CACIB Nitra
5.11.2005  
Rozhodčí/Judge: Petr Studeník

JEN NĚKTERÉ VÝSLEDKY, BEZ ZÁRUKY !

 
Psi třída mladých / Young class dog  
MALLORN'S CORBUSIER - CAJC V1, CAJC
Mallorn´s Valentine x Mallorn´s Cafe au Lait  
chov.A.Honkapirtti, maj.J.Černická  
YERRES Leminiscatus V2
Birchbrook Paddington Bear x Tigra pod Jablonia  
chov.K.Habryň, maj.G.Piekarz  
Z'LORD Sun in Their Eyes V3
Rosanan Mascarpone x Meny Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.Minarovič + Valentová  
BUXOM SAMVARA TAURUS VD4
Tealway Ali At Bubbling x Xavy Tankaram  
chov.R.Procházka, maj.Nehasil/Charousová  
Psi třída střední / Intermed.Class Dog  
STRELAW SEA BISCUIT  V1, CAC, r.CACIB
Rocheby Pendeby Boy x Sretlaw Kiss me Kate  
chov.J.Walters, maj.M.Dočekalová  
EDDIE od Jaloviska V2, r.CAC
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šastná  
D'JERRY DOO Tetrevi Dvur V3
ICH Logan I x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.a maj.B.Protivánková  
BONO BLACK z Trojánku V4
Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zita  
chov.a maj.I.Soukupová  
Psi třída otevřená / Open Class Dog  
Landrow Heron over Oakhouse V1, CAC
Oakhouse Obediah x Oakhouse Pepeaway Amaretta  
chov.M.Litherland, maj.Valentová + Litherland  
CHAMPION OF Tankaram V2, bez titulu
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Bártovi  
BONNO Spod Vapenného Vrchu V3
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
BENJI z Oskarovho Dvora  VD4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
ch.J.Vágnerová, maj.Ing.Hudec  
Psi třída pracovní / Working Class Dog  
BEST OF Royal Standard  V1, CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.Fialová.M.  
ARGO Bohemian Jewel V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Amra od Staré Plovárny  
chov.T.Kocour, maj.Sečovy  
IT'S SHOW TIME Tankaram V3
Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram  
chov.Nosek, maj.V.Nehasilová  
ZIGGI CHOCO z Trojánku V4
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.O.Král  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog  
NZORO Leminiscatus  V1, CAC, CACIB, BOS
Strongline´s Kernel x Tigra Pod Jablonia  
chov.K.Habryň, maj.G.Kramarczyk  
O'SOFINAS PLAY THE GAME V2, r.CAC
Winnie´s Madison x O´Sofinas The Magic One  
maj.M.Fialová  
ASTY z Lesnej Pri Dunaji V3
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
ROCHEBY UNION JACK V4
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Feny třída mladých / Young Class Bitch  
ALDAMITY KEEP IN TOUCH V1, CAJC, BOB
Poolstead Part a Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
DANCING STAR Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
CLOUDINE QUEEN OF HUNTING GROUND V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Christi z Muchovy Boudy  
chov.R.Kucharovič, maj.R.Mirgus  
BEKY GELB LEBEN V4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Hexa Biely Agát  
Feny třída středná / Intermed.Class Bitch  
CAMBREMER MISS MUFFET V1, CAC
Carpenny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
maj.V.Valentová  
CHARWAY OLD Silk V2, r.CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
DUAL PURPOSE Royal Standart V3
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
BUBBLING ZAPHIRA V4
Follies Storm Petrel x Bubbling Savannah  
chov.M.Swanljung, maj.J.Černická  
Feny třída otevřená / Open class bitch  
PEACH od Himalájskéhoo Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady  
chov.a maj.M.Dočekalová  
HERMIONA Falmarka V2, bez titulu
Dasty Ladbro x Axa Gasko Prim  
ABBEY FOR SITE HOUSE OF LUCK V3
Cambremer Kavanagh x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Malíková, maj.Valentová/Zdellár  
ABIGAIL z Keltskeho Hradku V4
Bruno Sen Sibyl x Maja z Vlčí Stepi  
chov.Hatalová, maj.P.Púčiková  
Feny třída pracovní / Working class bitch 5
BORN FOR Royal Standard  V1, CAC, CACIB
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.M.Číla  
BARA z Holaských Kopečků V2, r.CAC, r.CACIB
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
VIVIEN Sun in Their Eyes V3
Cambremer Kavanagh x Daya Draco Minor  
chov.a maj.V.Valentová  
ALESIA FLOW OF ENERGY V4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho Dvora  
maj.Kovalančíková  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 3
FIRST LADY ALDAMITY V1, CAC
Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty
chov.D.Bartošová, maj.Bartošová + Paluška  
GALE OF BOHEMIA BRAS V2, r.CAC
Woody Black of Golden Erinor x Kimi Nice Memory   
chov.A.Krutská, maj.L.Šeráková  
ANNE LULU Chaseland V3
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.Ulmannová