CACIB Brno  
12.2.2005  
Rozh./Judge: Alena Krutská (CZ) - feny, MVDr.Nosek (CZ) psi
Psi dorost / Puppy Class Dog 6
Adolf of Brownbank Cottage VN4
Adolf von Bolgh x Gama Gala Black  
Apola Talinky VN3
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Radi z Bouškova Dvora  
Barney Happy Big Joy nebyl
Adolf of Brownbank Cottage x Urania Rescator  
Brise Gelb Leben nebyl
Roll a Taco of Tintagel Winds x Hexa Biely Agát  
Eddie od Jaloviska VN2
Diamond of Tankaram x Ticki  
I´m Your Dream Falmarka VN1
O´Sofinas Play the Game x Clever Lady Gasko Prim  
chov. a maj.R.Javoříková  
Psi tř.mladých / Young Class Dog 20
Angel z Havlova Dvora VD
Vitality of Tankaram x Ambrosia z Českomoravské Vysočiny  
Angel z Trojánku VD
Brownboy of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
Aron z Drahonic nebyl
Stronglines Original x Dafné z Královské Cesty  
Ash Amazing Frace V3
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
chov.J.Horníčková, maj.Horníčková  
Atiila z Trojánku V
Brownboy of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
Birchbrook Deskartes D
Believe in Love Rescator x Winny Rescator  
Charles Regent Plus VD
Stronglines Original x Dolly Regent Plus  
Charlie Falmarka V
Royal Standart Tankaram x Axa Chasko Prim  
Deni Bri-Col Black and White D
Argo z Jezerní Kotliny x Iris Bri-Col Black and White  
Eroz z Vlčích Luk V
Strongline´s Original x Iberka z Vlčí Stepi  
Never-Ending Tankaram V
Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram  
Ossian Sable Blues VD
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Debora Gala Black  
Pearl Gate Tankaram V4
Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure  
chov.Nosek, maj.Bártovi  
Per z Góralskiej V
Royal Standart Tankaram x Elsa z Muchovy Boudy  
Rising Sun Tankaram V1, CAJC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.Nosek,  maj.J.Jelínek  
Royal Claret Tankaram nebyl
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
Some Special Tankaram V
O´Sofinas Play the Game x Betty ze Sytovska  
United Kingdom Tankaram V2
Royal Standart Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.Nosek, maj.J.Janěková  
Zeryn Čoko z Kostelce u Jihlavy V
Hargitaváraljai Amaretto x Cora z Vinice  
Zigi Čoko z Kostelce u Jihlavy V
Hargitaváraljai Amaretto x Cora z Vinice  
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 5
Amberside Forget Me Not V3
Lewisan Linford x narnia Precious Pearl at Amberside  
chov.G.Heam, maj.Kubeš / Korda  
Best of Royal Standart V1, CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star of Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
Bony od Kletecké Hráze VD
Never Say Never Tankaram x Nella od Kletecké Hráze  
It´s Show Time Tankaram V2, r.CAC
Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram  
chov.Nosek, maj.Nehasilová V.  
Jaggar Draco Minor VD4
Rocheby Smokescreen x Cela z Proutku  
psi třída otevřená / Open Class Dog 12
Adam Chiara Golden V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Katty od Himalájského Cedru  
Adamis Black Bellus Margo V
Rocheby Smokescreen x Easy Black od Himalájského Cedru  
Agrias Vacbro VD
Chataway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras  
Argo Bohemian Jewel V
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré Plovárny  
Argo od Husí Hory nebyl
Strongline´s Kernel x Diana Falmarka  
Bunny Vanila Von Dostál VD
Istar Gorska Fantazja x Genyssin Black Draco Minor  
Cavalier Via Brunensis V4
Royal Standart Tankaram x Agnes Mounth Denali  
chov.L.Linduška, maj.L.Lipovský  
Champion of Tankaram V3
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.Nosek, maj.Bártovi  
Coral Diver Tankaram V
Birchbrook Paddington Bear x My Love Tankaram  
Elan z Úročnice V2, r.CAC
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
chov.P.Jirák, maj.M.Špačková  
Erny Alimraj V
Amberside Another Rumpus x Gina od Řeky Zlatnice   
Frontman Tankaram V1, CAC, r.CACIB
Birchbrook Paddington Bear x Bety ze Sázavy  
chov.Nosek, maj.D.Rejzlová  
psi třída pracovní / Working Class Dog 5
Casper Černý Klenot V4
Istar Gorska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
chov.H.Kaprová, maj.S.Horníčková  
Chris z Vavřineckých Rákosin VD
Istar Gorska Fantazja x Gira Gala Black  
Danilo Dominik V2, r.CAC
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
chov.H.Partlová, maj.P.Lochařová / M.Svoboda  
Iron Man Draco Minor V3
Samson Du Taillis Madame x Storie du Bouid des Lilas  
chov.a maj.Alena Klečková  
O´Sofinas Play The Game V1, CAC
Winnies Madison x O´Sofinas The Magic One  
chov.L.Larsson, maj.M.Fialová  
psi třída šampionů / Champion Class Dog 1
Royal Standart Tankaram V1, CAC, CACIB
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Trendmakers Treasure BOB
chov.Nosek, maj.M.Fialová  
Feny - dorost / Puppy Class Bitch 3
Anya Circinus VN1
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Eqinoxe Draco Minor
chov.K.Stolínová, maj.L.Králová  
Coddy Čoko Z Kostelce u Jihlavy N2
O´Sofinas Play the Game x Denny ze Zásmuk  
Rivka z Vlčí Stepi neoceněna
Amberside Another Rumpus x Wadí z Vlčí Stepi  
Feny – třída mladých / Young Class Bitch 20
Annabela z Trojánku VD
Brownboy of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
Bailie Pohoda V3
Tsarodej Snowstorm x Fany od Klárky  
chov.J.Janoušková, maj.P.Otevřelová  
Bára z Hlásenice VD
Royal Standart Tankaram x Cindy Draco Minor  
Bora z Hlásenice VD
Royal Standart Tankaram x Cindy Draco Minor  
Candy Gold z Orvetu VD
Tsarodej Snowstorm x Backy Gold z Orvetu  
Carmen z Grandorfa VD
Tsarodej Snowstorm x Belinda od Drahaňské Skály  
Dareli z Vlčí Stepi V
Strongline´s Original x Tonka z Vlčí Stepi  
Elisabet Rescue VD
Cid Black Jolly x Anet z Trčkových Lesů  
Fallon Fergie Kelečský Poklad VD
Qual Hunter Tankaram x Demira od Trojice  
Fany Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Aida Nisus  
Fata z Proutku VD
Istar Gorska Fantazja x Dina z Proutku  
Fibi z Proutku V
Istar Gorska Fantazja x Dina z Proutku  
Gery ze Střeňské Hájovny V
Adolf of Brownbank Cottage x Bessy z Libušina Chovu  
Helen Z Kulíkova V
Tsarodej Taylor Made x Fergie z Muchovy Boudy  
Kassie z Muchovy Boudy V
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
Katte z Muchovy Boudy V2
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
chov.a maj.Renata Krejčí  
Kimberly z Muchovy Boudy V1, CAJC
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.E.Šilarová  
Kitti z Muchovy Boudy V4
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.M.Dobeš  
Native Beauty Tankaram VD
Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram  
Power of Love Tankaram V
Lab Treasure´s Born to be Wild x Trendmaker´s Treasure  
Feny mezitřída / Intermed. Class Bitch 12
Agatha od Spešovské Skály V
Istar Gorska Fantazja x Victoria Day Bohemia Bras  
Aischa Gája Nova V
Bany od Klárky x Gábi od Petrovických Pláňat  
Amanda Piotrowe Gniazdo VD
Watercrest Innduna x Taka Ladna z Herbu Sapaly  
Bára z Holaských Kopečků V
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
Dara od Zeleného Smrku VD
Arny Larier x Bona od Klárky  
Hany z Bohyně Lovu VD
Pearl Diver Tankaram x Hanny z Bohyně Lovu  
Ivett Draco Minor V4
Samson Du Taillis Madame x Storie du Bouid des Lilas  
chov.A.Klečková, maj.Horníková / Horký  
Joy of Tankaram V3
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.Nosek, maj.Bártovi  
Treisy z Kostelce u Jihlavy neposouzena
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Det Sable Blues  
Unetta z Kostelce u Jihlavy V1, CAC, r.CACIB
Vitality of Tankaram x Cora z Vinice  
chov.A.Tůmová, maj.A.Tůmova  
Uragana Bludov VD
Dark Di Dranel x Bona ze Zámek  
Zora z Trojánku V2. r.CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.A.Tyralíková, maj.D.Tyrlíková  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 16
Anne Amelie Chaselands´s V3
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.I.Vítková, maj.P.Lhoták  
Anne Catharine Chaseland´s V
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
Ascha Black z Melicharova Pole VD
Arachis z Vlčích Luk x Janet Frost od sv.Prokopa  
Asta Kelesis V
Rijan Rangers Email x Ellen od Veselského Zámku  
Betty od Dynína V
Istar Gorska Fantazja x Brita od Stříbrné Jedle  
Bibi z Ročkova V
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
Bonie z Melicharova Pole V
Strongline´s Original x Janet Frost od sv.Prokopa  
Dina z Kostelce u Jihlavy neposouzena
Ax ze Zásmuk x Darka z Javořických lesů  
Dolly Rescue VD
Cedrik Draco Minor x Ritchy Bri-Col Black and White  
Gina z Bohyně Lovu V4
Bert z Libušina Chovu x Ranger Sára z Bohyně Lovu  
chov. a maj.H.Pirnerová  
Gira z Bouškova Dvora VD
Royal Standart Tankaram x Gréta z Pěněnských Luk  
Her Majesty Tankaram V2, r.CAC
Unforgettable Tankaram x King Treasure Tankaram  
chov.Nosek, maj.Gecová  
Kessy Poklad Doubravky VD
Amberside Another Rumpus x Princka ze Zámek  
Kora od Šeříku VD
Boddy Alimraj x Artemis Marie Walburgy  
Pearl od Himalájského Cedru VD
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady  
Rosanan Just a Rose V1, CAC, CACIB
Pollstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
chov.R.Aslamo, maj.Pražanovi  
Feny třída pracovní / Working Class Bitch 4
Artemis You´re The Inspiration VD
Chataway Bohemia Bras x Cessy z Klajboviska  
Bessy z Ročkova V1, CAC
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
chov.E.Polesná, maj.R.Ulmannová  
Heatherbourne Moondancer V2, r.CAC
Marmadoke Maximus at Cornlands x Heatherbourne Wagtail  
chov.H.W.Fone, maj.Pražanovi  
Justify My Love Tankaram V3
Unforgettable Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.Nosek, maj.E.Chlupová  

 


ROSANAN JUST A ROSE V1, CAC, CACIB

 

 

 

BESSY Z ROČKOVA, CAC

 

KATTE Z MUCHOVY BOUDY V2