26. KLUBOVÁ VÝSTAVA RETRIEVER CLUB DE FRANCE, SULLY SUR LOIRE, 2.ZÁØÍ 2006

L.Heron - psi/dogs, S.Wallington - feny/bitches

exc = výborný, excellent, TB Tres Bon = velmi dobrý, very good, bon = dobrý, abs = chybìl,

TP = velmi nadìjný, very prom., P = nadìjny, prom.

ZDROJ - RETRIEVER CLUB DE FRANCE, DOPLNÌNO O RODIÈE, LINKY NA STRÁNKY PSÙ

výsledek místo titul   jméno psa majitel
        Psi / Dogs  
        Mezitøída / Interm.  
EXC 1      A BLACK BOY DES SOURCES DU BLAVET MICHAUD Béatrice
EXC 2      IT'S A VIKING OTSO VAN BUDILIUM HOF LAMMENS Philippe / WELELE Sandrine
        Mallorn´s Valentine x King Fields Xeto  
EXC 3      HELVET-CAN VIVALDI SCHAER Didier
        Mailiksen Gentleman x Cornlands Lady Aster  
EXC 4      APACHE DE L'ETANG DU CATCHOU DEJARDIN Edmond / MARI Sylvie
EXC        ALEZAN DU BOIS DES LOUTRES PETIT Alexandra et RODRIGUES Bruno
EXC        APACHE OF EVERGREEN OAK DEJARDIN Edmond / MARI Sylvie
EXC        MALLORNS COLUMBUS SCHAER Didier
EXC        STRIFE IN HEAVEN PUNTERIORI Massimiliano
EXC        VEGAS DE L'ETANG DE LA VALLEE SAUMON Vincent
EXC        VELOURS DU PUITS DE CHANTEINS HENRI Valérie
TB        APOLLON POIROT Jean
AB        BRAVEUR AZGAR GREVEZ Angélique
        Otevøená / Open  
EXC 1      UZO DE L'ETANG BALANCET DEPONDT Florence
        Ole x Miodyca Romane  
EXC 2      LENCHES TEXAS SCHAER Didier
        Lenches Mackintosh x Lenches Tessa  
EXC 3      LEJIE LATIN SPIRIT RENGEAR Yannick / BROSSARD Fabrice
        Ballyduff Black Magic x Lejie Madeline  
EXC 4      UNSUNG HERO OF TINTAGEL WINDS ROTA Camilla
        Lembas to the Moon and Back x Pooles Memory of Tintagel Winds
EXC        TIM DES BOIS DE LA FONTENELLE FAURIE Annie
EXC        TI-NOIR DU BOIS DES LOUTRES SCHUBERT Renate
EXC        BLACKMAGIC DI SAN NICOLO'S END KARABCSEVSZKY Andreina
EXC        CAMBREMER HIGH FLYER ISERN CANET Francesco
EXC        UNDERSTATMENT OF TINTAGEL WINDS DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
EXC        UPON THE SLIVER STAR OFF NEWFOUNDLAND COAST DEVILETTE Bruno
EXC        URBAN DE L'ETANG DE LA VALLEE QUINTERNET Jacques
EXC        UXOR CHATTON Delphine
EXC        VERY WHITE DE LA LEGENDE DE LA LOUTRE DOS SANTOS Sébastien
EXC        VIRTUOSE DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
TB        SAM DU HARAS DEL VIENTO BONNETIER Jean-Michel
TB        TUBBY PUPPYDOGS TAILS HENNON Jayne
TB        TWIX DE L'ETANG DE LA VALLEE SOVET Virginie
TB        UBERT DU PAYS FORT BITTON Anita
TB        UNKNOWN-CELEBRITY OF OUR GUARDIAN ANGELS NUSS Dominique
TB        VALDAIL DU CLOS DE LA PROVIDENCE BRINGY Roland
TB        VAUBAN DU VALHALLA DES DUGUETS DESION Paul
TB        VICOMTE DU VALLON DE LA LICORNE EICHERT Sabine
TB        VISHNOU WINDS OF TOUL DIWEON LE COZ Cécile
BON        UPRIGHT DE LA REGION DES LACS JAZON-MENAGEOT Céline
ABS        UPSTREAM OF TINTAGEL WINDS DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
ABS        STAR DE PLANCHEVIENNE PITAULT Béatrice
ABS        KIK VALKOS GREVEZ Angélique
ABS        VALERE DE L'ETANG DE LA VALLEE MERCIER Monique
ABS        VALOUR DE L'ETANG DE LA THIELLERIE GUISELIN Corinne
        pracovní / working  
EXC 1 CACS BOB (CH) THANKS A LOT DE LA LEGENDE DE LA LOUTRE DHILLY Sabine
        Foulby Tittle Tattle x Lejie Vanity Fair  
EXC 2      ICY KOCIOKWIK LAMMENS Philippe / OSUCH Malgorzatha
        Foxrush World Games x Adventurer´s Naughty But Nice  
EXC 3     (CH) DOUBLE TROUBLE PUNTERIORI Massimiliano
EXC 4      UTTER NONSENSE OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
        Lembas to the Moon and Back x Pooles Memory of Tintagel Winds
EXC       (CH) CORNLANDS PISCES SCHAER Didier
EXC        SONIC DU DOMAINE DE LADY CHENES SIVADIER Florence
EXC        TAZ DE LA REGION DES LACS CAUSSINUS Bernard
EXC        UDEFIX DE LA PASSE DE L'EIDER LE ROUEIL Anne-Marie
EXC        VAN HOUTEN DES MONTS D'ARVEY BARON Marie-Thérèse
EXC        VAUGHN DU LABRAMOUR D'OTHYS PRODHOMME Alain et Nathalie
TB        BRAVEUR VEGAS . MAUDET Laurence / BOUY Thomas
TB        MIODYCA ULK CHATTON Nathalie
TB        UGO DU GRAND SAULE DE LA LACHTER DIRNINGER Michel
TB        UNMISTAKABLE OF TINTAGEL WINDS DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
        šampionù / champ.  
EXC 1     (CH) PEPSI DES BORDS DE LA VESGRE COMBETTES Christian
        MAGIC TREEDES BORDS DES BORDS D LA VESGRE x ILOA DES BORDS  DE LA VESGRE
EXC 2     (CH) NOTTE DI NUVOLE NERE DELLE ACQUE LUCENTI PUNTERIORI Massimiliano
        Heatherbourne Watchman x Illusione Delle Acque Lucenti
ABS       (CH) ENGLISH TOUCH PLAY BOY PARRENO Luis Anton
        chovná / breed cl.  
EXC 1 RCACS    TAM O'SHANTER OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
        Carpenny Catch Pole x Marywell of Tintagel Winds  
EXC 2      URANUS DE L'ETANG DE LA VALLEE SICOT Jacques
        OAK DES BORDS DE LA VESGRE x OKAY DES BORDS DE LA VESGRE  
EXC 3      UFO DES BORDS DE LA VESGRE COMBETTES Christian
        DES BORDS DES BORDS DE LA VESGRE x MIODYCA SUNSHINE  
EXC 4      UNCLE JO DE LA LEGENDE DE LA LOUTRE DHILLY Sabine
        English touch Blue Moon x Lejie Vanity Fair  
EXC        UPPY DU JARDIN DES OLIVIERS MOUNEYRAC Didier et Valérie
EXC        ENGLISH TOUCH VENWOOD GERMAIN Josette
EXC        RHODES DE LA VIGNE NIEUIL PRICE Barry
TB        TRIUMPH RIVOLI DE PLANCHEVIENNE PITAULT Béatrice
ABS        VULCAIN DU MONT SOLEIL EFFNER Karine
        field trial  
TB 1      KIK SAPEUR ROBERT Julien
        Moraira Rom x Nice De L´Erica  
TB 2      OLAF DE LA VALLEE DU POLISSAN GLASTRE Patrick
BON 3      U-NEO BRAVEUR DU BOIS DES CHASSAGNES MAUDET Laurence / BOUY Thomas
        mladých / young  
EXC 1      ASHLEY DES BORDS DE LA VESGRE chapatteCHAPATTE Dominique
        Oak Des Bords De La Vesgre x Tess of Great Love  
EXC 2      ATLAS DES BORDS DE LA VESGRE COMBETTES Christian
        Oak Des Bords De La Vesgre x Tess of Great Love  
EXC 3      ATHOS 1 DE LA TOUR FARMINA SONNABEND Robert
EXC 4      ALF'A ROMEO DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Sioux x Tartine et Chocolat Des Geguis  
EXC        ALWIN OF EHNRIVER NUSS Dominique
EXC        APACHE DE LA ROCHE DRAGON GRANCHIER Sylvie
EXC        ARDEN DE LA VIGNE NIEUIL PRICE Barry
EXC        ATHOS DU MAS DE NAYA ASTIE Gérard
EXC        ARTHUS OF DA VINCI LOVE DUBOIS DE MONTREYNAUD Catherine
TB        ACE OF BASE FROM MISTY DREAMS LAMOUREUX -FOUQUET Sophie
TB        ALF DU LABRAMOUR D'OTHYS DUROUX Laetitia
TB        ALL DES SOURCES DU BLAVET MICHAUD Béatrice
TB        ALONSO DES SOURCES DU BLAVET LE GUELLEC Gilles
TB        ARCHIBALD DE L'ETANG DE LA VALLEE TOURNIER Jean-Hugues
TB        AUCKLAND DES MONTS D'ARVEY BARON Marie-Thérèse
TB        DYANA'LYS AWK AMOUR DENIS Jean-Pierre
BON        ALTO DUNAND Stéphanie
ABS        APACHE LAMOLET Valérie
ABS        ASTUCE DES GORGES DE LA SIOULE GUISELIN Corinne
ABS        AVE CAESAR REBAPTIZED ANGEL OF TINTAGEL WINDS VERDU Sandra
        štìòat / puppy  
TP 1      BIGNOU DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
TP 2      BALZAC DU BRAME PIN CASTEL RAVINET Céline / SICOT Jérémy
TP 3      BEST MATE DU TEMPS PASSE BRANCOTTE Franck
TP        AHTI DU PUITS DE CHANTEINS DUBOIS DE MONTREYNAUD Catherine
TP        BE OR NOT TO BE OF TINTAGEL WINDS KARABCSEVSZKY Andreina
TP        TINTAGEL WINDS KING ARTHUR LEITH ROSS Felicity et Kira
P        BOSS-MAN OF TINTAGEL WINDS KARABCSEVSZKY Andreina
P        BROWNIE'S ROYAL ANGUS SICOT Jacques
ABS        CLIP DE SCAMPY DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
ABS        FOGELHLARA BEAURONNE VAN DEE Pieta
        baby 3-6 m.  
TP 1      BROWNIE LECOURT Cyrille
TP        BAYAN DE L'ETANG DE LA VALLEE SAINT-GENEZ Jena et Luc
TP        BELLISSIMO BIANCO DU BOIS DES LOUTRES BONHEUR Claudine
TP        BOOBA LECOURT Cyrille
TP        BUGGY LECOURT Cyrille
ABS        BRUTUS LECOURT Cyrille
        veteránù / veteran  
EXC 1     (CH) OAK DES BORDS DE LA VESGRE SICOT Jacques
        Mambo Des Bords De La Vesgre x Indy Des B.D.L.Vesgre
EXC 2      O'SOUVENIR D'ARCOLE DE PLANCHEVIENNE PITAULT Béatrice
        Phileas Melchior x Irich moka De planchevienne  
        feny / bitches  
        Mezitøída / Interm.  
EXC 1 RCACS    ASTUCE DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Dickendall Davaron Gambler x Top Model De La V.Cheron
EXC 2      VENI DE LA REGION DES LACS PRODHOMME Alain et Nathalie
        Stanley De La Region Des Lacs x English Touch Regardless  
EXC 3      ATOMIC BETTY BOOP DE PLANCHEVIENNE JOLLY Nicolas
        Fairywoods Salto x Ravishing Waterlily De Planchevienne  
EXC 4      VERY SPECIAL DE L'ETANG DE LA THIELLERIE NANGLARD Christophe et Isabelle
        Foulby Regan X Simba De La Region Des Lacs  
EXC        VVISHFUL THINKING OF TINTAGEL WINDS FERET Cathy
TB        ATHEA DE CHANTEMELSE BOUCHER Jean-Claude
TB        DANCING QUEEN OF MISTY DREAMS VAN DER HOF Berthe
TB        VANILLE DE L'ETANG DE LA VALLEE MOREL Marie-Noëlle
TB        VERY SEGLIANE DES SOURCES DU BLAVET SICOT Jacques
TB        VESTA DE BRAME PIN CASTEL BEQUET Yves
TB        VICKY DE L'ETANG DE LA VALLEE LUCAS Gérard
TB        VVALTZING MATILDA OF TINTAGEL WINDS FERET Cathy
DISQ        VERA-CRUZ DU PUITS DE CHANTEINS DUBOIS DE MONTREYNAUD Catherine
        Otevøená / Open  
EXC 1 CACS    ASLEY OF CLAY DIGGERS LAMMENS Philippe / WELELE Sandrine
        Foulby Regan x Vitality of Misty Dreams  
EXC 2      VERY NICE DE L'ETANG DE LA VALLEE YAGO Stéphane
EXC 3     (CH) TITE-ROMI DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Zing of Misty Dreams x Romi De La Vallee Cheron  
EXC 4      SEASON'S GREETINGS OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
        Mackintosh of Tintagel Winds x Noisy But Nice of TW  
EXC        LEJIE LOVE AFFAIR RENGEAR Yannick / BROSSARD Fabrice
EXC        STARLING DE LA REGION DES LACS DUFOUR Gilles
EXC        TIFFANY DI SAN NICOLO'S END KARABCSEVSZKY Andreina
EXC        TOCADE DU VAL DE PEYRAS FINELLE Yannick
EXC        TRULY DES BOIS DE LA FONTENELLE GRANCHIER Sylvie
EXC        ULA DE L'ETANG DE LA VALLEE FONTAINE Francine
EXC        VANITY FAIR DU CLOS MONT-OLIVET GAVIN-GAMBLE Katherine
EXC        VIA DES COLLINES DU TEMPS PASSE DEFRUIT Nathalie
EXC        UNA BLACK DES SOURCES DU BLAVET MICHAUD Béatrice
EXC        VVICKED LADY OF TINTAGEL WINDS ROTA Camilla
EXC        VALENTINE DE LA TOUR FARMINA GOULON Catherine
EXC        VVITCH HAZEL OF TINTAGEL WINDS ROTA Camilla
TB        DE RONCANA RADICAL-LAB ISERN CANET Francesco
TB        FIRDHYQUEEN VULCANE SZABELSKI Mikael et Laetitia
TB        VANILLE DU CLOS DES SIMANDRES SCHEER François
TB        VICKY DUAL CHOICE DU CLOS DES SIMANDRES MULLER Béatrice
TB        VOLGA DANCE LECOURT Cyrille
BON        URKA JOUAN Pascal
ABS        URKIOLA DE LA REGION DES LACS PARRENO Luis Anton
ABS        VANILLE DE L'ETANG DE LA VALLEE BOURGUIGNON Séverine
ABS        ULIGAN DU JARDIN DES OLIVIERS MOUNEYRAC Didier et Valérie
ABS        TOFFEE-APPLE DU DOMAINE DU GAI BOURDON MUSEREAU Yannick
ABS        ATENEA OF THE BLUE ARMY PARRENO Luis Anton
ABS        ZEMI OF MISTY DREAMS VAN DER HOF Berthe
        pracovní / working  
EXC 1      TOP MODEL DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Foulby Regan x Top Model De La V.Cheron  
EXC 2      VANITY FAIR DE LA LEGENDE DE LA LOUTRE DOS SANTOS Sébastien
EXC 3      BRIGBURN BLACK BRAMBLE BYRNE Erika
        Poolstead Puffin x Brigburn Black B  
EXC 4      FAIRYWOOD'S PECES DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
        Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki  
EXC        MIRAMONTE MIDNIGHT ORCHID BRANCOTTE Franck
EXC        TOP-OF-THE-POPS OF TINTAGEL WINDS DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
TB        OFF-CUT OF TINTAGEL WINDS GAVIN-GAMBLE Katherine
TB        SAINTE ROSANNE DE LA REGION DES LACS DUFOUR Gilles
TB        SALLY DU CLOS DES SIMANDRES MULLER Béatrice
        šampionù / champ.  
EXC 1   BOS (CH) ANNABELLE OF CLAY DIGGERS VAN DEE Pieta
        Fogel Hlara Forever Young x Fogel Hlara Yesterday  
EXC 2     (CH) POOLE'S MEMORY OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
        Carromern´s Charlie Chalk x Lasting Memory of TW  
EXC 3     (CH) PANDORA DE LA FORET DES DIANES LAMOUREUX -FOUQUET Sophie
        Carromern´s Charlie Chalk x Olympe De La F.Des Dianes
ABS        RING FOR A MARGARITA OF TINTAGEL WINDS GAVIN-GAMBLE Katherine
        chov./breed  
EXC 1      VIVA LA VIVA DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Tip Top de la Vallée Chéron x Ballad of Misty-Dreams  
EXC 2      VEDETTE DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Sioux x Tartine Et Chocolat Des Geguis  
EXC 3      V'ALASKA DE L'ETANG DE LA VALLEE SICOT Jacques
        Foulby Regan X Simba De La Region Des Lacs  
EXC 4      VVEST WITH THE NIGHT OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
        Sandylands Gad-About x Oozing What It Takes of T.W.  
EXC        BLISS OF MISTY-DREAMS LAMMENS Philippe / WELELE Sandrine
EXC        DE RONCANA KIKA ISERN CANET Francesco
EXC        FIRDHYQUEEN USKY DUCARTIER Marie
EXC        TROJAN DOG OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
EXC        U'LL LOVE ZERLINA ANTHONY Eric
EXC        UNDER FELICITY'S SPANGLES CHARM OFF NEWFOUNDLAND COAST BOULET Philippe
TB        TRALEE DE LA VIGNE NIEUIL PRICE Barry /MATTHEWS Rachel
TB        DAYDREAM OF MISTY DREAMS LAMMENS Philippe / WELELE Sandrine
ABS        UKAPIE DU JARDIN DES OLIVIERS MOUNEYRAC Didier et Valérie
        field trial  
AB        PRINCESS DE DERWENTSIDE MAUDET Laurence / BOUY Thomas
        mladých / young  
EXC 1   M Jeun  AALYAH DE LA CORNE DE CHAUX CALLOUET Cédric
EXC 2      WITHARA'S SARAHS FRENCH CONNECTION COMBETTES Christian
        Waifin's Wing And A Prayer x Withara's Pepper From Sarah With Love     
EXC 3      ENELEON LOCH ALSH ANTHONY Eric
        Criclecreek Cruising Alon x Eneleon Quail  
EXC 4      AL DENTE DE LA VALLEE CHERON GRISON Véronique
        Tip Top de la Vallée Chéron x Tite-Romi de la Vallée Chéron  
EXC        ALASKA 2 DE L'ETANG DE LA VALLEE BENTOLILA Claire
EXC        ALL THINGS BRIGHT AND BEAUTIFUL OF TINTAGEL WINDS LEITH ROSS Felicity et Kira
EXC        ABBY DU MAS DE NAYA ASTIE Gérard
EXC        ALOXE-CORTON DE L'ETANG DE LA VALLEE AUGE Gilles
EXC        AMBRE OF GREAT LOVE FAURIE Annie
EXC        OUR ONE AND ONLY OF BLOSSOMCROFT DETTWILER-BRUNOLD Floriana
EXC        AUBADE DE LA ROCHE DRAGON GRANCHIER Sylvie
EXC        AVANE DES GANCHES DE LA LOIRE PARCELIER Céline
EXC        AZUR BLUE DE LA TOUR FARMINA BOURGOIN Evelyne
TB        ABRICOT DES GANCHES DE LA LOIRE BIDOLET Sylvain / PARCELIER Céline
TB        ANOTHER ITALIAN STARLET OF TINTAGEL WINDS ROTA Camilla
TB        APPLE BROWN DE L'ETANG DE LA VALLEE SICOT Jacques
TB        ASCHLEY DE L'ETANG DE LA VALLEE BOURGUIGNON Séverine
TB        ATIHENA DE LA TOUR FARMINA BOURGOIN Evelyne
TB        ROCHEBY SNOWY DREAM PUNTERIORI Massimiliano
INS        BANDERITA DE SCAMPY DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
ABS        ABYSS DE PLANCHEVIENNE LAMOLET Valérie
ABS        AMERICAN WATERLILY DU CASTEL DU TREMBLAY JOLLY Nicolas
        puppy  
TP 1      TINTAGEL WINDS MEMORIES BOULET Philippe
TP 2      BANZAI DU PUITS DE CHANTEINS DUBOIS DE MONTREYNAUD Catherine
TP 3      BLACK BOUNTY ENGLISH TOUCH VAN-MOEFFAERT Dorothée
TP 4      APPI DE BRAME PIN CASTEL SICOT Jacques
TP        AUBADE DE BRAME PIN CASTEL RAVINET Céline / SICOT Jérémy
TP        AVEC AMOUR DE L'ETANG DE LA VALLEE SICOT Jacques
TP        BAMBOU VERY BEAUTIFUL EICHERT Sabine
TP        BRIGHT AND BEAUTIFUL DU DOMAINE D'ASTRA DEVILETTE Bruno
P        BRUNETTE OF MISTY DREAMS LAMMENS Philippe / WELELE Sandrine
P        DILLY DE SCAMPY DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
P        DOLORES DE SCAMPY DE ZUBIRIA Y AZNAR Manuel
ABS        BRITTANY OF THE LEGEND OF SAINT JOHN BITTNER Fabienne
ABS        BROWN SUGAR OF MISTY DREAMS DUBOIS DE MONTREYNAUD Catherine
ABS        TINTAGELWINDS KNICKERS KARABCSEVSZKY Andreina
ABS        TRILLI DI SAN NICOLO'S END KARABCSEVSZKY Andreina
        baby 3-6 m.  
TP 1      LA DOLCE VITA DI WALPOLE PUNTERIORI Massimiliano
TP        LINJOR XCEL A LA VIGNE NIEUIL PRICE Barry
TP        BE LOVE BY ME FOREVER OF MISTY DREAMS MULLER Béatrice
TP        BISCOTTE DE L'ETANG DE LA VALLEE MUELLE Victorien
TP        BLUE ANGEL DE LA TOUR FARMINA DELOIRE Jérôme
ABS        BEAUTY FOURNIER Natacha
ABS        BONNIE PARKER DE L'ETANG DE LA VALLEE SICOT Jacques
ABS        BOUNTY CHOCO DE LA TOUR FARMINA BOURGOIN Evelyne
ABS        BOYA FOURNIER Natacha
ABS        BROWNIE DE LA TOUR FARMINA PLOIX Marie-Agnès
        veteránù / veteran  
EXC 1     (CH) AMBERSIDE AVERILLA LOGAN Carol
        Gallybob Odin x Amberside Amulet  
EXC 2      TAPEATOM LUCK BE A LADY A LA VIGNE NIEUIL PRICE Barry
        Lapema Leo of Sandylands x Tapetom Busy Lizzy  
EXC 3      NIKITA GAVIN-GAMBLE Katherine
EXC 4      ILLUSIONE DELLE ACQUE LUCENTI PUNTERIORI Massimiliano
        Loresho Love Mission x Fritnell delle Acque Lucenti  
EXC        OLYMPE (DITE DE L'OMBRIAIS) LE FLOC'H Thérèse
EXC        TRENOW BE MINE LEGRAND Gérard
        mimo konk.  
HC        APRIL DE L'ETANG DE LA THIELLERIE SAVE Jean-Luc
HC        BOUNTY DE L'ETANG BALANCET LAGOUARDETTE Michel et Martine
HC        ROXANNE DU CLOS AMONT-OLIVET TROUILLET Gérard
HC        UMBRELLA OFF NEWFOUNDLAND COAST  

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2006