CAC BANSKÁ BYSTRICA (SK), 7.5.2006

J.Ludovit (SK)

některé výsledky / some results

Psi třída mladých / Young Class Dog 6
Attikonak Q One for Two V1, CAJC
Waterbrook Wild Smoke x Attikonak Queen´s English  
chov.G.Ek, maj.D.Bartošová  
Aldamity Man on the Moon V2
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
chov.D.Bartošová, maj.M.Rievaj  
Vagabound od Himalájského Cedru V3
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru  
chov.M.Dočekalová, maj.Z.Vašková  
Aldamity Let´s Get Rock V4
Farbourne´s Dutch Marine x Rose Sun in their Eyes  
chov.D.Bartošová, maj.S.Jevčák  
Psi mezitřída / Intermediate Class Dog 3
I´m Your Dream Falmarka V1, CAC
O´Sofinas Play the Game x Clever Lady Gasko Prim  
chov.a maj.R.Javoříková  
Z´Lord Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rosanan Mascarpone x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.Valentová + Minarovič  
Mallorn´s Corbusier V3
Mallorn´s Valentine x Mallorn´s Cafe au Lait  
chov.A.Honkokapirtti, maj.J.Černická  
Z´Doble Silk Sun in their Eyes V4
Rosanan Mascarpone x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.K.Turicová  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 5
Aldamity Knight Rider V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Black Beauty z Oskarovho Dvora V2
Roll a Taco of Tintagel Winds x Bessy z Klajboviska  
chov.J.Vágnerová, maj.Z.Jozefiniová  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 1
Argo Bohemian Jewel V1, CAC
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré Plovárny  
chov.T.Kocour, maj.Sečovy  
Psi třída vítězů / Winner Class Dog 1
Rising Sun Tankaram V1, CAC, BOB
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Jelínek  
Feny mezitřída / Intermediate Class Bitch 5
Aldamity Keep on Moving V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Cloudine Queen of Hunting Ground V2, r.CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Christi z Muchovy Boudy  
chov.R.Kucharovič, maj.R.Mirgus  
Feny třída otevřená / Open Class Bitch 4
Aldamity Keep in Touch V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Charway Old Silk V2
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Prichard, maj.D.Götzová  
Feny třída pracovní / Working Class Bitch 3
Joan Jet Aldamity V1, CAC
Farbourne´s Dutch Marine x Midnight Sun Choco Beauty  
chov.D.Bartošová, maj.M.Kovalančíková  
Feny třída šampionů / Champion Class Bitch 2
Bessy z Ročkova V1, CAC
Cedrik Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
chov.E.Polesná, maj.R.Ulmannová  
Cambremer Miss Muffet V2
Carpenny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
chov.L.Brabban, maj.V.Valentová  
 
katalog s výsledky poskytla Dagmar Götzová  

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2006