MVP TRENČÍN 25.01.2003

  MVP TRENČÍN    
  26.1.2003    
  rozhodčí / Judges: J.Marczé (HU)    
         počet psů  
  Psi/Dog                                            Třída Dorostu / Puppy Class 3  
     
Bred Black Allegiance VN  
(Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria), maj.I.Janovská    
     
Chistopher Minortus N  
(Sam Master x Bestie Sen Sibyl) maj. M.Suchárková    
     
Grant z Fordosovho dvora VN  
(Brenn ze Zahořanského lesa x Karat-Menti Gipsy) m.F.Čermák    
     
  Psi/Dog                                             Třída Mladých / Youth Class 7  
     
Acer Black Bellus Margo VD  
(Rocheby Smokescreen x Easy Black od Him.cedru) m.M.Novosad    
     
Akim From Little Lakes V4  
(Woolmans Christopher x Inés Věčná láska) m.Mgr.L.Feketeová    
     
Atos Kelesis V  
(Rijan Rangers Email x Ellen of Veselkého zámku) m.L.Kelemen    
     
Azor Poling VD  
(Yellow Boy Biro-Hunter x Axa Biely Agát) m.P.Benc    
     
Lab Treasure´s Enzo V2  
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on My M.)    
m.Eva + Petr Boxanovi    
     
Ross Sun in their Eyes V3  
(Don Carlos x Daya Draco Minor) m.V.Valentová    
     
Tuxedo of Tintagel Winds V1, CAJC  
(Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds)    
m.G.Lahodová    
     
  Psi/Dog                                                      Mezitřída/Interm.Class 9  
     
Arccando Black Bohemia VD  
(Sable Prince Erinor x Aranka Vardarianna) m. H.Hrabicová    
     
Argo Iceberg Water V2, r.CAC  
(Rocheby Smokescreen x Kokarda z Vlčích luk) m.M.Školiak    
     
Arwin Ranný Svit V  
(Arnaud Sen Sibyl x Eda z Drenia) m-O.Kuttnerová    
     
Asty z Lesnej pri Dunaji V  
(Aton spo Vererného mlyna x Innet Věčná láska) m.Z.Pechová    
     
Nak-Nak Sun in Their Eyes VD  
(Rocheby Smokescreen x Claude z Medvědiska) m.T.Holek    
     
Nibmo Big Boy Sun in Their Eyes VD  
(Rocheby Smokescreen x Claude z Medvědiska) m.I.Janovská    
     
Olimaro Sun in Thei Eyes V3  
(Rijan Rangers Email x Yes Kibo-Kirongo Zandalle) m.ing.Keseg    
     
Samson du Taillis Madame V4  
(Achnagairn Higland Chief x French Melodie V´T Meijelicht) m.V.Valentová    
     
Vitality of Tankaram V1, CAC, CACIB  
(Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram) m.M.Fialová BOB  
     
  Psi/Dog                                            Třída Otevřená / Open Class 2  
     
Denyr pod Chosňom V2, r.CAC  
(Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom) m.B.Burianková    
     
Farbourne´s Dutch Marine V1, CAC, r.CACIB  
(Rocheby Royal Marine x Farbourne´s Fortune Cookie) m.MVDr.Bartošová    
     
  Psi/Dog                                       Třída Pracovní / Working Class 3  
     
Akino zo Sľňavy V3  
(Arnaus Sen Sibyl x Agáta Black Audria) m.L.Ondruška    
     
Roll a Taco of Tintagel Winds V1, CAC  
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds) m.V.Valentová    
     
Unforgettable Tankaram V2, r.CAC  
(Rocheby Suttopark Sargeant Pepper x Trandmakrer´s Treasure)    
m.Z.Kotěborský + J.Nosek    
     
  Psi/Dog                                 Třída Šampionů / Champion Class 2  
     
Quail Hunter Tankaram V2  
(Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Bety ze Sázavy)    
m.S.Sehnalíková    
     
Strongline´s Kernel V1, CAC  
(Palabras Blue Bayo x Strongline´s Ever Know)     
m.B.Radomska + M.Dočekalová    
     
  Feny/Bitch                                        Třída Dorostu / Puppy Class 2  
     
Attikonak Pansy Potteries  VN1  
(Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off) m.MVDr.Bartošová  
     
Petite Fleur Misantos V  
(Cedrik Draco Minor x Ariela Chyšská Buš) m.A.Míšek    
     
  Feny/Bitch                                         Třída Mladých / Youth Class 8  
     
Bordy-Blithe Yellow Queen VD  
(Ole x Clea Draco Minor) m.M.Marušinová    
     
Ceisy pri Starom Platane V  
(Pomising Power Tankaram x Alliana pri Starom Mlyne) m.Ing.Prnová    
     
Face z Kaštanové Aleje V2  
(Istar Gorska Fantazija x Babetta z Libušina Chovu) m.Eva + Petr Boxanovi  
     
Far-Away Fancy Aldamity V4  
(Master of Chocolate Du Taillis x Midnight Sun Choco Beauty) m.J.Vasiliaková  
     
Friga ze Smolinky VD  
(Rocheby Smokescreen x Ula ze Smolinky) m.P.Marván    
     
Paradise Sun in Their Eyes VD  
(Aton spod Veterného Mlyna x Claudie z Medvědiska) m.Ing.Nižňanský    
     
Rose Sun in Their Eyes V1, CAJC  
(Don Carlos x Daya Draco Minor) m.MVDr.Bartošová    
     
Vinner z Trojánku V3  
(Istar Gorska Fantazja x Kelby¨s Zita) m.M.Havelková    
     
  Feny/Bitch                                                  Mezitřída/Interm.Class 12  
     
Ajka spod Vinterperka V  
(Rocheby Smokescreen x Ajka spod Veterného Mlyna) m.B.Horínek    
     
Ajsa z Lesnej pri Dunaji V  
(Atos spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska) m.B.Musilová    
     
Ala-Keyrytty Modrý Skarabeus VD  
(Aton spod Veterného Mlyna x Giesy Labrean) m.A.Múčková    
     
Amourette Black Bohemia V  
(Sable Prince Erinor x Aranka Vardarianna) m.M.Bulawa    
     
Anyan of Great Pleasure V1, CAC  
(Xenyan of Lucifers Delight x Truffel) m.J.Nosek + Langenber    
     
Beautiful Berenica Tetřeví dvůr V  
(Franc Josef aus Luhlsbuch x Fany z Radíkovských Šancí) m.MUDr.Vidan    
     
First Lady Aldamity V  
(Master of Chocolate x Midnight Sun Choco Beauty) m.Bartošová + Paluška  
     
Natálie od Himalájského Cedru V3  
(ICH Rocheby Smokescreen x CH.Fairy-Tale of Himalájského Cedru)    
m.Michaela Dočekalová    
     
Oli Sun in Their Eyes V4  
(Rijan Rangers Mail x Yea Kibo-Kirongo Zandalle) m.Ing.Majtán    
     
Solium Jessica VD  
(Woolmans Christopher x May I Dance with You of Tint.Winds)    
m.V.Star    
     
Veji z Vlších luk V  
(Rocheby Smokescreen x Gilia z Vlčích luk) m.RNDr.Vašátková    
     
Whispering Bell Heather´s Fleurie V2, r.CAC  
(Master of Chocolate du Taillis x Saraphien´s Good Vibration)    
m.B.Protivánková    
     
  Feny/Bitch                                       Třída Otevřená / Open Class 5  
     
Aniga Memsahib VD  
(Might Be a Show Dog of Tint.Winds x Aura Minortus) m.L.Kameništiak    
     
Anisa Arta Tetřeví Dvůr V2, r.CAC  
(Belle Armani of the Music F.x Fany z Radíkovských Šancí)     
m.B.Protivánková    
     
Filgi z Muchovy Boudy V3  
(Rocheby Smokescreen x Candy of Himalájského Cedru) m.A.Klečková    
     
Maici of Himalájského Cedru V1, CAC  
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Easy Black of Himalájské Cedru)    
m.H.Singerová    
     
Solium Ina VD  
(Elvis z Jedloví x Camay Ventolin) m.Ing.Stanovský    
     
  Feny/Bitch                                   Třída Pracovní / Working Class 2  
     
Cindy z Czafikovho Dvora V2, r.CAC  
(Nestor Pohjolan x Dada z Bohyně Lovu) m.I.Czafik    
     
Upward Star Tankaram V1,CAC, CACIB  
(Rocheby Sutton Park Sargeant Pepper x Trandmaker´s Treasure)    
m.Mgr.Fialová    
     
  Feny/Bitch                            Třída Šampionů / Champion Class 1  
     
Jambi Sun in Their Eyes V1, CAC, r.CACIB  
(Ladylands Boy x Daya Draco Minor) m.V.Valentová    

ZPĚT

DOMů

 

BACK

HOME