CACIB TRENČÍN (SK)
28.1.2006  
Rozhodčí / Judge: Zdeněk Antonovič (SK)
Psi třída dorostu / Puppy class dog 3
Vagaboung od Himalájského cedru VN1
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského cedru  
Aldamity Man on the Moon VN 2
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
Arthur Katie ´s Labrador Yard N 3
Rijan Rangers Email  
Psi třída mladých / Young class dog 3
Aldamity Knight Rider V1, CAJC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Adam Something Beautiful V2
Attikonak Truly Madly Deeply x Alesi Flow of Energy  
chov.M.Kovalančiková, maj.M.Kollárová  
Bruno Black Taurus VD3
Samson Du Taillis Madam x Farah z Kaštanové aleje  
Psi třída střední / Intermed.Class Dog 5
Rising Sun Tankaram V1 CAC, CACIB, BOB
Lab Treasure´s Born to Be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Sehnalíková + Jelínek  
Sretlaw Sea Biscuit V2 r.CAC
Rocheby Pendeby Cabin Boy x Sretlaw Kiss Me Kate  
chov.J.E.Walters, maj.M.Dočekalová  
P.T.Cruiser Sable Blues V3
Foxrush Word Games x Fee Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.B.Zajac Urbanczyk  
United Kingdom Tankaram V4
Royal Standard Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.J.Janěvová  
I´m Your Dream Falmarka V
O´Sofinas Play the Game x Clever Lady Gasko Prim  
Psi třída otevřená / Open Class Dog  
Bark z Lesnej při Dunaji VD
Aton spod Veterného mlyna x Innet Večná Láska  
Black Diamond Royal Standard VD
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 4
My Faith Tankaram V1 CAC, r.CACIB
Lab Treasure´s Born to Be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.a maj.J.Nosek  
Rocheby Union Jack V2 r.CAC
Lindall Galileo for Rocheby x Rocheby Peppermint  
chov.M.Hopkinson, maj.M.Dočekalová  
Ladrow Heron V3
Oakhouse Obedian x Oakhouse Pipeaway Amareta  
chov.M.Litherland, maj.Valentová + Litherland  
Beryl Pod Jablonia V4
Strongline´s Kernel x Zaira Golden Erinor  
chov.A.Polak, maj.M.Parasyn  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog  
Inujasha Górska Fantazja V1   CAC
Sireva Secret Agent For Foxrush x Follies Blondie Jake  
chov.B.Radomska, maj.B.Zajac Urbanczyk  
Champion of Tankaram V2 r.CAC
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Bártovi  
Trensetter of Tintangel Winds V3
Carpenny Catch Pole x On the Road Again of Tintangel Winds  
chov.F.Leith-Ross, maj.G.Lahodová  
Danilo Dominik VD4
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
Feny třídadorostu / Puppy Class Bitch 3
Aldamity Miracle of Love VN1
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
Dora spod Vápenného vrchu VN2
Attikonak Truly Madly Deeply x Britni spod Vápenného vrchu  
Elizabeth Black Allegiance N
My Faith Tankaram x Beatriche Black Allegiance  
Feny třída mladých / Young Class Bitch 4
Aldamity Keep in Touch V1, CAJC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
African Queen Tankaram V2
My Faith Tankaram x Betty ze Sytovska  
chov.a maj.J.Nosek  
Britany Black Taurus VD4
Samson Du Taillis Madam x Farah z Kaštanové aleje  
Carmen zo Žitavských Lúk V3
Asty z Lesnej při Dunaji x Solium Iris  
chov.J.Jurik, maj.M.Kováč  
Feny třída střední / Intermed.Class Bitch 4
Dual Purpose Royal Standard V1, CAC, CACIB
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
Cloudine Queen of Hunting Ground V2, r.CAC
Trendsetter of Tintangel Winds x Christi z Muchovy boudy  
chov.R.Kucharovič, maj.R.Mirgus  
Witchcraft of Tankaram V3
O´Sofinas Play the Game x Romantic Love Tankaram  
chov.a maj.J.Nosek  
Charway Old Silk V4
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
Feny třída otevřená / Open class bitch 6
Peach od Himalájského vrchu V1, CAC
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Asta Kelesis V2 r.CAC
Rijan Rangers Email x Ellen od Veselského zámku  
chov.L.Kelemen, maj.S.Dudová  
Born for Royal Standard V3
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.M.Číla  
Alestia Flow of Energy V4
Roll a Taco of Tintangel Winds x Alda z Albertovho dvora  
chov.B.Hriňová, maj.M.Kovalančíková  
Anastacia You´rw the Inspiration VD
Chataway Bohemia Bras x Cessy z Klajboviska  
Cora při Starom Platane VD
Promising Power Tankaram x Alliana při Sarom Platane  
Feny třída pracovní / Working class bitch 4
Cambremer Miss Muffet V1   CAC
Carpeny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
chov.Brabban, maj.V.Valentová  
Native Beauty Tankaram V2 r.CAC
Vitality Tankaram x Romantic Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Janěvová  
Joan Jet Aldamity V3
Farbourne´s Dutch Marine x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.D.Bartošová, maj.M.Kovalančíková  
Fany od Crvenog Barona V4
Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona  
chov.Ž.Žilnik, maj.S.Dudová  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 2
CH Gale of Bohemia Bras V1   CAC r.CACIB
Woody Black of  Golden Erinor x Kimi Nice Memory Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.L.Šeráková  
CH Artemis You´re the Inspiration V2, r.CAC
Chataway Bohemia Bras x Cessy z Klajboviska  
chov.a maj.Z.Merašická