CACIB BRNO  
7.2.2004  
Rozhodčí / Judge: František Pasák psi, Ing.František Siladi feny
Psi dorost / Puppy Class Dog 4
Dargil od Zeleného smrku N4
Arny Larier x Bona od Klárky  
chov.J.Mach, maj.Kovaříkovi  
Mysterious Tankaram VN1
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.R.Procházka  
Mystery of Tankaram VN2
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.R.Procházka  
Zack z Trojánku N3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Aldinachoco  
chov.J.Soukup, maj.L.Hrnčířová  
Psi tř.mladých / Young Class Dog 14
Adam Chiava Golden VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Katty od Himalájského Cedru  
Alain Fabien Little Bubble V4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kelly Sun in Their Eyes  
chov.J.Černická, maj.J.Černická/L.Patznerová  
Argo Bohemian Jewel VD
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré Plovárny  
Ashley Chaselands´s V1, CAJC
ICH Power Chocolate x CH Fairywood´s Yvana  
chov.a maj. Iva Vítková  
Cavalier Via Brunensis V3
Royal Standart Tankaram x Agne Mounth Devil  
chov. L.Linduška, maj.L.Lipovský  
Champion of Tankaram V
Ch. Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
Chasper Draco Minor VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Dundee Albion Paducah Line VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Coffey Albion Paducah Line  
Ellmisty De Robies Kelečský Poklad V
Quail Hunter Tankaram x Arlet Alexis Kelečský Poklad  
Hary z Trčkových Lesů VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Daisy Draco Minor  
It´s Show Time Tankaram V
Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram  
James z Muchovy Boudy VD
Favourtie Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy  
Koran od Šeříku VD
Boddy Alimraj x Artemis Marie Waldburgy  
Rocheby Union Jack V2
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 7
Agador od Dřevnické Lávky VD
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
Cliff Miss Tonny V3
Amberside Another Rumpus x Rony od Koterovského Mlýna  
chov.+ maj. I.Hauserová  
Finn z Vinice VD
Strongline´s Original x bonna od Újezdeckého Dvora  
Hary z Vavřineckých Rákosin V4
Istar Górska Fantazja x Gira Gala Black  
chov.F.Bálek, maj.J.Kmoch  
Indigo z Muchovy Boudy V2, r.CAC
ICH Rocheby Smokescreen x CH Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj. Renata Krejčí  
Oliver od Himalájského Cedru V1, CAC
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Wilkins Bri-Col Black and White VD
Bert z Libušina Chovu x Bonne od Kbelnického Dubu  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 11
Adamis Black Bellus Margo VD
Rocheby Smokescreen x Easy Black od Himalájského Cedru  
Amir Rabula VD
Rocheby Smokescreen x Diana Very  
Car z Velkých Louk VD
Amberside Another Rumpus x Fan-C Frankie  
Danilo Dominik V4
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
chov.H.Partlová, maj.P.Lochařová  
Elan z Úročnice VD
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
Erny z Pískovny V
Cedrik Draco Minor x Jasmine od Himalájského Cedru  
Eron z Bouškova Dvora V1, CAC
ICH Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
chov.V.Bouška, maj.L.Kuželová/R.Hájek  
Gips ze Zámek Ribry VD
Fron ze Zámek x Colett ze Zámek  
Nut Chocolate Misantos V3
Amberside Another Rumpus x Ariela Chýšská Buš  
chov.A.Míšek, maj.M.Janečková  
Roll a Taco of Tintagel Winds V2, r.CAC
Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds  
chov.Leith-Ross Felicity, maj.V.Valentová  
Tsarodej Killykeen V
Guideline´s Wild Goose Chase x Tsarodej Italian Dream  
Psi tř.pracovní / Working Class Dog 9
Amberside Ja-Sta Czech VD
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Janet z Javořických Lesů  
Casper Černý Klenot V2, r.CAC
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
chov.H.Kaprová, maj.S.Horníčková  
Centiny z Vlčí Stepi VD
Amberside Another Rumpus x Wadi z Vlčí Stepi  
Fadir z Libušina Chovu VD
Istar Górska Fantazja x Biene od Himalájského Cedru  
Falco od Žehrovky VD
Fron ze Zámek x Staghoms Czech out Girl  
First Man Draco Minor  VD
ICH Thurbajen´s Minstrel Boy x ICH Caren Draco Minor  
Fox Beskydský Čert V3
Normen ze Zámek x Cedra Little Rose  
chov.P.Bělica, maj.P.Taichman  
Hemonthy od Petrovických Pláňat V4
ICH Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
chov.a maj.Planý Jaroslava a Marcel  
Verner z Vlčích Luk V1, CAC, CACIB, BOB
Rocheby Smokescreen x Gillia z Vlčích Luk  
chov.Ing.Kubeš, maj.J.Kubeš/F.Korda  
Psi tř.šampionů / Champion Class Dog 1
CH Vitality of Tankaram CAC, r.CACIB
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová/E.Čerešňáková  
Feny dorost / Puppy Class Bitch 4
Agatha od Spešovské Skály VN1
Istar Górska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras  
chov.Z.Havránková, maj.O.Šaršon  
Bára z Holaských Kopečků VN2
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje beze Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
Daria od Zeleného Smrku VN4
Arny Larier x Bona od Klárky  
chov.J.Mach, maj.K.Hunkesová  
Sikorka z Malé Dománě VN3
Strongline´s Kernel x Diana Regent Plus  
chov.O.Blecha, maj.Sieberovi  
Feny tř.mladých / Young Class Bitch 14
Anne Catharina Chaseland´s V1, CAJC
ICH Power Chocolate x CH Fairywood´s Yvana  
chov.a maj.Iva Vítková  
Anne Lulu Chaseland´s  VD
ICH Power Chocolate x CH Fairywood´s Yvana  
Bernadett Arjaša VD
Arnaud Sen Sibyl x Arka z Kaštanové Aleje  
Brita od Zeleného Smrku D
Fletcher Draco Minor x Justicia od Himalájského Cedru  
Cathy z Eliščina Ráje VD
Amberside Another Rumpus x Vejmutovka z Vlčí Stepi  
Dancing Queen Tankaram  V3
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových Lesů  
chov.J.Nosek, maj.S.Modráček  
Gale of Bohemia Bras V
Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
Hejdi z Vinice D
Unforgettable Tankaram x Hasta od Spikalských Lip  
Joy of Tankaram V
CH Unforgettable Tankaram x CH Follie Polly Thepistol  
Nela z Javořických Lesů VD
A Yellowboy of Brownbank Cottage x Ina z Jovořických Lesů  
Opium od Himalájského Cedru VD
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
Rita Poklad Doubravky VD
Strongline´s Original x Princka ze Zámek  
Treasure of Tintagel Winds V4
CH Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds 
chov.F.Leith-Ross+K.Leith-Roll Juge, maj.G.Lahodová  
Utterly Easter of Tintagel Winds V2
Othamcourt Rue of Colinwood x Shocking Pink of Tintagel Winds  
chov.Leith-Ross Felicity, maj.V.Valentová/Leith-Ross Felicity  
Feny mezitřída / Intermed.Class Bitch 14
Aila z Řícmanického Ranče VD
Artur od Himalájského Cedru x Bellisa z Kraje bez Stínů  
Aqua od Dřevnické Lávky VD
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
JCH.Black Brilliant Rescator V1, CAC, CACIB
Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sytovska  
chov.E.Čerešňáková, maj.M.Fialová  
Blueberry Amicus Venustus VD
Pearl Diver Tankaram x Bety Meryt a Jet Es  
Catty Gasko Prim VD
Ch.Chataway Bohemia Bras x Sofi ze Zámek  
Chanel Five Sable Blues V
Applejack´s Hell Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Chivas Regal Draco Minor  V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty VD
Royal Standart Tankaram x Caroline z Kosovské Samoty  
Follies Instant Coffee V2, r.CAC, r.CACIB
Ch Tweedledum Crispy Duck x Follies Wood Lark  
chov.H.Kaitila, maj.M.Dočekalová/L.Malíková  
Iris z Muchovy Boudy V3
ICH Rocheby Smokescreen x CH Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.Renata Krejčí  
Lagara z Vlčí Stepi V
Amberside Another Rumpus x Jaffa z Vlčíc Luk  
Lar Trix Terra Fortuna VD
First Man Draco Minor x Alfa Samba Star  
Levis Tara Terra Fortuna V4
First Man Draco Minor x Alfa Samba Star  
chov.a maj.B.Petříková  
Xanten z Trojánku VD
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
Feny tř.otevřená / Open Class Bitch 12
Aranka z Hubertova Cechu VD
Asperugo z Vlčích Luk x Cinda z Čížkovských Pasek  
Ascha Black z Melicharova Pole D
Arachis z Vlčích Luk x Janet Frost od sv.Prokopa  
Askia Gasko Prim VD
ICH Cedrik Draco Minor x Sofi ze Zámek  
Cedra od Zeleného Smrku VD
Foll Vlšícké Údolí x Bona od Klárky  
Charon z Muchovy Boudy V4
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru  
chov.R.Krejčí, maj.A.Kašajová  
Clever Lady Gasko Prim V1, CAC
Chataway Bohemia Bras x Sofi ze Zámek  
chov.L.Svobodová, maj.Javoříkovi  
Fairywood´s Tara VD
JCH Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Puteken  
Fatka z Úročnice VD
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
Fifi z Podblanicka VD
Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka  
First Lady Aldamity VD
Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty  
Oli Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rijan Rangers Email x Yes Kibo-Kirongo Zandalle  
chov.V.Valentová, maj.M.Majtán  
Teapot Tankaram V3
Artur od Himalájského Cedru x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.A.Mezníková  
Feny tř.pracovní / Working Class Bitch 10
Alma z Hlásnice VD
Rocheby Smokescreen x Cindy Draco Minor  
Attikonak Pansy Potteries V1, CAC
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
chov.Ek Gunilla, maj.D.Bartošová  
Bessy z Ročkova VD
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
Christmas Star Sable Blues VD
Applejack´s Hell Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Haidi od Byšiček vyloučena
Cedrik Draco Minor x Eni od Řeky Zlatnice  
Happy-Day Draco Minor V3
Eatons Yo-Yo x Caren Draco Minor  
chov.A.Klečková, maj.R.Souček  
Natálie od Himalájského Cedru V2, r.CAC
ICH Rocheby Smokescreen x CH Fairy-Tale od Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Nikita od Spikalských Lip VD
Chasqui Bohemia Bras x Hany ze Zámek  
Storie Du Bois Des Lilas V4
ICH Mardas Marine x CH Noisette du Bois des Lilas  
chov.R.Prabonne, maj.A.Klečková  
Urania Rescator VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Aneta Lví Dvůr  
Feny tř.šampionů / Champion Class Bitch 1
CH Maici od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x ICH Easy Black od Himalájského Cedru
chov.a maj.H.Singerová  
CH Upward Star Tankaram V1, CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová/E.Čerešňáková