CACIB Litoměřice 24.05.2003

MVP Litoměřice  
24.května 2003  
rozhodčí: Dana Smržová psi, František Pasák feny  
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY: POČET psů v kruhu
Psi třída mladých / young 7
Argos Black Bellus Margo VD
Rocheby Smokescreen x Easy Black od Himalájského cedru  
Cross Spider of Bohemia Bras V3 ??
Woody Black of Golden Erinor x I´malwaysgreedy Bohemia Bras  
Igor ze Zámek Ribry V4
First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče  
Jimm od Petrovických Pláňat V2
Rocheby Smokescreen x Fantastic Girl Draco Minor  
Rosanan Marcapone V1, CAJC
Tawastway´s Fooling Around x Rosanan Snow White Rose  
Tuxedo Of Tintagel Winds V3 ??
o Carromers Charlie Chalk, m Lasting Memory of Tintagel Winds  
Velvet z Trojánku V
Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita  
Psi třída střední / intermediate 3
Benjamin Alfa Sirius V3
Amberside Another Rumpus x Annet Černý Klenot  
Eron z Bouškova Dvora V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
Tsarodej Killykeen V1, CAC
Guideline´s Wild Goose Chase x Tsarodej Italian Dream  
Psi třída otevřená / open 16
Addis od Císařského Mostu V
Sable Prince Erinor x Erna z Javořických lesů  
Arnie Jigamal VD
Woody Black of Golden Erinor x Eliška od Žárského rybníku  
Bad Golden z Orvetu V
Rocheby Smokescreen x Constance Golden Erinor  
Coral Sea Kobelco VD
Sourhbank Terracota x Charmerla The Mabalis   
Crazy Rescue V
Ceddrik Draco Minor x Ritchy Bri-Col Black and White  
Dak z Famkadu VD
Woody Black of Golden Erinor x Ajka z Famkadu  
Fabien z Muchovy Boudy V4
Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského cedru  
Hemonthy od Petrovických Pláňat V3
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
I-Jeef Bri-Col Black and White V
Chasqui Bohemia Bras x Jackie Bri-Col  
Ir od Račáku VD
Rocheby Smokescreen x Alice od Račáku  
Queen´s Diamond Rescator V
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Komtessa Rescator  
Robroypark Blue Ribbon V
Cadiagold Blue Chid x Driftway Silhouete  
Stretlaw Never Smoke Again V2, r.CAC, r.CACIB
Farringford Master Blue At Rocheby x Stretlaw Kiss Me Kate  
Verner z Vlčích Luk V1, CAC, CACIB
Rocheby Smokescreen x Gillia z Vlčích Luk BOB
Veto-Power Bohemia Bras VD
Mocca Made´s Air-Brake x Makepeace Love Bohemia Bras  
Psi třída pracovní / working 2
Boddy Alimraj V2, r.CAC
Cyrus Draco Minor x Gina od Řeky Zlatnice  
Unforgettable Tankaram V1, CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure  
Feny třída dorost / puppy 1
Pretty z Kostelce u Jihlavy VN
Gordy Gala Black x Julie z Kostelce u Jihlavy  
Feny třída mladých / young 18
Aneta Bohemia Karl VD
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Elke Gala Black  
Atula King Rek VD
Sidney Boy of Erinor x Diona Black Jolly  
Belinda z Podřipska VD
Zefír z Vlčí Stepi x Grace od Himalájského Cedru  
Blackberry Yellow Queen  V
Ole x Clea Draco Minor  
Blessed Love Rescator V
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
Cecile Černý Klenot VD
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
Dixi Dominik V4
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
Eimy Dominik V
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
Faska z Libušina Chovu VD
Istar Górska Fantazja x Biene od Himalájského Cedru  
Florencie Regent Plus VD
Rocheby Smokescreen x Dolly Regent Plus  
Harriett Ze Smolinky V
Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky  
Holly Ze Smolinky VD
Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky  
Chanel Five Sable Blues V
Applejack´s Hello Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Christmas Star Sable Blues V
Applejack´s Hello Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Jackalee Sable Blues V
Tsarodej Snowstorm x Bonny Bee Sable Blues  
Petite Fleur Misantos V3
Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšská Buš  
Petite Cherie Misantos V1, CAJC
Cedrik Draco Minor x Ariela Chýšská Buš  
Rosanan Just a Rose V2
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
Feny třída střední / intermediate 11
Aranka z Koterovských Hradčan V
Reed Bri-Col Black and White x Torry od Koterovského Mlýna  
Brigita z Ročkova V
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
Brixy Alfa Sirius VD
Amberside Another Rumpus x Annet Černý Klenot  
Claire Černý Klenot V
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
Daisy Dominik V
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
Elis od Žehrovky VD
Fron ze Zámek x Out Girl Stag Horns Szech  
Fairywood´ s Tara V1, CAC, CACIB
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
Happy-Day Draco Minor V4
Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor  
Qvisti Libošovská Blata V3
Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi  
Ráchel Bri-Col Black and White V
Bert z Libušina Chovu x Iri Bri-Col Black and White  
Voice of Peace Tankaram V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
Feny třída otevřená / open 10
Angie Bohemia Galaxy VD
Ali z Vlčích Luk x Asta pod Kančovem  
Arinika Tornádo Lou VD
Chataway Bohemia Bras x Zora Gala  
Brisa Čtyři Řeky VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Charlies z Bohyně Lovu  
Edna z Vlčí Stepi V3
Patridge Wiggins x Hiska od Kletecké Hráze  
Gabura z Vlčí Stepi VD
Amberside Another Rumpus x Allis z Jedloví  
Jenifer z Voldušského Vrchu VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds  
Nobbi Nandi VD
Yacoub Golden Erinor x Anny Nandi  
Remember You of Bohemia Bras V4
Woody Black of Golden Erinor x Blondbee Bohemia Bras  
Whispering Bell Heather´s Fleurie V1, CAC
Master of Chocolate Du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibrations  
Yesterday´s Bohemia Bras V2, r.CAC
Woody Black of Golden Erinor x Glitter Gem Bohemia Bras  
Feny třída pracovní / working 2
Barbara Alfa Sirius V1, CAC, r.CACIB
Amberside Another Rumpus x Anett Černý Klenot  
Flora z Kostelce u Jihlavy V2, r.CAC
Athos Pyrhos of Prag x Denny ze Zásmuk  
Feny třída šampionů /  champion 2
Cela z Proutku V1, CAC
First Man Draco Minor x Dora od Pláňat  
Fairywood´s Yvana V2, r.CAC
Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki