CACIB BRNO (CZ)
11.2.2006  
Rozhodčí / Judge: M.Novák (SK) feny, Š.Janega (SK) psi
Psi třída dorostu / Puppy class dog 1
Adam Kryštof od Zámku Hrádek VN
Rocheby Union Jack s Kessy Poklad Doubravky  
Psi třída mladých / Young class dog 7
Aldamity Knight Rider V1, CAJC, BOB
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Amerigo Brilliant Dog V2
O´Sofinas Play the Game x Dancing Queen Tankaram  
chov.a maj.S.Modráček  
Vvellington Boots of Tintagel Winds V3
The Famous Big Dic of Tintagel Winds x Ticker Tape Parade of Tintagel Winds
chov.F.Leith-Ross, maj.R.Krejčí  
OSTATNÍ 4. PSI ODSTOUPILI  
Psi třída střední / Intermed.Class Dog 7
Adolf z Labských Zákoutí VD
Adolf of Brownbank Cottage x Gama Gala Black  
Anri z Finina Háje VD
Brit z Proutku x Fila z Voldušského Vrchu  
Archie Lady Alison V4
O´Sofinas Play the Game x Gina z Kostelce u Jihlavy  
chov.G.Jarošová, maj.H.Bedáňová  
Bono Black z Trojánku V1, CAC
Samson du Taillis Madame x Kelbys Zita  
chov.J.Soukup, maj.Havlovi  
Design Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.L.Kolář  
Eddie od Jaloviska V3
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
Ossian Sable Blues V5
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Debora Gala Black  
chov.L.Malíková, maj.P.Bárta  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 9
Amberside Forget Me Not V1, CAC, r.CACIB
Lewisiam Linford x Narnia Precious Pearl at Amberside  
chov.G.Hearn, maj.Kubeš/Korda  
Carromer´s Huricane Joe V5
Carromer´s Huricane x Tissalian Mattise by Carromer  
chov.C.a M.Reynolds,  maj.P.Pražan  
Elan z Úročnice V4
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
chov.P.Jirák, maj.M.Špačková  
Iason od Klárky V
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable Blues  
Jack Kaiserov Dvor V
Roll a Taco of Tintagel Winds x Clea Kaiserov Dvor  
Jasan ze Zámek Ribry VD
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
Safír z Vlčí Stepi V
Ali z Vlčích Luk x Hiska z Kletecké Hráze  
Zeryn Čoko z Kostelce u Jihlavy V2, r.CAC
Hargitaváraljai Amaretto x Cora z Vinice  
chov.A.Tůmová, maj.T.Pleskač  
Zigi Čoko z Kostelce u Jihlavy V3
Hargitaváraljai Amaretto x Cora z Vinice  
chov.A.Tůmová, maj.Z.Šmejda  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 7
Adam Chiara Golden V5
Roll a Taco of Tintagel Winds x Katty od Himalájského Cedru  
chov.D.Schnierer, maj.F.Čížek  
Andy ze Dvora Osterházi VD
Cyrus z Dančí Stráně x Bella z Vírského Údolí  
Best of  Royal Standard V1, CAC, CACIB
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr V3
Logan x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.B.Protivánková, maj.M.a J.Planí  
Ladrow Heron V2, r.CAC
Oakhouse Obedian x Oakhouse Pipeaway Amareta  
chov.M.Litherland, maj.Valentová + Litherland  
Per z Goralskiej VD
Royal Standart Tankaram x Elsa z Muchovy Boudy  
Rising Sun Tankaram V4
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Jelínek  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog 3
Ch Casper Černý Klenot V3
Istar Gorska Fantazja x Aeneas Černý Klenot  
chov.H.Kaprová, maj.S.Horníčková  
Ch Indigo z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
Ch O´Sofinas Play the Game V1, CAC
Winnies Madison x O´Sofinas The Magis One  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch 4
Amara Věčná Ambra z Rosic VN
Tankaram x afra z Lesnej pri Dunaji  
Bessy Talinky N
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Dari z Bouškova Dvora  
Carte Blanche of Tankaram VN
My Faith Tankaram x Blessed Love Royal Standart  
Dora Sarblet VN
Vitality of Tankaram x Cessy Malabret  
Feny třída mladých / Young Class Bitch 9
Ajrin Good Breeding V4
Royal Standart Tankaram x Nela z Javořických Lesů  
chov.B.Honzík, maj.M.Báťa  
Aldamity Keep in Touch V1, CAJC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Amy Terkpey V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy  
chov.a maj.K.Hanáková  
Enigma Royal Standart V2
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Jelínek  
Jenny od Klárky VD
Tsarodej Snowstorm x Carolina od Klárky  
Nany od Petrovických Pláňat VD
Hemonthy od Petrovických Pláňat x Feith Draco Minor  
Naomi Draco Minor V
Iron Man Draco Minor x Cela z Proutku  
Vesna Fost od Prokopa VD
Tsarodej Taylor Made x Idda od sv.Prokopa  
X-Cellency Tankaram V
O´Sofinas Play the Game x King Treasure Tankaram  
Feny třída střední / Intermed.Class Bitch 8
Ailin z Finina Háje VD
Brit z Proutku x Fila z Voldušského Vrchu  
Anya Circinus V
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Eqinoxe Draco Minor  
Cherry z Kaštanové Aleje VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Cilka z Kaštanové Aleje  
Coddy Čoko z Kostelce u Jihlavy V4
O´Sofinas Play the Game x Denny ze Zásmuk  
chov.A.Tůmová, maj.M.Fiamoli  
Dual Purpose Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
Helen z Kulíková V3
Tsarodej Taylor Made x Fergie z Muchovy Boudy  
chov.J.Vedrová, maj.Mikešovi  
Iris z Trčkových Lesů V
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Daisy Draco Minor  
Queen Sable Blues V1, CAC, CACIB
Foxrush Gladiator x Bonny Bee Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.J.Kvasnica  
Feny třída otevřená / Open class bitch 9
Agháta z Vlachnovické Obory V
Bert z Libušina Chovu x Valerie z Dubské Lhoty  
Aischa Gája-Nova V3
Bany od Klárky x Gábi od Petrovických Pláňat  
chov.J.Voháňková, maj.J.Jurníková  
Anita z Rožnovského Údolí V4
Queen´s Hunter Rescator x Barbara Regent Plus  
chov.R.Kelnar, maj.J.Škandera  
Ann-Marie ze Dvora Ostarházi VD
Cyrus z Dančí Stráně x Bella z Vírského Údolí  
Charway Old Silk V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
Kassie z Muchovy Boudy V5
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.E.Dragolovová  
Kitty z Muchovy Boudy VD
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.J.Dobeš  
Norma z Voldušského Vrchu VD
Might be a Show Dog of Tintagel Winds x Cita z Voldušského Vrchu  
Peach od Himalájského vrchu V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Feny třída pracovní / Working class bitch 9
Ambra Calm River V
Brownboy of Brownbank Cottage x Vanessa z Trojánku  
Bailie Pohoda VD
Tsarodej Snowstorm x Fany od Klárky  
Bára z Holaských Koepčků V3
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
chov.L.Ungr, maj.Brablíkovi  
Cambremer Miss Muffet V1, CAC, r.CACIB
Carpeny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
chov.Brabban, maj.V.Valentová  
Joy of Tankraram V
Unforgettable Tankaram x Folies Polly Thepistor  
Kathleen Draco Minor V2, r.CAC
Sratlaw Never Smoke Again x Caren Draco Minor  
chov.A.Klečková, maj.I.Bártová  
Margy od Petrovických Pláňat V
Strongline´s Original x Feith Draco Minor  
Native Beauty Tankaram V4
Vitality Tankaram x Romantic Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Janěvová  
Sunny Frost od Prokopa V
Tsarodej Snowstorm x Idda od.Sv.Prokopa  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 1
Ch Rosanan Just a Rose V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
chov.R.Aslamo, maj.P.Pražan  

KATHLEEN DRACO MINOR - V2, r.CAC (tř.pracovní)

NATIVE BEAUTY TANKARAM - V4 (tř.pracovní)

ALDAMITY KNIGHT RIDER - V1, CAJC, BOB (tř.mladých)

DESIGN ROYAL STANDART - V2, r.CAC (tř.střední)

EDDIE OD JALOVISKA - V3 (tř.střední)

AMBERSIDE FORGET ME NOT - V1, CAC, r.CACIB (tř.otevřená)

CARROMER´S HURRICANE JOE - V5 (tř.otevřená)

BEST OF ROYAL STANDART - V1, CAC, CACIB (tř.pracovní)

LANDROW HERON - V2, r.CAC (tř.pracovní)

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY - V2, r.CAC (tř.šamponů)

CH CASPER ČERNÝ KLENOT - V3 (tř.šampionů)

ALDAMITY KEEP IN TOUCH - V1, CAJC, (tř.mladých)

AMY TERKPEY - V3 (tř.mladých)

PEACH OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU - V2, r.CAC (tř.otevřená)