KLUBOVÁ VÝSTAVA RK-CZ, ŽEBĚTÍN (CZ), 16.9.2006

psi/dogs E.Rautala (FIN), feny/bitches K.Luomanen (FIN)

kompletní výsledky, bez záruky

PSI
Třída štěňat/ Baby class
Andrew od Lužáneckého parku VN1
Multi Ch Vitality of Tankaram  
Ch PL Bára z Holaských kopečků  
Chovatel: Brablíková Alexandra
Majitel: Horák Jiří

 
Apollo od Lužáneckého parku VN4
MultiCh.Vitality of Tankaram  
Ch.Bára z Holaských kopečků  
Chovatel: Brablíková Alexandra
Majitel: Pechová Klára
Aron od Lužáneckého parku VN2
Ch. Vitality of Tankaram  
Ch. Bára z Holaských kopečků  
Chovatel: Brablíková Alexandra
Majitel: Martiňáková Simona
 
Artuš od Lužáneckého parku VN3
MultiCh. Vitality of Tankaram  
Ch.Bára z Holaských kopečků  
Chovatel: Brablíková Alexandra
Majitel: Šamalíková Vendula
Třída dorostu / Puppy Class
Alex z Majetínského království VN3
ICh.Multi Ch. Rocheby Smokescreen  
Cindy od Zeleného smrku  
Chovatel: Slaměnik Petr, ing.
Majitel: Švarc Jiří
 
Blade Calenzana VN1
Ch.Ladrow Helon Over Oakhouse  
Ch.Katrin od Himalájského cedru  
Chovatel: Kotasová Helena
Majitel: Souček Pavel
Borgo Calenzana VN2
Ch.Ladrow Helon Over Oakhouse  
Ch.Katrin od Himalájského cedru  
Chovatel: Kotasová Helena
Majitel: Kotasová Helena
Třída mladých / Young Class
Artur Můj pes V2
Ch.Vitality of Tankaram  
Teapot of Tankaram  
Chovatel: Mezníková Alena, JUDr.
Majitel: Veselý Karel, MUDr.
 
Bland Harmony Line VD
Ch. Unforgettable Tankaram  
Ráchel Bri-Col Black and White  
Chovatel: Janěvová Jana
Majitel: Bicanová Petra
Call Me Cinder Chaseland´s V4
Fogel Hlara East Chester  
ICh.Ch ČR,SR.Fairywwod´s Tara  
Chovatel: Vítková Iva
Majitel: Sonnenschein Petr, ing.
 
Cup Of My Coffee Chaseland´s V3
Fogel Hlara East Chester  
Ich.Ch.Fairywood´s Tara  
Chovatel: Vítková Iva
Majitel: Bendová Jana
Gaylord Bri-Col Black and White V
Finn z Vinice  
Bojka od Zeleného smrku  
Chovatel: Tomášů Jiří
Majitel: Humpolcová Petra
Jago Javorův dvůr V
Ch.Chataway Bohemia Bras  
Dona ze Zásmuk  
Chovatel: Pudil Jaroslav
Majitel: Horák Lubomír
Nero z Muchovy boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds  
Francis z Muchovy boudy  
Chovatel: Krejčí Renata
Majitel: Lemberková-Rajtrová Alena
Urko z Volarských lesů VD
Ch.Adolf of Brownbank Cottage  
Dioné z Královské cesty  
Chovatel: Štimová Ivana
Majitel: Perthenová Dana
Ursi Albi ze Zámek Ribry VD
Ch.Hemonthy od Petrovických pláňat  
Collet ze Zámek  
Chovatel: Haltuf Josef
Majitel: Krčálová Zita
Vagabound od Himalájského cedru V1, CAJC
MultiCh. Rocheby Smokescreen  
Orchidey od Himalájského cedru  
Chovatel: Dočekalová Michaela
Majitel: Vašková Zdeňka Bc.
 
Draco Sarblet V
Vitality of Tankaram   
Cessy Malabret  
Chovatel: Vladana Videcká
Majitel: Ing.Jiří Pavlů
Mezitřída / Intermed.Class
Alex Choco Benjamínek VD
JCh.O´Sofinas Play the Game  
Demi od Kladinských lip  
Chovatel: Junaštíková Martina
Majitel: Smatanová Jitka
Enji Via Brunensis V2, R.CAC
My Faith Tankaram  
Cindy od Kladinských lip  
Chovatel: Linduška Luděk
Majitel: Hanák Jindřich
 
HJCh. Guideline´s A Version of Himself V1, CAC
Winnie´s Frank Zappa  
Guideline´s Welladay  
Chovatel: Gustavsson Eva
Majitel: Mészáros Imre
 
Chauni Churchil Kelečský poklad V3
Ch.JCh. Vitality of Tankaram  
Arlet Alexis Kelečský poklad  
Chovatel: Sehnalíková Soňa
Majitel: Incédi Martin
Jack z Dančí stráně VD
Ch.Fletcher Draco Minor  
Iris Bludov  
Chovatel: Jelínek Jiří
Majitel: Hruboš Vladimír
Uli Dark Star Sable Blues VD
Ch. Ridge View Winnie the Pooh  
Follies Instant Coffee  
Chovatel: Malíková Lenka
Majitel: Herbrichová Lenka
Třída otevřená / Open Class
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr V4
ICh. Logan I  
Whispering Bell Heather Fleurie  
Chovatel: Protivánková Barbara
Majitel: Protivánková Barbara
 
Efry od Jaloviska V3
Diamond of Tankaram  
Ticki  
Chovatel: Dohnálek Jiří
Majitel: Kolevská Jana, MVDr
Emir z Ročkova VD
Ch. First Man Draco Minor  
Norma z Bohyne lovu  
Chovatel: Polesná Eva
Majitel: Bardoň Martin, MUDr.
Chasper Draco Minor VD
JCh.Roll A Taco of Tintagel Winds  
Multi Ch Caren Draco Minor  
Chovatel: Klečková Alena
Majitel: Heinichová Ivana
Iason od Klárky V2 bez titulu
Tsarodej Snowstorm  
Faith Sable Blues  
Chovatel: Kvasnica Jaromír
Majitel: Mrkvičková Lenka
 
Iry z Trčkových lesů VD
Ch.Might Be A Show Dog of Tintagel Winds  
Daisy Draco Minor  
Chovatel: Doubek Bohumil
Majitel: Jirátová Alena
Mallorn´s Corbusier nebyl
JV Mallorn´s Valentine  
Mallorn´s Cafe Au Lait  
Chovatel: Honkapirtti Anu
Majitel: Černická Jana
Pongo z Volarských lesů VD
Brownboy of Brownbank Cottage  
Olympia z Dubské Lhoty  
Chovatel: Štimová Ivana
Majitel: Šindlerová Michaela
JCh.Sretlaw Sea Biscuit V1, CAC
Rocheby Pendeby Cabon Boy  
Sretlaw Kiss Me Kate  
Chovatel: Walters Joan
Majitel: Dočekalová Michaela
 
Vvelington Boots of Tintagel Winds nebyl
The Famous Big Dic.of Tintagel Winds  
Ticker Tape Parade of Tintagel Winds  
Chovatel: Leith-Ross+ Leith Ross Juge
Majitel: Krejčí Renata
Třída pracovní / Working Clas
Adam Chiara Golden V3
JCh.Roll A Taco of Tintagel Winds  
Katty od Himalájského cedru  
Chovatel: Schnierer Dušan
Majitel: Čížek František
 
Attikonak Q One for Two V1, CAC
SU(U)Ch Waterbrook Wild Smoke  
Attikonak Queen´s English  
Chovatel: Ek Gunilla
Majitel: Bartošová Daniela, MVDr
 
JCh. Dustin Duncan Tetřeví dvůr V2, R.CAC
ICh.Ch. Logan I  
Whispering Bell Heather Fleurie  
Chovatel: Protivánsková Barbara
Majitel: Planý Marcel, ing
 
Rocheby Union Jack V
Lindall Galileo for Rocheby  
Rocheby Peppermint  
Chovatel: Hopkinson Marion
Majitel: Dočekalová Michaela
Trendsetter of Tintagel Winds V
ICh. Carpeny Catch Pole  
On the Road Againof Tintagel Winds  
Chovatel: Leith- Ross Juge Leith-Ross
Majitel: Lahodová Gabriela
 
Ziggi Choco z Trojánku V4
Adolf of Brownbank Cottage  
Kelby´s Adinachoco  
Chovatel: Soukup Jiří
Majitel: Král Ondřej
Třída vítězů / Winner Class
Ash Amazing Frace V3
Royal Standard Tankaram  
Yesterday´s Bohemia Bras  
Chovatel: Horníčková Jarmila
Majitel: Horníčková Jarmila
Enzo Lab Treasure´s nebyl
Lab Treasure´s Born To Be Wild  
Master of Chocolat D.Taillis Madame  
Chovatel: Tunby Lisbeth
Majitel: Boxanová Eva
Indigo z Muchovy boudy V2, R.CAC
JCh.Rocheby Smokescreen  
Ch.Darwby z Muchovy boudy  
Chovatel: Krejčí Renata
Majitel: Krejčí Renata
 
Rising Sun Tankaram V1, CAC, KV, BOB
Lab Treasure´s Born To Be Wild  
Believe in Love Tankaram  
Chovatel: Nosek Josef, MVDr
Majitel: Jelínek Jiří
FENY
Třída štěňat/ Baby class
Aira Ladbro Brunensis N
Ch.H. Trendsetter of Tintagel Winds  
Fifi z Podblanicka  
Chovatel: Hrdá Marie Dis.
Majitel: Klimša David, ing.
Angelina od Lužáneckého parku VN
Multi Ch.Vitality of Tankaram  
Ch.Bára z Holaských kopečků  
Chovatel: Brablíková Alexandra
Majitel: Schiller Jaroslav
Anie Black Labro Brunensis VN
Ch.H. Trendsetter of Tintagel Winds  
Fifi z Podblanicka  
Chovatel: Hrdá Marie Dis.
Majitel: Hrdá Marie
Anne-Anastazie Chocolate Jewel VN2
D´Jerry Doo Tetřeví dvůr  
Anne Amelie Chaseland´s  
Chovatel: Lhoták Pavel
Majitel: Lhoták Pavel
 
Avalanche Black Slate nebyl
SU(U)Ch Lab Treasure´s He´s A Hunk  
Ch.JCh. Born for Royal Standard  
Chovatel: Číla Miroslav
Majitel: Pecharová Veronika
Brown Glendoveer z Povidlového vrchu N
Dustin Duncan Tetřeví dvůr  
Gita od Podhrázského rybníka  
Chovatel: Fošenbauerová Lucie
Majitel: Svobodová Petra Bc.
Caly z Choče VN1
Ch VDH Tjotte´s Buffalo Bandit  
Ch.ČR,SR,H First Lady Aldamity  
Chovatel: Paluška Vladimír
Majitel: Cvečková Stanislava, Mgr.
 
Enie Daisy Art N
JCh.Sretlaw Sea Biscuit  
Fatka z Příkosic  
Chovatel: Lázničková Ilona
Majitel: Konečná Anita
Mášenka Libošovská blata nebyl
Sretlaw Sea Biscuit  
Ch.Jakobinia od Himalájského cedru  
Chovatel: Jedlička Karel
Majitel: Jedlička Karel
Penelopa z Muchovy boudy VN
Ch.H. Trendsetter of Tintagel Winds  
Francis z Muchovy boudy  
Chovatel: Krejčí Renata
Majitel: Luňák Martin
Strongline´s Eye Candy VN3
Mallorn´s Ursus Arctos  
Strongline´s Kiss Kiss  
Chovatel: Rantanen Tiina
Majitel: Merašická Zuzana
 
Zaira od Himalájského cedru VN4
Sretlaw Sea Biscuit  
Peach od Himalájského cedru  
Chovatel: Dočekalová Michaela
Majitel: Dočekalová Michaela
Zoe od Himalájského cedru VN
JCh.Sretlaw Sea Biscuit  
Ch. Peach od Himalájského cedru  
Chovatel: Dočekalová Michaela
Majitel: Holánková Jana
Třída dorostu / Puppy Class
Xenie Gala z Vinice VN
Ch.Bubbling Yves  
Inés od Klárky  
Chovatel: Průšová Marie
Majitel: Heinichová Ivana
Třída mladých / Young Class
Angelee z Královských lesů VD
Ch.Adolf of Brownbank Cottage  
Hesii ze Smolinky  
Chovatel: Plášilová Jitka
Majitel: Cvečková Stanislava Mgr.
Awendy Belle Moravia VD
Ch.Bubbling Yves  
Ch. Bessy z Ročkova  
Chovatel: Ulmannová Radka, Mgr.
Majitel: Ulmannová Radka, Mgr.
Bessy Talinky VD
Ch.ČR,PL,SR Kit-Clever Fox Bohemia Bras  
Dari z Bouškova dvora  
Chovatel: Řehák Josef
Majitel: Laxovi Andrea a David
Bianca z Loveckého zámečku VD
Ch.Adolf of Brownbank Cottage  
Chyta z Čížkovských pasek  
Chovatel: Poláková Zdenka
Majitel: Misurová Simona
Blue Velvet Janis Joplin V
ICh.MultiCh.Rocheby Smokescreen  
Jackalee Sable Blues  
Chovatel: Tůmová Petra
Majitel: Touš Martin
Bonny z Kunštátského panství V
MultiCh.Royal Standard Tankaram  
Galyntry Windsdorf  
Chovatel: Smejkalová Anna, Mgr.
Majitel: Procházková Pavlína
Daisy Gold z Orvetu V3
Bubbling Yves  
Backy Gold z Orvetu  
Chovatel: Kosíková Jana
Majitel: Kosíková Jana
 
Dalwood Kind of Magic V4
S MVA Jayncourt Natural Star  
Dalwood Heart of Gold  
Chovatel: Lehtonen Annika
Majitel: Jedlička Karel
 
Nadine z Muchovy boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds  
Francis z Muchovy boudy  
Chovatel: Krejčí Renata
Majitel: Jirasko Jan
Tangerina od Himalájského cedru V1, CAJC, junior BIS
Rocheby Union Jack  
Peach od Himalájského cedru  
Chovatel: Dočekalová Michaela
Majitel: Dočekalová Michaela
Whisky and Soda Sable Blues V
Bubbling Yves  
Faith Sable Blues  
Chovatel: Malíková Lenka
Majitel: Jirousková Michala
Winnie´s Step Up V2
SU(U)CH Winnie´s Wing and A Prayer  
SU(U)Ch Winnie´s Windborne  
Chovatel: Pia-Razera Brulin
Majitel: Mészáros Imre
Zarra Sable Blues VD
Ch.Ridge View Winnie the Pooh  
Ges Pepper´s Sable Blues  
Chovatel: Malíková Lenka
Majitel: Slabá Dana, MUDr.
Třída veteránů / Veteran Class
Arabella z Vargovho chovu VD
Charway Checkmate  
Hargitaváraljai Girl  
Chovatel: Varga František
Majitel: Götzová Dagmar, ing.
Babeta z Libušina chovu, PZ nebyl
Cedrik Draco Minor  
Biene od Himalájského cedru  
Chovatel: Sekaninová Libuše
Majitel: Boxanová Eva
Deborah od Himalájského cedru V1
ICh.Multi Ch. Blondella Bonny Lad  
Flava ze Smolinky  
Chovatel: Dočekalová Michaela
Majitel: Krejčí Renata
Mezitřída / Intermed.Class
Aira Ančiko VD
Trendsetter of Tintagel Winds  
Elsa z Libušina chovu  
Chovatel: Lekavý Jiří
Majitel: Veselý Martin
Aldamity Keep in Touch V2, R.CAC
Poolstead Part and Parcel  
Ch. Attikonak Pansy Potteries  
Chovatel: Bartošová Daniela, MVDr
Majitel: Bartošová Daniela, MVDr.
 
Amy Terkpey VD
Trendsetter of Tintagel Winds  
Cherry z Muchovy boudy  
Chovatel: Hanáková Klára, ing
Majitel: Hanáková Klára, ing
Ana-Bell Cyrcon Sagitarius V4
Trendsetter of Tintagel Winds  
Happy-Day Draco Minor  
Chovatel: Souček Rudolf, JUDr.
Majitel: Souček Rudolf, JUDr
 
Bea od Spešovské skály VD
Ch ČR,PL Istar Górska Fantazja  
Victoria Day Bohemia Bras  
Chovatel: Havránková Zita
Majitel: Koňák Miroslav
Cassidi od Záměstského rybníka nebyl
JCh.O´Sofinas Play the Game  
Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Chovatel: Bartošová Anna
Majitel: Janáčková Liana
Conney od Záměstského rybníka nebyl
JCh.O´Sofinas Play the Game  
Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Chovatel: Bartošová Anna
Majitel: Janáčková Liana
Enigma Royal Standard V3
My Faith Tankaram  
Multi Ch Upward Star Tankaram  
Chovatel: Fialová Martina, Mgr
Majitel: Jelínek Jiří
Enny Via Brunensis VD
My Faith Tankaram  
Cindy od Kladinských lip  
Chovatel: Linduška Luděk
Majitel: Krčmovi Jan a Iveta
Evening Star Royal Standard V
My Faith Tankaram  
Multi Ch Upward Star Tankaram  
Chovatel: Fialová Martina, Mgr.
Majitel: Brablíková Alexandra + Fialová 
Tracey Sable Blues V1, CAC
Rocheby Union Jack  
La Toya Sable Blues  
Chovatel: Malíková Lenka
Majitel: Krupička Jiří, ing.
Třída otevřená / Open Class
Aila z Řetovského údolí nebyl
MultiCh.Royal Standard Tankaram  
Eimy z Dančí stráně  
Chovatel: Uhlířová Eva
Majitel: Rokyta Jiří, ing,
Aimee Staré Zámky VD
JCh.Rocheby Smokescreen  
Wictorie Rescator  
Chovatel: Tesařová Zdeňka, ing.
Majitel: Schnattingerová Marie
Aldamity Mystic Dream neklasifikován
Tjotte´s Buffalo Bandit  
Ch.SR,ČR First Lady Aldamity  
Chovatel: Bartošová Daniela, MVDr.
Majitel: Bartošová Daniela, MVDr.
Anne Amelie Chaseland´s V2, R.CAC
ICh.Ch. Power Chocolate  
Yvana Fairywood´s  
Chovatel: Vítková Iva
Majitel: Lhoták Pavel
 
Bela Hlásnice VD
MultiCh.Royal Standard Tankaram  
Cindy Draco Minor  
Chovatel: Sekanina František
Majitel: Lednická Zdeňka, ing.
Berry pod Hradem Lichnice VD
Ch.Tsarodej Snowstorm  
Demi Bludov  
Chovatel: Novák Jiří
Majitel: Sýkora Radek
Carmen z Grandorfa VD
Tsarodej Snowstorm  
Belinda z Draháňské skály  
Chovatel: Otradovská Romana
Majitel: Stříteský František
Dual Purpose Royal Standard V1, CAC
JCh. O´Sofinas Play the Game  
MultiCh. Upward Star Tankaram  
Chovatel: Fialová Martina, Mgr
Majitel: Bártovi Gabriela a Martin
 
Engie od Jaloviska V3
Diamond of Tankaram  
Ticki  
Chovatel: Dohnálek Jiří
Majitel: Kolevská Jana, MVDr
Isabela z Dančí stráně nebyl
Ch.Fletcher Draco Minor  
Cherry Rahol  
Chovatel: Jelínek Jiří
Majitel: Ševelová Eva, ing
Oxa Gala z Vinice VD
Hargitaváráljai Amaretto  
Bela z Proutku  
Chovatel: Průšová Marie
Majitel: Nováková Jana
Třída pracovní / Working Clas
Fellon Libošovská blata V1, CAC, KV
DKCh,SCh Lab Treasure´s Dario  
Ch.Jakobinia od Himalájského cedru  
Chovatel: Jedlička Karel
Majitel: Jirásková Linda
 
Jessie ze Smolinky VD
Adolf of Brownbank Cottage  
Ashley ze Smolinky  
Chovatel: Slavíček Josef
Majitel: Kosejk Josef
Margy od Petrovických Pláňat V2, R.CAC
Strongline´s Original  
Feith Draco Minor  
Chovatel: Ing.Marcel Planý
Majitel: Roman Havlík
Třída vítězů / Winner Class
Aldamity Keep on Moving V3
Poolstead Part and Parcel  
Ch.Attikonak Pansy Potteries  
Chovatel: Bartošová Daniela, MVDr.
Majitel: Bartošová Daniela, MVDr.
 
Bára z Holaských kopečků V
Ch PL.Strongline´s Kernel  
Dona z Kraje bez stínů  
Chovatel: Ungr Ladislav
Majitel: Brablíková Alexandra
Cambremer  Miss Muffet V
ICh,Nord,Fin.Ch.Carpeny Walpole  
SH.Ch. Cambremer Call My Bluff  
Chovatel: Brabban D.
Majitel: Černická Jana + Valentová
Fairywood´s Tara V4
JCh. Fairywood´s Romeo  
Upgirl van´t Putteken  
Chovatel: C.M. van Elewood
Majitel: Vítková Iva
 
Charway Old Silk V2, R.CAC
Rocheby Old Smokey  
Swed ShCh. Charway Ballycora  
Chovatel: Pritchard J.
Majitel: Götzová Dagmar, ing.
 
Kathleen Draco Minor VD
Sretlaw Never Smoke Again  
Multi Ch.Caren Draco Minor  
Chovatel: Klečková Alena
Majitel: Bártová Ilona
Sáregresi Staright Zizi V1, CAC
HJCh. Midnight Sun Idaho  
HCh. Sáregresi Starlight Sophy  
Chovatel: Gyárfás Marianne
Majitel: Mészáros Imre

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2006