MVP Mladá Boleslav  
6.9.2003  
Rozhodčí / Judge:  
Alena Čečrdlová feny / bitches  
Ing.Zdeněk Antonovič psi / dogs počet psů
Psi Třída Dorostu / Puppy Class Dog 3
Champion of Tankaram VN1
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.MVDr.J.Nosek, maj.Matin Bárta  
Jerry z Vlčích Luk VN3
Strongline´s Original x Xantipa z Vlčích Luk  
Mark ze Zámek Ribry VN2
Unforgettable Tankaram x Bety ze Zámek  
Psi Třída Mladých / Young Class Dog 11
Believe in Love Rescator V
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
Eiko Kass z Proutku V2
First Man Draco Minor x Dora od Pláňat  
Falko Javorův Dvůr VD
Art ze Zásmuk x Dona ze Zásmuk  
Geronimo ze Smolinky VD
Oakhouse Orpheus at Lyndhurst x Jessy ze Smolinky  
Jacomo ze Zámek Ribry V3
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
Jeremy ze Zámek Ribry VD
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
Oboe z Vlčí Stepi VD
Strongline´s Original x Juta z Vlčích Luk  
Omar z Kostelce u Jihlavy V4
Cedrik Draco Minor x Det Sable Blues  
Pascalino Misantos V
Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšká Buš  
Rosanan Mascarpone V1, CAJC
Ch Tawastways Fooling Around x Ch Rosanan Snow White Rose  
chov.Rauni Aslamo, maj.Alena Krutská + Rauni Aslamo  
Xillon z Trojánku VD
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
Psi Mezitřída / Intermed.Class Dog 11
Adventurer´s Row the Boat V2, r.CAC
Danjacs Finnegan x Ch.Mellows Killing Fantasy  
chov.Jaana Railama, maj.Przemyslaw Osuch  
Askánio From Little Lakes V
Woolmans Christopher x Inés Věčná Láska  
Assassin z Podřípska D
Amberside Another Rumpus x Grace od Himalájského Cedru  
Bernie Devil Bohemia Bras VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Bella Bri-Col Black and White  
Big Ben Bohemia Bras  VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Bella Bri-Col Black and White  
Cargo Jatojira VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Ambra Pyrhos of Prag  
Danilo Dominik  V3
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
Eddy Dominik VD
Chasqui Bohemia Bras x Celis od Byšiček  
Eron z Bouškova Dvora V4
Rocheby Smoekescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
Ronny Bri-Col Black and White VD
Bert z Libušina Chovu x Iris Bri-Col Black and White  
Velvet z Trojánku V1, CAC
Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita  
chov.Jiří Soukup, maj.Aleš + Hana Vondrlíkovi  
Psi Třída Otevřená / Open Class Dog 10
A´Yellowboy of Brownbank Cottage V
Kimwalley Blue Duster x Shadow Hills Smart Chelsea  
Atos Tornádo Lou VD
Chataway Bohemia Bras x Zora Gala  
D´Artush z Bánovského Háje VD
Might Be a Show Dog of Tintegel Winds  
Fabien z Muchovy Boudy V1, CAC, CACIB
Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského Cedru  
chov.Renata Krejčí, maj.Pavel Smolek  
Gordy Gala Black V2, r.CAC
Amberside Another Rumpus x Hasta od Spikalských lip  
chov.Zdeněk Průša, maj.Jiří Holík  
Hero od Petrovických Pláňat V3
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
Ibouquet Ladbro V
Chataway Bohemia Bras x Aila Ladbro  
Ir od Račáku V
Rocheby Smokescreen x Alice od Račáku  
Javor Irslak V
Jerry od Kletecké Hráze x Alma z Lukovského háje  
Stretlaw Never Smoke Again V
Farringford Master Blue at Rocheby x Stretlaw Kiss me Kate  
Psi Třída Pracovní / Working Dog 2
Adolf of Brownbank Cottage V2, r.CAC
Birchbrook Paddington bear x Queenmary  
chov.Mark Moorhem, maj.Josef Slavíček  
Hemonthy of Petrovických Pláňat V1, CAC
ICH Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
chov.a maj. Planý Marcel + Jaroslava  
Psi Třída Šampionů / Champion Dog 2
Ch.Boddy Alimraj V2, r.CAC
ICH Cyrus Draco Minor x Gina od Řeky Zlatnice  
chov.Jarmila Černá, maj.M.Bárta + G.Bartuňková  
Ch.Vitality of Tankaram V1, CAC, r.CACIB
Ch.Birchbrook Paddington Bear x Ch.Paradise Pearl Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová  
Psi Třída Veteránů / Veteran Dog 2
Ben z Malivy V2
Adar z Dalejského Háje x Brita z Benešova Luhu  
ICH Markýz Erinor V1, Nejlepší veterán
Quanto -Wander von Larchenbruch x Janeta z Veverova  
chov.Alena Čečrdlová, maj.Planý Marcel a Jaroslava  
Feny Třída Dorostu / Puppy Class Bitches  
Linda ze Zámek Ribry N2
Fron ze Zámek x Collet ze Zámek  
Lusty Bonny Sable Blues VN1
Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues  
Feny Třída Mladých / Young Class Bitch 17
Amy od Proboštských Jezer VD
Birchbrook Paddington Bear x Cira Larier  
Annie od Proboštských Jezer V
Birchbrook Paddington Bear x Cira Larier  
Befaithful of Brownbank Cottage odstoupila
Foulby Huckleberry Finn x Zappa of Brownbank Cottage  
Black Brilliant Rescator V1, CAJC
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
chov.E.Čerešňáková, maj.M.Fialová  
Britany Star z Lovecké Chaty VD
Strongline´s Kernel x Kelly Duckling Bohemia Bras  
Catty Gasko Prim V3
Chataway Bohemia Bras x Sofi ze Zámek  
Cita od Vltavské Stráně VD
Chasqui Bohemia Bras x Arina od Vltavské Stráně  
Country Call Tankaram VD
Birchbrook Paddington Bear x My Love Tankaram  
Dancing Queen Tankaram VD
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů  
Endy Alimraj VD
Amberside Another Rumpus x Gina od Řeky Zlatnice  
Heidy z Novoveských Lučin V
Tsarodej Snowstorm x Queen of Hearts  
Issa z Volarských Lesů VD
Ax ze Zásmuk x Dioné z Královské cesty  
Jackalee Sable Blues V
Tsarodej Snowstorm x Bonny Bee Sable Blues  
Olivia od Himalájského Cedru V3
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
Orchidey od Himalájského Cedru V2
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
Orina z Kostelce u Jihlavy V
Cedrik Draco Minor x Det Sable Blues  
Petite Fleur Misantos V4
Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšká Buš  
Feny Mezitřída / Intermed.Class Bitch 12
Believe In Love Tankaram V
Ch Birchbrook Paddington Bear x Ch Follies Polly Thepistol  
Camilla Jarojira V
Ch Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Ambra Pyrhos of Prag  
Cbrita z Bohyně Lovu VD
Bert z Libušina Chovu x Ráchel z Bohyně Lovu  
Cora od Lesa Valášku VD
Never Say Never Tankaram x Bessy Britland  
Fairyland Bohemia Bras V
Ch.Rosanan Adventurer x Makepeace Bohemia Bras  
Fairywood´s Tara V1, CAC, CACIB
Jch.Fairywood´s Romeo x Upgirl van´t Putteken BOB
chov.van Elewoud C.M., maj.Iva Vítková  
Grada Elva Bohemia VD
Birchbrook Paddington Bear x Cleopatra Wamso  
Happy-Day Draco Minor  V
Eatons Yo-Yo x Ich.Caren Draco Minor  
Harriett ze Smolinky V2, r.CAC
Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky  
chov.Josef Slavíček, maj.Jana Kotrčová  
Jessi of Petrovických Pláňat V
Rocheby Smokescreen x Fantastic Firl Draco Minor  
Otylka od Spikalských Lip D
Ir od Spikalských Lip x Deny od Spikalských Lip  
Rosemary Libošovská Blata V3
Ich.Rocheby Smokescreen x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Feny Třída Otevřená / Open Class Bitch 21
Aimie Wanila Von Dostál V
Arachis z Vlčích Luk x Elis od Račáku  
Ambrosia z Českomoravské Vysočiny odstoupila
Zar Gala x Dona Gala Black  
Bára z Vinice VD
Amberside Another Rumpus x Bonna od Újezdeckého Dvora  
Betty Nevidská Stráň VD
Chasqui Bohemia Bras x Andy Herio  
Bibi z Ročkova V
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
Bona z Novoplesských Rybníků VD
Sable Prince Erinor x Diana z Jedloví  
Brisa Čtyři Řeky VD
Might Be a Show Dog of Tintegel Winds x Charlies z Bohyně Lovu  
Carmen ze Zámek VD
Sable Prince Erinor x Tara iz Dobrče  
Chyra Larier VD
Never Say Never Tankaram x Brona Larier  
Cora Nevidská Stráň VD
Bert z Libušina Chovu x Andy Herio  
Dina z Proutku V
Birchbrook Paddington Bear x Alba z Proutku  
Frances Sable Blues VD
Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues  
Golden Ges Sable Blues V
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Zia Golden Erinor  
Harmonie od Petrovických Pláňat V
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
Jenifer z Voldušského Vrchu V
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Cita z Voldušského Vrchu  
Natalie od Himalájského Cedru  V3
Ich.Rocheby Smokescreen x Ch.Fairy Tale of Himalájského Cedru  
Oděsa z Vlčích Luk VD
Amberside Another Rumpus x Afrodite z Vlčích Luk  
Qvisti Libošovská Blata odstoupila
Ich.Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi  
Voice of Peace Tankaram V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Iveta Proroková / Pavel Franc  
Waru Smile Tankaram VD
Pearl Diver Tankaram x My Love Tankaram  
X-Eptional Tankaram V1, CAC
Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sázavy  
chov.MVDr.Nosek, maj.Petr Franc  
Feny Třída Pracovní / Working Class Bitches 2
King Treasure Tankaram V2, r.CAC
Ch.Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Bety ze Sázavy  
chov.a maj. J.Nosek  
Nikita od Spikalských Lip V1, CAC
Chasqui Bohemia Bras  x Hany ze Zámek  
chov.a maj.Lumír Růžička  
Feny Třída Šampionů / Champion Class Bitches 2
Ch.Katrin of Himalájského Cedru V1, CAC, r.CACIB
Rocheby Smokescreen x Eimi Black od Himalájského Cedru  
chov.M.Dočekalová, maj.H.Kotasová  
Ch.Paradise Pearl Tankaram V2, r.CAC
Ch.Dry Creek Den-Mark x Ch.Follies Polly Thepistol  
chov a maj. J.Nosek