Národní výstava Ostrava 15.03.2003

 

    

  

NV OSTRAVA    

15.BŘEZNA 2003

Rozdhočí: František Pasák

PSI/DOG            TŘÍDA MLADÝCH/YOUTH CLASS                       

Bady z Krásného Pole (0:Normen Ze Zámek M:Lenny Little Rose) MAJ:M.Kopecká                                               VD

Believe In Love Rescator (0: Birchbrook Paddington Bear, M: Betty ze Sytovska) MAJ: Oravová Irena                      VD

Ben z Krásného Pole (0. Norrnen ze Zamek, M. Lenny Lltte Rose) M: Vařecha Lumír                                             VD

Eda ze Střeňské hájovny (0: Cedrik Draco Minor, M: Valeria z Vlčích Iuk) M: VS ČR Heřmanice, Stach Robert                                                                                                                                                             VD

Eron z Bouškova dvora (0: Rocheby Smokescreen, M: Bessi z Bouškova dvora) M:Kuželová Lenka a Hájek Radim                                                                                                                                            V1, CAJC, BOB

Fido Falmarka (0:Rocheby Smokescreen, M:Arka z Lyvar) M:Ilona Bublíková                                                        VD

Hector z Muchovy Boudy (0:Favourite Boy Draco Minor M:Deborah od Him.cedru) M:T.Choleva                              VD

Jimm od Petrovických Pláňat (0:Rocheby Smokescreen M:Fantastic Girl Draco Minor) M:M a J Planý                    V2

O´Sofinas Play The Game (0:Winnies Madison M:O´Sofinas The Magic One) M.M.Fialová                        ODSTOUPIL

Ringo Libošovská Blata (0: Rocheby Srrlokescreen, M: Jakobinia od Hirnalájského) MAJ: Fasurová Lenka, Mgr       V3

Tsarodej Taylor Made (0: Tweedledum Agalnst AII Odds, M: Tsarodej Popcorn) MAJ: Malíkovi L.aJ. a Ajanto Riitta   V4

PSI/DOG            MEZITŘÍDA/INTERMED CLASS               

Hemonthy od Petrovických Pláňat (0: Cedrik Draco Minor, M: Cora od Pláňat) MAJ.Planý Marcel a Jaroslava          V2

Vitality of Tankaram (O:Birchbrook Paddington Bear, M:Paradise Pearl Tankaram) MAJ: M.Fialová  V1, CAC, Národní vítěz

PSI/DOG            TŘÍDA OTEVŘENÁ/OPEN CLASS                        

Arccando Black Bohemia (0: Sable Prince Erion, M: Aranka Vardarianna) MAJ: Hrabicová Hana                             VD

Cir od Černé Brity (0: Normen ze Zámek, M: Brita od Černého Iesa) MAJ: Burger Jiří                                             VD

Charm Ladbro (0:Chataway Bohemia Bras, M:Bety z Branta) MAJ: Tezeza Mazáková                                           V2

Queens Diamond Rescator (0:Might Be a Show Dof of T.W., M:Komtessa Rescator) MAJ: Petr Košulič                  V3

Very Pig-Headed Bohemia Bras (0:Mocca Made´s Bohemia Bras, M:Makepeace Love Bohemia Bras) MAJ:Piotr Skalba                                                                                                                                                     V1, CAC

PSI/DOG            TŘÍDA PRACOVNÍ/WORKING CLASS      

Clif z Proutku (0:First Man Draco Minor M: Dora od Pláňat) MAJ: Marie Petrová                                             V1, CAC

Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper (0:Rocheby Navy Blue M:Rocheby Tango at Suttonpark) MAJ: Malíkovi J a L a Neachel J.M.                                                                                                                                                   VD2

PSI/DOG            TŘÍDA VÍTĚZŮ/CHAMP. CLASS 

Royal Standart Tankaram (0:Might Be a Show Dog of T.W. M:Trendmaker´s Treasure) MAJ. M.Fialová          V2, r.CAC

Strongline´s Kernel (0:Palabras Blue Bayo M:Strongline´s Ever Know) MAJ: M.Dočekalová a B.Radomska     V1, CAC

 

FENY/BITCHES            TŘÍDA DOROSTU/PUPPY CLASS

Bernadet Arjaěa (0:Arnaud Sen Sibyl M:Arka z Kaštanové Aleje) MAJ:Ing.Horáková                                             VN1

FENY/BITCHES            TŘÍDA MLADÝCH/YOUTH CLASS

Abbey Bellus Margo (0:Rocheby Smokescreen M:Easy Black of Him.Cedru) MAJ:R.Hollešová                              VD

Aura Black Bellus Margo (0:Rocheby Smokescreen M:Easy Black of Him.Cedru) MAJ:Marek Pavel                       V

Cumla z Novoplesských rybníků (0:Sable Prince Erinor M:Diana z Jedloví) MAJ:J.Hlinka                                        VD

Dita z Proutku (0:Birchbrook Paddington Bear M:Alba z Proutku) MAJ:ing.Březina                                                V4

Face z Kaštanové Aleje (0:Istar Górska Fantazja M:Babetta z Libušina Chovu) MAJ.E.Boxanová                            V3

Chiguita z Muchovy boudy (0: Favourite Boy Draco Minor, M: Candy od Him.Cedru) MAJ:Jurečková Anna                VD

Christmas Star Sable Blues (0: Applejacks Hello Honky Tonk, M: Zia Golden Erinor) MAJ:Košulič Petr                   VD

Natalie od Himalájského cedru (0: Rocheby Smokescreen, M: Falry-Tale od Him. Cedru) MAJ.M.Dočekalová           V2

Rosanan Just a Rose (0:Poolstead Part and Parcel, M: Rosanan Anemone) MAJ.Pražanovi a Rauni Aslamo    V1,CAJC

Rosemary Libošovská Blata (0:Rocheby Smokescreen M: Jakobinia od Him.Cedru) MAJ: J.a K.Jedličkovi                V

FENY/BITCHES               MEZITŘÍDA/INTERMED CLASS

Amourette Black Bohemia (0:Sable Prince Erinor M:Arnka Vardarianna) MAJ.M.Bulawa                                          V

Bessy z Ročkova (0:Cedrik Draco Minor M:Norma z Bohyně Lovu) MAJ: R.Ulmannová                                    V2,r.CAC

Ester z Bouškova Dvora (0:Rocheby Smokescreen M:Bessi z Bouškova Dvora) MAJ.M.Dohnal                                V

Fairywood´s Tara (0:Fairywood´s Romeo M:Upgirl Van´t Putteken) MAJ.Iva a Jan Vítkovi            V1, CAC, Národní vítěz

Famous Frances Aldamity (0:Master of Chocolatte du T.M. M:Midnight Sun Choco Beauty) MAJ.ing.Stonawská       V3

Qvina Libošovská Blata (0:Rocheby Smokescreen M:Egégé z Vlčí Stepi) MAJ. J.a K.Jedličkovi                               V4

FENY/BITCHES               TŘÍDA OTEVŘENÁ/OPEN CLASS

Bona od Tomického Potoka (0:Cedrik Draco Minor M:Carin Bohemia Lediny) MAJ.Libor Ziegl                                  V2

Era z Haidina revíru (0:Cedrik Draco Minor M:Demi lví dvůr) MAJ: Michal Říha                                                      VD4

Fee Sable Blues (0:Rocheby Smokescreen M:Bony Bee Sable Blues) MAJ:Lenka Malíková                          V1, CAC

Xavy Tankaram (0: Birchbrook Paddington Bear M:Bety ze Sázavy) MAJ:R.Procházka                                        VD3

FENY/BITCHES               TŘÍDA PRACOVNÍ/WORK. CLASS

Upward Star Tankaram (0:Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper M:Trendmaker´s Treasure) MAJ.M.Fialová    V1, CAC

 

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME