CAC Brno  
25.9.2004  
Rozh./Judge: Alena Krutská (CZ)  
Psi dorost / Puppy Class Dog 2
Istar z Vavřineckých Rákosin VN1
Istar Gorska Fantazja x Gira Gala Black  
Lesly Draco Minor N2
First Man Draco Minor x Filgi z Muchovy Boudy  
Psi tř.mladých / Young Class Dog 3
Amberside Forget Me Not V1, CAJC
Lewisan Linford x Narnia Presious Pearl At Amberside  
chov.Hearn Gloria, maj.J.Kubeš + F.Korda  
Basil Daysi Art VD2
Bany od Klárky x Fatka z Příkostic  
Black Diamond Royal Standart VD3
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 4
Aron Favourite Desah VD3
Cedrik Draco Minor x Deborah Black Jolly  
Champion of Tankaram V2, r.CAC
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
Frigo z Kulíkova V1, CAC
Tsarodej Snowstorm x Fergie z Muchovy Boudy  
chov.J.Vedrová, maj.J.Eremiáš  
Ignac od Klárky D
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable Blues  
psi třída otevřená 3
Adam Chiara Golden V1, CAC, NV, BOB
Roll a Taco of Tintagel Winds x Katty od Himalájského Cedru  
chov.D.Schnierer, maj.F.Čížek  
Batyst Amicus Venustus VD3
Pearl Diver Tankaram x Bety Meryt A Jet Es  
Cavalier Via Brunensis V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Agnes Munth Denali  
chov.L.Linduška, maj.L.Lipovský  
Feny - dorost / Puppy Class Bitch 2
Annie z Řetovského Údolí N2
Royal Standart Tankaram x Eimi z Dančí Stráně  
Aura z Řetovského Údolí VN1
Royal Standart Tankaram x Eimi z Dančí Stráně  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 11
Aischa Gája-Nova V4
Bany od Klárky x Gábi od Petrovických Pláňat  
chov.J.Voháňková, maj.J.Vičarová  
Barbie z Vlachnovické Obory D
Amberside Another Rumpus x Valerie z Dubské Lhoty  
Bibi z Pařízku VD
Bany od Klárky x Axa z Proutku  
Born for Royal Standart V1, CAJC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov. M.Fialová, maj.M.Číla  
Chora z Podblanicka V
Tsarodej Snowstorm x Bessy z Podblanicka  
Daphne od Jaloviska V
Unforgettable Tankaram x Ticki  
Dara od Zeleného Smrku VD
Arny Larier x Bona od Klárky  
Dora od Svrateckého Splavu VD
Bany od Klárky x Artanis Vardarianna  
Joy of Tankaram V2
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.Bártovi  
Katte z Muchovy Boudy V3
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
Kitti z Muchovy Boudy V
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 5
Bria z Kolovratských Luk VD
Favourite Boy Draco Minor x Attika z Kaštanové Aleje  
Bára z Holaských Kopečků V2, r.CAC
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
Opium od Himalájského Cedru V1, CAC
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.M.Dočekalová, maj.D.Gotzová  
Queen Elizabeth od Himalájského Cedru V4
Strongline´s Kernel x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.M.Dočekalová, maj.J.Kosíková  
Zita z Trojánku V3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.P.Dvořák  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 10
Abra Gratcliens D
Artur od Himalájského Cedru x Bella z Hostýnské Stráně  
Alma z Hlásnice neposouzena - skus
Rocheby Smokescreen x Cindy Draco Minor  
Alžběta z Údolí Řevnice neposouzena - skus
Artur od Himalájského Cedru x Demi od Himalájského Cedru  
Ambra od Šrámkovy Studánky VD
Artur od Himalájského Cedru x Běla z Kaštanové Aleje  
Barbara Deina z Prus VD4
Rocheby Smokescreen x Idea z Vlčí Stepi  
Bára z Krásného Pole D
Normen ze Zámek x Lenny Little Rose  
Claudia Černý Klenot neposouzena - melír
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
Francis z Muchovy Boudy  V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x CH Candy od Himalájského Cedru  
chov. a maj.Renata Krejčí  
Lar Trix Terra Fortuna VD3
First Man Draco Minor x Alfa Samba Star  
Levis Tara Terra Fortuna V1, CAC
First Man Draco Minor x Alfa Samba Star  
chov. a maj.B.Petříková  
Feny třída pracovní / Working Class Bitch 4
Bessy z Ročkova V1, CAC, NV
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
chov.E.Polesná, maj.R.Ulmannová  
Demi od Kladinských Lip VD3
Bax od Kladinských Lip x Asja Vardarianna  
Haidi od Byšiček D
Cedrik Draco Minor x Eni od Řeky Zlatnice  
Treasure of Tintagel Winds V2, r.CAC
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds
chov.F.Leith-Ross a Kira Leith-Ross Juge, maj.G.Lahodová  

JOY OF TANKARAM V2

KATTE Z MUCHOVY BOUDY V3

BÁRA Z HOLASKÝCH KOPEČKŮ V2, r.CAC

 

 

 


 


 

BESSY Z ROČKOVA CAC, NÁRODNÍ VÍTĚZ

 

TREASURE OF TINTAGEL WINDS V2. res.CAC

OPIUM OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V1, CAC

FRANSIC Z MUCHOVY BOUDY V2, r.CAC

FRIGO Z KULÍKOVÁ V1, CAC

CHAMPION OF TANKARAM V2, r.CAC

BORN FOR ROYAL STANDART V1, CAJC

BLACK DIAMOND ROYAL STANDART VD 3