2. Niederösterreichische Retrievertrophy
5.10.2003  
Rozhodčí tř. baby a dorost Mr.Theo Leenen (B)  
ostatní třídy Miss Marjorie Booth (GB)  
Psi třída baby  
ALAIN FABIEN LITTLE BUBBLE   
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in their Eyes  
Černická Jana + Patznerová  
IRON MAN DRACO MINOR   
Samson du Taillis Madame x Storie du Bois des Lilas  
Klečková Alena  
Psi třída dorost  
CHARTBREAKERS KEDLOCK  VN
Strongline´s Insider x Cambremer Wild Cherry  
S. +A. Wolfslehner  
LAB TREASURE'S INDEED  VN
Ballyhenry Say No Say Yes x Lab Treasure´s Back in Business  
Beata Radomska  
Psi třída mladých  
BREIN Z HOLUBICIHO VRCHU  D
Ali z Vlčích Luk x Galy z Jedlan  
Stelzmüller Franz  
CHARTBREAKER'S INDIGO  Klubový vítěz mladých
Cambremer Kavanagh x Strongline´s Cheeky Nejlepší pes, BOB
Brandstaetter Tobias  
CHESTERWOOD'S AMAZING SNOW GROUSE  D
Tweedledum Crispy Duck x Gentle gilbert´s Crash and Bang  
Ing. Verena Schnabel  
DE LA BISAIEULE INTREPIDE BERNARD  VD
Eusebius vom Waldschratt x Antoinette de la Biaieule Intrepide  
Fam.Mannsbart  
ROCHEBY UNION JACK  V2
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
Docekalova M.  
SPECTACULAR GOLDEN DROP  VD
Royalbows of Lucifers Delight x Fruit Juice Golden Drop  
Perko Zeljko  
STARCHANT CRAZY  D
Starchant Airport x Tylah Key to Rock´n Roll  
Schramm Susanne  
STARCHANT DUMBLEDOOR  VD
Tylah Space Cowboy x Inishfree Amber of Ashford Castle  
Johann Schneider  
Psi Mezitřída  
CLIFF KWIAT MORZA V1, CACA
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
 Marzena Zawislak  
ENZO LAB TREASURE'S V2, r.CACA
Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always on my Mind  
 Eva Boxanova  
FENIMORE'S AUCHENTOSHAN  VD
Eatons Yo-Yo x Dorothea Donatha vom Waldschratt  
Marion Spörk  
HUGO VOM GARTNERGUT  D
Sirius van´t Blakenhof x Cielia vom Gartnergut  
Sandra Kvapil  
INISHFREE NAAS OF ASHFORD CASTLE  V3
Sheenaron Merry Sailor x Penny Royals Sound of Musíc  
Norbert Atzmüller  
TUXEDO OF TINTAGEL WINDS  V4
Carromer´s Charlie Chalk x Lasting Memory of Tintagel Winds  
Lahodova Gabriela  
Psi třída otevřená  
DUTCHLAB'S SOUND OF MUSIC  V3
Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s you Poitn of Vies  
Brandstaetter Tobias  
STARCHANT AIRPORT  V2, r.CACA
Guideline´s Dice on Ice x Inishfree Amber of Ashford Castle  
Karin Rutter  
STRONGLINE'S INSIDER  VD
Dickendall Davoron No Exit x Strongline´s Knock on Wood  
Margaret Uher-Simmler  
TORMENTIL ASHFORD SPIRIT V1, CACA
Byrnebank Clearly Great x Tormentil Caney Kisses Klubový vítěz
Eva Löbl-Trummer  
Psi třída pracovní  
DENYR POD CHOSNOM  V3
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosnom  
Buriankova Barbora  
FAITH ZE ZÁMEK RIBRY  D
Bastr Kukačka x Bety ze Zámek  
Sandra Dudová  
NEWINN MOUNTAIN RAIN  V1, CACA
Rocheby Whisky Mac x Newinn Texas Rain  
Milosevic Dario  
ROLL A TACO OF TINTAGEL WINDS V2, r.CACA
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
 Valentova Viera  
STRONGLINE'S KERNEL  VD
Palabras Blue Bayo x Strnogline´s Ever Known  
Beata Radomska  
Psi třída vítězů  
KIT - CLEVER FOX BOHEMIA BRAS V1, CACA
Ladylands Boy x Grace Butterfly Bohemia Bras  
Pražanovi Zuzana/Petr  
Feny třída baby  
UNA SUN IN THEIR EYES   
Roll a Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvediska  
Sandra Dudová, Viera Valentová  
Feny třída dorostu  
INISHFREE TOUCH DOWN OF ASHFORD CASTLE  VN
Tormentil Ashford Spirit x Wishfree Knox on Wood of Ashford Castle  
Müllner Karl + Karoline  
U ZOE DE L ETANG BALANCET  VN
Ole x Myodica Romane  
Mme. Dryfus/Eva Löbl-Trummer  
Feny třída mladých  
BRACANAS SHELLY  V1, Jugendbeste
Holy Golden Drop x Rocheby Royal Marine  
Milosevic Dario  
CHABLAIS CANADIAN DREAM  VD
Chablais Bogart x Chablais Alexis  
Christiane Rutter  
CHARTBREAKERS JAMAICA  V3
Strongline´s Insider x Chartbreaker´s China  
Dr. Wolfgang Wetschnig  
CHARTBREAKER'S JIVE  VD
Strongline´s Insider x Chartbreaker´s China  
Annemarie Ricar  
CHESTERWOOD'S AMAZING DAFFODIL  D
Tweedledum Crispy Duck x Gentle gilbert´s Crash and Bang  
Ulrika Diry  
CHESTERWOOD's AMBA SNOWDROP  D
Tweedledum Crispy Duck x Gentle gilbert´s Crash and Bang  
Paunzenberger Walter  
INISHFREE QUICKSAND OF ASHFORD CASTLE  VD
Cliffhanger of Zampano x Georwill´s Four Seasons  
Doris Hauer  
STARCHANT CARELESS  V4
Starchant Airport x Tylah Key to Rock´n Roll  
P. Berchtold  
TREASURE OF TINTAGEL WINDS  V2
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
Lahodova Gabriela  
Feny mezitřída  
BLUE BLOOSOM GOLDEN DROP  VD
Newinn Mountain Rain x Barcelon Golden Drop  
Perko Zeljko  
BRACANAS DUCHESS  VD
Newinn Mountain Rain x Bracanas Miss Only  
Milosevic Dario  
FAIRYWOOD'S TARA  VD
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
Iva Vitkova  
HAPPY DAY DRACO MINOR  VD
Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor  
Soucek Rudolf  
PENNY ROYALS RETURN TO SENDER  V2, r.CACA
Inishfree Last bu not Least of Ashford Castle x Penny Roayl´s Durch Coffee
Eva Löbl-Trummer  
ROSANAN JUST A ROSE  VD
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
Prazanovi Zuzana/Petr  
WENUS GORSKA FANTAZJA  V1, CACA
Belle Armani of the Music Forest x Mona Liza Gorska Fantazja  
Beata Radomska  
Feny třída otevřená  
BUBBLING TEMPTATION  V3
Bubbling Just Sailing x Bubbling Beloved Bonny  
Jana Cernicka  
CANDY KWIAT MORZA  V2, r.CACA
Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza  
Marzena Zawislak  
INISHFREE HOT SHOT OF ASHFORD CASTLE  VD
Carpenny What´s What x Brigburn Zsa Zsa  
Gerald Birnbaumer  
INISHFREE KNOCK ON WOOD OF ASHFORD CASTLE  CACA, Klubová
Toplicht Miracle S Mas Milan x Penny Roayls Sound of Music vítězka, Nejlepší fena
Eva Löbl-Trummer BOS
Feny třída pracovní  
FAIRYWOOD'S YVANA  V2, r.CACA
Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki  
Iva Vitkova  
NATALIE OD HIMALAJSKEHO CEDRU  V3
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
Docekalova M.  
STORIE DU BOIS DES LILAS  V1, CACA
Mardas Marine x Noisette du Bois de Lilas