Špeciálná výstava retrieverov, NITRA
23.11.2003  
Rozhodčí: Peter Berchtold (A) některé výsledky
Psi třída mladých 11
Art od Čtyř rybníčků VD
Art z Čížkovských pasek x Arlet Zadní Stráň  
Ator Chiara Golden V
JCH.Roll a Taco of Tintagel Widns x Katty od Himalájského cedru  
Benji z Oskarovho Dvora V
JCH.Roll a Taco of Tintagel Widns x Bessy z Klajboviska  
Brit spod Vápenného vrchu VD
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
Diamond of Tankaram V4
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů  
chov. a maj. MVDr. Nosek  
Dragon Crafty Sen Sibyl V
JCH Roll a Taco of Tintagel Winds x Ch Sibyl of Lucifers Delight  
Dundee Albion Paducah Line VD
JCH Roll a Taco of Tintagel Winds x Coffey Albion Paducah Line  
Eternal Treasure Tankaram V1, CAJC
Ch Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram  
chov a maj. MVDr.Nosek  
God Bless Tankaram VD
Ch Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
Champion of Tankaram V3
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.MVDr. Nosek, maj.Bártovi  
Oliver od Himalájského Cedru V2
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov. a maj.M.Dočekalová  
Psi Mezitřída 7
Barichello odrý scarabeus VD
Ch Arnaud Sen Sibyl x Giesy Labrean  
Believe in Love Rescator V4
Ch Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
chov.MVDr. Čerešňáková, maj.I.Oravová  
Birdsong of Simply Berry VD
Ch Rocheby Smokescreen x Ch Alka Biely Agát  
Black Beauty z Oskarovho Dvora V
JCH Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Clar Minortus V2, r.CAC
Sam Master x Ch Bestie Sen Sibyl  
chov.T.Tuschl, maj.Ing. Kučera  
Deny Nisus V3
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.Ing.Lesaj  
Enzo Lab Treasure´s V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind  
chov.Lisbeth Tunby, maj.E.Boxanová  
Psi třída otevřená 6
Akim from Little Lakes V3
Woolmans Christopher x Inés Večná Láska  
chov.L.Lexová, maj.Mgr.Feketeová  
Argo Iceberg Water V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Kokarda z Vlčích Luk  
chov.D.Vasiliak, maj.J.Balážová  
Asan spod Vápenného Vrchu VD
Aton spod Veterného Mlyna x Bonie pod Chosňom  
Atos Kelesis VD
Rijan Rangers Email x Ellen od Veselského zámku  
Nak-Nak Sun in their Eyes diskvalifikován
Rocheby Smokescreen x Claudie z Medvediska  
Samson du Taillis Madame V1, CAC
Achnagaim Higland Chief x French Melodie v.´T Meijelicht  
chov.Mr.Landron, maj.MVDr. Valenta  
Psi třída pracovní 3
Bred Black Allegiance V1, CAC, BOS
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria BOB
chov.P.Szabó, maj.Ing.Janovská  
O´Sofinas Play the Game V2, r.CAC
Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One  
chov. Larsson L., maj. Fialová M. Mgr  
CH SK Roll a Taco of Tintagel Winds V3
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith-Ross, maj.Valentovi  
Psi třída vítězů 2
Ch Promising Power Tankaram V2, r.CAC
Ch Dry Creek Den-Mark x Follies Poly Thepistol  
chov.MVDr.Nosek, maj.Martonka  
Ch. Vitality of Tankaram V1, CAC
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov. Nosek J., MVDr., maj. Fialová M., Mgr.  
Feny třída mladých 14
Alesia Flow of Energy V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho dvora  
Alicia Flow of Energy V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho dvora  
Annie Catharina Chaseland´s V3
ICH Power Chocolate x Ch Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková maj.Vítek Jan a Iva  
Beatriche Black Allegiance V1, CAJC
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria  
chov.P.Szabó, maj.Szabo  
Blacky pri Lesnej pri Dunaji V
Aton spod Veterného Mlyna x Ria Biely Agát  
Bonita spod Vápenného Vrchu VD
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
Candy Kelesis V
Elvis z Jedloví, Camay v.Ventolin  
Cherry Clair Black Allegiance V
Unforgettable Tankaram x Amanda Black Audria  
Chymera Kaiserov dvor V
Solium Dancing Shadow x Clea Kaiserov dvor  
Lady Biely Agát VD
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
Opium od Himalájského Cedru  V4
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.M.Dočekalová, maj.Ing.Götzová  
Sally Sun in Their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Mendy Sun in their Eyes  
Sassy Sun in Their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Mendy Sun in their Eyes  
Treasure of Tintagel Winds V2
Ch. Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
chov.Felicity Leith-Ross a Kira Leith-Ross Juge, maj.G.Lahodová  
Feny mezitřída 13
Believe in Love Tankaram V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Follies Polly The Pistol  
chov. a maj.MVDr.Nosek  
Bordy-Blithe Yelow Queen V4
Ole x Clea Draco Minor  
chov.J.Kustka, maj.M.Marušinová  
Conny Torubo VD
Aton spod Veterného Mlyna x Bara Wamso  
Daria Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Deina pri starom platane V
Dasty pod Chosňom x Achtina z Klajboviska  
Dena Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Doris Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Farah z Kaštanové Aleje VD
Istar Górska Fantazja x Babetta z Libušina Chovu  
Follies Instant Coffee V1, CAC
Tweedledum Crispy Duck x Follies Wood Lark  
chov.Helena Kaitila, maj.Dočakalová, Malíková  
Christi z Muchovy Boudy V
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
Priscila Sun in their Eyes VD
Aton spod Veterného Mlyna x Claudie z Medvědiska  
Rosanan Sun in their Eyes V
Don Carlos x Daya Draco Minor  
Rose Sun in their Eyes V3
Don Carlos x Daya Draco Minor  
chov.V.Valentová, maj.MVDr.Bartošová  
Feny třída otevřená 17
Ajsa z Lesnej pri Dunaji V
Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná Láska  
Alisea z Oskarovho Dvora VD
Rocheby Smokescreen x Betty z Klajboviska  
Amy Elin Dvor VD
Aton spod Veterného Mlyna x Eli Datos  
Asia Elin Dvor D
Aton spod Veterného Mlyna x Eli Datos  
Dessy Nisus V
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Dora z Bouškova Dvora diskvalifikována
Rocheby Smokescreen x Greta z Pěněnských luk  
Fairywood´s Tara V1, CAC
Fairywood´s Romeo x Upgirl van ´T Putteken  
chov.C.M.van Elewoud, maj.Vítek Jan a Iva  
Fany od Crvenog Barona V
Lawnwood´s Legend x Caska od Srvenog Barona  
First Lady Aldamity V3
Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.MVDr. Bartošová, maj.V.Paluška  
Gea Biely Agát V
Labrador´s of St.Fountain Yellow B.B. x Axa Biely Agát  
Christina Solium diskvalifikována
Woolmns Christopher x May I Dance with you of Tintagel Winds  
Innet Večná Láska V
Cedrik Draco Minor x Claudie z Medvediska  
Oli Sun in their Eyes V
Rijan Rangers Email x Yes Kibo-Kirongo  
Ura z Trojánku V
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
Warm Smile Tankaram V4
Pearl Diver Tankaram x My Love Tankaram  
chov.MVDr.Nosek, maj.R.Laušman  
Whispering Bell Heather´s Fleurie V2, r.CAC
Master of Chocolate du Taillis Madame x Saraphien´s Good Vibration´s  
chov.Silvia van Rossen, maj.B.Protivánková  
Cita Nisus diskvalifikována
Dar Modračka x Zea Biely Agát  
Feny třída pracovní 6
Attikonak Pansy Potteries V1, CAC, BOS
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
chov.Ek.Gunilla, maj.MVDr.Bartošová  
Natálie od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru  
chov. a maj.M.Dočekalová  
Feny třída šampionů 2
Ch Kelly Sun in their Eyes V1, CAC
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Claudie z Medvědiska  
chov.V.Valentová, maj.J.Černická  
Ch Maici of Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Ich Easy Black od Himalájského Cedru
chov.M.Dočekalová, maj.H.Singerová  

Fairywood´s Tara a Whispering Bell Heather´s Fleurie

V1, CAC a V2, r.CAC tř.otevřená

First Lady Aldamity (Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty)

Výborná 3, tř.otevřená

Warm Smile Tankaram (Pearl Diver Tankaram x My Love Tankaram)

Výborná 4, tř.otevřená

Bagira Bellus Margo (Ch Tsarodej Snowstorm x ICh Easy Black od Himalájského Cedru)

velmi nadějná 2, tř.baby

Enzo Lab Treasure´s (Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind)

Výborný 1, CAC, mezitřída

Clark Minortus (Sam Masters x Bestie Sen Sibyl)

výborný 2, mezitřída

Champion of Tankaram (Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)

Výborný 3, tř.mladých

God Bless Tankaram (Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)

Velmi dobrý, tř.mladých