásného Pole N
(Rocheby Smokescreen x Lenny Little Rose)  
Native Beauty Tankaram VN1
(Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram)  
chov.MVDr.Nosek, maj.J.Janěvová  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 19
Agátha od Spešovské Skály V
(Istar Gorska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras)  
Aika od Spešovské Skály VD
(Istar Gorska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras)  
Almond Eyes Royal Standart V2
(Vitality of Tankaram x True Tale Tankaram)  
Born for Royal Standart V4
(Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram)  
Breda od Dřevnické Lávky D
(Istar Gorska Fantazja x Daphne Gala Black)  
Utterly Easter of Tintagel Winds V1, CAJC
(Othamcourt Rue of Colinwood x Shockink Pink of Tintagel Winds)
chov.F.Leith-Ross, maj.V.Valentová  
Daphne od Jaloviska V
(Unforgettable Tankaram x Ticki)  
Dara od Zeleného Smrku VD
(Arny Larier x Bona od Klárky)  
Demi od Kladinských Lip VD
(Bax od Kladinských Lip x Asja Vardariana)  
Hanny z Libušina Chovu VD
(Chataway Bohemia Bras x Alina od Zeleného smrku)  
India Gorska Fantazja V
(Sireva Sicret Agent for Foxrush x Follies Blondie Joke)  
Inishfree Well Done of Ashford Castle V
(Sheenaron Merry Sailor x Offlead Bubinga)  
Judy z Muchovy Boudy VD
(Favourite Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy)  
July z Muchovy Boudy VD
(Favourite Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy)  
Justify my Love Tankaram VD
(Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol)  
Morning Star Tankaram V3
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan od Grest Pleasure)  
Nela z Javořických lesů V
A´Yellowboy of Brownbank Cottage x Ina z Javořických lesů)  
Queen Elizabeth od Himalájského Cedru VD
(Strongline´s Kernel x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
Zita z Trojánku V
(Adolf of Brownbank Cottage x Kelbys Adinachoco)  
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 7
Aimee Staré Zámky V
(Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator)  
Aisha Staré Zámky VD
(Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator)  
Al-Grom Andy V3
(Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza)  
Anne Magie Chaseland´s  V4
(Ch.Power Chocolate x Ch.Fairywoods Yvana)  
Gale of Bohemia Bras V1, CAC, CACIB
(Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras)  (foto v galerii)
chov.A.Krutská, maj.L.Šeráková  
Pretty z Kostelce u Jihlavy VD
(Gordy Gala Black x Julie z Kostelce u Jihlavy)  
Xiró z Vlčí Stepi V2, r.CAC, r.CACIB
(Strongline´s Original x Gilia z Vlčích Luk  (foto v galerii)
chov.Ing.Korda, maj.I.Klinger  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 15
Aila od Býčí Skály VD
(Artur od Himalájského Cedru x Ajka Lví Dvůr)  
Angie z Kolovratských Luk VD
(Rocheby Smokescreen x Attika z Kaštanové Aleje)  
Anne Lulu Chaseland´s V1, CAC
(ICh.Power Chocolate x Ch.Fairywood´s Yvana)  (foto v galerii)
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmannová  
Bety z Krásného Pole VD
(Normen ze Zámek x Lenny Little Rose)  
Black Briliant Rescator  V3
Ch.Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)  
Bára z Krásného Pole V
(Normen ze Zámek x Lenny Little Rose)  
Cessy z Novopleských Rybníků VD
(Sable Prince Erinor x Diana z Jedloví)  
Chiquita z Muchovy Boudy V
(Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru)  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty VD
(Royal Standart Tankaram x Caroline z Kosovské Samoty)  
Fatima z Vinice VD
(Strongline´s Original x Bonna od Újezdeckého Dvora)  
Flava z Podblanicka VD
(Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka)  
Francis z Muchovy Boudy V2, r.CAC
chov. a maj.R.Krejčí  
Heidi od Byšiček VD
(Cedrik Draco Minor x Eni od Řeky Zlatnice)  
Lagara z Vlčí Stepi V
(Amberside Another Rumpus x Jaffa z Vlčích Luk)  
Feny třída pracovní / Woeking Class Bitch 4
Bety z Horeckého Podhradí V4
(Nero x Doly z Radíkovských Šancí)  
Fany Regent Plus V3
(Rocheby Smokescreen x Dolly Regent Plus)  
Mendy Sun In Their Eyes V2, r.CAC
( Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor)  
chov. a maj.V.Valentová  
Qvisti Libošovská Blata V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi) (foto v galerii)
chov. a maj.K.Jedlička  

EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ    BARCELONA                                         

 

EXPOSICIÓN CANINA EUROPEA BARCELONA

 
Psi tř.šampionů / Champion Class Dog  
NEPAL DA QUINTA DAS TILIAS EXC 1
(Fairywood´s Victor x Altamira Terra)  
LA MARMATIDA SILVERADO EXC 2
ENGLISH TOUCH PLAY BOY EXC 3
(English Touch New Moon x Lejie Cristal Spirit)  
AHTI ASPEN OF FINNWOODS EXC
HEATHERBOURNE WATCHMAN EXC
POOLSTEAD PUCCINI EXC
RONCANA OF LITTLE BY LITTLE EXC
WATERFRIEND INDREN EXC
Psi tř.pracovní / Working Class Dog  
LEGRAN EXC 1
(Strongline´s Comrade x Zhelaju Udachi Milisa)  
CASSATAS FANTOM FERDINAND EXC 2
(Cassatas Alladin Aces x Cassatas Orient Onyx)  
Psi tř.otevřená / Open Class Dog  
ROCHEBY DARK SKY EXC 1 RCAC RCACIB
(Rocheby Old Smokey x Follytower Skylark over Rocheby)  
TAZ DE LA REGION DES LACS EXC 2
(Ole x Pandora de la Foret des Dianes)  
DICK TRACY EXC 3
(Hawksmoors Webster x Carpenny Rustlove)  
ABBEYSTEAD TANGLE EXC
ALEX OF WINDY BEACH EXC
AYAX OF WINDY BEACH EXC
BOREAS EXC
CHARWAY BALLYCONNOR EXC
CORNLANDS PISCES  
DOUBLETROUBLE EXC
EL CHAPARRAL OAKWOOD GOING AROUND EXC
FISHERMAN'S FRIEND CITYHAWK EXC
FLY THE FLAG LAB OF FRANCOS VALLEY EXC
FOXRUSH DAVYJONES EXC
HOT CAFE DO SOL D'ARENA EXC
ITALO DELLA LONTRA EXC
KHAMSE'S LANGUAGE LESSON EXC
LENCHES TARMAC EXC
LENCHES TEXAS EXC
ROSANAN ALSO IN SWEDEN EXC
ZEUS DE RONÇANA EXC
ZING OF MISTY DREAMS EXC
LESMES DE COMPES T.B
ROCHEBY MINT IMPERIAL T.B
SIREVA SECRET AGENT FOR FOXRUSH EXC 1 CAC CACIB MR
(Foxrush Prime Suspect x Sireva Druman Deep)  
TOMMY SEAHAWK EXC
TSARODEJ PIECE OF CAKE EXC
WATERFRIEND OFFMAN T.B
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog  
HELIOS DE DIANA CAMPO EXC 1
TIP TOP DE LA VALLEE CHERON EXC 3
(Foulby Regan x Polka de la Vallee Cheron)  
CANIS AMICUS KONG T.B
IRUS DE DIANA CAMPO T.B
Psi tř.veteránů / Veteran Class Dog  
LENCHES MORSE EXC 1
(Poolstead Pumpkin x Lenches Miss Molly)  
Psi tř.mladých / Young Class Dog  
U'TWO DU CERCLE DE SAMSON EXC 1
CARPENNY MADE THE TRIP EXC 2
JUNIOR DA QUINTA DAS TILIAS EXC 3
CANIS AMICUS KING EXC
HIGH-PROFILE D'ARES DO BAILAO EXC
WILBURSMITH EXC
KING DE DIANA CAMPO EXC
UMMISTAKABLE OF TINTAGEL WINDS EXC
JORDAN DE DIANA CAMPO T.B
US PARTACO DE LA REGION DE LACS T.B
Psi dorost / Puppy Class Dog  
APOLLO DI CURTIS CANAVA T.B 1
MATRIX DA QUINTA DAS TILIAS T.B 2
DE RONÇANA MARITHE T.B 3
ARTURO DI CURTIS CANAVA T.B
CANIS AMICUS OTUS T.B
IVAN DE CAN BRUTUS T.B
MELCHOR DE DIANA CAMPO T.B
U'PETER DE LACS T.B
ZIG ZAG LAB OF FRANCOS VALLEY T.B
Feny tř.šampionů / Champion Class Bitch  
CLIVEAVE CHARDONAY AT ROCHEBY EXC 1
BOLOTA OF FRANCOS VALLEY EXC 2
LEJIE POLLY ANNA EXC 3
Feny tř.pracovní / Working Class Bitch  
TITE ROMI DE LA VALLEE CHERON EXC 1
RITA DE LA BELLE PLUME EXC 2
Feny tř.otevřená / Open Class Bitch  
FOXRUSH DOUBLE BACK EXC 1 RCAC RCACIB
(Braunspath Discovery x Rocheby Pinafore at Foxrush)  
BLUE BELL LAB OF FRANCOS VALLEY EXC 2
DEL HELVET CAN FOR-FREE EXC 3
ARENA OF WINDY BEACH EXC
BLACK WIDOW OF BROWN BANK COTTAGE EXC
BRIGITTA DA QUINTA DAS TILIAS EXC
CANIS AMICUS DAMA EXC
MARFELL MULBERRY EXC
NEWINN TANGERINE EXC
QUESTOPICCOLOGRANDEAMORE DI RE SALOMONE EXC
FOXRUSH GLORIA EXC
U-UNO DE RONÇANA EXC
CORNLANDS LADY ASTER T.B
EXCLUSIVE LINE DO SOL D'ARENA T.B
FUSSIA DE DIANA CAMPO T.B
LA MARMATIDA MAGGI-O'CONELL T.B
ROCHEBY SWEET SUE B 4
STRONGLINE'S QUEST T.B
TICK-TACK-TOE OF TINTAGEL WINDS T.B
Feny tř.mladých / Young Class Bitch  
UTOPIE DE LA VALLEE CHERON EXC 1
Foulby Regan x Xss Of Misty-Dreams  
AGNESE EXC 2
CASSATAS LAKRITS-LINA EXC 3
FOXRUSH DAY DREAMER EXC 4
PEACH MELBA D'ARES DO BAILAO EXC
URKIOLA DE LA REGION DES LACS EXC
DEL HELVET CAN KIMBALI EXC
ACERBIS DOLCEECHIARAELANOTTE T.B
CHEEBA QUEEN OF WINDY BEACH T.B
COOKIE CREAM OF WINDY BEACH T.B
CROWNWOOD CANDYFLOSS T.B
DEL HELVET CAN KIMBALA T.B
LEJIE CHERRY PIE T.B
ABLAZEWITHONEYDARK B
DEL HELVET CAN LAY-LADY-LAY B
Feny mezitřída / Intermed.Class Bitch  
LOCH MOR SUGAR EXC 1 CAC CACIB
DEL HELVET CAN IMAGINE EXC 2
TWILIGHT MYSTERY OF EVERGREEN OAK EXC 3
BAGHEERA OF ANGEL'S HEAD EXC 4
HERE I COME DO SOL D'ARENA EXC
BENEDITA DA QUINTA DAS TILIAS T.B
PRINCESS OF THE NIGHT DI SIRIOROSI T.B
BRITNEY BY LITTLE TWI B
INGRID DE DIANA CAMPO B
LA MARMATIDA GIOCONDA B
Feny dorost / Puppy Class Bitch  
ANGELINA DI CURTIS CANAVA T.B 1
ANNAROSA DI CURTIS CANAVA T.B 2
ANDYEMCDOWELLATCLAMON T.B 4
THROWSTONE TOFFEE T.B
TRENDMAKER'S ALL RIGHTS RESERVED T.B
CANIS AMICUS OLGA T.B
DE RONÇANA OLA T.B
CAYETANA BY LITTLE TWI B
DUKELAND BABAALLACREMA B
INSPIRATION DO SOL D'ARENA B
MARDAS OBADELLA B

Speciální výstava retrieverů – Konopiště
15.5.2004  
Rozh./Judge: Mrs Judith Charlton – Dog - přihlášeno 87 psů / 87 entries - dog
Mrs.Barbara Krumpak - Bitch - přihlášeno 107 fen / 107 entries - bitches
Mr.Studeník - Bitches Cl.Baby and Puppy  
Psi třída štěňat / Puppy Class Dog 6
Allright Amazing Frace N
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Arwen Samvara Origin VN 3
(Bubbling Picasso x Xavy Tankaram)  
Ash Amazing Frace VN 1
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
A-Speedy Amazing Frace VN
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Pearl Gate Tankaram VN 2
(Lab Treasure´s Born To Be Wild x Trendmaker´s Treasure)  
Some Special Tankaram VN 4
(O´Sofinas Play The Game x Betty ze Sytovska)  
Psi třída mladých / Young Class Dog 16
Boss Choco Ja-sta Czech VD
(Elvis Chocolate Górska Fantazja x Janet z Javořických lesů)  
Daggi od Jaloviska VD
(Unforettable Tankaram x Ticky)  
Dyamond od Svákovského vrchu V
(Chataway Bohemia Bras x Chér z Pěněnských luk)  
Champion of Tankaram V
(Ch.Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)  
Chico z Vavřineckých rákosin V
(Istar Górska Fantazja x Gira Gala Black)  
Chris z Vavřineckých rákosin V
(Istar Górska Fantazja x Gira Gala Black)  
Iron Man Draco Minor V1 CAJC
(Samson du Tallis Madame x Storie du Bois des Lilas)  
It´s Show Time Tankaram V 3
(Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram)  
Klerk Sable Blues V 4
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Debora Gala Black)  
Kvanto ze Zámek Ribry VD
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Diana ze Zámek Ribry  
Lotrando Trokavecká farma VD
(Bert z Libušina chovu x Jackelin z Trokavce)  
Monty Black Sable Blues V
((Poolstead Part and Parcel x Zia Golden Erinor)  
My Faith Tankaram V 2
(Lab Treasure´s Born To Be Wild x Anyan of great Pleasure)  
Patric od Spikalských lip VD
Strongline´s Kernel x Nikita od Spikalských lip)  
Quick Tim od Himalájského cedru VD
Strongline´s Kernel xRavone Yellow Rossie at Rocheby)  
Taft z Vlčích luk VD
(Strongline´s original x California z Vlčí stepi)  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 15
Argo Bohemian Jewel V
(Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré plovárny)  
Aschley Chaseland´s  VD
ICh.Power Chocolate x Ch. Fairywood´s Yvana)  
Baddy Arjaša VD
(Arnaud Sen Sibyl x Arka z Kaštanové aleje)  
Baddy od Zeleného smrku VD
(Fletcher Draco Minor x Justicia od Himalájského cedru)  
Basco of Great Pleasure V
(ICh.Birchbrook Paddington Bear x Zinta of Great Pleasure)  
Caulli Miss Tonny VD
(Amberside Another Rumpus x Tony od Koterovského mlýna)   
Dolare Rescue VD
(Ich.Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Cil Black and White)  
Erny Alimraj V
(Amberside Another Rumpus x Gina od Řeky Zlatnice)  
Eternal Treasure Tankaram V 4
(Ch.Birchbrook Paddington Bear x Romantic love Tankaram)  
Igor ze Zámek Ribry V
(First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče)  
Indigo z Muchovy boudy V
(ICh.Rocheby Smokescreen x Ch.Darwby z Muchovy boudy)  
Rocheby Union Jack V1 CAC
(Lindall Galileo for Rocheby x Rocheby Peppermint)  
JCh.Rosanan Mascarpone V2 res CAC
(Tawastway´s Foolin Around x Rosanan Snow White Rose)  
Thibault des Sarts de Pepcival V 3
(Fairywwod´s Xino x Patience du Moulin le Comte)  
Udo z Vlčí stepi VD
(Strongline´s Original x Gleditsia z Vlčích luk)  
psi třída otevřená 29
Adventure´s Row the Boat VD
(Danjac Finnegan x Mellows Killing Fantasy)  
Albert Barrico Sunflowers VD
(ICh.Cedrik Draco Minor x Bára z Putimských hůrek)  
Ammi z Vlčích luk VD
Woolmans Christopher x Dee-Fair Lucky Rosy)  
Archie od Českého ráje V
(Might Be a show dog of Tinatagel Winds x Jenny Bri-Col)  
Archie z Jezerní kotliny V
(Partridge Wiggins x Celestýna z Hamerského vrchu)  
Assassin z Podřipska V
(Amberside Another Rumpus x Grace od Himalájského cedru)  
Bentley Yellow Queen VD
(Ole x Clea Draco Minor)  
Brit z Proutku V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Dora od Pláňat)  
Brownboy of Brownbank Cottage V
(Foulby Huckelberry Fin x Zappa of Brownbank Cottage)  
Car z Velkých louk VD
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
Carette Cashmir Tetřeví dvůr VD
Ch.Rocheby Smokescreen x Fany z Radíkovských šancí)  
Cargo Jatojira VD
(Kit-Clever Bohemia Bras x Ambra Pyrhos of Prag)  
Cavalier Via Brunensis V
(Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali)  
JCh.Clif Kwiat Morza V 3
(Ch.Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza)  
Coky Nevidská stráň VD
(Bert z Libušina chovu x Andy Herio)  
Cris z Proutku VD
(First Man Draco Minor x Dora od Pláňat)  
Cyrano od Kladinských lip V
(Istar Górska Fantazja x Asja Vardarianna)  
Cyrus od Tomického potoka VD
(ICh.Cedrik Draco Minor x Carin Bohemia Lediny)  
Danilo Dominik V
(Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues)  
Dany Sable Blues V
(ICh.Rocheby Smokescreen x Duna od Račáku)  
Elan z Úročnice VD
(Clark od Himalájského cedru x Kelly ze Smolinky)  
JCh.Eron z Bouškova dvora V2 res CAC
(ICH Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova dvora)  
Ir od Račáku V
ICh.Rocheby Smokescreen x Alice od Račáku)  
Jack od Račáku V
(Might Be a show dog of Tintagel Winds x Derry od Račáku)  
Kobelco Coral Sea VD
(Southbank Terracota x Charmela the Mabalis)  
Oliver od Himalájského cedru V1, CAC, VSV, BOB
(Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
Ron Bri-Col Black and White VD
(Bert z Libušina chovu x Iris bri-Col Black and White)  
JCh.Yadigar Yers Herbu Zadora V 4
(Dickendall Davaron Anslo x Ch.Wiosna herbu Zadora)  
Psi třída pracovní / Working Class Dog  
A´Yellowboy of Brownbank Cottage V2 res CAC
Kimvalley Blue Duster x Shadow Hills Smart Chelsea)  
JCh. Canaletto Herbu Zadora V
ICh.Blondella Blue Peter x Ch. Cyraneczka herbu Zadora)  
Casper Černý klenot V
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot)  
Fadir z Libušina chovu VD
(Istar Górska Fantazja x Biene od Himalájského cedru)  
Hirgitavaraljai Amaretto V 3
(Ch.Rijan Rangers Email x Hirgitavaraljai Kolett)  
Hemonthy od Petrovických pláňat V 4
(ICh.Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)  
JCh O´Sofinas Play the Game V
(Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One)  
Rony Bri-Col Black and White D
(Bert z Libušina chovu x Iris Bri-Col Black and White)  
Unforgettable Tankaram V 1 CAC
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure)
psi třída vítězů  
Adolf of Brownbank Cottage V2 res CAC
 (ICh.Birchbrook Paddington Bear x Queenmary)  
ICh.Blondella Blue Peter V1 CAC
(Ch.Teazledown Circus Clown x Blondella Boxed Candy)  
Ch.Vitality of Tankaram V 3
(Ich. Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram)  
psi třída veteránů  
ICh.Markýz Erinor V 1 Nejlepší veterán
Quanto-Wander v. Lärchenbruch x ICh.Janeta z Vevrova)  
Feny třída štěňat / Baby Class Bitch 6
Ambra Amazing Frace VN
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Anne Lee Amazing Frace VN 3
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Come On Royal Standart VN 4
(O´Sofinas Play the Game x True Tale Tankaram)  
Pearl Treasure tankaram VN1, BABY BIS
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure)  
Power of Love Tankaram VN2
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure)  
X´Black Jambi Sun Their Eyes VN
(Cambremer Cavanagh x Jambi Sun In Their Eyes)  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch  7
Beauty od Všenorské princezny VN
(Adolf of Brownbank Cottage x Lada od Kletecké hráze)  
Blessed Love Royal Standart VN 2
Ch.Vitality of Tankaram x Ch.Upward Star Tankaram)  
Extra Rescue nadějná
(Cid Black Jolly x Anet z Trčkových lesů)  
I´M Your Terapy Safety Bohemia Bras VN 3
Stretlaw never Smoke Again x Therapy for Soul Bohemia Bras)  
India Górska Fantazja VN 4
(ICh.Sireva Secret Agent for Foxrush x Ch.Follies Blondie Joke)  
Kathleen Draco Minor VN 1
(Stretlaw Never Smoke Again x ICh. Caren Draco Minor)  
Loty od Petrovických pláňat nadějná
(Chataway Bohemia Bras x Fantastic Girl Draco Minor)  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 28
Aisha Staré Zámky VD
ICh.Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator)  
Amálka z Hample V
(Unforgettable Tankaram x Aranka z Novoplesských rybníků)  
Ambra z Tachovkého háje VD
Bert z Libušina chovu x Felon z Voldušského vrchu)  
Angela z Brného VD
Tsarodej Killykeen x Ariett Alfa Sirius)  
Annie Favourite Desah V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Deborah Black Jolly)  
Anny od Čtyř rybníčků D
(Art z Čížkovských pasek x Arlet Zadní stráň)  
Arina od Řeky Zlatnice VD
Bert z Libušina chovu x Fidji Bohemia Lediny)  
Barbie z Vlachovické obory VD
(Amberside Another Rumpus x Valerie z Dubské Lhoty)  
Bianka Black Bellus Margo V
Ch.Tsarodej Snowstorm x ICh.Easy Black od Himalájského cedru)  
Bibi od Pařízku VD
(Bany od Klárky x Axa z Proutku)  
Cela z Dolánských látek V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Innate Bri-Col)  
Daphne od Jaloviska V 4
(Unforgettable Tankaram x Ticky)  
Garina z Bouškova chovu D
(Royal Standart Tankaram x Gréta z Vlčích luk)  
Gina z Bouškova chovu V
(Royal Standart Tankaram x Greta z Pěněnských luk)  
Gira z Bouškova dvora VD
(Royal Standart Tankaram x gréta z Vlčích luk)  
Chaste Girl of Bohemia Bras V
(Stretlaw Never Smoke Again x ICh.Kimi Nice Memory Bohemia Bras)
In Love With Tankaram VD
(Unforgettable tankaram x Paradise Pearl Tankaram)  
Ina Kociokwik V
(ICh. Foxrush World Games x Adventure´s Naughty But Nice)  
Jasmin Draco Minor V 4
(Rocheby Smokescreen x Cela z Proutku)  
Joy of Tankaram V
Ch.Unforgettable Tankaram x Ch.Follies Polly Thepistol)  
Morning Star Tankaram V1 CAJC, JUNIOR BIS
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan od Grest Pleasure)  
Nela z Javořických lesů VD
A´Yellowboy of Brownbank Cottage x Ina z Javořických lesů)  
Ofi z Voldušského vrchu VD
(Stretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského vrchu)  
Ori z Volduškého vrchu VD
(Stretlaw never Smoke Again x Cita z Voldušského vrchu)  
Tenna z kostelce u Jihlavy V
(Might Be A Show Dog of Tintagel Winds x Det Sable Blues)  
Thurbajen´s Contrary Mary V
(Ch.Carpeny Anchorman x Thurbajen Internal Affair)  
Una Sun In Their Eyes V 2
(Roll A Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvědiska)  
Utterly Easter of Tintagel Winds V 3
(Othamcourt Rue of Colinwood x Shockink Pink of Tintagel Winds)
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 17
Alesia Flew of Energy V
(Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovo dvora)  
Anne Lulu Chaseland´s  V
(Ch.Power Chocolate x Ch.Fairywoods Yvana)  
Brigita z Podřípska D
(Zefír z Vlčí stepi x Grace od Himalájského cedru)  
Delfi Samba Star VD
(First Man draco Minor x Aqua samba Star)  
Daimond Star Tankaram V
(Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů)  
Dolly Samba Star V
(First Man Draco Minor x Aqua Samba Star)  
JCh.Dominikana Herbu Zadora V 2
(Might Be A Show God of Tintagel Winds x Coco Chanel Rescator)
Follies Instant Coffee V1, CAC, VSV
Ch.Tweedledum Crispy Duck x Follies Wood Lark)  
Cherokee Girl tankaram V
(Ch.Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)  
Chira od Klárky V
(Ch.Cameo Kid sable Blues x Carolina od Klárky)  
Iris z Muchovy boudy V 4
ICh.Rocheby Smokescreen x Ch.Darwby z Muchovy boudy)  
Lusty Bonny Sable Blues  V 3
(ICh.Rocheby Smokescreen x ICh. Bonny Bee Sable Blues)  
Opium od Himalájského cedru V
(Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
Ridge View Latoya Americana VD
Ch.Franklins Pickpocket for Kerrybrook x Ridge View liberty Belle)  
Treasure of Tintagel Winds V
(Mackintosh of Tintagel Winds x Oh To Be in England of T.Winds)
Wage z Vlčí stepi VD
(Ali z Vlčích luk x Valuta z Vlčích luk)  
Xinie z Trojánku VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor)  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 24
Aida od Sýkoreckého potoka VD
(Ben od Hřebečské skály x Bonie od Jizery)  
Akela Large-Attim VD
(ICh.Cedrik Draco Minor x Large Bri-Col)  
Angel of Brownbank Cottage V
(Accolades living Memory Tonka x Youresmart of Brownbank Cottage)
Anisa Arta Tetřeví dvůr V
(ICh.Belle Armani of the Music Forest x Fany z Radíkovských šancí)
Anne Amelie Chaseland´s V
(ICh.Power Chocolate x Ch.Fairywood´s Yvana)  
Belisa Z Borské hájovny VD
(Chataway Bohemia Bras x Agáta z Děšanského lesa)  
JCh.Black Briliant Rescator  V1 CAC
Ch.Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)  
JCh.Candy Kwiat Morza V 4
(Ch.Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza)  
Claire Černý klenot V
(Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot)  
Constance Černý klenot VD
(Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot)  
Dixi Dominik V
(Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues)  
Elza z Pískovny V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Jasmíne od Himalájského cedru)  
Fairyland Bohemia Bras V2 res CAC
(Rosanan Adventurer x Makepeace Love Bohemia Bras)  
Fany od Crvenog Barona V
(Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona)  
Frona z Femkadu VD
(Istar Górska Fantazja x Ajka z Femkadu)  
Gwen ze Zámek Ribry VD
(Fron ze Zámek x Collet ze Zámek)  
Hanny od Klárky VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Carolina od Klárky)  
Hanny z Femkadu VD
(Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Ajka z Femkadu)  
Hessi ze Smolinky V 3
(Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky)  
Jane od Račáku VD
(Might Be A Show dog of Tintagel Winda x Derry od Račáku)  
Jolly Bri-Col Black and White VD
Might Be A Show Dog of Tintagel Winds x Bonnie od Kbelnického dubu)
Utah z Trojánku VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor)  
Victory z Trojánku neposouzena
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita)  
Waterfriend Otary VD
(Lexbook x Waterfriend Isadora)  
Feny třída pracovní / Woeking Class Bitch 10
Attikonak Pansy Potteries V 3
(Mementos Lambert x Attikonak Knock Your´s Sock Off)  
Bessy z Ročkova V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyne Lovu)  
Happy Day Draco Minor V
(Eatons Yo-Yo x ICh.Caren Draco Minor)  
Christmas Star Sable Blues VD
(Aplejack´s Hello Honky Tonk x Zia Golden Erinor)  
Jenifer z Voldušského vrchu VD
(Might Be A Show Dog of Tint.Winds x Cita z Voldušského vrchu)
Kelly z Javořických lesů VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Brina z Javořických lesů)  
Mendy Sun In Their Eyes V1 CAC
( Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor)  
Mona z Javořických lesů V
(Istar Górska Fantazja x Brina z Javořických lesů)  
Natalie od Himalájského cedru V 2
(Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského cedru)  
Yesterday´s Bohemia Bras V 4
Feny třída veteránů / Veteran Class Bitch 2
Innate Bri-col V 2
(Woolmans Chritopher x Dita z Oudolnice)  
Janet Bri-Col V 1
(ICh.Blondella Bonny Lad x Ennea Erinor)  

Špeciálna Klubová Výstava Retrieverov
1.5.2004 Zlaté Moravce (SK)
Rozhodčí / Judge: Mrs.S.Walton - psi, Mrs.M.Litherland - feny
Psi třída štěňat / Baby Class Dog 3
Arwen Samvara Origin VN1
Bubbling Picasso x Xavy Tankaram  
chov.a maj.R.Procházka  
Dayron Modrý Skarabeus VN3
Arnaud Sen Sibyl x Ana Modrý Skarabeus  
chov.M.Marušinová, maj.E.Valachovičková  
Pearl Gate Tankaram VN2
Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
Psi dorost / Baby class dog 2
Dan Elderflower N
Bruno Sen Sibyl x Gaja Biely Agát  
chov.S.Beseda, maj.I.Lančarič  
Maxim Biely Agát VN
Samson du Taillis Madame x Tutai Lutra Csoki  
chov.Š.Janega, maj.J.Bauko  
Psi tř.mladých / Young class dog 12
Art od Čtyř Rybníčků vyloučen - agresivita
Art z Čížkovských Pasek x Arlet Zadní Stráň  
chov.Ing.Čermák, maj.I.Janovská  
Beadger od Štiřínského Zámku VD
Adolf of Brownbank Cottage x Alda od Císařaského Mostu  
chov.Z.Galušková, maj. V.a L.Nagyovi  
Careliang Song of Simply Berry VD
Favourite Boy Draco Minor x Alka Biely Agát  
chov.K.Mikač, maj.D.Leszkó  
Casper Modrý Skarebeus V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Giesy Labrean  
chov.M.Marušinová, maj.M.Siliárd  
Cavalier Via Brunensis V
Royal Standart Tankaram x My Love Tankaram  
chov.L.Linduška, maj.L.Lipovský  
Champion of Tankaram V3
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
My Faith Tankaram V
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.a maj. J.Nosek  
Mysterious Tankaram VD
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.R.Procházka  
Perugino Herbu Zadora V4
Blondella Blue Peter x Cyraneczka Herbu Zadora  
chov.a maj.M.Dowgiallo  
Trendmaker´s Scandinavian Dynamite V1, CAJC
Umaniora´s Eager Beaver x Tjotte´s Trendy Cone  
chov.P.Svensson, maj.Z.Treiber  
Unique-Taco Su in their Eyes V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvediska  
chov.V.Valentová, maj.M.Fapšová  
Quantum Herbu Zadora V2
Loresho Jubilees Brick x Tutka Herbu Zadora  
chov.M.Dowgiallo, maj.K.Dawidowska  
Psi tř.střední / Intermed. class dog 16
Arik Big-Lab VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x hena Biely Agát  
chov.G.Michačová, maj.E.Teplicová  
Astor Hanydorf VD
Karat-Menti Clown x Hyna od šustráku  
chov.a maj.Ing.Bukovinský  
Atos Chiara Golden V1, CAC
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kathy od Himalájského Cedru  
chov.D.Schneider, maj.R.Haleš  
Basco of Great Pleasure V4
Birchbrook Paddington bear x Zinta of Great Pleasure  
chov.Nijheer en Mevrouw, maj.M.Dowgiallo  
Bennet Zlatý Déšť VD
Rocheby Smokescreen x Dája Trávník Jarošov  
chov.Ing.Šubíková, maj.M.Junaštíková  
Black Beauty z Oskarovho Dvora VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
chov.J.vágnerová, maj.Z.Jozefiniová  
Clark Minortus V
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
chov.T.Tuschl maj.Ing.Kučera  
Cyprus Calypso Tetřeví Dvůr V
Rocheby Royal Marine x Fany z Radíkovských Šancí  
chov.B.Protivánková, maj.P.Zacpal  
Dolare Rescue VD
Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Col Black and White  
Ing.Křížová, maj.B.Peschel  
Dragon Crafty Sen Sibyl VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Sibyl of Lucifers Delight  
chov.B.Furdíková, maj.Mklejnová  
Eternal Treasure Tankaram V
Birchbrook Paddington bear x Romantic Love Tankaram  
chov.a maj. J.Nosek  
Indigo z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj. Renata Krejčí  
Malomközi Latin Lover V3
Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity  
chov.I.Nagy, maj.V.Zsofia  
Rocheby Union Jack V
Lindall Gallileo fo Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Sáregresi Zsivió V
Midnight Sun Idaho x Sáregresi starlight Sophy  
chov.M.Gyárfás, maj.N.Rokaj  
Trendsetter of Tintagel Winds VD
Carpenny Catch Pole x On The Road Again of Tintagel Winds  
chov.a maj. Felicity Leith-Ross a Kira Leith-Ross Juge  
Psi tř.otevřená / Open class dog - zkrácené výsledky 9
Oliver od Himalájského Cedru V1, CAC, KV, 
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj. M.Dočekalová  
Yardigan-Yers Herbu Zadora V2, r.CAC
Dickendall Davaron x Wiosna Herbu Zadora  
chov.a maj.M.Dowgiallo  
Bred Black Allegiance  V3
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria  
chov.P.Szabó, maj.I.Janovská  
Psi tř.pracovní / Working class dog  1
Denyr pod Chosňom V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom  
chov.R.Martonka, maj.B.Burianková  
Feny dorost / Baby class bitches 3
Abbey for Site House of Luck VN1
Cambremer Kavanagh x Mendy Sun in Their Eyes  
chov.V.Malíková, maj. J.Zdellár  
Aipril for Site House of Luck VN2
Cambremer Kavanagh x Mendy Sun in Their Eyes  
chov.V.Malíková, maj. J.Zdellár  
Mimi Biely Agát N
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
chov.Š.Janega, maj.Ing.Olvedy A.  
Feny tř.mladých / Youn class bitches 15
Adrica Derby Dark Night V
Farbourne´s Dutch Marine x Armanda Memsahib  
chov.a maj.G.Szirotka  
Bea z Lesnej pri Dunaji D
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
chov.B.Musilová, maj.E.Petrovská  
Bella z Lesnej pri Dunaji VD
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
chov.B.Musilová, maj.M.Hrozenková  
Bianka Black Bellus Margo VD
Tsarodej Snowstorm x Easy Black od Himalájského Cedru  
chov.a maj. H.Singerová  
Boa od Dřevnické Lávky D
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
chov.I.Ides, maj.L.Jurovic  
Eda Nisus D
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.Dr.Králová  
Cherry Clair Black Allegiance VD
Unforgettable Tankaram x Amanda black Audria  
chov.P.Szabó, maj.manž.Martonkovi  
Cherry Modrý Skarabeus V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Giesy Labrean  
chov.M.Marušinová, maj.V.Šimkovičová  
Cherub Chantal Aldamity D
Farbourne´s Dutch Marine x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.D.Bartošová, maj.Ing.Kočišíková  
Joy of Tankaram V4
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
Morning Star Tankaram V3
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.J.Nosek  
Seven Crowns Sharone V2
Blon eiver Flavió x Solymász Alexa  
chov.D.Póka, maj.O.Szabó  
Thurbajen´s Contrary Mary VD
Carpenny Anchorman x Thurbajen´s Internal Affair  
chov.J.M.Green, maj.M.Dowgiallo  
Una Sun in their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvediska  
chov.V.Valentová, maj.S.Dudová  
Utterly Easter of Tintagel Winds V1, CAJC
Othamcourt Rue of Colinwood x shocking Ping of Tintagel Winds  
chov.F.Leith-Ross, maj.rodina Valentová  
Feny tř.střední / Intermed.class bitch 11
Ajsa Derby Dark Night D
Farbourne´s Dutch Marine x Armana Memsahib  
chov.G.Szirotka, maj.B.Lenci  
Alesia Flow of Energy VD3
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho Dvora  
chov.B.Hriňová, maj.Ing.Kovalančíková  
Anne Lulu Chaseland´s D
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmanová  
Ballerina Via Brunensis VD4
Royal Standart Tankaram x Fleur Bohemia Lediny  
chov.L.Linduška, maj.Ing.Vašek  
Beatriche Black Allegiance VD
Royal Standart Tankaram x Amana Black Audria  
chov.a maj.rod.Szabóová  
Britini spod Vápenného Vrchu V2, r.CAC
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
chov.L.Petrovič, maj.V.Paluška  
Caroline Minortus VD
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
chov.T.Tuschl, maj.Ing.Tuschlová  
Damiana pri Starom Platane D
Dasty pod Chosňom x achtína z Klajboviska  
chov.M.Jurák, maj.D.Koišová  
Dominikana Herbu Zadora V1, CAC
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Coco Chanel Rescator  
chov.a maj.M.Dowgiallo  
Sassy Sun in Their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.J.Jurovic  
Treasure of Tintagel Winds VD
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds
chov.F.a K.Leith-Ross, maj.G.Lahodová  
Feny tř.otevřená / Open Class bitch 10
Ajsa z Lesnej pri Dunaji VD4
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
chov.B.Musilová, maj.B.Musilová  
Bena zo Sľńavy D
Rocheby Smokescreen x Agáta Black Audria  
chov.Ing.Greguš, maj.M.Kašák  
Black Brilliant Rescator V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
chov.MVDr.Čerešňáková, maj.M.Fialová  
Bordy-Blithe Yellow Queen D
Ole x Clea Draco Minor   
chov.J.Kůstka, maj.M.Marušinová  
Conny Torubo D
Aton spod Veterného Mlyna x Bara Wamso  
chov.M.Lebedová, maj.MVDr.Lichvár  
Daria Nisus D
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.J.Mikle  
Fairywood´s Tara VD
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
chov.C.M.van Elewoud, maj.I.Vítková  
Fany od Crvenog Barona V3
Lawnwood´s Legend x Cajka od Crwenog Barona  
chov.Ž.Žilnik, maj.S.Dudová  
Heart-Strings Charming V1, CAC, KV, BOB, BIS
Palabras Blue Bayo x Mallorn´s Monsoon  
chov.a maj.Z.Donáth  
Innet Večná Láska VD
Cedrik Draco Minor x Claudie z Medvědiska  
chov.V.Valentová, maj.B.Musilová  
Feny tř.pracovní 6
Attikonak Pansy Potteries VD3
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
chov.Ek Gunilla, maj.D.Bartošová  
Ela Južný Dvor VD
Bruno Sen Sibyl x April z Rosečské Stráně  
chov.J.Méry, maj.J.Méry  
Elza z Drenia D
Artur od Himalájského Cedru x Bessy z Hrušovskej Cesty  
chov.Š.Mader, maj.s.Fedič  
First Lady Aldamity V1, CAC
Master of Chocolate Du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty
chov.D.Bartošová, maj.Paluška/Bartošová  
Mendy Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor  
chov.a maj.V.Valentová  
Natalie od Himalájského Cedru VD4
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Feny tř.šampionů / Champ.Class Bitch 3
Foksa Psi Lobby  V3
Blondella Blue Peter x Tunita Herbu Zadora  
chov.I.Bolek, maj.S.Czajor  
Rose Sun in their Eyes V2, r.CAC
Don Carlos x Daya Draco Minor   
chov.V.Valentová, maj.D.Bartošová  
Upwards Star Tankaram V1, CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová  

CAC OSTRAVA  
20.3.2004  
Rozhodčí / Judge: Ing.Korda  
Psi dorost / dog youth class 3
Agar z Lutyňské Groble N3
Afron Falmarka x Dona z Dančí Stráně  
chov.J.Grobelský, maj.M.Parchanská  
Art od Severní zahrady VN1
Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku  
chov.V.Hrach, maj.A.Večeřa  
Zoko z Vlčích luk N2
Strongline´s Original x Falcaria z Vlčí Stepi  
chov.Ing.Kubeš, maj.J.Pavlík  
Psi tř.mladých / Dog Young Class 16
Amba Sador Helfenstein VD
Strongline´s Kernel x Deni lví dvůr  
Angel Deskartes VD
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
Angie z Mionši V3
Rocheby Smokescreen x Ashely ze Dvora  
chov.V.Zajac, maj.M.Galik  
Argo Bohemian Jewel V4
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré plovárny  
chov.T.Kocour, maj.O.Sečová  
Argo z Mionši D
Rocheby Smokescreen x Ashely ze Dvora  
Artex Deskartes VD
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
Ashley Chaseland´s V1, CAJC
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.a maj. Iva Vítková  
Barry od Dynína VD
Istar Gorska Fantazja x Brita od Stříbrné jedle  
Garp z Kaštanové aleje VD
Strongline´s Kernel x Babeta z Libušina Chovu  
Gin z Bouškova Dvora VD
Royal Standart Tankaram x Greta z Pěněnských luk  
Champion of Tankaram V
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
Chasper Draco Minor V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Chris z Novoveských lučin V
Tsarodej Snowstorm x Queen of Hearts Bohemia Bras  
Oliver od Himalájského Cedru V2
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj. M.Dočekalová  
Tajo z Vlčích luk D
Strongline´s Original x California z Vlčí stepi  
Ziggi Choco z Trojánku VD
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
Psi mezitřída / Intermed. Class Dog 2
Andy Sviadnovský kozlík D
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Ejmy Beskydský čert  
Xero z Trojánku V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
chov.J.Soukup, maj.L.Zemanová  
Psi tř.otevřená / Open Class Dog 3
Enzo Lab Treasure´s V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always in my Mind  
chov.L.Tunby, maj.E.Boxanová  
Eron z Bouškova Dvora V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
chov.V.Bouška, maj.L.Kuželová + R.Hájek  
Nero z Radíkovských Šancí VD3
Dark Di Dranel x Gejša z Radikovských Šancí  
Psi tř.pracovní / Working Class Dog 2
Clif z Proutku V1, CAC, Národní vítěz
First Man Draco Minor x Dora od Pláňat  
chov.M.Šafařík, maj.M.Petrová  
Hemonty od Petrovických Pláňat V2, r.CAC
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
chov.Ing.Planý, maj.Planý Marcel a Jaroslava  
Feny třída mladých / Young Class Bitch 14
Ambra od Šrámkovy Studánky VD
Artur od Himalájského Cedru x Běla z Kaštanové Aleje  
Anie Sarblet V
Favourite Boy Draco Minor x Cessy Malabret  
Anne Catharine Chaseland´s  V2
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.a maj. Iva Vítková  
Anne Lulu Chaseland´s V
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmannová  
Anny Deskartes VD
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
Bria z Kolovratských luk D
Favourite Boy Draco Minor x Attika z Kaštanové Aleje  
Brooke z Kolovratských luk D
Favourite Boy Draco Minor x Attika z Kaštanové Aleje  
Hany Regent Plus V3
Strongline´s Kernel x Dolly Regent Plus  
chov.Ing.Kovář, maj.M.Rytíř  
Joy of Tankaram V
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
Judy z Muchovy Boudy VD
Favourite Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy  
Linda ze Zámek Ribry VD
Fron ze Zámek x Collet ze Zámek  
Opium od Himalájského Cedru V4
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.M.Dočekalová, maj.Ing.Götzová  
Treasure of Tintagel Winds V1, CAJC
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh To Be In England of Tintagel Winds  
chov.K.a F.Leith-Ross, maj.Gabriela Lahodová  
Ymka z Trojánku V
Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita  
Feny mezitřída / Intermed.Clas Bitch 6
Bernadett Arjaša VD
Arnaud Sen Sibyl x Arka z Kaštanové Aleje  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty VD
Royal Standart Tankaram x Caroline z kosovské Samoty  
Femina od Stříbrné Jedle VD
Alwin Chýšská Buš x Megi z Dubské Lhoty  
Gale of Bohemia Bras V1, CAC
Woody Black Of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.L.Šeráková  
Nora Poklad Doubravky D
Strongline´s Original x Hika Poklad Doubravky  
Orchidey od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Feny tř.otevřená / Open Class Bitch 9
Anne Amelie Chaseland´s V1, CAC
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.P.Lhoták  
Arka pod Hradem Lichnice neposouzena
Sable Prince Erinor x Demi Bludov  
Bára z Krásného Pole VD
Normen ze Zámek x Lenny Little Rose  
Claudia Černý Klenot VD
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
Era z Haidina Revíru VD
Cedrik Draco Minor x Demi Lví Dvůr  
Chiguita z Muchovy Boudy VD
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Hiamlájského Cedru  
Chivas Regal Draco Minor  VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Chyta z Čížkovských Pasek VD
Asperugo z Vlčích Luk x Alma z Čížkovských Pasek  
Norma z Voldušského Vrchu V2, r.CAC
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Cita z Voldušského Vrchu  
chov.F.Kuneš, maj.L.Hejlová  
Feny tř.pracovní / Working Class Bitch 4
Amourett Black Bohemia VD
Sable Prince Erinor x Aranka Vardarianna  
Bessy z Ročkova V2, r.CAC
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
chov.E.Polesná, maj.R.Ulmannová  
Mona z Javořických lesů V3
Istar Górska Fantazja x Brina z Javořických Lesů  
chov.J.Jemon, maj.R.Šlechta  
Natalie od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalásjkého Cedru  
chov.a maj. M.Dočekalová  
Feny tř.vítězů / Winning Class Bitch 1
Fairywood´s Tara V1, CAC, Národní vítěz
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken Best of Breed
chov.C.M.van Elewoud, maj. Iva Vítková  

CACIB BRNO  
7.2.2004  
Rozhodčí / Judge: František Pasák psi, Ing.František Siladi feny
Psi dorost / Puppy Class Dog 4
Dargil od Zeleného smrku N4
Arny Larier x Bona od Klárky  
chov.J.Mach, maj.Kovaříkovi  
Mysterious Tankaram VN1
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.R.Procházka  
Mystery of Tankaram VN2
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.R.Procházka  
Zack z Trojánku N3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Aldinachoco  
chov.J.Soukup, maj.L.Hrnčířová  
Psi tř.mladých / Young Class Dog 14
Adam Chiava Golden VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Katty od Himalájského Cedru  
Alain Fabien Little Bubble V4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in Their Eyes  
chov.J.Černická, maj.J.Černická/L.Patznerová  
Argo Bohemian Jewel VD
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré Plovárny  
Ashley Chaselands´s V1, CAJC
ICH Power Chocolate x CH Fairywood´s Yvana  
chov.a maj. Iva Vítková  
Cavalier Via Brunensis V3
Royal Standart Tankaram x Agne Mounth Devil  
chov. L.Linduška, maj.L.Lipovský  
Champion of Tankaram V
Ch. Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
Chasper Draco Minor VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Dundee Albion Paducah Line VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Coffey Albion Paducah Line  
Ellmisty De Robies Kelečský Poklad V
Quail Hunter Tankaram x Arlet Alexis Kelečský Poklad  
Hary z Trčkových Lesů VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Daisy Draco Minor  
It´s Show Time Tankaram V
Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram  
James z Muchovy Boudy VD
Favourtie Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy  
Koran od Šeříku VD
Boddy Alimraj x Artemis Marie Waldburgy  
Rocheby Union Jack V2
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 7
Agador od Dřevnické Lávky VD
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
Cliff Miss Tonny V3
Amberside Another Rumpus x Rony od Koterovského Mlýna  
chov.+ maj. I.Hauserová  
Finn z Vinice VD
Strongline´s Original x bonna od Újezdeckého Dvora  
Hary z Vavřineckých Rákosin V4
Istar Górska Fantazja x Gira Gala Black  
chov.F.Bálek, maj.J.Kmoch  
Indigo z Muchovy Boudy V2, r.CAC
ICH Rocheby Smokescreen x CH Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj. Renata Krejčí  
Oliver od Himalájského Cedru V1, CAC
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Wilkins Bri-Col Black and White VD
Bert z Libušina Chovu x Bonne od Kbelnického Dubu  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 11
Adamis Black Bellus Margo VD
Rocheby Smokescreen x Easy Black od Himalájského Cedru  
Amir Rabula VD
Rocheby Smokescreen x Diana Very  
Car z Velkých Louk VD
Amberside Another Rumpus x Fan-C Frankie  
Danilo Dominik V4
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
chov.H.Partlová, maj.P.Lochařová  
Elan z Úročnice VD
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
Erny z Pískovny V
Cedrik Draco Minor x Jasmine od Himalájského Cedru  
Eron z Bouškova Dvora V1, CAC
ICH Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
chov.V.Bouška, maj.L.Kuželová/R.Hájek  
Gips ze Zámek Ribry VD
Fron ze Zámek x Colett ze Zámek  
Nut Chocolate Misantos V3
Amberside Another Rumpus x Ariela Chýšská Buš  
chov.A.Míšek, maj.M.Janečková  
Roll a Taco of Tintagel Winds V2, r.CAC
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
chov.Leith-Ross Felicity, maj.V.Valentová  
Tsarodej Killykeen V
Guideline´s Wild Goose Chase x Tsarodej Italian Dream  
Psi tř.pracovní / Working Class Dog 9
Amberside Ja-Sta Czech VD
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Janet z Javořických Lesů  
Casper Černý Klenot V2, r.CAC
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
chov.H.Kaprová, maj.S.Horníčková  
Centiny z Vlčí Stepi VD
Amberside Another Rumpus x Wadi z Vlčí Stepi  
Fadir z Libušina Chovu VD
Istar Górska Fantazja x Biene od Himalájského Cedru  
Falco od Žehrovky VD
Fron ze Zámek x Staghoms Czech out Girl  
First Man Draco Minor  VD
ICH Thurbajen´s Minstrel Boy x ICH Caren Draco Minor  
Fox Beskydský Čert V3
Normen ze Zámek x Cedra Little Rose  
chov.P.Bělica, maj.P.Taichman  
Hemonthy od Petrovických Pláňat V4
ICH Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
chov.a maj.Planý Jaroslava a Marcel  
Verner z Vlčích Luk V1, CAC, CACIB, BOB
Rocheby Smokescreen x Gillia z Vlčích Luk  
chov.Ing.Kubeš, maj.J.Kubeš/F.Korda  
Psi tř.šampionů / Champion Class Dog 1
CH Vitality of Tankaram CAC, r.CACIB
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová/E.Čerešňáková  
Feny dorost / Puppy Class Bitch 4
Agatha od Spešovské Skály VN1
Istar Górska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras  
chov.Z.Havránková, maj.O.Šaršon  
Bára z Holaských Kopečků VN2
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje beze Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
Daria od Zeleného Smrku VN4
Arny Larier x Bona od Klárky  
chov.J.Mach, maj.K.Hunkesová  
Sikorka z Malé Dománě VN3
Strongline´s Kernel x Diana Regent Plus  
chov.O.Blecha, maj.Sieberovi  
Feny tř.mladých / Young Class Bitch 14
Anne Catharina Chaseland´s V1, CAJC
ICH Power Chocolate x CH Fairywood´s Yvana  
chov.a maj.Iva Vítková  
Anne Lulu Chaseland´s  VD
ICH Power Chocolate x CH Fairywood´s Yvana  
Bernadett Arjaša VD
Arnaud Sen Sibyl x Arka z Kaštanové Aleje  
Brita od Zeleného Smrku D
Fletcher Draco Minor x Justicia od Himalájského Cedru  
Cathy z Eliščina Ráje VD
Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí Stepi  
Dancing Queen Tankaram  V3
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových Lesů  
chov.J.Nosek, maj.S.Modráček  
Gale of Bohemia Bras V
Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
Hejdi z Vinice D
Unforgettable Tankaram x Hasta od Spikalských Lip  
Joy of Tankaram V
CH Unforgettable Tankaram x CH Follie Polly Thepistol  
Nela z Javořických Lesů VD
A Yellowboy of Brownbank Cottage x Ina z Jovořických Lesů  
Opium od Himalájského Cedru VD
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
Rita Poklad Doubravky VD
Strongline´s Original x Princka ze Zámek  
Treasure of Tintagel Winds V4
CH Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds 
chov.F.Leith-Ross+K.Leith-Roll Juge, maj.G.Lahodová  
Utterly Easter of Tintagel Winds V2
Othamcourt Rue of Colinwood x Shocking Pink of Tintagel Winds  
chov.Leith-Ross Felicity, maj.V.Valentová/Leith-Ross Felicity  
Feny mezitřída / Intermed.Class Bitch 14
Aila z Řícmanického Ranče VD
Artur od Himalájského Cedru x Bellisa z Kraje bez Stínů  
Aqua od Dřevnické Lávky VD
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
JCH.Black Brilliant Rescator V1, CAC, CACIB
Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sytovska  
chov.E.Čerešňáková, maj.M.Fialová  
Blueberry Amicus Venustus VD
Pearl Diver Tankaram x Bety Meryt a Jet Es  
Catty Gasko Prim VD
Ch.Chataway Bohemia Bras x Sofi ze Zámek  
Chanel Five Sable Blues V
Applejack´s Hell Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Chivas Regal Draco Minor  V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty VD
Royal Standart Tankaram x Caroline z Kosovské Samoty  
Follies Instant Coffee V2, r.CAC, r.CACIB
Ch Tweedledum Crispy Duck x Follies Wood Lark  
chov.H.Kaitila, maj.M.Dočekalová/L.Malíková  
Iris z Muchovy Boudy V3
ICH Rocheby Smokescreen x CH Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.Renata Krejčí  
Lagara z Vlčí Stepi V
Amberside Another Rumpus x Jaffa z Vlčíc Luk  
Lar Trix Terra Fortuna VD
First Man Draco Minor x Alfa Samba Star  
Levis Tara Terra Fortuna V4
First Man Draco Minor x Alfa Samba Star  
chov.a maj.B.Petříková  
Xanten z Trojánku VD
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
Feny tř.otevřená / Open Class Bitch 12
Aranka z Hubertova Cechu VD
Asperugo z Vlčích Luk x Cinda z Čížkovských Pasek  
Ascha Black z Melicharova Pole D
Arachis z Vlčích Luk x Janet Frost od sv.Prokopa  
Askia Gasko Prim VD
ICH Cedrik Draco Minor x Sofi ze Zámek  
Cedra od Zeleného Smrku VD
Foll Vlšícké Údolí x Bona od Klárky  
Charon z Muchovy Boudy V4
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
chov.R.Krejčí, maj.A.Kašajová  
Clever Lady Gasko Prim V1, CAC
Chataway Bohemia Bras x Sofi ze Zámek  
chov.L.Svobodová, maj.Javoříkovi  
Fairywood´s Tara VD
JCH Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Puteken  
Fatka z Úročnice VD
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
Fifi z Podblanicka VD
Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka  
First Lady Aldamity VD
Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty  
Oli Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rijan Rangers Email x Yes Kibo-Kirongo Zandalle  
chov.V.Valentová, maj.M.Majtán  
Teapot Tankaram V3
Artur od Himalájského Cedru x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.A.Mezníková  
Feny tř.pracovní / Working Class Bitch 10
Alma z Hlásnice VD
Rocheby Smokescreen x Cindy Draco Minor  
Attikonak Pansy Potteries V1, CAC
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
chov.Ek Gunilla, maj.D.Bartošová  
Bessy z Ročkova VD
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
Christmas Star Sable Blues VD
Applejack´s Hell Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Haidi od Byšiček vyloučena
Cedrik Draco Minor x Eni od Řeky Zlatnice  
Happy-Day Draco Minor V3
Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor  
chov.A.Klečková, maj.R.Souček  
Natálie od Himalájského Cedru V2, r.CAC
ICH Rocheby Smokescreen x CH Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Nikita od Spikalských Lip VD
Chasqui Bohemia Bras x Hany ze Zámek  
Storie Du Bois Des Lilas V4
ICH Mardas Marine x CH Noisette du Bois des Lilas  
chov.R.Prabonne, maj.A.Klečková  
Urania Rescator VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Aneta Lví Dvůr  
Feny tř.šampionů / Champion Class Bitch 1
CH Maici od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x ICH Easy Black od Himalájského Cedru
chov.a maj.H.Singerová  
CH Upward Star Tankaram V1, CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová/E.Čerešňáková  

CACIB TRENČÍN  
24.1.2004  
Rozhodčí: Štefan Jagega (SK)  
Psi třída dorostu 3
Ali Gelb Leben N
Roll a Taco of Tintangel Winds x Hexa Biely Agát  
chov. Krošlák J., maj. Marušicová I.  
Mysterious Tankaram VN
Lab treasure´s Born To Be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov. Nosek J.MVDr., maj. Procházka R.  
Mystery of Tankaram VN
Lab treasure´s Born To Be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov. Nosek J.MVDr., maj. Procházka R.  
Psi třída mladých 6
Ashley Chaseland´s  V1, CAJC
ICH. Power Chocolate x Ch. Fairywood´s Yvana  
chov.+maj. Vítková I.  
Eternal Treasure Tankaram V2
Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram  
chov. +maj. Nosek J., MVDr.  
Cavalier Via Brunensis V3
Royal Standard Tankaram x Agnes Mounth Denali  
chov. Linduška L., maj. Lipovský L.  
Unique-Taco Sun in Their Eyes V4
Roll a Taco of Tintangel Winds x Claudie z Medvediska  
chov.V.Valentová, maj.M.Fapšová  
Alain Fabien Little Bubble VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in their Eyes  
Colin zo Sľňavy VD
Royal Standart Tankaram x agáta Audria  
Psi Mezitřída 5
Diamond Tankaram