Špeciálna Klubová Výstava Retrieverov
1.5.2004 Zlaté Moravce (SK)
Rozhodčí / Judge: Mrs.S.Walton - psi, Mrs.M.Litherland - feny
Psi třída štěňat / Baby Class Dog 3
Arwen Samvara Origin VN1
Bubbling Picasso x Xavy Tankaram  
chov.a maj.R.Procházka  
Dayron Modrý Skarabeus VN3
Arnaud Sen Sibyl x Ana Modrý Skarabeus  
chov.M.Marušinová, maj.E.Valachovičková  
Pearl Gate Tankaram VN2
Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
Psi dorost / Baby class dog 2
Dan Elderflower N
Bruno Sen Sibyl x Gaja Biely Agát  
chov.S.Beseda, maj.I.Lančarič  
Maxim Biely Agát VN
Samson du Taillis Madame x Tutai Lutra Csoki  
chov.Š.Janega, maj.J.Bauko  
Psi tř.mladých / Young class dog 12
Art od Čtyř Rybníčků vyloučen - agresivita
Art z Čížkovských Pasek x Arlet Zadní Stráň  
chov.Ing.Čermák, maj.I.Janovská  
Beadger od Štiřínského Zámku VD
Adolf of Brownbank Cottage x Alda od Císařaského Mostu  
chov.Z.Galušková, maj. V.a L.Nagyovi  
Careliang Song of Simply Berry VD
Favourite Boy Draco Minor x Alka Biely Agát  
chov.K.Mikač, maj.D.Leszkó  
Casper Modrý Skarebeus V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Giesy Labrean  
chov.M.Marušinová, maj.M.Siliárd  
Cavalier Via Brunensis V
Royal Standart Tankaram x My Love Tankaram  
chov.L.Linduška, maj.L.Lipovský  
Champion of Tankaram V3
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
My Faith Tankaram V
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.a maj. J.Nosek  
Mysterious Tankaram VD
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.R.Procházka  
Perugino Herbu Zadora V4
Blondella Blue Peter x Cyraneczka Herbu Zadora  
chov.a maj.M.Dowgiallo  
Trendmaker´s Scandinavian Dynamite V1, CAJC
Umaniora´s Eager Beaver x Tjotte´s Trendy Cone  
chov.P.Svensson, maj.Z.Treiber  
Unique-Taco Su in their Eyes V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvediska  
chov.V.Valentová, maj.M.Fapšová  
Quantum Herbu Zadora V2
Loresho Jubilees Brick x Tutka Herbu Zadora  
chov.M.Dowgiallo, maj.K.Dawidowska  
Psi tř.střední / Intermed. class dog 16
Arik Big-Lab VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x hena Biely Agát  
chov.G.Michačová, maj.E.Teplicová  
Astor Hanydorf VD
Karat-Menti Clown x Hyna od šustráku  
chov.a maj.Ing.Bukovinský  
Atos Chiara Golden V1, CAC
Roll a Taco of Tintagel Winds x Kathy od Himalájského Cedru  
chov.D.Schneider, maj.R.Haleš  
Basco of Great Pleasure V4
Birchbrook Paddington bear x Zinta of Great Pleasure  
chov.Nijheer en Mevrouw, maj.M.Dowgiallo  
Bennet Zlatý Déšť VD
Rocheby Smokescreen x Dája Trávník Jarošov  
chov.Ing.Šubíková, maj.M.Junaštíková  
Black Beauty z Oskarovho Dvora VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
chov.J.vágnerová, maj.Z.Jozefiniová  
Clark Minortus V
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
chov.T.Tuschl maj.Ing.Kučera  
Cyprus Calypso Tetřeví Dvůr V
Rocheby Royal Marine x Fany z Radíkovských Šancí  
chov.B.Protivánková, maj.P.Zacpal  
Dolare Rescue VD
Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Col Black and White  
Ing.Křížová, maj.B.Peschel  
Dragon Crafty Sen Sibyl VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Sibyl of Lucifers Delight  
chov.B.Furdíková, maj.Mklejnová  
Eternal Treasure Tankaram V
Birchbrook Paddington bear x Romantic Love Tankaram  
chov.a maj. J.Nosek  
Indigo z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj. Renata Krejčí  
Malomközi Latin Lover V3
Trendmaker´s Take Five x Trendmaker´s Eternity  
chov.I.Nagy, maj.V.Zsofia  
Rocheby Union Jack V
Lindall Gallileo fo Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Sáregresi Zsivió V
Midnight Sun Idaho x Sáregresi starlight Sophy  
chov.M.Gyárfás, maj.N.Rokaj  
Trendsetter of Tintagel Winds VD
Carpenny Catch Pole x On The Road Again of Tintagel Winds  
chov.a maj. Felicity Leith-Ross a Kira Leith-Ross Juge  
Psi tř.otevřená / Open class dog - zkrácené výsledky 9
Oliver od Himalájského Cedru V1, CAC, KV, 
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
chov.a maj. M.Dočekalová  
Yardigan-Yers Herbu Zadora V2, r.CAC
Dickendall Davaron x Wiosna Herbu Zadora  
chov.a maj.M.Dowgiallo  
Bred Black Allegiance  V3
Royal Standart Tankaram x Amanda Black Audria  
chov.P.Szabó, maj.I.Janovská  
Psi tř.pracovní / Working class dog  1
Denyr pod Chosňom V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom  
chov.R.Martonka, maj.B.Burianková  
Feny dorost / Baby class bitches 3
Abbey for Site House of Luck VN1
Cambremer Kavanagh x Mendy Sun in Their Eyes  
chov.V.Malíková, maj. J.Zdellár  
Aipril for Site House of Luck VN2
Cambremer Kavanagh x Mendy Sun in Their Eyes  
chov.V.Malíková, maj. J.Zdellár  
Mimi Biely Agát N
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
chov.Š.Janega, maj.Ing.Olvedy A.  
Feny tř.mladých / Youn class bitches 15
Adrica Derby Dark Night V
Farbourne´s Dutch Marine x Armanda Memsahib  
chov.a maj.G.Szirotka  
Bea z Lesnej pri Dunaji D
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
chov.B.Musilová, maj.E.Petrovská  
Bella z Lesnej pri Dunaji VD
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
chov.B.Musilová, maj.M.Hrozenková  
Bianka Black Bellus Margo VD
Tsarodej Snowstorm x Easy Black od Himalájského Cedru  
chov.a maj. H.Singerová  
Boa od Dřevnické Lávky D
Istar Górska Fantazja x Daphne Gala Black  
chov.I.Ides, maj.L.Jurovic  
Eda Nisus D
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.Dr.Králová  
Cherry Clair Black Allegiance VD
Unforgettable Tankaram x Amanda black Audria  
chov.P.Szabó, maj.manž.Martonkovi  
Cherry Modrý Skarabeus V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Giesy Labrean  
chov.M.Marušinová, maj.V.Šimkovičová  
Cherub Chantal Aldamity D
Farbourne´s Dutch Marine x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.D.Bartošová, maj.Ing.Kočišíková  
Joy of Tankaram V4
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
Morning Star Tankaram V3
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.J.Nosek, maj.J.Nosek  
Seven Crowns Sharone V2
Blon eiver Flavió x Solymász Alexa  
chov.D.Póka, maj.O.Szabó  
Thurbajen´s Contrary Mary VD
Carpenny Anchorman x Thurbajen´s Internal Affair  
chov.J.M.Green, maj.M.Dowgiallo  
Una Sun in their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Claudie z Medvediska  
chov.V.Valentová, maj.S.Dudová  
Utterly Easter of Tintagel Winds V1, CAJC
Othamcourt Rue of Colinwood x shocking Ping of Tintagel Winds  
chov.F.Leith-Ross, maj.rodina Valentová  
Feny tř.střední / Intermed.class bitch 11
Ajsa Derby Dark Night D
Farbourne´s Dutch Marine x Armana Memsahib  
chov.G.Szirotka, maj.B.Lenci  
Alesia Flow of Energy VD3
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho Dvora  
chov.B.Hriňová, maj.Ing.Kovalančíková  
Anne Lulu Chaseland´s D
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmanová  
Ballerina Via Brunensis VD4
Royal Standart Tankaram x Fleur Bohemia Lediny  
chov.L.Linduška, maj.Ing.Vašek  
Beatriche Black Allegiance VD
Royal Standart Tankaram x Amana Black Audria  
chov.a maj.rod.Szabóová  
Britini spod Vápenného Vrchu V2, r.CAC
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
chov.L.Petrovič, maj.V.Paluška  
Caroline Minortus VD
Sam Master x Bestie Sen Sibyl  
chov.T.Tuschl, maj.Ing.Tuschlová  
Damiana pri Starom Platane D
Dasty pod Chosňom x achtína z Klajboviska  
chov.M.Jurák, maj.D.Koišová  
Dominikana Herbu Zadora V1, CAC
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Coco Chanel Rescator  
chov.a maj.M.Dowgiallo  
Sassy Sun in Their Eyes VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.J.Jurovic  
Treasure of Tintagel Winds VD
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds
chov.F.a K.Leith-Ross, maj.G.Lahodová  
Feny tř.otevřená / Open Class bitch 10
Ajsa z Lesnej pri Dunaji VD4
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
chov.B.Musilová, maj.B.Musilová  
Bena zo Sľńavy D
Rocheby Smokescreen x Agáta Black Audria  
chov.Ing.Greguš, maj.M.Kašák  
Black Brilliant Rescator V2, r.CAC
Birchbrook Paddington Bear x Betty ze Sytovska  
chov.MVDr.Čerešňáková, maj.M.Fialová  
Bordy-Blithe Yellow Queen D
Ole x Clea Draco Minor   
chov.J.Kůstka, maj.M.Marušinová  
Conny Torubo D
Aton spod Veterného Mlyna x Bara Wamso  
chov.M.Lebedová, maj.MVDr.Lichvár  
Daria Nisus D
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.J.Mikle  
Fairywood´s Tara VD
Fairywood´s Romeo x Upgirl Van´t Putteken  
chov.C.M.van Elewoud, maj.I.Vítková  
Fany od Crvenog Barona V3
Lawnwood´s Legend x Cajka od Crwenog Barona  
chov.Ž.Žilnik, maj.S.Dudová  
Heart-Strings Charming V1, CAC, KV, BOB, BIS
Palabras Blue Bayo x Mallorn´s Monsoon  
chov.a maj.Z.Donáth  
Innet Večná Láska VD
Cedrik Draco Minor x Claudie z Medvědiska  
chov.V.Valentová, maj.B.Musilová  
Feny tř.pracovní 6
Attikonak Pansy Potteries VD3
Mementos Lambert x Attikonak Knock Your Socks Off  
chov.Ek Gunilla, maj.D.Bartošová  
Ela Južný Dvor VD
Bruno Sen Sibyl x April z Rosečské Stráně  
chov.J.Méry, maj.J.Méry  
Elza z Drenia D
Artur od Himalájského Cedru x Bessy z Hrušovskej Cesty  
chov.Š.Mader, maj.s.Fedič  
First Lady Aldamity V1, CAC
Master of Chocolate Du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty
chov.D.Bartošová, maj.Paluška/Bartošová  
Mendy Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Daya Draco Minor  
chov.a maj.V.Valentová  
Natalie od Himalájského Cedru VD4
Rocheby Smokescreen x Fairy-Tale of Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Feny tř.šampionů / Champ.Class Bitch 3
Foksa Psi Lobby  V3
Blondella Blue Peter x Tunita Herbu Zadora  
chov.I.Bolek, maj.S.Czajor  
Rose Sun in their Eyes V2, r.CAC
Don Carlos x Daya Draco Minor   
chov.V.Valentová, maj.D.Bartošová  
Upwards Star Tankaram V1, CAC
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure