CAC NITRA (SK)
18.3.2006  
Rozhodčí / Judge: J.Janeková (SK)
Psi třída dorostu / Puppy class dog 1
Asterix Věčná Ambra z Rosic VN
Royal Standart Tankaram x Afra z Lesnej pri Dunaji  
Psi třída mladých / Young class dog 5
Adam Something Beautiful V4
Attikonak Truly Madly Deeply x Alesia Flow of Energy  
chov.M.Kovalančíková, maj.m.Kollárová  
Aldamity Man on the Moon V1, CAJC
Tjottes Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
chov.D.Bartošová, maj.M.Rievaj  
Attikonak Q One for Two V3
Waterbrook Wild Smoke x Attikonak Queens English
chov.G.Ek, maj.D.Bartošová  
Bazzi Lady Alison V5
O´ Sofinas Play the Game x Gina z Kostelce u Jihlavy  
Excellent Royal Standart V2
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
Psi třída střední / Intermed.Class Dog 3
Aldamity Knight Rider V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
United Kingdom Tankaram V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.J.Janěvová  
Double Silk Sun in Their Eyes V3
Rosanan Mascarpone x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.K.Turicová  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 3
Best of  Royal Standard V3
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
Rising Sun Tankaram V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.S.Sehnalíková  
Sretlaw Sea Biscuit V2, r.CAC
Rocheby Pendeby Cabin Boy x Sretlaw Kiss me Kate  
chov.J.Walters, maj.M.Dočekalová  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 3
Diamond of Tankaram V2, r.CAC
Unforgettable Tankaram x Dia z Trčkových Lesů  
chov.a maj.J.Nosek  
Ladrow Heron V1, CAC
Oakhouse Obedian x Oakhouse Pipeaway Amareta  
chov.M.Litherland, maj.Valentová + Litherland  
My Faith Tankaram V3
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure  
chov.a maj.J.Nosek  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog 2
Danilo Dominik V2, r.CAC
Chasqui bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
chov.H.Partlová, maj.Lochařová + Svoboda  
Champion of Tankaram V1, CAC
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Bárta  
Feny třída štěňat / Baby Class Bitch 1
Evening Star Tankaram VN
Kymin Extra Great Pleasure x Morning Star Tankaram  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch 5
Ambra Věčná Ambra z Rosic VN
Tankaram x afra z Lesnej pri Dunaji  
Angie Katie´s Labrador Yard VN
Rijan Rangers Email x Meggy Biely Agát  
Colin Sun in their Eyes VN
Newinn General x Jambi Sun in their Eyes  
Densy z Lesnej pri Dunaji VN
Roll a Taco of Tintagel Winds x Ajsa z Lesnej pri Dunaji  
Dora spod Vápenného Vrchu VN
Attikonak Truly Madly Deeply x Britni spod Vápenného Vrchu  
Feny třída mladých / Young Class Bitch 11
Aldamity Lyrical Love V
Farbourne´s Dutch Marine x Rose Sun in their Eyes  
Aldamity Miracle in Love V2
Tjottes Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
chov.D.Bartošová, maj.M.Tonka  
Aldamity Mystic Dream V
Tjottes Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
Apple Sorbon´s Legend V3
Unforgettable Tankaram x Fany od Crvenog Barona  
chov.a maj.S.Dudová  
Bonny Jorcanis VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Solium Jesicca  
Dafni spod Vápenného Vrchu V
Farbourne´s Dutch Marine x Daria Nisus  
Enigma Royal Standart V1, CAJC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Jelínek  
Gwen Nisus VD
Primus Junior x Ajda Nisus  
Otka Biely Agát V
Samson du Taillis Madame x Tatai Lutra Csoki  
Tangerine od Himalájského Cedru V4
Rocheby Union Jack x Peach od Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Z´Nell Sun in their Eyes V
Rosanan Mascarpone x Mendy Sun in their Eyes  
Feny třída střední / Intermed.Class Bitch 5
Aldamity Keep on Moving V2, r.CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Bizzi Gelb Leben V5
Roll a Taco of Tintagel Winds x Hexa Biely Agát  
Cloudine Queen of Hunting Ground V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Christi z Muchovy Boudy  
chov.R.Kucharovič, maj.R.Mirgus  
Dual Purpose Royal Standart V1, CAC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.M.Bárta  
Witch Craft of Tankaram V3
O´Sofinas Play the Game x Romantic Love Tankaram  
chov.a maj.J.Nosek  
Feny třída otevřená / Open class bitch 2
Asta Kelesis V1, CAC
Rijan Rangers Email x Ellen od Veselského Zámku  
chov.L.Kelemen, maj.S.Dudová  
Charway Old Silk V2, r.CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
Feny třída pracovní / Working class bitch 3
Bella Derby Dark Night V2, r.CAC
Farbourne´s Dutch Marine x Armana Memsahib  
chov.a maj.D.Szirotka  
Fany od Crvenog Barona V3
Lawnwood´s Legend x Caska od Crvenog Barona  
chov.Ž.Željko, maj.S.Dudová  
Native Beauty Tankaram V1, CAC
Vitality of Tankaram x Romantic Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Janěvová  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 3
Artemis You´re the Inspiration V3
Chataway Bohemia Bras x Cessy z Klajboviska  
chov.a maj.Z.Merašická  
Cambremer Miss Muffet V2, r.CAC
Carpeny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
chov.Brabban, maj.V.Valentová  
First Lady Aldamity V1, CAC, BOB
Master of Chocolate du Taillis Madame x Choco Beauty Midnight Sun
chov.D.Bartošová, maj.V.Paluška  
CELKEM LR 47