CAC OLOMOUC  
14.1.2006    
Rozhodčí / Judge: Alena Krutská (CZ)  
Výsledky dodala  D.Götzová
Psi třída dorostu / Puppy Class Dog 1
Asterix Večná Ambra z Rosic VN 1
Royal Standard Tankaram Afra z Lesnej při Dunaji  
Psi třída mladých / Young Class Dog 8
Akim od Šimonova mlýna   CAJC
Vitality of Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty
Amerigo Brilliant Dog   V2
O´Sofinas Play the Game Dancing Queen Tankaram  
Jerry z Dančí stráně   V3
Fletcher Draco Minor Iris Bludov  
Bazzi Lady Alison   V4
O´Sofinas Play the Game Gina z Kostelce u Jihlavy  
Uli Dark Star Sable Blues   V
Ridge View Winnie the Pooh Follies Instant Coffee  
Alex Choko Benjamínek   VD
O´Sofinas Play the Game Demi od Kladinských lip  
Angel od Šimonova mlýna   VD
Vitality of Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty
Art od Šimonova mlýna   VD
Vitality of Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty
Psi mezitřída / Intermed.Class Dog 5
D´Jerry Doo Tetřeví dvůr   V1 CAC
Logan I Whispering Bell Heather´s Fleur  
Rising Sun Tankaram   V2 r.CAC
Lab Treasure´s Born to Be Wild Believe in Love Tankaram  
Carromer´s Hurricane Joe   V3
Carromer´s Hurricane Tissalian Mattisse by Carromer  
Eddie od Jaloviska   VD 4
Daimond of Tankaram Ticky  
Archie Lady Alison   D
O´Sofinas Play the Game Gina z Kostelce u Jihlavy  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 4
Best of Royal Standard   V1 CAC
Vitality of Tankaram Upward Star Tankaram  
Nero z Radíkovských šancí   V2 r.CAC
Dark Di Dranel Gejša z Radíkovských šancí  
Never Ending Tankaram   VD
Vitality of Tankaram Romantic Love Tankaram  
Charles od Račáku   nestandartní skus
Rocheby Smokescreen Dery od Račáku  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 6
Per z Góralskiej   V1   CAC, NV, BOB
Royal Standard Tankaram Elsa z Muchovy boudy  
Ziggi Choco z Trojánku   V2 r.CAC
Adolf of Brownboy Cottage Kelby´s Adina Choco  
Dustin Duncan Tetřeví dvůr V3
Logan I Whispering Bell Heather´s Fleur  
Argo od Husí hory   VD
Strongline´s Kernel Diana Falmarka  
Batyst Amicus Venustus   VD
Pearl Diver Tankaram Bety Meryt A Jet Es  
Brise Gelb Leben   D
Roll a Taco of Tintangel Winds Hexa Biely Agát  
Psi třída vítězů / Winner Class Dog 1
Enzo Lab Treasure´s    V1 CAC
Lab Treasure´s Born to Be Wild Lab Treasure´s Always On My Mind
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitches 5
Ambra Večná Ambra z Rosic VN1
Royal Standard Tankaram Afra z Lesnej při Dunaji  
Carte Blanche of Tankaram VN2
My Faith Tankaram Blessed Love Royal Standard  
Dora Sarblet   VN3
Vitality of Tankaram Cessy Malabret  
Enigma Royal Standard   N 4
Vitality of Tankaram Cessy Malabret  
Doris Sarblet   N
Vitality of Tankaram Cessy Malabret  
Feny třída mladých / Young Class Bitches 11
Ariska Black Benjamínek   CAJC
O´Sofinas Play the Game Demi od Kladinských lip  
Eternity Via Brunensis   V2
My Faith Tankaram Cindy od Kladinských lip  
Frances od Jaloviska   V3
My Faith Tankaram Ticky  
Enjoy Ebony Tetřeví dvůr   V4
Belle Armani of the Music Forest Whispering Bell Heather´s Fleur  
Aggi od Přáslavské lípy   V
Trendsetter of Tintangel Winds Bety z Horeckého podhradí  
Aisha od Šimonova mlýna   VD
Vitality of Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty
Arlet Black Benjamínek   VD
O´Sofinas Play the Game Demi od Kladinských lip  
Attraction Brilliant Dog   VD
O´Sofinas Play the Game Dancing Queen Tankaram  
Benji Lady Alison   VD
O´Sofinas Play the Game Gina z Kostelce u Jihlavy  
Dancing Star Royal Standard VD
O´Sofinas Play the Game Upward Star Tankaram  
Eileen Ja-Sta Czech   dostatečná (povaha-bázlivost)
Brownboy of Brownbank Cottage Janet z Javořických lesů  
Feny mezitřída / Intermed.Class Bitches 4
Charway Old Silk   V1   CAC, NV
Rocheby Old Smokey Charway Ballycora  
Cherry z Kaštanové aleje   VD 2
Trendsetter of Tintangel Winds Cilka z Kaštanové aleje  
Gábi ze Střeňské hájovny   VD 3
Adolf of Brownboy Cottage Bessy z Libušina chovu  
Fantasia Lady Libošovská blata  VD 4
Lab Treasure´s Dario Jakobinia od Himaljského cedru  
Feny třída otevřená / Open Class Bitches 12
Aisha Gája Nova   V1   CAC
Bany od Klárky Gábi od Petrovických pláňat  
Zora z Trojánku   V2 r.CAC
Adolf of Brownboy Cottage Kelby´s Adina Choco  
Bronze Glamour Royal Standard V3
Vitality of Tankaram Upward Star Tankaram  
Kassie z Muchovy Boudy   V4
Tsarodej Snowstorm Francis z Muchovy boudy  
Almond Eyes Royal Standard V
Vitality of Tankaram True Tale Tankaram  
Blonde Baara Tetřeví Dvůr   V
Franz-Josef aus Lühlsbuch Fany z Radíkovských šancí  
Opium od Himalájského vrchu V
Cliff Hanger of Zampano Ravone Yellow Rosie at Rocheby
Ballerina Via Brunensis   VD
Royal Standard Tankaram Fleur Bohemia Lediny  
Brooke z Kolovratských luk   VD
Favourite Boy Draco Minor Attika z Kaštanovy aleje  
Classic Black Royal Standard VD
O´Sofinas Play the Game True Tale Tankaram  
Fallon Fergie Kelečský poklad VD
Quail Hunter Tankaram Demira od Trojice  
Linda ze Zámek Ribry   VD
Fron ze Zámek Collet ze Zámek  
Feny třída pracovní / Working Class Bitches 6
Heatherbourne Moondancer V1   CAC
Marmaduke Maximus at Cornlands Heatherbourne Wagtail  
Bára z Holáských kopečků   V2 r.CAC
Strongline´s Kernel Dona z Kraje bez stínů  
Margy od Petrovických Pláňat V3
Strongline´s Original Feith Draco Minor  
Fantasy Freen z Kosovské samoty V4
Royal Standard Tankaram Caroline z Kosovské samoty  
Conny z Temné jeskyně   VD
Cesar z Hamerského vrchu Gira z Kladských slatí  
Dara od Zeleného smrku   VD
Arny Larier Bona od Klárky  
Feny třída vítězů / Winner Class Bitches 1
Born for Royal Standard   V1   CAC
Vitality of Tankaram Upward Star Tankaram  
Feny třída veteránů / Veteran Class Bitches 1
Arabella z Vargovho chovu   V 1
Charway Checkmate Hargitaváraljai Girl