Speciální výstava retrívrů Bratislava 15.02.2003

Speciální výstava retrívrů Bratislava
15.2.2003 výsledky jsou bez záruky
 
rozhodčí / Judges: Eva Mjelde (N)  
       počet psů
Psi/Dog                                             Třída Mladých / Youth Class 10
 
Akim from Little Lakes VD
(Woolmans Christopher x Inés Večná láska)  
 
Azor Poling VD
(Labradors of Saint Fountain x Axa Biely Akát)  
 
Bruno z Albertovho Dvora VD
(Bruno Sen Sibyl x Amaryllis Aldamity)  
 
Flying Childers Aldamity VD
(Master of Chocolates du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty)  
 
Panter Sun in Their Eyes VD
(Aton spod Veterného mlyna x Claudie z Medvediska)  
 
O´Sofinas Play the Game V3
(Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One)  
 
Rocky Sun in Their Eyes V5
(Don Carlos x Daya Draco Minor)  
 
Ross Sun in Their Eyes V4
(Don Carlos x Daya Draco Minor)  
 
Tuxedo of Tintagel Winds V1, CAJC
(CH.Carromer´s Charlie Chalk x Trialer Lasting Memory of Tint.Winds) Klubový vítěz mladých
 
Sáregresi Yuppie V2
(Mailiksen Fahrenheit x Midnight Sun Fairy)  
 
Psi/Dog                                                      Mezitřída/Interm.Class 7
 
Armon Ranný Svit VD
(Arnaud Sen Sibyl x Eda z Drenia)  
 
Arwin Ranný Svit V4
(Arnaud Sen Sibyl x Eda z Drenia)  
 
Asan spod Vápenného Vrchu D
(Aton spod Veterného Mlyna x Bonie pod Chosňom)  
 
Olimaro Sun in Their Eyes V3
(Rinaj Rangers Email x Yes Kibo Kirongo Zandalle)  
 
Ory Sun in Their Eyes VD
(Rinaj Rangers Email x Yes Kibo Kirongo Zandalle)  
 
Asty z Lesnej pri Dunaji V2, r.CAC
(Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná láska)  
 
Vitality of Tankaram CAC, BOB, BIS
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram)  
 
Psi/Dog                                            Třída Otevřená / Open Class 3
 
Malomkozi Caleb V1
(Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity)  
 
Harmon Draco Minor VD3
(Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor)  
 
Sam Masters V2
(Sandylands Gadabout x Willowsvere Tassel)  
 
Psi/Dog                                       Třída Pracovní / Working Class 4
 
Boddy Alimraj VD3
(Cyrus Draco Minor x Gina od Řeky Zlatinice)  
 
Farbourne´s Dutch Marine  V2
(Rocheby Royal Marine x Farbourne´s Fortune Cookie)  
 
Faith ze Zámek Ribry D
(Bastr Kukačka x Bety ze Zámek)  
 
Roll a Taco of Tintagel Winds V1, CAC
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds)  
 
Psi/Dog                                 Třída Šampionů / Champion Class 3
 
Promising Power Tankaram V3
(Dry Creek Den-Mark x Follies Polly Thepistol)  
 
Trendmaker´s Take Five V2, r.CAC
(High Praises Wild Spice x Such Trendmaker´s Tequila F.L.)  
 
CH. Strongline´s Kernel V1, CAC
(Palabras Blue Bayo x Strongline´s Ever Know)  
   
Feny/Bitch                                         Třída Mladých / Youth Class 19
 
Believe in Love Tankaram V
(Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly Thepistol)  
 
Blackberry Yellow Queen V
(Ole x Clea Draco Minor)  
 
Blessed Love Rescator V
(Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)  
 
Bordy-Blite Yellow Queen D
(Ole x Clea Draco Minor)  
 
Heart-Strings Celtic Dream V3
(Palabras Blue Bayo x Mallorn´s Monsoon)  
 
Ciara Torubo VD
(Aton spod Veterného mlyna s Bara Wamso)  
 
Conny Torubo D
(Aton spod Veterného mlyna s Bara Wamso)  
 
Doris Nisus VD
(Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus)  
 
Ges Pepper´s Sable Blues V
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Zia Golden Erinor)  
 
Heart-Strings Charming V1, CAJC
(Palabras Blue Bayo x Mallorn´s Monsoon) Klubový vítěz mladých
 
Rosenan Just a Rose VD
(Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone)  
 
Sealland Kohinoor V
(Sam Masters x Fair-Way Unlike)  
 
Attikonak Pansy Potteries V4
(Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off)  
 
Perla Sun in Their Eyes VD
(Aton spod Veterného mlyna x Claudie z Medvědiska)  
 
Priscila Sun in Their Eyes D
(Aton spod Veterného mlyna x Claudie z Medvědiska)  
 
Rose Sun in Their Eyes V
(Don Carlos x Daya Draco Minor)  
 
Midnight Sun Sound V2
(Trendmaker´s Star Wars x Midnight Sun Black Label)  
 
Victory z Trojánku VD
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita)  
 
Vinner z Trojánku VD
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita)  
 
Feny/Bitch                                                  Mezitřída/Interm.Class 15
 
Afra z Lesnej pri Dunaji D
(Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná láska)  
 
Ajka spod Vinterperka V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Ajda spod Veterného mlyna)  
 
Ajsa z Lesnej pri Dunaji V
(Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná láska)  
 
Anyan of Great Pleasure VD
(Xanyan of Lucifers Delight x Truffel)  
 
Asta zo Slňavy V
(Arnaud Sen Sibyl x Agáta Black Audria)  
 
Asty z Lesnej pri Dunaji D
(Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná láska)  
 
Baccara spod Veterného mlyna VD
(Rocheby Smokescreen x Ria Biely Agát)  
 
Dara Ferogold D
(Csepliek-Hegyi Afró x Rasta Biely Agát)  
 
Fany od Crvenog Barona VD
(Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona)  
 
Solium Jessica V
(Woolmans Christopher x May I Dance With You of Tint.Winds)  
 
Far-Away Fancy Aldamity VD
(Master of Chocolate du Taillis Madame x Migniht Sun Choco Beauty)  
 
First Lady Aldamity V4
(Master of Chocolate du Taillis Madame x Migniht Sun Choco Beauty)  
 
Natalie od Himalájského cedru V3
(Rocheby Smokescreen x Fairy Tale od Himalájského cedru)  
 
Oli Sun in Their Eyes VD
(Rijan Rangers Email x Yes Kibo Kirongo Zandalle)  
 
Voice of Peace Tankaram V2, r.CAC
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram)  
 
Feny/Bitch                                       Třída Otevřená / Open Class 8
 
Dája Trávník Jarošov D
(Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Arka od Svrateckého splavu)  
 
Dina z Proutku V3
(Birchbrook Paddington Bear x Alba z Proutku)  
 
Fee Sable Blues V2, r.CAC
(Rocheby Smokescreen x Bonny Bee Sable Blues)  
 
Hila Biely Akát VD
(Labradors of Saing Yellow Bird Hunter)  
 
Malomkozi Chelsea V1, CAC
(Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity)  
 
Maici od Himalájského cedru VD
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Easy Black od Himalájského cedru)
 
Nidnight Sun Nymph V4
(Fieldvalley´s Nixon x Midnight Sun Black Label)  
 
Eqinoxe Draco Minor VD
(Ali z Vlčích luk x Bonnie z Dalejského háje)  
 
Feny/Bitch                                   Třída Pracovní / Working Class 2
 
Mendy Sun in Their Eyes V2, r.CAC
(Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor)  
 
Upward Star Tankaram V1, CAC
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trandmaker´s Treasure)  
 
Feny/Bitch                            Třída Šampionů / Champion Class 1
 
Jambi Sun in Their Eyes CAC
(Ladylands Boy x Daya Draco Minor)  

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME