5. NÖ-Retrievertrophy , Schallaburg, 01.10.2006

psi/dogs H.W.Fone (UK), feny/bitches P.Carpanini (UK)

kompletní výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSI / DOGS - rozhodèí / judge H.W.Fone (UK)  
Tøída Dorostu / Puppy Class 3
Ashford Castle Mister Black VN1
Inishfree X-Cite of Ashford Castle x Vicky de L´Etang Balancet
chov.a maj.E.Lobl  
Fairywood´s Travellingman VN2
Ryedown Militairy Two Step x Fairywood´s Wild Romance  
chov.a maj.Toos van Elewoud  
Sogno Italiano di Walpole VN3
Carpenny Walpole x Notte Di Magia Delle Ague Lucenti  
chov.a maj.M.Puntorieri  
Tøída Mladých / Young Class 8
Fairywood´s Red Bull V1, CAJC/junior CAC
Fairywood´s Storm in a Cup of Tea x Fairywood´s Youthful Senna
chov.C.M.Elewoud, maj.T.Brandstatter  
Fairywood´s Waterloo V2
Fairywood´s Storm in a Cup of Tea x Fairywood´s Josephine  
chov.C.M.Elewoud, maj.H.G.van Rijn  
Wawe Lab Achilles V3
Inishfree X-Cite of Ashford Castle x Inishfree Wash and Go of A.C.
chov.fam.Reicho, maj.R.Lugmair  
Tylah Free Climber V4
Carpenny Catch Pole x Rave-Up of Tintagel Winds  
chov.B.Krumpak, maj.P.Czerny  
Candy Bear Youn-Ai V
Samson du Taillis Madame x Inishfree Guiding Light of Ashford Castle
Alex von der Silberzeite VD
Inishfree X-Cite of Ashford Castle x Sally De L´Etang Balancet
Feel Good von Mostlandl VD
Roll a Taco of Tintagel Winds x Agnes vom Nationalpark  
Sudeo Midnight Special VD
Sudeo Raoul x Inishfree Vanilla Sky of Ashford Castle  
Mezitøída / Intermediate Class 5
Strife in Heaven V1, CAC
Double Trouble x Notte Di Magia Delle Acque Lucenti  
chov.a maj.M.Puntorieri  
Guideline´s A Version of Himself V2, r.CAC
Winnie´s Frank Zappa x Guideline´s Welladay  
chov.E.Gustavsson, maj.I.Meszaros  
Sound of Music Labrador´s Example V3
Chartbreaker´s Indigo x Dutschlab´s to Deserve You  
chov.a maj.T.Brandstetter  
Inishfree Go Getter of Ashford Castle V4
Chartbreaker´s Indigo x Penny Royal´s Return to Sender  
chov.E.Lobl, maj.C.Koll  
Sudeo Austrian V
Penny Royal´s Claddagh x U´Zoe de L´Etang Balancet of Sudeo
Tøída Otevøená / Open Class 5
D´Jerry Doo Tetøeví Dvùr V1, CAC
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.a maj.Barbara Protivánková  
Inishfree Naas of Ashford Castle V2, r.CAC
Sheenaron Merry Sailor x Penny Royal´s Sound of Music  
chov.E.Lobl, maj.N.Atzmuller  
Dutchlab´s Sound of Music V3
Wiscoy Sunset Dustin x Penny Royal´s you Point of View  
chov.E.M.van Nimwegen, maj.T.Brandstatter  
Amazing Loecka V.Marleands V4
Datcha von der Reurdther Kuhlen x Pjotter Baru van Marleans
chov.L.van Beem v.Dam, maj.H.G.van Rijn  
Inishfree Undercover of Ashford Castle V
Inishfree Good Guy of Ash.Castle x Inishfree larks Sond of A.C.
Tøída Pracovní / Working Class 6
Double Trouble V1, CAC
Hawksmoors Webster x Carpenny Rustlove  
chov.Barberi, maj.M.Puntorieri  
Sioux Du Dolmen de Cotherac V2, r.CAC
Fairywood´s Ixor x Jenel of Chocolate  
chov.E.Dupuis, maj.P.Le Gourierec  
Strongline´s Ochre V3
Strongline´s Goblin x Strongline´s New Wawe  
chov.T.Rantanen, maj.P.Isopp  
Attikona Q One for Two V4
Attikonak Queen´s English x Waterbrook Wild Smoke  
chov.G.Ek, maj.D.Bartošová  
Carromer´s Hurricane Joe V
Carromer´s Hurricane x Tissalian Mattisse by Carromer  
Indigo z Muchovy Boudy V
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
Tøída Šampionù / Champion Class 7
Chartbreaker´s Indigo V1, CAC, KV, BOB
Cambremer Kavanagh x Strongline´s Cheeky  
chov.fam.Uher-Simmler, maj.T.Brandstatter  
Foulby High Tide V2, r.CAC
Weymounth´s Harbour Master at Rooklane x Foulby I Spy  
chov.Craig + Williams, maj.A.M.Pavic  
Trendsetter of Tintagel Winds V3
Carpenny Catch Pole x On the Road Again of Tintagel Winds  
chov.F.a K.Leith-Ross, maj.G.Lahodová  
Saregresi Zola V4
Midnight Sun Idaho x Saregresi Starlight Sophy  
chov.M.Gyarfas, maj.T.Teichtmann  
Inishfree Easy Going of Ashford Castle V
Carpenny What´s What x Kilennis Lady  
Landrow Heron Over Oakhouse V
Oakhouse Obediah x Oakhouse Pepeaway Amaretta  
Tylah Fuss About the Comeback V
Carpenny Catch Pole x Rave-Up of Tintagel Winds  
FENY / BITCHES - rozhodèí / judge P.Carpanini (UK)  
Tøída Dorostu / Puppy Class 3
Nursyland Canary Festivity VN1
Dutchlab´s Sound of Music x Trendmaker´s A Dream Team  
chov.N.Godec, maj.Langer+Gabler  
Aldamity Nice and Noble VN2
Martinstide Roll the Dice x Attikonak Pansy Potteries  
chov.D.Bartošová, maj.I.Meszaros  
Bell´a-choc Des Hauts D´Alsace VN3
Very Choc des haut´s D´Alsace x Fairywood´s Posy  
chov.Domeland, maj.P.Le Gourierec  
Tøída Mladých / Young Class 7
Winnie´s Step Up V1, CAJC/junior CAC
Winnie´s Wing and a Prayer x Winnie´s Windborne  
chov.P.Razera-Brulin, maj.I.Meszaros  
Rocheby Snowy Dream V2
Ahti Aspen of Finnwoods x Cambremer Song and Dance over Rocheby
chov.M.Hopkinson, maj.M.Puntorieri  
Woefdrams No Fear V3
Inishfree X-Cite of Ashford Castle x Woefdrams Ivory Isabella
chov.M.Nugteren, maj.E.Lobl  
Anisette-Choc Des Hauts D´Alsace VD4
Chamblais Show Me the Way Web x Usmose-Choc des Hauts D´Alsace
chov.Ch.Domeland, maj.Ch.Rutter  
Exclusive Joy Tankaram VD
Kymin Extra Great Pleasure x Morning Star Tankaram  
Tullochmohr Shining On VD
Tullochmor Final Edition x Tullochmohr Tayna  
Rosalie the Sweetest of Rose D
Dickendall Davaron Gable x Trendmaker´s Magiceye  
Mezitøída / Intermediate Class 8
Sudeo Gugelhupf V1, CAC
Antonine Total Eclipse over Criclecreek x U´Zara De L´Etang Balancet
chov.M.Givan, maj.E.Lobl  
Aldamity Keep on Moving V2, r.CAC
Attikonak Pansy Potteries x Poolstead Part and Parcel  
chov.a maj.D.Bartošová  
Fairywood´s L´Etoile St.Sylvestre V3
Wit´s End Windfall Flynohyspire x Fairywood´s Mysterious  
chov.a maj.T.van Elewoud  
Dukeland Non Conventyonal Beauty V4
Cotton Club ove Dukeland Di Casa Balducci x Canary Wharforever
chov.Dukeland, maj.M.Puntorieri  
Juba V
Newin Best Malt x Sky Line Golden Drop  
Sudeo Edelweiss V
Antonine Total Eclipse over Criclecreek x U´Zara De L´Etang Balancet
Vienna Dream Angie Apricot VD
Starchant Airport x Chablais Canadian Dream  
Fancy Free of the Pyramid Woodstack VD
Csaba of the Pyramid Woodstack x Fairywood´s Nefrititi  
Tøída Otevøená / Open Class 5
Vicky De L´Etang Balancet V1, CAC
Fisherman´d Friend Noah x Maya Du Gue De la Reboursiere  
chov.A.Ch.Dreyfus, maj.E.Lobl  
Aldamity Keep in Touch V2, r.CAC
Attikonak Pansy Potteries x Poolstead Part and Parcel  
chov.a maj.D.Bartošová  
Trendmaker´s a Dream Team V3
Tweedledum Against All Odds x Foulby Elouise  
chov.P.Svenson, maj.N.Godec  
Fenimore´s Allt-A Bhanie VD4
Eatons Yo-Yo x Dorothea Donata vom Waldschratt  
chov.C.Hartmann, maj.K.Maier  
Cassiopea vom Kastell Stegraifepach D
Cliff hanger of Zampano x Daphne Draco Minor  
Tøída Pracovní / Working Class 3
Cambremer Miss Muffet V1, CAC
Carpenny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
chov.D.Brabban, maj.V.Valentová  
Cambremer Shadow Dancer V2, r.CAC
Rocheby Whisky Mack x Cambremer Twilight  
chov.D.Brabban, maj.P.Zsigmond  
Heatherbourne Moondancer V3
marmaduke Maximus at Cornlands x Heathebourne Wagtail  
chov.H.W.Fone, maj.Pražanovi  
Tøída Šampionù / Champion Class 3
Saregresi Starlight Zizi V1, CAC, BOS
Midnight Sun Idaho x Saregresi Starlight Sophy  
chov.M.Gyarfas, maj.I.Meszaros  
Rosanan Just a Rose V2, r.CAC
Poolstead Part and Parcel x Rosanan Anemone  
chov.R.Aslamo, maj.Pražanovi  
Charway Old Silk V3
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.j.Pritchard, maj.D.Gotzová  
Tøída Veteránù / Veteran Class  
Illusione Delle Acque Lucenti V1
Loresho Love Mission x Fritnell Delle Acque Lucenti  
chov.C.Puntorieri, maj.M.Puntorieri  

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2006