Speciální výstava retrieverů – Konopiště
15.5.2004  
Rozh./Judge: Mrs Judith Charlton – Dog - přihlášeno 87 psů / 87 entries - dog
Mrs.Barbara Krumpak - Bitch - přihlášeno 107 fen / 107 entries - bitches
Mr.Studeník - Bitches Cl.Baby and Puppy  
Psi třída štěňat / Puppy Class Dog 6
Allright Amazing Frace N
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Arwen Samvara Origin VN 3
(Bubbling Picasso x Xavy Tankaram)  
Ash Amazing Frace VN 1
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
A-Speedy Amazing Frace VN
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Pearl Gate Tankaram VN 2
(Lab Treasure´s Born To Be Wild x Trendmaker´s Treasure)  
Some Special Tankaram VN 4
(O´Sofinas Play The Game x Betty ze Sytovska)  
Psi třída mladých / Young Class Dog 16
Boss Choco Ja-sta Czech VD
(Elvis Chocolate Górska Fantazja x Janet z Javořických lesů)  
Daggi od Jaloviska VD
(Unforettable Tankaram x Ticky)  
Dyamond od Svákovského vrchu V
(Chataway Bohemia Bras x Chér z Pěněnských luk)  
Champion of Tankaram V
(Ch.Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)  
Chico z Vavřineckých rákosin V
(Istar Górska Fantazja x Gira Gala Black)  
Chris z Vavřineckých rákosin V
(Istar Górska Fantazja x Gira Gala Black)  
Iron Man Draco Minor V1 CAJC
(Samson du Tallis Madame x Storie du Bois des Lilas)  
It´s Show Time Tankaram V 3
(Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram)  
Klerk Sable Blues V 4
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Debora Gala Black)  
Kvanto ze Zámek Ribry VD
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Diana ze Zámek Ribry  
Lotrando Trokavecká farma VD
(Bert z Libušina chovu x Jackelin z Trokavce)  
Monty Black Sable Blues V
((Poolstead Part and Parcel x Zia Golden Erinor)  
My Faith Tankaram V 2
(Lab Treasure´s Born To Be Wild x Anyan of great Pleasure)  
Patric od Spikalských lip VD
Strongline´s Kernel x Nikita od Spikalských lip)  
Quick Tim od Himalájského cedru VD
Strongline´s Kernel xRavone Yellow Rossie at Rocheby)  
Taft z Vlčích luk VD
(Strongline´s original x California z Vlčí stepi)  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 15
Argo Bohemian Jewel V
(Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré plovárny)  
Aschley Chaseland´s  VD
ICh.Power Chocolate x Ch. Fairywood´s Yvana)  
Baddy Arjaša VD
(Arnaud Sen Sibyl x Arka z Kaštanové aleje)  
Baddy od Zeleného smrku VD
(Fletcher Draco Minor x Justicia od Himalájského cedru)  
Basco of Great Pleasure V
(ICh.Birchbrook Paddington Bear x Zinta of Great Pleasure)  
Caulli Miss Tonny VD
(Amberside Another Rumpus x Tony od Koterovského mlýna)   
Dolare Rescue VD
(Ich.Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Cil Black and White)  
Erny Alimraj V
(Amberside Another Rumpus x Gina od Řeky Zlatnice)  
Eternal Treasure Tankaram V 4
(Ch.Birchbrook Paddington Bear x Romantic love Tankaram)  
Igor ze Zámek Ribry V
(First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče)  
Indigo z Muchovy boudy V
(ICh.Rocheby Smokescreen x Ch.Darwby z Muchovy boudy)  
Rocheby Union Jack V1 CAC
(Lindall Galileo for Rocheby x Rocheby Peppermint)  
JCh.Rosanan Mascarpone V2 res CAC
(Tawastway´s Foolin Around x Rosanan Snow White Rose)  
Thibault des Sarts de Pepcival V 3
(Fairywwod´s Xino x Patience du Moulin le Comte)  
Udo z Vlčí stepi VD
(Strongline´s Original x Gleditsia z Vlčích luk)  
psi třída otevřená 29
Adventure´s Row the Boat VD
(Danjac Finnegan x Mellows Killing Fantasy)  
Albert Barrico Sunflowers VD
(ICh.Cedrik Draco Minor x Bára z Putimských hůrek)  
Ammi z Vlčích luk VD
Woolmans Christopher x Dee-Fair Lucky Rosy)  
Archie od Českého ráje V
(Might Be a show dog of Tinatagel Winds x Jenny Bri-Col)  
Archie z Jezerní kotliny V
(Partridge Wiggins x Celestýna z Hamerského vrchu)  
Assassin z Podřipska V
(Amberside Another Rumpus x Grace od Himalájského cedru)  
Bentley Yellow Queen VD
(Ole x Clea Draco Minor)  
Brit z Proutku V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Dora od Pláňat)  
Brownboy of Brownbank Cottage V
(Foulby Huckelberry Fin x Zappa of Brownbank Cottage)  
Car z Velkých louk VD
(Amberside Another Rumpus x Fan-C´s Frankie)  
Carette Cashmir Tetřeví dvůr VD
Ch.Rocheby Smokescreen x Fany z Radíkovských šancí)  
Cargo Jatojira VD
(Kit-Clever Bohemia Bras x Ambra Pyrhos of Prag)  
Cavalier Via Brunensis V
(Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali)  
JCh.Clif Kwiat Morza V 3
(Ch.Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza)  
Coky Nevidská stráň VD
(Bert z Libušina chovu x Andy Herio)  
Cris z Proutku VD
(First Man Draco Minor x Dora od Pláňat)  
Cyrano od Kladinských lip V
(Istar Górska Fantazja x Asja Vardarianna)  
Cyrus od Tomického potoka VD
(ICh.Cedrik Draco Minor x Carin Bohemia Lediny)  
Danilo Dominik V
(Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues)  
Dany Sable Blues V
(ICh.Rocheby Smokescreen x Duna od Račáku)  
Elan z Úročnice VD
(Clark od Himalájského cedru x Kelly ze Smolinky)  
JCh.Eron z Bouškova dvora V2 res CAC
(ICH Rocheby Smokescreen x Bessi z Bouškova dvora)  
Ir od Račáku V
ICh.Rocheby Smokescreen x Alice od Račáku)  
Jack od Račáku V
(Might Be a show dog of Tintagel Winds x Derry od Račáku)  
Kobelco Coral Sea VD
(Southbank Terracota x Charmela the Mabalis)  
Oliver od Himalájského cedru V1, CAC, VSV, BOB
(Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
Ron Bri-Col Black and White VD
(Bert z Libušina chovu x Iris bri-Col Black and White)  
JCh.Yadigar Yers Herbu Zadora V 4
(Dickendall Davaron Anslo x Ch.Wiosna herbu Zadora)  
Psi třída pracovní / Working Class Dog  
A´Yellowboy of Brownbank Cottage V2 res CAC
Kimvalley Blue Duster x Shadow Hills Smart Chelsea)  
JCh. Canaletto Herbu Zadora V
ICh.Blondella Blue Peter x Ch. Cyraneczka herbu Zadora)  
Casper Černý klenot V
Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot)  
Fadir z Libušina chovu VD
(Istar Górska Fantazja x Biene od Himalájského cedru)  
Hirgitavaraljai Amaretto V 3
(Ch.Rijan Rangers Email x Hirgitavaraljai Kolett)  
Hemonthy od Petrovických pláňat V 4
(ICh.Cedrik Draco Minor x Cora od Pláňat)  
JCh O´Sofinas Play the Game V
(Winnies Madison x O´Sofinas the Magic One)  
Rony Bri-Col Black and White D
(Bert z Libušina chovu x Iris Bri-Col Black and White)  
Unforgettable Tankaram V 1 CAC
(Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure)
psi třída vítězů  
Adolf of Brownbank Cottage V2 res CAC
 (ICh.Birchbrook Paddington Bear x Queenmary)  
ICh.Blondella Blue Peter V1 CAC
(Ch.Teazledown Circus Clown x Blondella Boxed Candy)  
Ch.Vitality of Tankaram V 3
(Ich. Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram)  
psi třída veteránů  
ICh.Markýz Erinor V 1 Nejlepší veterán
Quanto-Wander v. Lärchenbruch x ICh.Janeta z Vevrova)  
Feny třída štěňat / Baby Class Bitch 6
Ambra Amazing Frace VN
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Anne Lee Amazing Frace VN 3
(Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras)  
Come On Royal Standart VN 4
(O´Sofinas Play the Game x True Tale Tankaram)  
Pearl Treasure tankaram VN1, BABY BIS
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure)  
Power of Love Tankaram VN2
(Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure)  
X´Black Jambi Sun Their Eyes VN
(Cambremer Cavanagh x Jambi Sun In Their Eyes)  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch  7
Beauty od Všenorské princezny VN
(Adolf of Brownbank Cottage x Lada od Kletecké hráze)  
Blessed Love Royal Standart VN 2
Ch.Vitality of Tankaram x Ch.Upward Star Tankaram)  
Extra Rescue nadějná
(Cid Black Jolly x Anet z Trčkových lesů)  
I´M Your Terapy Safety Bohemia Bras VN 3
Stretlaw never Smoke Again x Therapy for Soul Bohemia Bras)  
India Górska Fantazja VN 4
(ICh.Sireva Secret Agent for Foxrush x Ch.Follies Blondie Joke)  
Kathleen Draco Minor VN 1
(Stretlaw Never Smoke Again x ICh. Caren Draco Minor)  
Loty od Petrovických pláňat nadějná
(Chataway Bohemia Bras x Fantastic Girl Draco Minor)  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 28
Aisha Staré Zámky VD
ICh.Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator)  
Amálka z Hample V
(Unforgettable Tankaram x Aranka z Novoplesských rybníků)  
Ambra z Tachovkého háje VD
Bert z Libušina chovu x Felon z Voldušského vrchu)  
Angela z Brného VD
Tsarodej Killykeen x Ariett Alfa Sirius)  
Annie Favourite Desah V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Deborah Black Jolly)  
Anny od Čtyř rybníčků D
(Art z Čížkovských pasek x Arlet Zadní stráň)  
Arina od Řeky Zlatnice VD
Bert z Libušina chovu x Fidji Bohemia Lediny)  
Barbie z Vlachovické obory VD
(Amberside Another Rumpus x Valerie z Dubské Lhoty)  
Bianka Black Bellus Margo V
Ch.Tsarodej Snowstorm x ICh.Easy Black od Himalájského cedru)  
Bibi od Pařízku VD
(Bany od Klárky x Axa z Proutku)  
Cela z Dolánských látek V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Innate Bri-Col)  
Daphne od Jaloviska V 4
(Unforgettable Tankaram x Ticky)  
Garina z Bouškova chovu D
(Royal Standart Tankaram x Gréta z Vlčích luk)  
Gina z Bouškova chovu V
(Royal Standart Tankaram x Greta z Pěněnských luk)  
Gira z Bouškova dvora VD
(Royal Standart Tankaram x gréta z Vlčích luk)  
Chaste Girl of Bohemia Bras V
(Stretlaw Never Smoke Again x ICh.Kimi Nice Memory Bohemia Bras)
In Love With Tankaram VD
(Unforgettable tankaram x Paradise Pearl Tankaram)  
Ina Kociokwik V
(ICh. Foxrush World Games x Adventure´s Naughty But Nice)  
Jasmin Draco Minor V 4
(Rocheby Smokescreen x Cela z Proutku)  
Joy of Tankaram V
Ch.Unforgettable Tankaram x Ch.Follies Polly Thepistol)  
Morning Star Tankaram V1 CAJC, JUNIOR BIS
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan od Grest Pleasure)  
Nela z Javořických lesů VD
A´Yellowboy of Brownbank Cottage x Ina z Javořických lesů)  
Ofi z Voldušského vrchu VD
(Stretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského vrchu)  
Ori z Volduškého vrchu VD
(Stretlaw never Smoke Again x Cita z Voldušského vrchu)  
Tenna z kostelce u Jihlavy V
(Might Be A Show Dog of Tintagel Winds x Det Sable Blues)  
Thurbajen´s Contrary Mary V
(Ch.Carpeny Anchorman x Thurbajen Internal Affair)  
Una Sun In Their Eyes V 2
(Roll A Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvědiska)  
Utterly Easter of Tintagel Winds V 3
(Othamcourt Rue of Colinwood x Shockink Pink of Tintagel Winds)
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 17
Alesia Flew of Energy V
(Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovo dvora)  
Anne Lulu Chaseland´s  V
(Ch.Power Chocolate x Ch.Fairywoods Yvana)  
Brigita z Podřípska D
(Zefír z Vlčí stepi x Grace od Himalájského cedru)  
Delfi Samba Star VD
(First Man draco Minor x Aqua samba Star)  
Daimond Star Tankaram V
(Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových lesů)  
Dolly Samba Star V
(First Man Draco Minor x Aqua Samba Star)  
JCh.Dominikana Herbu Zadora V 2
(Might Be A Show God of Tintagel Winds x Coco Chanel Rescator)
Follies Instant Coffee V1, CAC, VSV
Ch.Tweedledum Crispy Duck x Follies Wood Lark)  
Cherokee Girl tankaram V
(Ch.Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram)  
Chira od Klárky V
(Ch.Cameo Kid sable Blues x Carolina od Klárky)  
Iris z Muchovy boudy V 4
ICh.Rocheby Smokescreen x Ch.Darwby z Muchovy boudy)  
Lusty Bonny Sable Blues  V 3
(ICh.Rocheby Smokescreen x ICh. Bonny Bee Sable Blues)  
Opium od Himalájského cedru V
(Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby)  
Ridge View Latoya Americana VD
Ch.Franklins Pickpocket for Kerrybrook x Ridge View liberty Belle)  
Treasure of Tintagel Winds V
(Mackintosh of Tintagel Winds x Oh To Be in England of T.Winds)
Wage z Vlčí stepi VD
(Ali z Vlčích luk x Valuta z Vlčích luk)  
Xinie z Trojánku VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor)  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 24
Aida od Sýkoreckého potoka VD
(Ben od Hřebečské skály x Bonie od Jizery)  
Akela Large-Attim VD
(ICh.Cedrik Draco Minor x Large Bri-Col)  
Angel of Brownbank Cottage V
(Accolades living Memory Tonka x Youresmart of Brownbank Cottage)
Anisa Arta Tetřeví dvůr V
(ICh.Belle Armani of the Music Forest x Fany z Radíkovských šancí)
Anne Amelie Chaseland´s V
(ICh.Power Chocolate x Ch.Fairywood´s Yvana)  
Belisa Z Borské hájovny VD
(Chataway Bohemia Bras x Agáta z Děšanského lesa)  
JCh.Black Briliant Rescator  V1 CAC
Ch.Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska)  
JCh.Candy Kwiat Morza V 4
(Ch.Ladylands Boy x Azja Kwiat Morza)  
Claire Černý klenot V
(Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot)  
Constance Černý klenot VD
(Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý klenot)  
Dixi Dominik V
(Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues)  
Elza z Pískovny V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Jasmíne od Himalájského cedru)  
Fairyland Bohemia Bras V2 res CAC
(Rosanan Adventurer x Makepeace Love Bohemia Bras)  
Fany od Crvenog Barona V
(Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona)  
Frona z Femkadu VD
(Istar Górska Fantazja x Ajka z Femkadu)  
Gwen ze Zámek Ribry VD
(Fron ze Zámek x Collet ze Zámek)  
Hanny od Klárky VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Carolina od Klárky)  
Hanny z Femkadu VD
(Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Ajka z Femkadu)  
Hessi ze Smolinky V 3
(Strongline´s Original x Ashley ze Smolinky)  
Jane od Račáku VD
(Might Be A Show dog of Tintagel Winda x Derry od Račáku)  
Jolly Bri-Col Black and White VD
Might Be A Show Dog of Tintagel Winds x Bonnie od Kbelnického dubu)
Utah z Trojánku VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Black Suzi Golden Erinor)  
Victory z Trojánku neposouzena
(Istar Górska Fantazja x Kelby´s Zita)  
Waterfriend Otary VD
(Lexbook x Waterfriend Isadora)  
Feny třída pracovní / Woeking Class Bitch 10
Attikonak Pansy Potteries V 3
(Mementos Lambert x Attikonak Knock Your´s Sock Off)  
Bessy z Ročkova V
(ICh.Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyne Lovu)  
Happy Day Draco Minor V
(Eatons Yo-Yo x ICh.Caren Draco Minor)  
Christmas Star Sable Blues VD
(Aplejack´s Hello Honky Tonk x Zia Golden Erinor)  
Jenifer z Voldušského vrchu VD
(Might Be A Show Dog of Tint.Winds x Cita z Voldušského vrchu)
Kelly z Javořických lesů VD
(ICh.Rocheby Smokescreen x Brina z Javořických lesů)  
Mendy Sun In Their Eyes V1 CAC
( Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor)  
Mona z Javořických lesů V
(Istar Górska Fantazja x Brina z Javořických lesů)  
Natalie od Himalájského cedru V 2
(Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale od Himalájského cedru)  
Yesterday´s Bohemia Bras V 4
Feny třída veteránů / Veteran Class Bitch 2
Innate Bri-col V 2
(Woolmans Chritopher x Dita z Oudolnice)  
Janet Bri-Col V 1
(ICh.Blondella Bonny Lad x Ennea Erinor)