CACIB České Budějovice (CZ), 07.10.2006

M.Huber (A)

kompletní výsledky bez záruky, katalog s výsledky poskytla D.Gotzová

PSI / DOGS  
Třída Mladých / Young Class 6
ÄLFLASKER BARRY                                       V1, CAJC, BOB
Coco Loko´s Porsche x Faster Femke of Barking Voices  
chov.J.Holm, maj.Kubeš+Korda  
ZANDER Z VLČÍCH LUK                                   V2
Tsarodej Killykeen x Verunka z Vlčích Luk  
chov.J.Kubeš, maj.A.Kopeckij  
BLAND HARMONY LINE V3
Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
chov.J.Janěvová, maj.P.Bicanová  
HUGO JA-STA ECH                                     V4
Atrey Ja-Sta Czech x Arisa od Řeky Blatnice  
chov.J.Uriánková, maj.R.Kučerová  
GOLIÁŠ LIBOŠOVSKÁ BLATA                               VD
Tsarodej Taylor Made x Qvisti Libošovská Blata  
LEY Z JIŽNÍCH HVOZDŮ                                  VD
Amberside Forget Me Not x Rorippa z Vlčí Stepi  
Mezitřída / Intermediate Class 5
EXCELLENT ROYAL STANDARD                              V1, CAC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
AMERIGO BRILLIANT DOG                                 V2, R.CAC
O´Sofina Play the Game x Dancing Queen Tankaram  
chov.a maj.s.Modráček  
BUXOM SAMVARA ORIGIN                                  V3
Tealway Ali At Bubbling x Xavy Tankaram  
chov.R.Procházka, maj.Nehasil + Charousová  
KIM Z JIŽNÍCH HVOZDŮ                                  VD
Strongline´s Original x Ely z Jižních Hvozdů  
ULI DARK STAR SABLE BLUES                             VD
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instanc Coffee  
Třída Otevřená / Open Class 7
KENMILLTRI NELSON                                     V1, CAC
Nunneyswood Horatio x mashing Prancer  
chov.C.E.Jones, maj.K.Farrant  
DESIGN ROYAL STANDARD                                 V2, R.CAC
O´Sofina Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.L.Kolář  
CHILD OF FORTUNE BOHEMIA BRAS                         V3
Sretlaw Never Smoke Again x Kimi Nice Memory of Bohemia Bras
chov.A.Krutská, maj.Krutská + Čeněk  
BONO BLACK Z TROJÁNKU                                 V4
Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zita  
chov.J.Soukup, maj.Havlovi  
ARNIE GRESSONEY                                       V
Tsarodej Snowstorm x Nely ze Staré Výšiny  
DANTES ČERNÝ KLENOT                                   V
Mardas Harvest Reaper x Aeneas Černý Klenot  
ZERI Z VLČÍ STEPI                                     V
Tsarodej Killykeen x Cindy z Velkých Louk  
Třída Pracovní / Working Class 3
D'JERRY DOO TETŘEVÍ DVŮR                              V1, CAC, CACIB
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.a maj.B.Protivánková  
DUSTIN DUNCAN TETŘEVÍ DVŮR                        V2, R.CAC
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.B.Protivánková, maj.Planí  
NIRKO Z VLČÍ STEPI                                    V3
Strongline´s Original x Jajla z Vlčích Luk  
chov.F.Korda, maj.D.Hrůza  
Třída Šampionů / Champion Class 2
ROBBIE IMRE Z KRYWALDOWEJ KOLIBY V1, CAC, R.CACIB
Watercrest Innduna x Erma Egida z Krywaldowej Koliby  
chov.K.W.Marmajewscy, maj.R.Gil  
BEST OF ROYAL STANDARD                             V2, R.CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
FENY / BITCHES  
Dorost / Puppy Class 4
ANNABELLA OD BRITY                                    VN
Carromer´s Hurricane Joe x Brity z Bohyně Lovu  
APOLENKA OD BRITY                                     VN
Carromer´s Hurricane Joe x Brity z Bohyně Lovu  
AIDA OD BRITY                                         N
Carromer´s Hurricane Joe x Brity z Bohyně Lovu  
AMÉLIE OD BRITY                                       N
Carromer´s Hurricane Joe x Brity z Bohyně Lovu  
Třída Mladých / Young Class 10
AMINA Z PRCHLOVA                                      V1, CAJC
Hargitaváraljai Amaretto x Gera z Vinice  
chov.P.Šafář, maj.M.Průšová  
ANGELEE Z KRÁLOVSKÝCH LESŮ                            V2
Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky  
chov.J.Plášilová, maj.S.Cvečková  
ABIGAIL Z KRÁLOVSKÝCH LESŮ                            V3
Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky  
chov.J.Plášilová, maj.L.Šnoblová  
DALWOOD KIND OF MAGIC                                 V4
Jayncourt Natural Star x Dalwood Heart of Gold  
chov.A.lehtonen, maj.K.Jedlička  
ROSALIE THE SWEETEST OF ROSE  V
Dickendall Davaron Gamble x Trendmaker´s Magiceye  
BORA Z KUNŠTÁTSKÉHO PANSTVÍ                           V
Royal Standart Tankaram x Galyntry Windsdorf  
ARANKA OD STŘÍTEŽSKÉ LUDINY                           VD
Aaron Acer Tetřeví Dvůr x Cessy z Novoplesských Rybníků  
BERENICA Z LOVECKÉHO ZÁMEČKU                          VD
Adolf of Brownbank Cottage x Chyta z Čížkovských Pasek  
TADEA Z VLČÍCH LUK                                    VD
Amberside Forget Me Not x Jajla z Vlčích Luk  
UNETA Z VOLARSKÝCH LESŮ                               VD
Adolf of Brownbank Cottage x Diané z Královské Cesty  
Mezitřída / Intermediate Class 5
EVE'S ELISABETH TETŘEVÍ DVŮR                          V1, CAC
Belle Armani of the Music Forest x Whispering Bell Heather´s Fleurie
chov.B.Protivánková, maj.E.Černá  
ANELI Z PRCHLOVA                                      V2, R.CAC
Hargitaváraljai Amaretto x Gera z Vinice  
chov.P.Šafář, maj.M.Průšová  
ATTRACTION BRILLIANT DOG                              V3
O´Sofinas Play the Game x Dancing Queen Tankaram  
chov.a maj. S.modráček  
DANJA Z VLČÍ STEPI                                    VD
Ali z Vlčích Luk x California z Vlčí Stepi  
JAKIE Z DANČÍ STRÁNĚ                                  VD
Fletcher Draco Minor x iris Bludov  
Třída Otevřená / Open Class 10
I`M YOUR SAFETY BOHEMIA BRAS                          V1, CAC
Sretlaw Never Smoke Again x Therapy for Soul Bohemia Bras  
chov.a maj.A.Krutská  
DUDU DESTINY TETŘEVÍ DVŮR                             V2, R.CAC
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.a maj.B.Protivánková  
ANA-BELL CYRCON SAGITARIUS                            V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Happy-Day Draco Minor  
chov.a maj.R.Souček  
JCH.DUAL PURPOSE ROYAL STANDARD                       V4
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
AIDA ANČIKO                                           V
Trendsetter of Tintagel Winds x Elsa z Libušina Chovu  
ADÉLA Z MOKERSKÝCH LUK                                VD
Cedrik Draco Minor x Asta Mníšek  
ANGIE Z LABSKÝCH ZÁKOUTÍ                              VD
Adolf of Brownbank Cottage x Gama Gala Black  
CATY Z TEMNÉ JESKYNĚ                                  VD
Cezar z Hamerského Vrchu x Gira z Kladských Slatí  
COME ON ROYAL STANDARD                                VD
O´Sofina Play the Game x True Tale Tankaram  
VIVIANA ČOKO Z KOSTELCE U JIHLAVY                     VD
Gordy Gala Black x Darka z Javořických Lesů  
Třída Pracovní / Working Class 5
ANNY OD DUFKŮ                                         V1, CAC, R.CACIB
Tsarodej Snowstorm x Fatima z Vinice  
chov.v.Dufková, maj.L.Hos  
BEAUTY Z BOUŘNÉ                                       V2, R.CAC
Unforgettable Tankaram x Elsa od Bašiček  
chov.A.Bártová, maj.J.Jelínek  
JESSIE ZE SMOLINKY                                    V3
Adolf of Brownbank Cottage x Ashley ze Smolinky  
chov.a maj.J.Kosejk  
DOLLY Z PUTIMSKÝCH HŮREK                              VD
Bert z Libušina Chovu x Astra z Putimských Hůrek  
CONNY Z TEMNÉ JESKYNĚ                                 VD
Cezar z Hamerského Vrchu x Gira z Kladských Slatí  
Třída Šampionů / Champion Class 3
CHARWAY OLD SILK                                   V1, CAC, CACIB
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
ROSEMARY LIBOŠOVSKÁ BLATA                          V2, R.CAC
Rocheby Smokescreen x Jakobinia od Himalájského Cedru  
chov.a maj.K.Jedlička  
BÁRA Z HOLASKÝCH KOPEČKŮ                           V3
Strongline´s Kernel x Dona z Kraje bez Stínů  
chov.L.Ungr, maj.A.Brablíková  

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2006