CAC BUDAPEST (Hungary)
4.3.2006  
Rozhodčí / Judge: M.Gyarfás (Hu)
Psi třída štěňat / Baby class dog 4
Port of Nessie Brave VN1
Mallorn's Braveheart - Sáregresi Zarissa HSCH  
Port of Nessie Black Bello VN2
Mallorn's Braveheart - Sáregresi Zarissa HSCH  
Invictus Friend Carroty VN3
Attikonak Truly Madly  - Sáregresi Starlight Zizi HSCH  
Truffle Hunter Aragon VN4
Midnight Sun Flobber - Seal-Land Pearl  
Psi třída dorostu / Puppy class dog 2
Malomközi Be A Sensation VN1
Mallon's Sky of Dukeland - Malomközi Chelsea HSCH  
Malomközi Be My Guest VN2
Mallon's Sky of Dukeland - Malomközi Chelsea HSCH  
Psi třída mladých / Young class dog 10
Attikonak Q One For Two V1, CAJC
Waterbrook Wild Smoke - Attikonak Queen's English  
chov. Gunilla Ek, maj. Bartošová Daniela  
Flmelily Arbor Vitae "Nox"  V2
Malomközi Latin Lover HCH - Witchvalley's Kyra  
chov.Linda Leposa, maj.V.Bernáth + L.Leposa  
Guideline's a Version of Himself V3
Winnie's Frank Zappa - Guideline's Welladay  
chov. Eva Gustavsson, maj.Mészáros Imre  
Pearl of Labrador Adorján V4
Rotami Botond HCH - Go-For-It Aphrodite HCH  
chov.Eva Gustavsson, maj.Mészáros Imre  
Szentligeti Belfegor V
Vagabundus Fatva - Rábavizi Cigány  
Invictus Friend Austin VD
Portolab of Francos Valley - Midnight Sun Wendy  
Starcreek Eager VD
Craighorn Bracken - Starcreek Zuckey  
Vízimádó Vidám-Vadász Achát VD
Porto Lab of Francos Valley - Tűzberki Vadászó Izland  
Cube's Hunter Amulett D
Countryways Rod - Thodarlaki Alíz  
Szentmiklósi-Fülöp Bíbor D
Countryways Rod - Folyóházi Bella  
Psi třída střední / Intermed.Class Dog 1
Vvellington Boots of Tintagel Winds V1
The Famous Big Dic of Tintagel Winds x Ticker Tape Parade of Tintagel Winds
chov.F.Leith-Ross, maj.R.Krejčí  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 1
Mallon's Braveheart V1, CAC, BOB, BIG II
Tabatha's Drifter at Dickendall AmCH - Mallon's Fatamorgana  
chov.Anu Honkapirtti, maj.Kiss Zoltán + Anu Honkapirtti  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog 2
Indigo z Muchovy Boudy V1, CAC
Rocheby Smokescreen MultiCH - Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.Renata Krejčí  
Rotami Botond HCH V2, r.CAC
Witchvalley´s Cognac - Rotami Anabel  
chov.Maróthy Károly, maj.Balázs Alexandra  
Feny třída štěňat / Baby Class Bitch 4
Port of Nessie Bally Hi VN1
Mallorn's Braveheart - Sáregresi Zarissa HSCH  
Truffle Hunter Alice VN2
Midnight Sun Flobber - Seal-Land Pearl  
Invictus Friend Cyntia Rose VN3
Attikonak Truly Madly  - Sáregresi Starlight Zizi HSCH  
President Pixie Beauty  VN4
Malomközi Latin Lover HCH - Best Eb Aliz  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch 1
First of All Chucky N
Sam Masters HCH - Big Seal-Land First of All  
Feny třída mladých / Young Class Bitch  
Midnight Sun Bolo V1, CAJC
Mallonr's Braveheart - Kelleygreens Symphony II.  
chov.a maj.Kiss Zoltán  
Aldamity Keep on Moving  V2
Poolstead Part and Parcel - Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.Bartošová Daniela.  
Flamelily Among The Reeds  V3
Malomközi Latin Lover HCH - Witchvalley's Kyra  
chov.a maj.Leposa Linda  
Midnight Sun Yo-Yo "Bodza" V4
Sáregresi Yuppie HSCH - Midnight Sun Ursula  
chov.Kiss Zoltán, maj.Somfai Petra  
Aranyötvös Blondie V
Porto Lab of Francos Valley - Jász-Hunter Doris  
Midnight Sun Bolero V
Mallonr's Braveheart - Kelleygreens Symphony II.  
Pearl of Labrador Amadinda  V
Rotami Botond HCH - Go-For-It Aphrodite HCH  
Sáregresi Be My Dream  V
Sáregresi Yuppie HSCH - Heart-Strings Celtic Dream HJCH  
T: Gyárfás Marianne   t: Bácskai Adrienn  
Aranyötvös Báyó VD
Porto Lab of Francos Valley - Jász-Hunter Doris  
Flamelily Adrift the Reeds VD
Malomközi Latin Lover HCH - Witchvalley's Kyra  
Szentmiklósi-Fülöp Blanka VD
Countryways Rod - Folyóházi Bella  
Feny třída střední / Intermed.Class Bitch 2
Port of Nessie All Jazz HJCH V1, CAC
Dolphingham Deedeetee ITCH - Midnight Sun Nymph HSCH  
chov.a maj.Eőry Eszter  
President Pixie Aida HJCH V2, r.CAC
Malomközi Latin Lover HCH - Best Eb Aliz  
chov.a maj.Mecséri Ferencné  
Feny třída otevřená / Open class bitch 7
Midnight Sun Go-Go V1, CAC
Mailiksen Gentleman - Mallorn's Chloe  
chov.a maj.Kiss Zoltán  
Aranyötvös Asbee HJCH V2, r.CAC
Sam Masters - Jász-Hunter Doris  
chov.a maj.Futó Pál  
Aranyötvös Ariel "Aida"  HJCH V3
Sam Masters - Jász-Hunter Doris  
chov.a maj.Futó Pál  
Alesia Flow of  Energy V4
Roll a Taco of Tintagel Winds CH - Alda z Albertovho Dvora  
chov.Hrinová Beáta, maj.Kovalančíková Miroslava  
Aranyhomokszépe Irma VD
Hargitaváraljai Istók HCH - Retrievers of Village Baby  
Chanel VD
? -?  
Golden Jasmine Berta VD
Midnight Sun Williams - Crimson Kessy  
Feny třída pracovní / Working class bitch 2
Joan Jet Aldamity V1, CAC
Farbourne's Dutch Marine CH -Midnight Sun Choco Beauty CH  
chov.Daniela Bartošová, maj.Kovalančíková Miroslava  
Labradors of Saint Fountain Lady VD
Mallon's Shaggydog Story - Labradors of Saint Fountain  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 1
Treasure of Tintagel Winds V1, CAC
Mackintosh of TW MultiCH- Oh To Be In England of TW  
chov.Felicity Leith Ross, maj.Gabriela Lahodová  

 

INDIGO Z MUCHOVY BOUDY V1, CAC tř.šampionů

ATTIKONAK Q ONE FOR TWO V1, CAJC tř.mladých

FLAMELILY ARBOR VITAE V2, tř.mladých