CACIB BRNO (CZ), 26.6.2004

GALE OF BOHEMIA BRAS (Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras), V1, CAC, CACIB

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY V1, CAC, r.CACIB

XIRÓ Z VLČÍ STEPI (Strongline´s Original x Gilia z Vlčích Luk), V2, r.CAC, r.CACIB

ANNE LULU CHASELAND´ S (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana), V1, CAC

QVISTI LIBOŠOVSKÁ BLATA (Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi), V1, CAC

CAVALIER VIA BRUNENSIS (Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali), V1, CAC tř.otevřená

GOSHI Z MUCHOVY BOUDY (Rocheby Smokescreen x Deborah od Himalájského Cedru), V2, r.CAC tř.otevřená

CLIFF KWIAT MORZA (Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza), V3, tř.otevřená

CAR Z VELKÝCH LOUK (Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie), V4, tř.otevřená

CACIB BRNO  
26.6.2004  
Rozh./Judge: Ing.F.Korda - feny / bitches  
J.Němec - psi / dogs  
Psi třída dorostu / Puppy Class Dog 1
A-Speedy Amazing Frace VN
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Psi třída mladých / Young Class Dog 8
Aron od Severní zahrada V3
(Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku)  
Art od Severní zahrady VD
(Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku)  
Basil Daysi Art V4
(Bany od Klárky x Fatka z Příkostic)  
Dargil od Zeleného smrku VD
(Arny Larier x Bona od Klárky)  
Koran od Šeříku VD
(Boddy Alimraj x Artemis Marie Waldburgy)  
My Faith Tankaram V1, CAJC
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure)  
chov. a maj.MVDr. Nosek  
Quick Toby od Himalájského Cedru V2
(Strongline´s Kernel x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
chov.M.Dočekalová, maj.J.Kosíková  
Ziggi Choco z Trojánku V
(Adolf of Brownbank Cottage x Kelbys Adinachoco)  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 6
Argo z Mionši V4
(Rocheby Smokescreen x Ashely ze Dvora)  
Diamond of Tankaram V2, r.CAC
(Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů)  
chov.a maj.MVDr.Nosek  
Dolare Rescue VD
(Ich.Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Cil Black and White)  
Eternal Treasure Tankaram V3
(Ch.Birchbrook Paddington Bear x Romantic love Tankaram)  
Frontman Tankaram V
(Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sázavy)  
Indigo z Muchovy boudy V1, CAC, r.CACIB
(ICh.Rocheby Smokescreen x Ch.Darwby z Muchovy boudy)  
chov. a maj.R.Krejčí  
psi třída otevřená 7
Akant z Vlčí stepi VD
(Ali z Vlčích Luk x Iberka z Vlčí Stepi)  
Argo z Řicmanického ranče V
(Artur od Himalájského Cedru x Belissa z Kraje bez stínů)  
Benett Zlatý Déšť V
(Rocheby Smokescreen x Dája Trávník Jarošov)  
Car z Velkých louk V4 (foto v galerii)
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
Cavalier Via Brunensis V1, CAC 
(Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali) (foto v galerii)
chov.L.Linduška, maj.L.Lipovský  
JCh.Clif Kwiat Morza V3 
(Ch.Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza) (foto v galerii)
Goshi z Muchovy Boudy V2, r.CAC
(Rocheby Smokecreen x Deborah od Himalájského Cedru) (foto v galerii)
chov.R.Krejčí, maj.B.Kopečná  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 3
Bred Black Allegiance V1, CAC
(Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria)  
chov.P.Szabó, maj.I.Janovská  
Hemonthy od Petrovických pláňat V3
(ICh.Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)  
Roll a Taco of Tintagel Winds V2, r.CAC
(Carpenny Catch Pole x Mayday of Tintagel Winds)  
chov.F.Leith-Ross, maj.V.Valentová  
Psi tř.šampionů / Champion Class Dog 1
Ch.Vitality of Tankaram CAC, CACIB, BOB
(Ich. Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram)  
chov.MVDr.Nosek, maj.Fialová+Čerešňáková  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch  2
Cila z Krásného Pole N
(Rocheby Smokescreen x Lenny Little Rose)  
Native Beauty Tankaram VN1
(Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram)  
chov.MVDr.Nosek, maj.J.Janěvová  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 19
Agátha od Spešovské Skály V
(Istar Gorska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras)  
Aika od Spešovské Skály VD
(Istar Gorska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras)  
Almond Eyes Royal Standart V2
(Vitality of Tankaram x True Tale Tankaram)  
Born for Royal Standart V4
(Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram)  
Breda od Dřevnické Lávky D
(Istar Gorska Fantazja x Daphne Gala Black)  
Utterly Easter of Tintagel Winds V1, CAJC
(Othamcourt Rue of Colinwood x Shockink Pink of Tintagel Winds)
chov.F.Leith-Ross, maj.V.Valentová  
Daphne od Jaloviska V
(Unforgettable Tankaram x Ticki)  
Dara od Zeleného Smrku VD
(Arny Larier x Bona od Klárky)  
Demi od Kladinských Lip VD
(Bax od Kladinských Lip x Asja Vardariana)  
Hanny z Libušina Chovu VD
(Chataway Bohemia Bras x Alina od Zeleného smrku)  
India Gorska Fantazja V
(Sireva Sicret Agent for Foxrush x Follies Blondie Joke)  
Inishfree Well Done of Ashford Castle V
(Sheenaron Merry Sailor x Offlead Bubinga)  
Judy z Muchovy Boudy VD
(Favourite Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy)  
July z Muchovy Boudy VD
(Favourite Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy)  
Justify my Love Tankaram VD
(Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol)  
Morning Star Tankaram V3
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan od Grest Pleasure)  
Nela z Javořických lesů V
A´Yellowboy of Brownbank Cottage x Ina z Javořických lesů)  
Queen Elizabeth od Himalájského Cedru VD
(Strongline´s Kernel x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
Zita z Trojánku V
(Adolf of Brownbank Cottage x Kelbys Adinachoco)  
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 7
Aimee Staré Zámky V
(Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator)  
Aisha Staré Zámky VD
(Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator)  
Al-Grom Andy V3
(Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza)  
Anne Magie Chaseland´s  V4
(Ch.Power Chocolate x Ch.Fairywoods Yvana)  
Gale of Bohemia Bras V1, CAC, CACIB
(Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras)  (foto v galerii)
chov.A.Krutská, maj.L.Šeráková  
Pretty z Kostelce u Jihlavy VD
(Gordy Gala Black x Julie z Kostelce u Jihlavy)  
Xiró z Vlčí Stepi V2, r.CAC, r.CACIB
(Strongline´s Original x Gilia z Vlčích Luk  (foto v galerii)
chov.Ing.Korda, maj.I.Klinger  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 15
Aila od Býčí Skály VD
(Artur od Himalájského Cedru x Ajka Lví Dvůr)  
Angie z Kolovratských Luk VD
(Rocheby Smokescreen x Attika z Kaštanové Aleje)  
Anne Lulu Chaseland´s V1, CAC
(ICh.Power Chocolate x Ch.Fairywood´s Yvana)  (foto v galerii)
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmannová  
Bety z Krásného Pole VD
(Normen ze Zámek x Lenny Little Rose)  
Black Briliant Rescator  V3
Ch.Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)  
Bára z Krásného Pole V
(Normen ze Zámek x Lenny Little Rose)  
Cessy z Novopleských Rybníků VD
(Sable Prince Erinor x Diana z Jedloví)  
Chiquita z Muchovy Boudy V
(Favourite Boy Draco Minor x Candy od Himalájského Cedru)  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty VD
(Royal Standart Tankaram x Caroline z Kosovské Samoty)  
Fatima z Vinice VD
(Strongline´s Original x Bonna od Újezdeckého Dvora)  
Flava z Podblanicka VD
(Sable Prince Erinor x Bessy z Podblanicka)  
Francis z Muchovy Boudy V2, r.CAC
chov. a maj.R.Krejčí  
Heidi od Byšiček VD
(Cedrik Draco Minor x Eni od Řeky Zlatnice)  
Lagara z Vlčí Stepi V
(Amberside Another Rumpus x Jaffa z Vlčích Luk)  
Feny třída pracovní / Working Class Bitch 4
Bety z Horeckého Podhradí V4
(Nero x Doly z Radíkovských Šancí)  
Fany Regent Plus V3
(Rocheby Smokescreen x Dolly Regent Plus)  
Mendy Sun In Their Eyes V2, r.CAC
( Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor)  
chov. a maj.V.Valentová  
Qvisti Libošovská Blata V1, CAC
(Rocheby Smokescreen x Egédé z Vlčí Stepi) (foto v galerii)
chov. a maj.K.Jedlička