SPECIÁLNÍ VÝSTAVA NITRA
7.11.2005  
Rozh./Judge: Mrs.Barbara Krumpak (SLO)  
výsledky jsou bez záruky, chybí tř.baby a štěňat  
Psi třída mladých / Young class dog 6
Buxom Samvara Origin V5
Tealway Ali At Bubbling x Xavy Tankaram  
chov.R.Procházka, maj.Nehasil/Charousová  
Cejlón z Lesnej pri Dunaji VD
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
Crazy Black Queen of Hunting Ground V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Christi z Muchovy Boudy  
chov.Ing.Kucharovič, maj.D.Kucharovičová  
I´m Your Dream Falmarka V4
O´Sofinas Play the Game x Clever Lady Gasko Prim  
chov.a maj.R.Javoříková  
Mallorn´s Corbusier V1, CAJC
Mallorn´s Valentine x Mallorn´s Cafe au Lait  
chov.A.Honkapirtti, maj.J.Černická  
Yerres Leminiscatus V2
Birchbrook Paddington Bear x Tigra pod Jablonia  
chov.K.Habryň, maj.G.Piekarz  
Psi třída střední / Intermed.Class Dog 8
Basco Ister Magnus VD
Denyr pod Chosňom x Areta Denisarius-Snow Flake  
Bruno Hrušov VD
Faith ze Zámek Ribry x Asta Kelesis  
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr V
ICH Logan I x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.a maj.B.Protivánková  
Eddie od Jaloviska V2, r.CAC
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
Dalas Modrý Skarabeus V3
Arnaud Sen Sibyl x Ana Modrý Skarabeus  
chov.M.Marušinová, maj.L.Butko  
Nelson Biely Agát VD
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
Nestor Biely Agát V4
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
chov.Š.Janega, maj.D.Blahová  
Sretlaw Sea Biscuit V1, CAC
Rocheby Pendeby Boy x Sretlaw Kiss me Kate  
chov.J.Walters, maj.M.Dočekalová  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 6
Arwin Ranný Svit V4
Arnaud Sen Sibyl x Eda z Drenia  
chov.a maj.O.Kuttnerová  
Benji z Oskarovho Dvora V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
Best of Royal Standart V1, CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.Fialová.M.  
Bonno spod Vápenného Vrchu VD
Bruno Sen Sibyl x Bonie pod Chosňom  
Champion of Tankaram V3
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Bártovi  
Ladrow Heron V2, r.CAC
Oakhouse Obediah x Oakhouse Pepeaway Amaretta  
chov.M.Litherland, maj.Valentová + Litherland  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 4
Argo Bohemian Jewel V4
Royal Standart Tankaram x Amra od Staré Plovárny  
chov.T.Kocour, maj.Sečovy  
Eternal Treasure Tankaram V1, CAC, BOS
Birchbrook Paddington Bear x Romantic Love Tankaram  
chov.a maj.J.Nosek  
It´s Show Time Tankaram V3
Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram  
chov.Nosek, maj.V.Nehasilová  
My Faith Tankaram V2, r.CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.a maj.J.Nosek  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog 3
Denyr pod Chosňom V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Beki pod Chosňom  
chov.R.Martonka, maj.B.Burianková  
Nizoro Leminiscatus V3
Strongline´s Kernel x Tigra Pod Jablonia  
chov.K.Habryň, maj.G.Kramarczyk  
Rocheby Union Jack V2, r.CAC
Lindall Galileo at Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Psi třída veteránů / Veteran Class Dog 1
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska V1
Charway Checkmate x Ria Biely Agát  
chov.I.Matulová, maj.V.Valentová  
Feny třída mladých / Young Class Bitch 8
Aldamity Keep in Touch V2
Poolstead Part a Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Aldamity Keep on Moving V3
Poolstead Part a Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Beky Hrušov VD
Faith ze Zámek Ribry x Asta Kelesis  
Carmen z Lesnej pri Dunaji VD
Aton spod Veterného Mlyna x Innet Večná Láska  
Cloudine Queen of Hunting Ground V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Christi z Muchovy Boudy  
chov.R.Kucharovič, maj.R.Mirgus  
Dancing Star Royal Standart V1, CAJC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
Sáregresi Be My Dream V
Sáregresi Yuppie x Heart-Strings Celtic Drem  
Z´Nell Sun in their Eyes VD
Rosanan Mascarpone x Meny Sun in their Eyes  
Feny třída středná / Intermed.Class Bitch 12
Beky Geld Leben V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Hexa Biely Agát  
Bella Derby Dark Night V
Farbourne´s Dutch Marine x Armana Memsahib  
Bubbling Zaphira V3
Follies Storm Petrel x Bubbling Savannah  
chov.M.Swanljung, maj.J.Černická  
Cambremer Miss Muffet V
Carpenny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
Copyright Royal Standart VD
O´Sofinas Play the Game x True Tale Tankaram  
Corina Bučianska Dolina V4
Farbourne´s Dutch Marine x Alice Black Allegiance  
chov.R.Kollár, maj.P.Růžička  
Daisy Black Allegiance VD
Vitality of Tankaram x Amanda Black Audria  
Dual Purpose Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
Fany Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Charway Old Silk V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
July Julliett Aldamity VD
Farbourne´s Dutch Marine x Midnight Sun Choco Beauty  
Nera Biely Agát VD
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
Feny třída otevřená / Open class bitch  
Abbey for site House of Luck V2, r.CAC
Cambremer Kavanagh x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Malíková, maj.Valentová/Zdellár  
Alesia Flow of Energy V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alda z Albertovho Dvora  
Almond Eyes Royal Standart V1, CAC
Vitality of Tankaram x True Tale Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Ottová  
Ariet Torubo V3
Rolla a Taco of Tintagel Winds x Ciara Torubo  
chov.M.Lebedová, maj.Z.Fordos  
Arnika Big-Lab VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Hena Biely Agát  
Asta Kelesis VD
Rijan Rangers Email x Ellen od Veselského Zámku  
Blessed Love Royal Standart VD
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
Doris Nisus VD
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Dual Hope Simply Berry V4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Alka Biely Agát  
chov.K.Michač, maj.L.Csoka  
Eda Nisus V
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
Fortune Falmarka VD
Rocheby Smokescreen x Arka Lyvar  
Jessika Biely Agát VD
Labradors of St.Fountain Yellow B.B.x Orina Biely Agát  
Peach od Himalájského Cedru VD
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady  
Feny třída pracovní / Working class bitch 5
Arieta od Drexlerova Mlýna VD
D´Artush z Bánovského Háje x Holly z Muchovy Boudy  
Bára z Holaských Kopečků  V2, r.CAC
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
Born for Royal Standart V1, CAC, BOS
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.M.Číla  
Joan Jet Aldamity V3
Farbourne´s Dutch Marine x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.D.Bartošová, maj.M.Kovalančíková  
Vivien Sun in their Eyes V4
Cambremer Kavanagh x Daya Draco Minor  
chov.a maj.V.Valentová  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 3
Anne Lulu Chaseland´s  VD
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
Artemis You´re the Inspiration V1, CAC
Chataway Bohemia Bras x Cessy z Klajboviska  
chov.Z.Merašická, maj.Z.a K.Merašická  
First Lady Aldamity V2, r.CAC
Master of Chocolate du Taillis Madame x Midnight Sun Choco Beauty
chov.D.Bartošová, maj.Bartošová + Paluška  

 

MY FAITH TANKARAM - V2, r.CAC - tř.pracovní

DENYR POD CHOSŇOM - V1, CAC - tř.šampionů

 

 

ROCHEBY UNION JACK - V2, r.CAC - tř.šampionů

NZORO LEMINISCATUS - V3 - tř.šampionů

BEST OF ROYAL STANDART - V1, CAC - tř.otevřená

SRETLAW SEA BISCUIT - V1, CAC - tř.střední

 

 

ALDAMITY KEEP IN TOUCH - V2 - tř.mladých

 

 

CHARWAY OLD SILK - V1, CAC - tř.střední

BÁRA Z HOLASKÝCH KOPEČKŮ - V2, r.CAC - tř.pracovní