Klubová výstava KCHLS  
26.10.2002 České Budějovice  
 
Rozhodčí / Judges: Marilyn Nightingale (GB) feny, David Naghtingale (GB) psi
chovatel, majitel počet psů
Psi/Dog                                                    Třída Baby / Baby Class 3
 
Endy z Bohyně lovu N
(Bert z Libušina Chovu x Miss Lady z Bohyně lovu) Pirnerová Hana, Jiří Kulhánek
 
Rex z Malé Dománě VN2
(Rocheby Smokescreen x Diana Regent Plus) Blecha Oldřich, Lucie Hájková  
 
Udo z Vlčí stepi VN1
(Strongline Original x Gledilsia z Vlčích luk) Korda Fr., Ivan Plachý  
 
Psi/Dog                                                    Třída Dorostu / Puppy Class 3
 
Esvad Kelb Bohemia Bras VN2
(Woody Black of Golden Erinor x I´m Irrlicht of Boh.Br.) Krutská A., Krutská+Baďouček
 
Jimm od Petrovických Pláňat VN3
(Rocheby Smokescreen x Fantastic Girl Draco Minor) Ing.Planý, Marcel a Jaroslava Planých
 
Ross Sun In Their Eyes VN1
(Don Carlos x Daya Draco Minor) V.Valentová, V.Valentová  
 
Psi/Dog                                                     Třída Mladých / Youth Class 11
 
Aim z Vlčí stepi D
(Ali z Vlčích luk x Iberka z Vlčí stepi) Korda Fr., Dušan Kaiml  
 
Baron z Eliščina ráje D
(Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí stepi) M.Vávrová, Zdeňka Stodolová
 
Braddy Alfa Sírius VD2
(Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) Eva Černá, Eva Holá  
 
Cid z Velkých louk VD3
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie) Karel Smejkal, Jiří Smejkal  
 
Elév z Vlčí stepi D
(Amberside Another Rumpus x Bety Regent Plus) Fr.Korda, Petr Jedlička  
 
Hektor ze Zámek Ribry V1, CAJC
(First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče) Josef Haltuf, Ing.Gregor Miroslav  
 
Kuba Trokaveská farma VD4
(Bert z Libušina chovu x Jackelin z Trokavce) Jiří Houška, Jaroslav Vrba  
 
Lesan z Javořických lesů D
(Chataway Bohemia Bras x Ina z Javořických lesů) Jan Jemon, Lucie Charvátová
 
Tibor Irslak VD1
(Never Say Never Tankaram x Betyna z Lukovského háje) Jiří Vobr, Hana Trůblová
 
Tsarodej Killykeen V3
(Guideline´s Wild Goose Chase x Tsarodej Italian Dream) Ajanto Riitta, Kubeš + Korda
 
Urik od Kletecké hráze V4
(Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové) Zdeněk Eisert, Michal Martínek
 
Psi/Dog                                                              Mezitřída/Interm.Class 10
 
Gero z Muchovy Boudy D
(Rocheby Smokescreen x Deborah od Himalájského Cedru) R.Krejčí, Miloslava Hrabalová
 
Kim od Pustého močálu D
(Unique Golden Erinor x Bessy od Pustého močálu) Ivo Bílek, Michaela Horatschkeová
 
Mágr z Vlčí stepi V4
(Partridge Wiggins x Falcarie z Vlčí stepi) ing.Korda, Miloš Mazánek  
 
Salan z Vlčí stepi VD1
(Ali z Vlčích luk x Hiska od Kletecké hráze) ing.Korda, Jana Krupauerová  
 
Samson Du Tallis Madame V2, r.CAC
(Achnagairn Highland Chief x French Melodie v´t Heijelicht) R.Landron, rod.Valentová
 
Terracotta Tramp Bomemia Bras  VD
(Minimaxin Quite a Hero x Kimi Nice Memory Bohemi Bras) Alena Krutská, Ing.Karlová
 
Tsarodej Snowstorm V3
(Follies Storm Petrel x Tsarodej Safiiri) Ajanto Riitta, Lenka a Josef Malíkovi  
 
Urys z Trojáku D
(Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor) Jiří Soukup, Martina Benedělová
 
Verdict-Final Bohemia Bras VD2
(Mocca Made´s Air-Brake x Makepeace Love Bohemia Bras) Alena Krutská, MVDr.Lonský
 
Verner z Vlčích luk V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Gillia z Vlčí stepi) Ing.Kubeš, Kubeš+Korda  
 
Psi/Dog                                                   Třída Otevřená / Open Class 10
 
Addis od Císařského mostu VD1
(Sable Price Erinor x Erna z Javořických lesů) Jan Múčka, Petra Honigová  
 
Aramis Jankov vršok D
(Rocheby Smokescreen x Etna z Drenia) Ivan Balga, Květa Beckertová  
 
Bill Bandit Sable Blues V4
(Ladylands Boy x Zia Golden Erinor) Lenka Malíková, Jitka Jandová  
 
Coran z Novoveských lučin  VD4
(Woody Black of Golden Erinor x Dita od Kalače) Miloslav Votlučka, Ing.Malypetrová
 
Cyr z Rosečské stráně VD
(Amberside Another Rumpus x Era of Fořtové) Jan Neshyba, Petr Vláha  
 
Dany Sable Blues V3
(Rocheby Smokescreen x Duna od Račáku) Lenka Malíková, Dana Slabá  
 
Edword z Vlčích luk VD3
(Rocheby Smokescreen x Gleditsia z Vlčích luk) ing.Kubeš, Miloš Mazánek  
 
Mardas Harvest Reaper V1, CAC
(Geenworth the Sadler x Mardas Olivia) D.Hepper, Bloemendal+Krutská Alena  
 
Rony od Kletecké hráze V2, r.CAC
(Woody Black of Golden Erinor x Kačenka od Kletecké hráze) ing.Eisert, Věra Hédervári
 
Xenés z Vlčích luk VD2
(Amberside Another Rumpus x Wádi z Vlčí stepi) ing.Kubeš, Jiří Křivohlavý  
 
Psi/Dog                                               Třída Pracovní / Working Class 7
 
Art Jatojira VD2
(Cedrik Draco Minor x Ambra Pyrhos of Prag) Jana Hanzová, Stanislav Kůta  
 
Atrey Alfa Sirius D
(Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) Ing.Černá, Martin Vobořil  
 
First Man Draco Minor D
(Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor) Alena Klečková  
 
Chataway Bohemia Bras V1, CAC
(Minimaxin Quite a Hero x Zia Golden Erinor) Alena Krutská, Ladislav Brož  
 
Idol z Vlčích luk VD1
(Amberside Another Rumpus x Jelena z Vlčích luk) ing.Kubeš, ing. Jiří Petřiček  
 
Roll a Taco of Tintagel Winds V2, r.CAC
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds) Leith-Ross, Viera Valentová
 
Waj-Tan z Vlčí stepi V3
(Amberside Another Rumpus x Allis z Jedloví) ing.Korda, Ing.Miroslav Krejčí  
 
Psi/Dog                                         Třída Šampionů / Champion Class 3
 
Favourite Boy Draco Minor CAC, Klubový vítěz
(Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor) Alena Klečková, Renata Krejčí BOB
 
Istar Górska Fantazja V2, r.CAC
(Belle Armani of the Music Forest x Pinor Noir Cariti) Beata Radomska, Alena Krutská
 
Rocheby Smokescreen V3
(Rocheby Old Smokey x Follytower Sky Lark over Rocheby) M.Hopkinson, Michaela Dočekalová
 
Psi/Dog                                         Třída Veteránů / Veteran Class 1
 
Marcus Erinor V1
(Quanto Wander v.Larchenbruch x Janeta z Veverova) Alena Čečrdlová, Alena Krutská
   
Feny/Bitch                                                           Baby / Baby Class 3
 
Blueberry Amicus Venustus VN3
(Pearl Diver Tankaram x bety Meryt A Jet Es) Jitka Kasalová, Danuše Zvercová  
 
Chanel Five Sable Blues VN1
(Applejack´s Hallo Honky Tonk x Zia Golden Erinor) Lenka Malíková, Věra a Karel Schulerovi
 
Petite Fleur Misantos VN2
(Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšská buš) Antonín Míšek  
 
Feny/Bitch                                                           Dorost / Puppy Class 2
 
Ety z Jižních hvozdů VN1
(Amberside Another Rumpus x Ririppa z Vlčí stepi) Jaroslav Vrba  
 
Rosemary Sun in Their Eyes N2
(Don Carlos x Daya Draco Minor) Valentová Viera, Jana Černická  
 
 
Feny/Bitch                                                 Třída Mladých / Youth Class 17
 
Vanessa z Trojánku V
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita) Jiří Soukup, Iva a Marek Severovi  
 
Adinachoco Kelby´s V
(King Fields Kilien x Virise Van´t Balkenhof) Juffouw Leenen Audrey, Ivana Soukupová
 
Barbara Alfa Sírius V
(Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) Ing.Černá  
 
Becky od Zadní řeky V
(Cedrik Draco Minor x Dita z Příkostic) Marie Takáčová, Martin Tůma  
 
Brita z Eliščina ráje V
(Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí stepi) Marie Vávrová, M.Zouzalová
 
Claire Černý klenot V
(Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot) Helena Kaprová  
 
Connie of Svákovského vrchu VD
(Sable Prince Erinor x Chér z Pěněnských luk) Josef Matoušek, Karel Starý  
 
Fairywood´s Tara V3
(Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken) C.M.van Elewoud, Iva a Jan Vítkovi
 
Felon u Podblanicka V
(Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka) Zdeněk Forejt  
 
Folklor Sable Blues V1, CAJC
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues) Lenka Malíková, Miloslav Votlučka
 
Kelly pod Slonovým vrchem VD
(Falco ze Selce x Anetta Rescator) Jaroslav Šourek, Jana Bohmová  
 
Natalie od Himalájského cedru V4
(Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského cedru) Michaela Dočekalová
 
Quina Libošovská blata V
(Rocheby Smokescreen x Egébé z Vlčí stepi) Karel Jedlička, Jana a Karel Jedličkovi
 
Quisti Libošovská blata V2
(Rocheby Smokescreen x Egébé z Vlčí stepi) Karel Jedlička, Jana a Karel Jedličkovi
 
Radka Irslak VD
(Never Say never Tankaram x Betyna z Lukovské háje) MVDr.Vobr  
 
Ulrika od Kletecké hráze VD
(Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové) Ing.Eisert, Ing.Čepeláková  
 
Victory z Trojánku V
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita) Jiří Soukup, Ludmila Zavřelová  
 
Feny/Bitch                                                          Mezitřída/Interm.Class 9
jen pořadí  
Fee Sable Blues V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues) Lenka Malíková, Josef a Lenka Malíkovi
 
Francis z Muchovy boudy V2, r.CAC
(Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského cedru) Renata Krejčí  
 
Whispering Bell Heather´s Fleurie V3
(Master of Chocolate du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibrations) maj. Barbara Protivánková
 
Adventurer´s Naughty But Nice V4
(Chancellor Merry x Mellows Killing Fantasy) Jaana Railamaa, M.P.Osuch  
 
Feny/Bitch                                               Třída Otevřená / Open Class 13
jen pořadí  
Fantastic Girl Draco Minor V1, CAC
(Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor) Alena Klečková, Planý Marcel a Jaroslava
 
Viking-Countess Bohemia Bras V2, r.CAC
(Mocca Made´s Air-Brake x Makepeace Love Bohemia Bras) Alena Krutská, Stanislav Vostruha
 
Bubbling Temptation V3
(Bubbling Just Sailing x Bubbling Manon) M.Swanljung, Jana Černická  
 
M´Ladys Finnish Lady V4
(Palabrac Blue Bayo x M´Ladys My Fair Lady) M.Nahkuri, Michaela Dočekalová
 
Feny/Bitch                                           Třída Pracovní / Working Class 8
pouze pořadí  
Jambi Sun in Their Eyes V1, CAC
(Ladylands Boy x Daya Draco Minor) Valentová Viera, rod.Valentova  
 
Katrin od Himalájského cedru V2, r.CAC
(Rocheby Smokescreen x Black od Himalájského cedru) Michaela Dočekalová, Helena Kotasová
 
Nessie od Kletecké hráze V3
(Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové) ing.Zdeněk Eisert  
 
Filgi z Muchovy boudy V4
(Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského cedru) R.Krejčí, Kateřina Klečková
 
Feny/Bitch                                     Třída Šampionů / Champion Class 3
bez výsledků  
 
Feny/Bitch                                     Třída Veteránů / Veteran Class 2
 
Boothgates Kolour Scheme V2
(Farringford Go Gerry Go x Boothgates The Actress) M.Nightingale, Michaela Dočekalová
 
Sheila Black of Erinor V1
(Karusellin Fanfar x Carolina z Růžového keře) Alena Čečrdlová, Petr Cakalidis