CACIB Brno (CZ)  
2.7.2005  
Rozh./Judge: M.Václavík (CZ) feny, F.Korda (CZ) psi
Psi dorost / Puppy Class Dog 3
Agassi of Šimonova Mlýna N
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Akim od Šimonova Mlýna VN1
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
chov.a maj.Z.Hájková  
Art od Šimonova Mlýna VN2
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
chov.Z.Hájková, maj.M.Horká  
Psi tř.mladých / Young Class Dog 6
Arnie ze Dvora Osterházi VD
Cyrus z Dančí Stráně x Bella z Vírského údolí  
Bassy Brown z Trojánku V
Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zita  
Charlie Falmarka V1, CAJC
Royal Standart Tankaram x Axa Gasko Prom  
chov.R.Javoříková, maj.Javoříkova + Tomšů  
Eddie od Jaloviska V2
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
Hubert z Kulíkova V4
Tsarodej Taylor Made x Fergie z Muchovy Boudy  
chov.a maj.J.Vedrová  
I´m Your Dream Falmarka V3
O´Sofinas Play the Game x Clever Lady Gasko Prim  
chov.a maj.R.Javoříková  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 3
Perry z Javořických Lesů V3
Chataway Bohemia Bras x Ina z Javořických Lesů  
chov.J.Jemon, maj.J.Lessl  
Rising Sun Tankaram V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Jelínek  
Zeri z Vlčí Stepi V2, r.CAC
Tsarode Killykeen x Cindy z Velkých Louk  
chov.Ing.Korda, maj.B.Fišrová  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 10
Arcus z Leskavy VD
Artur od Himalájského Cedru x Brenda z Libušina Chovu  
Argo od Husí Hory VD
Strongline´s Kernel x Diana Falmarka  
Argo z Řicmanického Ranče V3
Artur od Himalájského Cedru x Bellisa z Kraje bez stínů  
chov.M.Csarniová, maj.R.Vaňková  
Blondess Empire Gift Destiny VD
Brencara Johnie Walker x Ranzhan in for a Penny  
Bunny Wanila von Dostál V4
Istar Gorska Fantazja x Genyssin Black Draco Minor  
chov.P.Dostál, maj.V.Punčochářová  
Champion of Tankaram V2, r.CAC, r.CACIB
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Bártovi  
Ciro z Novoplesských Rybníků VD
Sable Prince of Erinor x Diana z Jedloví  
Elan z Úročnice V1, CAC, CACIB
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
chov.P.Jirák, maj.M.Špačková  
Frontman Tankaram VD
Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sázavy  
Gabriel z Kaštanové Aleje VD
Strongline´s Kernel x Babetta z Libušina Chovu  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 2
Cyrus z Dančí Stráně; V2, r.CAC
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Cherry Rahol  
chov.a maj.J.Jelínek  
Ziggi Choco z Trojánku V1, CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.O.Král  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog  
Danilo Dominik V1, CAC
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
chov.H.Partlová, maj.P.Lochařová + M.Svoboda  
Feny - dorost / Puppy Class Bitch 2
Aisha od Šimonova Mlýna VN1
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
chov.a maj.E.Hájková  
Ariska Black Benjamínek VN2
O´Sofinas Play the Game x Demi od Kladinských Lip  
chov.a maj.M.Junaštíková  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 13
Andy Talinky VD
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Dari z Boučkova Dvora  
Ann-Marie ze Dvora Osterházi VD
Cyrus z Dančí Stráně x Bella z Vírského údolí  
Annabelle ze Dvora Ostarházi VD
Cyrus z Dančí Stráně x Bella z Vírského údolí  
Arleta Calm River VD
Brownboy of Brownbank Cottage x Vanessa z Trojánku  
Bela z Hlásenice V3
Royal Standart Tankaram x Cindy Draco Minor  
chov.F.Sekanina, maj.Z.Lednická  
Chelsea Falmarka D
Royal Standart Tankaram x Axa Gasko Prom  
Dual Purpose Royal Standart V1, CAJC, BOB
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
Fantasia Lady Libošovská Blata VD
Lab Treasure´s Dario x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Fellon Libošovská Blata V
Lab Treasure´s Dario x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Helen z Kulíkova V4
Tsarodej Taylo Made x Fergie z Muchovy Boudy  
chov.J.Vedrová, maj.Mikešovi  
Valentine Girl Tankaram V
O´Sofinas Play the Game x King Treasure Tankaram  
Wild Rose Tankaram V2
O´Sofinas Play the Game x Romantic Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.H.Růžička  
Witchcraft of Tankaram V
O´Sofinas Play the Game x Romantic Love Tankaram  
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 8
Aisha Gája Nova VD4
Banny od Klárky x Gábi od Petrovických Pláňat  
Bona Libošovská Blata VD
Royal Standart Tankaram x Rosemary Libošovská Blata  
Charway Old Silk V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Götzová  
Dolly od Svrteckého Splavu V3
Bany od Klárky x Artanis Vardariana  
chov.L.Kašpar, maj.J.Halamka  
Fallon Fergie Kelečský Poklad VD
Quail Hunter Tankaram x Demira od Trojice  
Hermiona Falmarka VD
Dasty Ladbro x Axa Gasko Prim  
Kathleen Draco Minor V2, r.CAC
Sretlaw Never Smoke Again x Caren Draco Minor  
chov.A.Klečková, maj.I.Bártová  
Kitti z Muchovy Boudy VD
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 14
Aika od Spešovské Skály VD
Istar Gorska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras  
Aimee Staré Zámky V
Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator  
Aisha Staré Zámky V
Rocheby Smokescreen x Wictorie Rescator  
Angie z Kolovratských Luk D
Rocheby Smokescreen x Attika z Kaštanové Aleje  
Bailey z Novoveského Lísku D
Gordy Gala Black x Jessy z Javořických Lesů  
Bára z Holaských Kopečků V3
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
Cila z Krásného Pole VD
Rocheby Smokescreen x Lenny Little Rose  
Fantasy Freen z Kosovské Samoty V4
Royal Standart Tankaram x Caroline z Kosovské Samoty  
chov.J.Pulpit, maj.E.Hájková  
Filgi z Muchovy Boudy V
Rocheby Smokescreen x Candy od Himalájského Cedru  
Fiona z Kulíkova VD
Tsarodej Snowstorm x Fergie z Muchovy Boudy  
Heidy z Kaštanové Aleje VD
Tsarodej Snowstorm x Babetta z Libušina Chovu  
Morning Star Tankaram V2, r.CAC, r.CACIB
Lab Treasures Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.a maj.J.Nosek  
Opium od Himalájského Cedru VD
Cliff Hanger of Zampano x Ravone Yellow Rosie at Rocheby  
Unetta z Kostelce u Jihlavy V1, CAC, CACIB
Vitality of Tankaram x Cora z Vinice  
chov.a maj.A.Tůmová  
Feny třída pracovní / Working Class Bitch 3
Joy of Tankaram V2 bez titulu
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.Bártovi  
Justify My Love Tankaram VD3
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
Rosemary Libošovská Blata V1 bez titulu
Rocheby Smokescreen x Jakobinia od Himalájského Cedru  
chov.a maj.J.Jedlička  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch  
Anne Lulu Chaseland´s V1 bez titulu
Power Chocolate x Fairywood´s Yvanna  
chov.I.Vítková, maj.R.Ulmannová  

 


CHARWAY OLD SILK - V1, CAC mezitřída

 

 

 

 

KATHLEEN DRACO MINOR- V2, r.CAC mezitřída

FILGI Z MUCHOVY BOUDY - VÝBORNÁ, tř.otevřená