CACIB BRNO (CZ), 24.6.2006

S.Jarmer (A)

bez záruky

Psi třída dorostu / Puppy Class Bitch 2
Angel Seamore Belle Moravia VN1
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova  
Andy Belle Moravia VN2
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova  
Psi třída mladých / Young Class Dog 7
Excellent Royal Standart  V1, CAJC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěnová  
Enji Via Brunensis V2
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip  
chov.L.Linduška, maj.J.Hanák  
Nino z Muchovy Boudy V3
Trendsetter of Tintatel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.T.Konečný  
Vagabound of Himalájského Cedru V4
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru  
Uli Dark Star Sable Blues V
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
Nero z Muchovy Boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Ursi Dark Star Sable Blues VD
Ridge View Winne the Pooh x Follies Instant Coffee  
Psi mezitřída / Intermediate Class Dog 5
Bono Black z Trojánku V1, CAC
Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zira  
chov.J.Soukup, maj.Havlovi  
Eddie od Jaloviska V2, r.CAC
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
Angel od Šimonova Mlýna VD3
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Alf Lady Alison VD4
O´Sofinas Play the Game x Gina z Kostelce u Jihlavy  
Erfy od Jaloviska VD
Diamond of Tankaram x Ticki  
Psi třída otevřená / Open Class Dog 12
United Kingdom Tankaram V1, CAC
Royal Standart Tankaram x Follies Polly Thepistol  
chov.J.Nosek, maj.J.Janěvová  
Design Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.L.Kolář  
Argo z Řicmanického Ranče V3
Artur od Himalájského Cedru x Belissa z Kraje bez Stínů  
chov.M.Csarniová, maj.R.Vaňková  
Atrei Jarní Úsvit V4
Tsarodej Snowstorm x Vesnovka z Vlčí Stepi  
chov.V.Klapilová, maj.Pavlíčková + Poulíkovi  
Ciro z Novoplesských Rybníků V
Sable Prince Erinor x Diana z Jedloví  
Elan z Úročnice V
Clark od Himalájského Cedru x Kelly ze Smolinky  
Samuel Frost od Prokopa V
Tsarodej Snowstorm x Idda od sv.Prokopa  
Akim od Šimonova Mlýna VD
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Cavalier Via Brunensis VD
Royal Standart Tankaram x Agnes Mounthe de Nali  
Cassanova God z Orvetu VD
Tsarodej Snowstorm x Backy Gold z Orvetu  
Dargil od Zeleného Smrku VD
Arny Larier x Bona od Klárky  
Gaston z Jižních Hvozdů VD
Amberside Another Rumpus x Rorippa z Vlčí Stepi  
Psi třída pracovní / Working Class Dog 4
Ash Amazing Frace V1, CAC, CACIB
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
chov.a maj.J.Horníčková  
My Faith Tankaram V2, r.CAC, r.CACIB
Lab Treasure´s Born to be Wild  
chov.a maj.J.Nosek  
Ziggi Choco z Trojánku V3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.O.Král  
Argo Bohemian Jewel  V4
Royal Standart Tankaram x Ambra od Staré Plovárny  
chov.T.Kocour, maj.Sečovy  
Psi třída šampionů / Champion Class Dog 1
Trendsetter of Tintagel Winds  V1, CAC
Carpenny Catch Pole x Oh the Road Again of Tintagel Winds  
chov.F.a K.Leith-Ross, maj.G.Lahodová  
Feny třída dorostu / Puppy Class Bitch 3
Awendy Belle Moravia VN1
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova  
Cuithach z Helfštýna VN
Best of Royal Standart x Deni Lví Dvůr  
Hilary z Czafikovho Dvora VN
Farbourne´s Dutch Marine x Cindy z Czafikovho Dvora  
Feny třída mladých / Young Class Dog 14
Eve´s Elisabeth Tetřeví Dvůr V1, CAJC
Belle Armani of the Music Forest x Whispering Bell Heather´s Fleurie
chov.B.Protivánková, maj.E.Černá + B.Protivánková  
Deana z Trojánku V2
Lab Treasure´s Enzo x Kelby´s Zita  
chov.J.Soukup, maj.Soukupovi  
Enigma Royal Standart V3
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Jelínek  
Amy Terkpey V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy  
chov. a maj.K.Hanáková  
Amara Věčná Ambra z Rosic V
Royal Standart TAnkaram x Afra z Lesnej půri Dunaji  
Aisha Good Breeding VD
Royal Standart Tankaram x Nela z Javořických Lesů  
Aja Good Breeding VD
Royal Standart Tankaram x Nela z Javořických Lesů  
Andy Terkpey VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy  
Bara z Kunštátského Panství VD
Royal Standart Tankaram x Galyntry Winsdorf  
Betty Talinky VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Dari z Bouškova Dvora  
Enigma Ja-Sta Czech VD
Brownboy of Brownbank Cottage x Janet z Javořických Lesů  
Evening Star Royal Standart VD
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
Feebe z Kostelce u Jihlavy VD
Rocheby Union Jack x Det Sable Blues  
Nika z Muchovy Boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Feny mezitřída / Intermediate Class Bitch 3
Dual Purpose Royal Standart V1, CAC, CACIB, BOB
O´Sofinas Play the Game x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
Frances od Jaloviska V2 bez titulu
My Faith Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.A.Hrstková  
Anny od Dufků VD
Tsarodej Snowstorm x Fatima z Vinice  
Feny třída otevřená / Open Class Dog 5
Charway Old Silk V1, CAC, r.CACIB
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
Anne Catharina Chaseland´s  V2, r.CAC
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana  
chov.a maj.I.Vítková  
Aerin Harmony Line VD3
Royal Standart Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
Galyntry Winsdorf VD4
Chasqui Bohemia Bras x Gloria Day Bohemia Bras  
Rendy ze Zámek Ribry VD
Dodi od Újezdeckého Dvora x Diana ze Zámek Ribry  
Feny třída pracovní / Working Class Bitch 2
Margy od Petrovických Pláňat V1, CAC
Strongline´s Original x Feith Draco Minor  
chov.J.Planý, maj.R.Havlík  
Ambra Calm River V2, r.CAC
Brownboy of Brownbank Cottage x Vanessa z Trojánku  
chov.I.Severová, maj.J.Škeřík  
Feny třída veteránů / Veteran Class Bitch 1
Arabella z Vargovho Chovu V1
Charway Checkmate x Hargitavaraljai Girl  
chov.F.Varga, maj.D.Gotzová  

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2006