CLUB SHOW RK-CZ, Konopiště (CZ)

Mr.Philippe Lammens (F)  - psi/dogs, Mr.J.Verrees (B) - feny tř. mladých / bitches young class, Mrs.Verrees (B) - feny / bitches

VÝSLEDKY NEJSOU KOMPLETNÍ A JSOU BEZ ZÁRUKY!

Katalog s výsledky poskytla Renata Krejčí, chybí výsledky tř.pracovní a vítězů

PSI / DOGS  
Třída štěňat / Baby Class 7
Clifford od Himalájského Cedru VN1
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finis Lady  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Eastwood Harmony Line VN2
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.L.Hos  
Asterix Riverdance Bohemia VN3
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
chov.P.Otevřelová, maj.Lorencovi  
Arwal Riverdance Bohemia VN4
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
chov.P.Otevřelová, maj.A.Čeňková  
Gaston Gold z Orvetu VN
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Ascot Riverdance Bohemia N
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Lenz z Dančí Stráně N
Rising Sun Tankaram x Iris Bludov  
Třída mladých / Young Class 13
Cinamon Kociokvik V1, CAJC
Adventurer´s Row the Boat x Ina Kociokvik  
chov., maj.M+P.Osuch  
Tapeatom Choir Master V2
Tapeatom Gusto x Tapeatom Libertine  
chov.E.Howard, maj.Malíkovi  
Wick z Vinice V3
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice  
chov.M.Průšová, maj.Z.Průša  
Grand Prix Royal Standart V4
Vitality of Tankraram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.V.Videcká  
Andrew od Lužáneckého Parku V
Vitality of Tankaram x Bára z Holaských Kopečků  
Apache Black Slate V
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
Bastien Terkpey V
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy  
Budger Sorbon´s Legend V
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
Akimbo Black Slate VD
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
Ensor Daisy Art VD
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic  
Erny ze Zámek Ribry VD
Muf Gala z Vinice x Táňa ze Zámek Ribry  
G´Gaston Royal Standart VD
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
Fermin Rescue VD
Bono Black z Trojánku x Cassie Rescue  
Ronny z Javořických Lesů D
Adolf of Brownbank Cottage x Ina z Javořických Lesů  
Mezitřída / Intermediata Class 6
Tapeatom Born a Star V1, CAC
Tapeatom Solo Singer of Adamasdorf x Tapeatom Grace and Favour
chov.E.Howard, maj.Malíkovi  
Argo Los Bumbos V2, r.CAC
Cir z Královské Cesty x Diamond Star Tankaram  
chov.a maj.P.Bumba  
Artur pod Klokočskými Skalami V3
My Faith Tankaram x Almond Eyes Rescator  
chov.L.Kolářová, maj.Z.Svobodová  
Aaron Los Bumbos VD4
Cir z Královské Cesty x Diamond Star Tankaram  
Ámos z Královských Lesů VD
Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky  
Oskar od Petrovických Pláňat  VD
Adolf of Brownbank Cottage x Honey Winsdorf  
Třída otevřená / Open Class 17
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic V1, CAC
Rocheby Pendeby Cabin Boy x Sretlaw Kiss Me Kate  
chov.J.Walters, maj.M.Dočekalová  
Ursi Dark Star Sable Blues V2, r.CAC
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.N.Černá  
Armando od Bílých Jelenů V3
Brownboy of Brownbank Cottage x Mona z Javořických Lesů  
chov.a maj.R.Šlechta  
Beloved Harmony Line V4
Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
chov.J.Janěvová, maj.J.Havránek  
Akim Black Benjamínek V
O´Sofinas Play the Game x Demi od Kladinských Lip  
Bohouš od Všenorské Princezny V
Adolf of Brownbank Cottage x Lada od Kletecké Hráze  
Erny z Ročkova V
First Man Draco Minor x Norma z Bohyně Lovu  
Ewans Ja-Sta Czech V
Brownboy of Brownbank Cottage x Janet z Javořických Lesů  
Imposant z Podblanicka V
Brownboy of Brownbank Cottage x Felon z Podblanicka  
Nuko z Vlčích Luk V
Tsarodej Killykeen x Jaffa z Vlčích Luk  
Carlo z Ročkova VD
Kit Clever Fox Bohemia Bras x Norma z Bohyně Lovu  
Jasan ze Zámek Ribry VD
Bastr Kukačka x Collet ze Zámek  
Kim z Jižních Hvozdů VD
Strongline´s Originial x Ely z Jižních Hvozdů  
Nero od Petrovických Pláňat VD
Hemonthy od Petrovických Pláňat x Feith Draco Minor  
Pongo z Volarských Lesů VD
Brownboy of Brownbank Cottage x Olympia z Dubské Lhoty  
Ursi Albi ze Zámek Ribry VD
Hemonthy od Petrovických Pláňat x Collet ze Zámek  
Vain Frost od Prokopa D
Tsarodej Snowstorm x Idda od Sv.Prokopa  
Třída pracovní / Working Class 5
Iason od Klárky V1, CAC
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable Blues  
chov.J.Kvasnica, maj.L.Mrkvičková  
D.Jerry Doo Tetřeví Dvůr V2, r.CAC
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.a maj.B.Protivánková  
Eddie od Jaloviska V3
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
Jago Javorův Dvůr VD4
Chataway Bohemia Bras x Dona ze Zásmkuk  
Ossian Sable Blues VD
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Debora Gala Black  
Třída vítězů / Winner Class  
Ash Amazing Frace ?
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
chov.a maj.J.Horníčková  
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr V4
Logan I.x Whispering Bell´s Heathers Fleurie  
chov.B.Protivánková, maj.M.Planý  
Excellent Royal Standart V2, r.CAC
My Faith Tankaram xUpward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
Faith ze Zámek Ribry ?
Bastr Kukačka x Bety ze Zámek  
Rising Sun Tankaram ?
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
Unforgettable Tankaram ?
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmake´r Treasure
Třída čestná 1
Amis z Liščích Svahů D
Argo z Jezerní Kotliny x Bessie z Bohyně Lovu  
FENY / BITCHES  
Třída štěňat / Baby Class 14
Summer z Muchovy Boudy VN1
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
Sandra z Muchovy Boudy VN2
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.a maj.R.Krejčí  
Ashakiran Riverdance Bohemia VN3
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
chov.P.Otevřelová, maj.P.Bárta  
Grace od Tří Jasanů VN4
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.a maj.J.Stránský  
Antoinette Riverdance Bohemia VN
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Adelise Ray Dór VN
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
Aray Tracey Cambrella VN
Attikonak Q One For Two x Katheleen Draco Minor  
Extra Energy Harmony Line VN
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Amaid Riverdance Bohemia N
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Arnica Riverdance Bohemia N
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Audrey Riverdance Bohemia N
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Dotty od Himalájského Cedru N
Sretlaw Sea Biscuit x Palabras Peach  
Fanny Gold z Orvetu N
Sretlaw Never Smoke Again x Backy Gold z Orvetu  
Chiquita Sable Blues N
Kobelko Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues  
Dorost / Puppy Class 2
Bella Rose Lucky Honey VN1
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu  
chov.a maj.L.Votrubcová  
Amanda Věrné Štěstí N2
Muf Gala z Vinice x Gari Gaillinn Kelečský Poklad  
Třída mladých / Young Class 43
Envy Gucci Daysi Art V1, CAJC
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic  
chov.a maj.I.Lázničková  
Caffe Latte Harmony Line V2
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.Janěvová+Ličková  
Stenveyz Chesnut Shade V3
Stenveyz Get Popular x Mallorn´s Rosamunda  
chov.T.Dimitriu, maj.J.Janěvová  
Quista Draco Minor V4
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
chov.a maj.A.Klečková  
Ambra od Vodního Hradu V
Iron Man Draco Minor x Lina ze Zámek Ribry  
Anne-Anastazie Chocolate Jewel V
D.Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s  
Athena Terre De Cassel V
Amigo Large Attim x Child of Fortune Tankaram  
Aura z Ledenických Zahrad V
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras  
Avalanche Black Stále V
Lab Treasure´s Born to be Wild x Born For Royal Standart  
Babetta Bohemia Karl V
Unforgettable Tankaram x Anetta Bohemia Karl  
Be Mine Lilly Sorbon´s Legend V
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
Beckie Blanche Bohemia Karl V
Unforgettable Tankaram x Anetta Bohemia Karl  
Binka z Polepské Olšiny V
Bubbling Yves x Chantal Five Sable Blues  
Black Magic Something Beautiful V
Lab Treasure´s Indeed x Aldamity Joan Jet  
Blue Safety Janis Joplin V
Rocheby Smokescreen x Jackalee Sable Blues  
Blue Velvet Janis Joplin V
Rocheby Smokescreen x Jackalee Sable Blues  
Daphne od Jakuba Krčína V
Adolf of Brownbank Cottage x Beauthiful of Brownbank Cottage 
Demi od Jakuba Krčína V
Adolf of Brownbank Cottage x Beauthiful of Brownbank Cottage 
Double Delight Sable Blues V
Rocheby Union Jack x Fee Sable Blues  
Genesis Star Royal Standart V
Vitality of Tankraram x Upward Star Tankaram  
Hidden Happines Tankaram V
My Faith Tankaram x Blessed Love Royal Standart  
Hortensie z Ročkova V
Unforgettable Tankaram x Brigita z Ročkova  
Channel Ja-Sta Czech V
Unforgettable Tankaram x Brittany Choco Ja-Sta Czech  
Karol z Podblanicka V
Brownboy of Brownbank Cottage x Felon z Podblanicka  
Nancy z Novoveských Lučin V
Bubbling Yves x Lucy Bony Sable Blues  
Nicol Libošovská Blata V
Sretlaw Sea Biscuit x Rosemary Libošovská Blata  
Of Ownwill of Bohemia Bras V
Woody Black of Golden Erinor x Fairyland Bohemia Bras  
Qwara z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchvvy Boudy
Rees z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Ches z Muchovy Boudy  
Zaira od Himalájského Cedru V
Sretlaw Sea Biscuit x Peach od Himalájského Cedru  
Aira Labro Brunensis VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Fifi z Podbalnicka  
Aisha z Majetínského Království VD
Rocheby Smokescreen x Cindy od Zeleného Smrku  
Barbie z Peříčka VD
Ayellowboy of Brownbank Cottage x Besi z Peříčka  
Beauty Orinoco VD
Best of Royal Standart x Nisa z Voldušského Vrchu  
Bianka z Loveckého Zámečku VD
Adolf of Brownbank Cottage x Chyta z Čížkovských Pasek  
Blue Moon Janis Joplin VD
Rocheby Smokescreen x Jackalee Sable Blues  
Blueberry Orinco VD
Best of Royal Standart x Nisa z Voldušského Vrchu  
Dita z Dolanských Látek VD
Unforgettable Tankaram x Cela z Dolanských Látek  
Dora z Pařízku VD
Rocheby Union Jack x Axa z Proutku  
Felon z Havlova Dvora VD
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku  
Fudjii Rescue VD
Bono Black z Trojánku x Cassie Rescue  
Geisha Girl Tankaram VD
My Faith Tankaram x Betty ze Sytovska  
High Time Tankaram VD
My Faith Tankaram x Blessed Love Royal Standart  
Mezitřída / Intermediate class 12
Dream About Tankaram V1, CAC
Kymin Trader x Dia z Trčkových Lesů  
chov.J.Nosek, maj.Uriánkovi  
Yaga Kociokwik V2, r.CAC
Rocheby Union Jack x Adventurer´s Naughty But Nice  
chov.a maj.M+P.Osuch  
Delfi z Havlova Dvora V3
Diamond of Tankaram x Jasmin Draco Minor  
chov.J.Havlová, maj.R.Krocová  
Fleur Ithaka Bohemia V4
Royal Standart Tankaram x Cessy od Jaloviska  
chov.M.Bárta, maj.L.Kalous  
Tarra ze Staré Výšiny V
Unforgettable Tankaram x Patty z Kostelce u Jihlavy  
Whisky and Soda Sable Blues V
Bubbling Yves x Faith Sable Blues  
Awendy Belle Moravia VD
Bubbling Yves x Bessy z Ročková  
Angela ze Zámek Ribry VD
Iron Man Draco Minor x Bety ze Zámek  
Debie z Grandorfa VD
Bubling Yves x Belinda od Drahaňské Skály  
Ester Gold z Orvetu VD
Rocheby Union Jack x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Eucalyptus Gum Napean River VD
Kobelco Coral Sea x Black Berry Falmarka  
Florys Choco Ja-Sta Czech VD
Ridge View Winnie the Pooh x Bafie Choco Ja-Sta Czech  
Třída otevřená / Open Class 17
Tracey Sable Blues V1, CAC
Rocheby Union Jack x La Toya Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.J.Krupička  
Dalwood Kind of Magic V2, r.CAC
Jayncourt Natural Star x Dalwood Heart of Gold  
chov.A.Lehtonen, maj.K.Jedlička  
Alice Calenzana V
Farbourne´s Dutch Marine x Katrin od Himalájského Cedru  
Anna-Bell Cyrcon Sagitarius V
Trendsetter of Tintagel Winds x Happy Day Draco Minor  
Bessy z Brného V
Vitality of Tankaram x Ariett Alfa Sirius  
Bianca pod Hradem Lichnice V
Tsarodej Snowstorm x Demi Bludov  
Bonny z Kunštátského Panství V
Royal Standart Tankaram x Galyntry Windsdorf  
Frances od Jaloviska V
My Faith Tankaram x Ticki  
Jessy z Pískovny V
First Man Draco Minor x Jasmine od Himalájského Cedru  
Ailin z Finina Háje VD
Brit z Proutku x Fila z Vodlušského Vrchu  
Ammy z Liščích Svahů VD
Argo z Jezerní Kotliny x Bessie z Bohyně Lovu  
Baccara Bellus Margo VD
Tsarodej Snowstorm x Easy Black od Himalájského Cedru  
Benji Lady Alison VD
O´Sofinas Play the Game x Gina z Kostelce u Jihlavy  
Cariti Tankaram to Rescator VD
Vitality of Tankaram x True Tale Tankaram  
Cathy Libošovská Blata VD
Amberside Another Rumpus x Quina Libošovská Blata  
Catchin Rays Napean River VD
Igor ze Zámek Ribry x Ridge View Latoya Amerikana  
Oxana Trokavecká Farma VD
Finn z Vinice x Kamila Trokavecká Farma  
Kreckova´s Sophie D
West Slope Tuff Enough x West Slope Sal  
Třída pracovní / Working Class 6
Bailie Pohoda V3
Tsarodej Snowstorm x Fany od Klárky  
chov.J.Janoušková, maj.P.Otevřelová  
Bonnie z Velkého Blaniku ?
Adolf of Brownbank Cottage x Elen z Podblanicka  
Eve´s Elisabeth Tetřeví Dvůr V1, CAC
Belle Armani of the music Forest x Whispering Bell Heather´s Fleurie
chov.B.Protivánková, maj.E.Černá  
Child of Fortune Tankaram ?
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
Tera z Malé Dománě ?
Favourite Boy Draco Minor x Diana Regent Plus  
Ully Gala z Vinice ?
Tsarodej Snowstorm x Dyna z Vinic  
Třída vítězů / Winner Class 4
Anabela z Trojánku ?
Brownboy of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.R.Šlechta  
Dual Purpose Royal Standart  V4
O´Sofinas Play the Game x Upwards Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.Bártovi  
Enigma Royal Standart ?
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Jelínek  
Fairywood´s Tara  V1, CAC, Klubový vítěz
Fairywood´s Romeo x Up Girl van´t Putteken  
chov.C.M.van Elewood, maj.I.Vítková  
Třída Veteránů / Veteran Class 3
Anny Mileryn V1
Ali z Vlčích Luk x Jannet ze Smolinky  
chov.J.Mullerová, maj.B.Křížová  
Ritchy Bri-Col Black and White V2
Ali z Vlčích Luk x Folly Bri-Col  
Demi Bludov VD3
Quanto Wander v.Larchenbruch x Brita z Dančí Stráně  
Třída Čestná 1
Fairywood´s Yvanna  
Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Kiki  
chov.C.M.van Elewood, maj.I.Vítková  

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2007