EURODOGSHOW  Bratislava  
4.10.2003  
Rozhodčí: D.Poláková (CZ) LR tř.mladých a dorost  
Marshak Avi (ISR) LR psi, J.V.Furiosi (I) LR feny počet psů
Psi Třída Mladých 16
Adonis Derby Dark Night VD
dutch Marine x Armana Memsahib  
Ave Concorde byron VD
Castle Duff Quick Silver x Sintra Lab of Francos Valley  
Benji z Oskarovho Dvora VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Black Beauty z Oskarovho Dvora VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Chartbreaker´s Indigo CAJC Evropský
Cambremer Kavanagh x Stronglien´s Cheeky vítěz mladých
chov.M.Uher Simmler, maj.Tobias Brandstaetter  
Clark Minortus V
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
Dolare Rescue VD
Cedrik Draco Minor x Ritchi Bri-Col Black and White  
Dragon Crafty Sen Sibyl V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Sibyl of Lucifers Delight  
Excellent Treasure Tankaram VD
Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram  
Indigo z Muchovy Boudy V
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
Jawor Herbu Zadora V4
Hemingway Herbu Zadora x Wiosna Herbu Zadora  
chov.M.Dowgialo, maj.A.Mačiulis  
Malomkozi Latin-Lover V3
Trendameker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity  
chov.I.Nagy, maj.Vajda Zsófia + Tornai Már  
Nzoro Leminiscatus V
Strongline´s Kernel xTiga pod Jablonia  
Rocheby Union Jack V
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
Sáregresi Yuppie V
Mailiksen Fahrenheit x Midnight Sun Fairy Tale  
Spectacular Golden Drop V2
Royalbows of Lucifers Delight x Fruit Juice Golden Drop  
chov.+ maj.Željko Perko  
Psi Mezitřída 9
Akim from Little Lakes V1, CAC
Woolmans Christopher x Inés Večná Láska  
chov.Lenka Lexová, maj.Mgr.Feketeová  
Canaletto Herbu Zadora VD
Blondella Blue Peter x Cyarneczka Herbu Zadora  
Clif Kwiat Morza VD
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
Enzo Lab Treasure´s  VD
Lab treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on me Mind  
Ingmos Hubert Beck VD
Carpenny Walpole x Ingmos Chivite  
Otter Black Cresset VD
Goodwuite´s Nery Afraid x Ripley of Black Cresset  
Ross Sun in Their Eyes V3
Don Carlos x Daya Draco Minor  
chov.a maj.Viera Valentová  
Saturday Night Fever of Tintagel Winds V4
Carromer´s Charlie Chalk x Marywell of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith Ross, maj.Monika Dowgialo  
Starz Merilend Daily News V2, r.CAC
Danjack Finnegan x Strongline´s Echo  
chov.M.Lunnikova, maj.D.Ashkinadze  
Psi Třída Otevřená 11
Argo Iceberg Water VD
Rocheby Smokescreen x Kokarda z vlčích Luk  
Blackpepper VD
Lapema´s Larry of Sandylands x Mora  
Blacksugar Zelandii VD
Mylka Blue Star fan Heuveland x Blacksugar Xamax  
Dutchlab´s Sound of Music V
Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s Your Point of View  
Eron z Bouškova Dvora V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
chov.V.Bouška, maj.L.Kuželová+ R.Hájek  
Jewellery Matador Monderlay V1, CAC
Hirsipirtin Xanadu x Pohjolan Penelope  
chov.Mate Csaba, maj.Nicolae Filip Anton  
Paunvere Black Diamond V3
Bubbling Chrchill x Donna  
chov.Heika Jaanuska, maj.Virgilijus Bumbulis  
Rocky Sun in their Eyes VD
Don Carlos x Daya Draco Minor  
Sam Masters V4
Sandylands Gadaboud x Willow Svere Tassel  
chov.C.Wilkinson, maj.Józsefné Zdellár  
Starchant Airport V
Guideline´s dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle  
Yadigar Yers Herbu Zadora V
Dickendal Davaron Anslo x Wiosna Herbu Zadora  
Psi Třída Pracovní 9
Boddy Alimraj V
Cyrus Draco Minor x Gyna od Řeky Zlatnice  
Ch Halolan Basianssi VD
Chencellor Merry x Halolan Pikku-Pimu  
Farbourne´s Dutch Marine VD
Rocheby Royal Marine x Farbourne´s fortune Cookie  
Ich Blondella Blue Peter V3
Teazledown Cirkus Clown x Blondella Boxed Candy  
chov.K.H.Burton, maj.Monika Dowgialo  
Miodyca Samson V4
Fairywood´s Romeo x Miodyca Orlane  
chov.Dia Jean-Marc, maj.Sara Marevic  
O´Sofinas Play the Game V1, CAC
Winnie´s Madison x O´Sofinas The Magic One  
chov.Lotta Larsson, maj.Mgr.Fialová  
Roll a Taco of Tintagel Winds VD
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
Stormley Furgus VD
Stormley Hamish With Harrop x stormley Pippa  
Timatti Solid Blackberry V2, r.CAC
Rosanan Earl Grey x Playmaker´s Cmerry Pie  
chov.T.Dreier, maj.O.Kirichek  
Psi Třída Šampionů 15
Ch Arnaus Sen Sibyl V
Silronray´s Nam With Mission x Sibyl of Lucifers Delight  
Ch Blondess Empire Dastiny V
Brencara Johnnie Walker x Stretlaw Grace and Favour  
Ch Denyr pod Chosňom V
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom  
Ch Foxrush Word Games V
Rocheby Whisky Mac x Rocheby Heather Around foxrush  
Ch Nikon Golden Drop VD
Rem x Grassy golden Drop  
Ch Pearl Diver Tankaram VD
Dry Creek Den-Mark x Follies Polly Thepistol  
Ch Poolstead Pigskin CAC, CACIB
Poolstead Pumpin x Poolstead Penny Piece Evropský vítěz
chov.R.V.Hepworth, maj.Limor Paldi  
Ch Segal Gorks Fantazja V
King Fields Kilien x Boothgate´s Kolour Scheme  
Ch Strongline´s Kernel V
Palabras Blue Bayo x Strongline´s ever Known  
Ch vitality of Tankaram V4
birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov.MVDr.Nosek, maj.Mgr.Fialová  
Fairywood´s Napoleon V2, r.CAC
Belle Armani of the Music Forest x Buttacre Antonia´s Award r.CACIB
chov.+maj. C.M.Van Elewoud  
Ich Newinn Mountain Rain V
Rocheby Whisky Mac x Newinn Texas Rain  
Ich Trendmaker´s Take five V3
High Praise´s Wild Spice x Trendmaker´s Tequila Footloose  
chov.pamela Svensson, maj.Z.Treiber  
Ch Favourite Boy Draco Minor VD
Thurbajen´s Minstrel Boy x Caren Draco Minor  
Feny Mezitřída 12
Attikonak pansy Potteries V
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
Believe in Love Tankaram V
Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly Thepistol  
Blue Bloosom Golden Drop V2, r.CAC
Newinn Mountain Rainx Barcelona Golden Drop  
chov.a maj.Željko Perko  
Candy Kwiat Morza V3
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
chov.M.Osinska, maj.Zawislak Marzena  
Christi z Muchovy Boudy V4
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
chov.Renata Krejčí maj.K.Kucharovičová  
Cleopatra Minortus VD
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
Fairywood´s Tara V
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
Kaladium Vizavi Izabella V
Ch Cestleduff Quick Silver x Xypolithos of Chestnut Creek  
Natalie od Himalájského Cedru V
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
Rosemary Libošovská Blata V
Rocheby Smokescreen x Jakobinia of Himalájského Cedru  
Timantti Solid Charming Cherry V
Timatti Solid Black Berry Magi x Timantti Solid Donna Dolce  
Wenus forska Fantazja V1, CAC
Belle Armani of the Music Forest x Mona Liza Gorska Fantazja r.CACIB
chov.a maj. Beate Radomska  
Feny Třída Otevřená 17
Aurore of Angel´s Head V
Fairywood´s Ixor x Urore of Angel´s Head  
Benett Sen Sibyl V
Beechcroft Foreighn Exchange x Sibyl of Lucifer´s Delight  
Cilla Pod Chosňom V
Artur od Himalájského Cedru x Rajna Biely Agát  
Fany od Crvenog Barona V
Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona  
Fee Sable Blues V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bony Bee Sable Blues  
chov.a maj.Lenka Malíková  
First Lady Aldamity V3
Msster of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.MVDr.D.Bartošová, maj.Paluska V.a D.Bartošová  
Hargitaváraljai Tessa V
Silronray´s Firecracker x Hargitaváraljai Izolda  
Luna V4
Halloweenight Della Acque Luce x Ephemeris  
chov.Lorena Cirlinzi maj.Gaetano Cancellieri  
Malomkozi Chelsea CAC, CACIB,
Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity BOB,  Evropská
chov.I.Nagy, maj.Z.Treiber vítězka
Midnight Sun Nymph V
Fieldwalley´s Nixon x Midnight sun Black Label  
Mobi-Mett Sun in their Eyes V
Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor  
Qvisti Libošovská Blata V
Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi  
Rosanan Just a Rose V
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
Rose Sun in their Eyes V
Don Carlos x Daya Draco Minor  
Sharon Gorska Fantazja V
King Fields Kilien x Boothgate´s Kolour Scheme  
Trendmaker´s a Dreamm Team V
Tweedledum Against all Odds x Foulby Elouise  
Voice od Peace Tankaram V
birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
Feny Třída Pracovní 2
Jambi Sun in their Eyes V1, CAC
Ladylands Boy x Daya Draco Minor  
chov.a maj. Viera Valentová  
Unda Ciandzio VD
Utopie of Lucifers Delight x Elmac Cianeja-Cena  
Feny Třída Šampionů 6
Ch Bestie Sen Sibyl V
Beechcroft Foreign Exchange x Sibyl of Lucifers Delight  
Ch Darwby z Muchovy Boudy V
Veyatie Rock´n Roll x Candy od Himalájského Cedru  
Ch Kelly Sun in Their Eyes V1, CAC
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Claudie z Medvědiska  
chov.viera Valentová, maj.Jana Černická  
Ch Paradise Pearl Tankaram V4
Dry Creek Den-Mark x Follies Polly Thepistol  
chov.a maj.MVDr. Nosek  
Ch Tylah Kiki´s Rhapsody V2, r.CAC
Carpenny What´s What x Dee-Fair Famous Cream  Cake  
chov.a maj.Barbara Krumpak a Iztok  
Ich Rosanan Beauty Spot V3
Chancellor Merry x Rosanan Snow White Rose  
chov.Rauni Aslamo, maj.Jasna Šprem  
 
VÝSLEDKY OSTATNÍCH TŘÍD NEBYLY ZAPSÁNY NA TABULI