SPECIAL SHOW KCHLS, Hluboká n.Vltavou (CZ)

Mrs. Torunn Sörbye, N - feny/bitches, Mr. Jan-Roger Sauge, N - psi / dogs

Výsledky bez záruky!

I´m Your Safety Bohemia Bras

CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB

Chovatel a majitel: A.Krutská

PSI / DOGS  
Třída štěňat / Baby Class 4
Andrew Ray Dór VN1
chov.J.Březina, maj.H.Jahodová  
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  

Eastwood Harmony Line VN2
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Griffin od Tří Jasanů N3
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Creek Samvara Origin N4
Buxom Samvara Origin x Power of Love Tankaram  
Třída mladých / Young Class 9
Upwards Joyful Jalle V1, CAJC
Palabras Keep on Movin x Upwards Camilla  
chov.R.Nygard, maj.T.Teichtmann  
Pablo z Muchovy Boudy V2
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.H.Němečková  
Borgo Calenzana V3
Landrow Heron over Oakhouse  
chov.a maj.H.Kotasová  
Grand Prix Royal Standart V4
Vitality of Tankraram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.V.Videcká  
Beau The Beautiful Essention of Life V
Carromer´s Hurricane Joe x Rosanan Just a Rose  
Fram od Tří Jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Glen od Kletecké Hráze VD
Chataway Bohemia Bras x Bára od Kletecké Hráze  
Akimbo Black Slate VD
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
Apache Black Slate VD
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
Argos od Svaťáku VD
Clever Fox Bohemia Bras x Arnika Tornádo Lou  
Mezitřída / Intermediata Class 7
Aldamity Nother Dancer V1, CAC
Martinstide Roll the Dice x Attikona Pansy Potteries  
chov.D.Bartošová, maj.M.Kovalančíková  
Empire of Tankaram V2, r.CAC
Kymin Extra Great Pleasure x Morning Star Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.Erhartovi  
Holan z Kostelce u Jihlavy V3
My Faith Tankaram x Cora z Vinice  
chov.J.Pudil, maj.K.Pavlinová  
Bland Harmony Line V4
Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
chov.J.Janěvová, maj.P.Bicanová  
Ámos z Královských Lesů VD
Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky  
Beloved Harmony Line VD
Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
Kony Javorův Dvůr VD
Hary z Vavřineckých Rákosin x Gina Javorův Dvůr  
Třída otevřená / Open Class 7
Larry Libošovská Blata V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
Rocheby Smokescreen x Justicia od Himalájského Cedru  
chov.K.Jedlička, maj.R.Radovesnický  
Ir od Račáku V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Alice od Račáku  
chov.L.Jakubec, maj.K.Procházková  
Zeri z Vlčí Stepi V3
Tsarodej Killykeen x Cindy z Velkých Louk  
chov.F.Korda, maj.B.Fišrová  
Ursi Dark Star Sable Blues VD4
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.N.Černá  
Lary z Jižních Hvozdů VD
Amberside Forget Me Not x Rorippa z Vlčí Stepi  
Dag z Temné Jeskyně VD
Art z Čížkovských Pasek x Gira z Kladských Slatí  
Esuad Kelb Bohemia Bras VD
Woody Black of Golden Erinor x Y´m Irrlicht of Bohemia Bras  
Třída pracovní / Working Class 5
Monty Black Sable Blues V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Zia Golden Erinor  
chov.L.Malíková, maj.B.Pánková  
King´s Word Bohemia Bras V2, r.CAC
Rosanan Elvis Presley x Viking Countess Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.D.Špičáková  
Mainline´s Knight of Honor V3
Mainline´s The Gaffer x Mainline´s Catch One´s Eye  
chov.J.Enlund, maj.M.Kovalančíková  
Ossian Sable Blues VD4
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Debora Gala Black  
chov.L.Malíková, maj.P.Bárta  
Orin z Voldušského Vrchu VD
Sretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského Vrchu  
Třída vítězů / Winner Class 7
Sáregresi Zola V1, CAC
Midnight Sun Idaho x Sáregresi Starlight Sophy  
chov.M.Gyarfás, maj.T.Teichmann  
Ash Amazing Frace V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
chov.a maj.J.Horníčková  
Vitality of Tankraram V3
Birchbrook Paddington Bear x Paradise Pearl Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová  
Indigo z Muchovy Boudy V4
Rocheby Smokescreen x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
Trendsetter of Tintagel Winds V
Carpenny Catch Pole x On The Road Again of Tintagel Winds  
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr V
Logan I.x Whispering Bell´s Heathers Fleurie  
Unforgettable Tankaram V
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure
Třída veteránů / Veteran Class 1
Astor of Vltavské Stráně  VD
Amberside Another Rumpus x Valentina z Vlčích Luk  
chov.J.Jedličková, maj.K.Jedlička  
FENY / BITCHES  
Třída štěňat / Baby Class 10
Summer z Muchovy Boudy VN1
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
Grace Gold z Orvetu VN2
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
chov.a maj.J.Kosíková  
Sandra z Muchovy Boudy VN3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.a maj.R.Krejčí  
Grey od Tří Jasanů VN4
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.a maj.J.Stránský  
Abby Kate Cambrella VN
Attikonak Q One For Two x Kathleen Draco Minor  
Ashakiran Riverdance Bohemia VN
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Gina Gold z Orvetu VN
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Allison Ray Dór N
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
Cinderella Samvara Origin N
Buxom Samvara Origin x Power of Love Tankaram  
Frances Gold z Orvetu N
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu  
Třída mladých / Young Class 18
Amuse Royal Standart V1, CAJC
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
chov.M.Číla, maj.M.Fialová  
Amina z Ledenických Zahrad V2
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale od Bohemia Bras  
chov.a maj.L.Šeráková  
Princessa Libošovská Blata V3
Attikonak Truly Madly Deeply x Justina od Himalájského Cedru
chov.K.Jedlička, maj.K.Vlnová  
Quista Draco Minor V4
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
chov.a maj.A.Klečková  
Abby Čoko z Vltavotýnských Lesů V
O´Sofinas Play the Game x Bety Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Amy Black z Vltavotýnských Lesů V
O´Sofinas Play the Game x Bety Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Caly z Choče V
Tjottes Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
Ema z Mokerských Luk V
Chin Larier x Salpy z Vlčích Luk  
Genesis od Kletecké Hráze V
Chataway Bohemia Bras x Bára od Kletecké Hráze  
High Time Tankaram V
My Faith Tankaram x Blessed Love Royal Standart  
Mášenka Libošovská Blata V
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Qwara z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchvvy Boudy
Bessy od Dubu Trojáku V
O´Sofinas Play the Game x Friga ze Smolinky  
Qwendy z Muchovy Boudy VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchvvy Boudy
Becky od Dubu Trojáku VD
O´Sofinas Play the Game x Friga ze Smolinky  
Agi Čoko z Vltavotýnských Lesů VD
O´Sofinas Play the Game x Bety Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Elsa z Trojánku VD
Iron Man Draco Minor x Kelby´s Adinachoco  
Amanda Poklad Doubravky D
Chataway Bohemia Bras x Hika Poklad Doubravky  
Mezitřída / Intermediate class 5
Angelee z Královských Lesů V1, CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky  
chov.J.Plášilová, maj.S.Cvečková  
Awendy Belle Moravia V2, r.CAC
Bubbling Yves x Bessy z Ročková  
chov.a maj.R.Ulmannová  
Ila od Kbelnické Skály V3
Amberside Another Rumpus x Estér od Kbelnické Skály  
chov.V.Pašek, maj.Z.Bužková  
Venny ze Zámek Ribry V4
First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče  
chov.J.Haltuf, maj.J.Říha  
Cuffy Vacbro VD
Chataway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras  
Třída otevřená / Open Class 9
Daisy Gold z Orvetu V1, CAC
Bubbling Yves x Backy Gold z Orvetu  
chov.a maj.J.Kosíková  
Dalwood Kind of Magic V2, r.CAC
Jayncourt Natural Star x Dalwood Heart of Gold  
chov.A.Lehtonen, maj.K.Jedlička  
Galyntry Winsdorf V3
Chasqui Bohemia Bras x Gloria Day Bohemia Bras  
chov.L.Dulínek, maj.A.Smejkalová  
Felina z Kostelce u Jihlavy V4
Rocheby Union Jack x Det Sable Blues  
chov.A.Tůmová, maj.J.Zdarsa  
Aerin Harmony Line V
Royal Standart Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
Angel Heart Essention of Life V
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Rosanan Just a Rose  
Baccara Bellus Margo V
Tsarodej Snowstorm x Easy Black od Himalájského Cedru  
Bára z Kunštátského Panství V
Royal Standart Tankaram x Galyntry Windsdorf  
Caty z Temné Jeskyně  VD
Cezar z Hamerského Vrchu x Gira z Kladských Slatí  
Třída pracovní / Working Class 3
Aldamity Keep on Moving V1, CAC
Poolstead Part and Parcel x Attikonak Pansy Potteries  
chov.a maj.D.Bartošová  
Eternity Via Brunensis V2, r.CAC
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip  
chov.L.Linduška, maj.L.Režný  
Bailie Pohoda V3
Tsarodej Snowstorm x Fany od Klárky  
chov.J.Janoušková, maj.P.Otevřelová  
Třída vítězů / Winner Class 1
I´m Your Safety Bohemia Bras V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
Sretlaw Never Smoke Again x Therapy For Soul Bohemia Bras
chov.a maj.A.Krutská  
Třída Veteránů / Veteran Class 1
Nessie od Kletecké Hráze V1
Woody Black of Golden Erinor x Elza od Fořtové  
chov.Z.Eisert, maj.Eisertovi  

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2007