KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHLS 25.10.2003

ADOLF OF BROWNBANK COTTAGE (Birchbrook Paddington Bear x Queenmary)

V4, třída vítězů

AMBERSIDE JA-STA CZECH (Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Janet z Javořických lesů)

Výborná, tř.pracovní

BLACK BRILLIANT RESCATOR (Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly Thepistol)

V1, CAC mezitřída

DANY SABLE BLUES (Ladylands Boy x Zia Golden Erinor)

Výborná, tř.otevřená

DARWBY Z MUCHOVY BOUDY a WHISPERING BELL HEATHER´ S FLEURIE

V2 r.CAC a V1 CAC třída vítězů

ENZO LAB TREASURE´ S (Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind)

Výborná 1 mezitřída

FACE TO FACE OF BOHEMIA BRAS (Rosanan Adventurer x Makepeace Love Bohemia Bras)

Výborná, třída otevřená

FAIRYWOOD´ S MYSTERIOUS (Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Wild Romance)

V1, CAJC tř.mladých

FAIRYWOOD´ S NAPOLEON (Belle Armani of the Music Forest x Buttacre Antonia Award)

V1, CAC třída vítězů

FAIRYWOOD´S XQUISITE ACER (Birchbrook Paddington Bear x Fairywood´s Blue Bell)

V1, CAC, KLUBOVÝ VíTĚZ, BOB třída otevřená

FAIRYWOOD´S XQUISITE ACER (Birchbrook Paddington Bear x Fairywood´s Blue Bell)

V1, CAC, KLUBOVÝ VíTĚZ, BOB třída otevřená

FAIRYWOOD´ S YVANA (Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki)

Výborná 3 třída vítězů

FALCO REGENT PLUS (Rocheby Smokescreen x Dolly Regent Plus)

Výborný mezitřída

FANY Z RADÍKOVSKÝCH ŠANCÍ (Woolmans Christopher x Bia z Radíkovských Šancí)

V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN PLEMENE 8,5 r.

FANY Z RADÍKOVSKÝCH ŠANCÍ (Woolmans Christopher x Bia z Radíkovských Šancí)

V1, NEJLEPŠÍ VETERÁN PLEMENE 8,5 r.

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY (Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy)

Výborný 4, tř.mladých

JAKOBINIA OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU (Ladylands Boy x Flava ze Smolinky)

V1, CAC třída pracovní

MIODYCA SUNNY SUNDAY (Fairywood´s Romeo x Miodyca Polaire)

V1, CAC třída otevřená

NATÁLIE OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU (Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru)

Výborná 2, r.CAC třída pracovní

QVISTI LIBOŠOVSKÁ BLATA (Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi)

Výborná 2, r.CAC třída otevřená

TSARODEJ TAYLOR MADE a ROSANAN MASCARPONE

V2, r.CAC a V4 mezitřída

JCh O´ SOFINAS PLAY THE GAME (Winnie´s Madison x O´Sofinas the Magic One)

V1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ třída pracovní

TSARODEJ TAYLOR MADE (Tweedledum Against All Odds x Tsarodej Popcorn)

Výborná 2, r.CAC mezitřída

VITALITY OF TANKARAM a FAIRYWOOD´ S NAPOLEON

V2, r.CAC a V1, CAC třída vítězů