FOTOGRAFIE A VÝSLEDKY CRUFTS 2003         

Autorkou fotografií je Michaela Dočekalová - OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU

Photo by Michaela Dočekalová - Kennel OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU

.

Bilbo´s Prophecy To Harrop

Spec.Puppy Dog

Rozhodčí: A.Taylor (psi), D.M.Hopkinson (feny)

SPEC PUPPY DOG                  
1st BRIGHTWALTON BIT OF CLASS JW (MRS S C HOPGOOD)   BEST PUPPY    
2nd LOUGIN LOGIC (MR B F & MRS P A PARROTT)            
3rd BUCKHOLT JOSEPH (MRS F MOUNT)              
Res BRIGBURN LAST POST (MRS L HERON)            
VHC TROFARTH TIMOTHY TO OAKHOUSE (MRS M LITHERLAND)        
                   
SPEC JUN DOG                  
1st LENCHES TEXAS (MRS B R COX}              
2nd RAMSAYVILLE ROGUE TRADER (MR & MRS A S BROWN)        
3rd STEELEIGH AMERICAN EXPRESS JW (MR & MRS S J LESLEY)        
Res LLANSTINAN RUM N BLACK (MR D & MRS L MILES)          
VHC GREENWORTH CHESTNUT COLT (MRS M ROOTH)          
                   
SPEC YEAR DOG                  
1st SH CH SARANDEN SABOTEUR JW ((MR & MRS D and S MCLELLAN)        
2nd NAIKEN OCELOT (MR & MRS A R V  HODGE)            
3rd SKIFF DANSAC (MRS L MACMILLAN)              
Res CHESIL KING SOLOMON OVER TREBURROW (MR & MRS FOX)        
VHC THURBAJENS SIMPLY SAGE (MRS J M GREEN)          
                   
UNDERGRAD DOG                  
1st SOUTHRIDGE AJAX OF LEOSPRING (MRS J VENTURI ROSE)        
2nd OAKHOUSE MEDYDD MENFRYN (MRS M LITHERLAND)          
3rd SKIFF JALFREZI (MRS L MACMILLAN)            
Res TRUFFEL AUS LUHLSBUSCH JW (MRS LEENEN)          
VHC THORNCROSS STORM APPROACHING (MRS R F GLOYN)        
                   
GRADUATE DOG                  
1st TARKABBY OCEAN STORM (MRS L D BEER)            
2nd DONACRE HIGH STAKES (MR & MRS B.A. HAYWARD)          
3rd LAB TREASURE'S DARIO (MRS L TUNBY)            
Res GREENWORTH ODDS AGAINST (MRS M ROOTH)          
VHC CARROMERS SPITFIRE (MRS M & MRS C REYNOLDS)          
                   
POST GRADUATE DOG                
1st ALKHAMHURST TIGER BAY (MRS J RUTHERFORD)          
2nd GALLYBOB FLAPJACK (MRS S WALTON)            
3rd HAFNAU CYFFIN (MISS C JONES)              
Res URRAY DUSKY DELIGHT (¨MR R A WHITE)            
VHC BOURNECOTT WOODPECKER (MR & MRS C HOPKINS)          
                   
MID LIMIT DOG                  
1st BADAJOS TOM PEARCE OF FOLLYTOWER (MRS M D WOOLLEY)        
2nd AMBERSTOPE BLUE MOON (MR L D & MRS J A NEAL)          
3rd POINT BLANK AT CORNLANDS JW (MRS D P RAE)          
Res CROSSCROYDE CAVALlERO (MR AND MRS RJ LAVELLE)        
VHC LENCHES MACKINTOSH (MRS B R COX)            
                   
LIMIT DOG                  
1st CARPENNY ANCHORMAN (MRS. P M CARPANINI) BEST OF BREED, DOG CHALLENGE CERTIFICATE
2nd POOLSTEAD PLEASED AS PUNCH (MR & MRS R V HEPWORTH)        
3rd FOULBY JONNY MILLER AT CORNLANDS (MRS D P RAE)          
Res CROSSCROYDE CALL IT A DAY (MR & MRS RJ LAVELLE)        
VHC STEELEIGH WORTH A GAMBLE JW (MR & MRS S J LESLEY)        
                   
OPEN DOG                  
1st INT CH/FR OLE (MISS A C DREYFUS)   RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE  
2nd SH CH TULLOCHMOHR FINAL EDITION JW {MRS D DOWNEY-TULLOCH)      
3rd SH CH TAPEATOM GADDING AROUND AT SANDYLANDS (MR G & MRS B & MRS E ANTHONY & JAYES
Res SH CH NAIKEN KRIS JW (MR & MRS A R V HODGE)          
VHC S CH STAJANTORS ROBIN (MRS J COLE)            
HC SH CH WARRINGAH'S DIGGER (MR D & MRS C A COODE)          
C SH CH DAKROSS DANIEL WIDDON J'W (MISS C L MORTON)        
                   
F TRIAL DOG                  
1st SEATALLAN HICKORY (MRS K POWELL)            
2nd HOLLOW TEAK OF FLASHMOUNT (MR D CAPEL)          
3rd OAKINGHAM MONARCH OF LEOSPRING (MRS J VENTURI ROSE)        
Res FT CH FLASHMOUNT SOCRATES (MRS D CAPEL)          
VHC FT CH ENDACOTT STOER OF QUABROOK (MRS H T J SULLY}        
                   
SPEC VET DOG                  
1st STONEAVON MISTER LESTER (MR E PARR)            
2nd INT CH FOULBY TITTLE TATTLE (MRS F & K LEITH-ROSS)          
3rd SH CH NEWINN DWIGHT YOAKAM (MRS M R HEWITT)          
Res CASTLEDUFF GORGOUS GEORGE (MR R & MRS C WHITFIELD)        
VHC LEWISAN LINFORD (MR C & MRS S J FAULKNER)          
                     
SPEC PUPPY BITCH                
1st FOXRUSH GISELLE (MRS J CHARLTON)            
2nd WARRINGAH´S BUNYA (MR D & MRS C A COODE)          
3rd STEELEIGH STAR PERFORMER (MR & MRS S J LESLEY)          
Res BUCKHOLT KATIE AT NAIKEN (MR & MRS A R HODGE)          
VHC RIPPLE ASH OF STAJANTOR (MRS J COL.E)            
                   
SPEC JUNI BITCH                  
1st CARPENNY BARBERA (MRS.P M CARPANINI)            
2nd LEJIE LEMON KISSES (MR &  MRS J .TIMMS)            
3rd CASTLEDUFF QUICKSTEP (MR R & MRS C WHITFIELD)          
Res POOLSTEAD PRESENT TO FOLLOW FROM RAMSAYVILLE (MR & MRS A S BROWN & MISS M BROWN)
VHC KAMPSALL KALAS OF LAKEMEADOW (MRS J DOBSON)        
                   
SPEC YEAR BITCH                  
1st THURBAJENS LATEST TRICK (MRS J M & MRS M E GREEN & REES)        
2nd TREBURROW DEROWEN (MR & MRS FOX)            
3rd GALLYBOB JOCASTA (MRS S WALTON)            
Res POLLHAM ARIA (MR & MRS R POLLOCK)            
VHC FLORA DELLA LONTRA (MR G MAJOLINO)            
                   
UNDERGRAD BITCH                
1st KANDICREME KELLlNGTON (MRS E A GREEN)            
2nd CARPENNY ANNIKA (MRS. P.M. CARPANINI)            
3rd KAMPSALL KALAS OF LAKEMEADOW (MRS J DOBSON)          
Res AMBERSTOPE BLUE MIST (MR L D & MRS J A NEAL)          
VHC STEELEIGH AMERICAN PIE (MR & MRS S J LESLEY)          
                   
GRADUATE BITCH                  
1st AMBERSTOPE GLEN AFTON AT CAMISKY (MRS J L CAMERON)        
2nd COLINWOOD MELODY (MR & MRS P WOOLF)            
3rd FOXRUSH DELlLAH (MRS J CHARLTON)            
Res KANDICREME KELLINGTON (MRS. E A GREEN)          
VHC SIPPING CHAMPAGNE OF TINTAGEL WINDS (MRS FELICITY & KIRA LEITH-ROSS)    
                   
POST GRAD BITCH                  
1st CREMINO COUNTRY ROSE (MRS J E & MR G R JOHNSON)        
2nd WOOLMAN CHRYSTAL JW (MRS Y SHIRTON)            
3rd TRENDLEWOOD PERFECT DAY (MR D.L & MRS F.E.M.BRADDON)        
Res CROSSCROYDE CRIMPLENE (I\1R & MRS RJ LAVELLE)          
VHC WYNFAUL LUCKY LORNA AT CRICKLECREEK (MRS L BLACKIE)        
                   
MID LIMIT BITCH                  
1st TISSALlAN OH SANCHIA (MRS C BAILISS) BITCH CHALLENGE CERTIFICATE    
2nd HALSHIMOOR CRESCENDO AT SHANORRELL (N1R D H & MRS M BALSHAW)      
3rd COLINWOOD MEMORY JW (MR & MRS P WOOLF)          
Res ANNABELLE OF CLAY DIGGERS (MRS P VAN DEE VOGELAAR)        
VHC LUDALOR LlLLY (MRS L TOOTH)              
                   
LIMIT BITCH                  
1st FOULBY JESSICA FLETCHER AT ROOKLANE (MRS C HARRIS)        
2nd WATERBROOK MORNING HONEY (MR. & MRS F.O & M.H.GAWTHORPE)      
3rd ABBEYSTEAD TRANQUILL (MRS L MINCHELLA)            
Res RAINBOWS END OF TINTAGEL WINDS (MRS KIRA AND FELICITY LEITH-ROSS)    
VHC TRENDLEWOOD CATATONIA. J.W. (MR D.L & MRS F.E.M.BRADDON)      
                   
OPEN BITCH                  
1st SH CH FOXRUSH BLUE SAPPHIRE (MRS J CHARLTON)          
2nd SH CH NEWlNN OLD HINNEY AT TISSALIAN JW (MRS C BAILISS)        
3rd FOULBY ON THE HORIZON (MR G & MRS A WILKlNSON & WILLIAMS)      
Res SH CH CAMBREMER CALL MY BLUFF (MR D BRABBAN)          
VHC POOLES MEMORY OF TINTAGEL WINDS (MRS. FELICITY AND KIRA LEITH-ROSS)    
HC IR SH CH PHILIPSTOWN KELLIE (MR & MRS M J O DONOGHUE)        
C KIMVALLEY BLUE BELLE (MRS D & MISS R BECKETT & FINEY)        
                   
F TRIAL BITCH                  
1st LEAWYN LAVWNA FOR CORNWOOD (MR. & MRS I J & L A SCUTTER)      
2nd HATCHFIELD ASH (MRS D HARRISON)            
                   
SPEC VET BITCH                  
1st SCH CH LEJIE CHERRY BLOSSOM (MR & MRS J TIMMS) RESERVE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE
2nd SH CH CAMBREMER IN THE MOOD (MR D BRABBAN)          
3rd DARRABOL CHASIN WATERFALLS (MR I J & MRS B A GANNEY)        
Res BRIENSCO EMERALD AT TULLOCHMOHR (MRS D DOWNEY-TULLOCH)      
VHC NAIKEN HICKORY (MR & MRS A R V HODGE)            

DOMů

HOME