CAC OSTRAVA (ČR), 20.3.2004

ANNE CATHARINA CHASELAND´ S V2 + TREASURE OF TINTAGEL WINDS V1, CAJC tř.mladých

(Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)               (Mackintosh of Tintagel Winds x Oh To Be In England of Tintagel Winds)

ASHLEY CHASELAND´ S V1, CAJC (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)

ENZO LAB TREASURE´ S V1, CAC tř.otevřená (Lab Treasure´s Born To Be Wild x L.T.Always On My Mind)

GALE OF BOHEMIA BRAS V1, CAC mezitřída (Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras)

ANNE AMELIE CHASELAND´ S V1, CAC tř.otevřená (Power Chocolate x Fairywood´s Yvana)

BESSY Z ROČKOVA V2, r.CAC tř.pracovní (Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu)

ORCHIDEY OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V2, r.CAC mezitřída (Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie At Rocheby)

HAMONTY OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT V2, r.CAC tř.pracovní (Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)

OLIVER OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU V2, tř.mladých (Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie At Rocheby)

ART OD SEVERNÍ ZAHRADY VN1 (Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku)

ANGIE Z MIONŠI V3 tř.mladých (Rocheby Smokescreen x Ashley ze Dvora)

CHAMPION OF TANKARAM V tř.mladých (Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)

CAC OSTRAVA  
20.3.2004  
Rozhodčí / Judge: Ing.Korda  
Psi dorost / dog youth class 3
Agar z Lutyňské Groble N3
Afron Falmarka x Dona z Dančí Stráně  
chov.J.Grobelský, maj.M.Parchanská  
Art od Severní zahrady VN1
Royal Standart Tankaram x Akita od Zeleného smrku  
chov.V.Hrach, maj.A.Večeřa  
Zoko z Vlčích luk N2
Strongline´s Original x Falcaria z Vlčí Stepi  
chov.Ing.Kubeš, maj.J.Pavlík  
Psi tř.mladých / Dog Young Class 16
Amba Sador Helfenstein VD
Strongline´s Kernel x Deni lví dvůr  
Angel Deskartes VD
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
Angie z Mionši V3
Rocheby Smokescreen x Ashely ze Dvora  
chov.V.Zajac, maj.M.Galik  
Argo Bohemian Jewel V4
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré plovárny  
chov.T.Kocour, maj.O.Sečová  
Argo z Mionši D
Rocheby Smokescreen x Ashely ze Dvora  
Artex Deskartes VD
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
Ashley Chaseland´s V1, CAJC
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.a maj. Iva Vítková  
Barry od Dynína VD
Istar Gorska Fantazja x Brita od Stříbrné jedle  
Garp z Kaštanové aleje VD
Strongline´s Kernel x Babeta z Libušina Chovu  
Gin z Bouškova Dvora VD
Royal Standart Tankaram x Greta z Pěněnských luk  
Champion of Tankaram V
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
Chasper Draco Minor V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Chris z Novoveských lučin V
Tsarodej Snowstorm x Queen of Hearts Bohemia Bras  
Oliver od Himalájského Cedru V2
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj. M.Dočekalová  
Tajo z Vlčích luk D
Strongline´s Original x California z Vlčí stepi  
Ziggi Choco z Trojánku VD
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
Psi mezitřída / Intermed. Class Dog 2
Andy Sviadnovský kozlík D
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Ejmy Beskydský čert  
Xero z Trojánku V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor  
chov.J.Soukup, maj.L.Zemanová  
Psi tř.otevřená / Open Class Dog 3
Enzo Lab Treasure´s V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Lab Treasure´s Always in my Mind  
chov.L.Tunby, maj.E.Boxanová  
Eron z Bouškova Dvora V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova Dvora  
chov.V.Bouška, maj.L.Kuželová + R.Hájek  
Nero z Radíkovských Šancí VD3
Dark Di Dranel x Gejša z Radikovských Šancí  
Psi tř.pracovní / Working Class Dog 2
Clif z Proutku V1, CAC, Národní vítěz
First Man Draco Minor x Dora od Pláňat  
chov.M.Šafařík, maj.M.Petrová  
Hemonty od Petrovických Pláňat V2, r.CAC
Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat  
chov.Ing.Planý, maj.Planý Marcel a Jaroslava  
Feny třída mladých / Young Class Bitch 14
Ambra od Šrámkovy Studánky VD
Artur od Himalájského Cedru x Běla z Kaštanové Aleje  
Anie Sarblet V
Favourite Boy Draco Minor x Cessy Malabret  
Anne Catharine Chaseland´s  V2
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.a maj. Iva Vítková  
Anne Lulu Chaseland´s V
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmannová  
Anny Deskartes VD
Normen ze Zámek x Winny Rescator  
Bria z Kolovratských luk D
Favourite Boy Draco Minor x Attika z Kaštanové Aleje  
Brooke z Kolovratských luk D
Favourite Boy Draco Minor x Attika z Kaštanové Aleje  
Hany Regent Plus V3
Strongline´s Kernel x Dolly Regent Plus  
chov.Ing.Kovář, maj.M.Rytíř  
Joy of Tankaram V
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
Judy z Muchovy Boudy VD
Favourite Boy Draco Minor x Darwby z Muchovy Boudy  
Linda ze Zámek Ribry VD
Fron ze Zámek x Collet ze Zámek  
Opium od Himalájského Cedru V4
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.M.Dočekalová, maj.Ing.Götzová  
Treasure of Tintagel Winds V1, CAJC
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh To Be In England of Tintagel Winds  
chov.K.a F.Leith-Ross, maj.Gabriela Lahodová  
Ymka z Trojánku V
Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita  
Feny mezitřída / Intermed.Clas Bitch 6
Bernadett Arjaša VD
Arnaud Sen Sibyl x Arka z Kaštanové Aleje  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty VD
Royal Standart Tankaram x Caroline z kosovské Samoty  
Femina od Stříbrné Jedle VD
Alwin Chýšská Buš x Megi z Dubské Lhoty  
Gale of Bohemia Bras V1, CAC
Woody Black Of Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.L.Šeráková  
Nora Poklad Doubravky D
Strongline´s Original x Hika Poklad Doubravky  
Orchidey od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Feny tř.otevřená / Open Class Bitch 9
Anne Amelie Chaseland´s V1, CAC
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.P.Lhoták  
Arka pod Hradem Lichnice neposouzena
Sable Prince Erinor x Demi Bludov  
Bára z Krásného Pole VD
Normen ze Zámek x Lenny Little Rose  
Claudia Černý Klenot VD
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
Era z Haidina Revíru VD
Cedrik Draco Minor x Demi Lví Dvůr  
Chiguita z Muchovy Boudy VD
Favourite Boy Draco Minor x Candy od Hiamlájského Cedru  
Chivas Regal Draco Minor  VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Caren Draco Minor  
Chyta z Čížkovských Pasek VD
Asperugo z Vlčích Luk x Alma z Čížkovských Pasek  
Norma z Voldušského Vrchu V2, r.CAC
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Cita z Voldušského Vrchu  
chov.F.Kuneš, maj.L.Hejlová  
Feny tř.pracovní / Working Class Bitch 4
Amourett Black Bohemia VD
Sable Prince Erinor x Aranka Vardarianna  
Bessy z Ročkova V2, r.CAC
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
chov.E.Polesná, maj.R.Ulmannová  
Mona z Javořických lesů V3
Istar Górska Fantazja x Brina z Javořických Lesů  
chov.J.Jemon, maj.R.Šlechta  
Natalie od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalásjkého Cedru  
chov.a maj. M.Dočekalová  
Feny tř.vítězů / Winning Class Bitch 1
Fairywood´s Tara V1, CAC, Národní vítěz
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken Best of Breed
chov.C.M.van Elewoud, maj. Iva Vítková