CAC Brno (CZ), 8.9.2007

Alena Čečrdlová (CZ)

 

Dogs  
Třída štěňat / Baby Class 2
Andy z Klečůvky VN1
Rocheby Smokescreen x Bela z Hlásenice
chov.a maj.Z.Lednická
Almighty Woner Tostadeo VN2
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s 
Třída dorostu / Puppy Class 4
Hiden Hapines z Havlova Dvora VN1
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku
chov.J.Havlová, maj.H.Mikšová
Cirocco Essention of Life VN2
Carromer´s Hurricane Joe x Hetherbourne Moondancer
Cir z Loveckého Zámečku N3
Adolf of Brownbank Cottage x Chyta z Čížkovských Pasek
Etien Sarblet N4
Wellington Boot´s of Tintagel Winds
Třída mladých / Young Class 3
Francesco Prescue V1 
Bono Black z Trojánku x Cassie Rescue
Just the Right Tankaram VD2
My Faith Tankaram x Romantic Love Tankaram
Leo od Byšiček VD3
Igor ze Zámek Ribry x Haidi od Byšiček
Mezitřída / Intermediate Class 5
Tapeatom Choir Master V1, CAC
Tapeatom Gusto x Tapeatom Libertine
chov.E.Howard, maj.Malíkovi
Andy Belle Moravia V2
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
chov.R.Ulmannová, maj.R.Kelblová
Andrew od Lužáneckého Parku V3
Vitality of Tankaram x Bára z Holaseckých Kopečků
chov.A.Brablíková, maj.J.Horák
Bastien Terkpey V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy
chov.K.Hanáková, maj.D.Ďásková
Berry z Řetovského Údolí VD
Royal Standart Tankaram x Eimy z Dančí Stráně
Třída Otevřená / Open Class 6
Philipstown Pronsa V1, CAC
Rocheby Rolling Stone x Philipstown Tamara
chov.M.O´Donoghue, maj.Kubeš + Korda
Adolf Můj Pes V2
Vitality of Tankaram x Teapot Tankaram
chov.a maj.A.Mezníková
Azazel z Helfštýna V3
Rosanan Mascarpone x Odete z Gór Przeznaczenia
chov.Lupečková, maj.S.Klapuchová
Aeron Circinus VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Epinoxe Draco Minor
Aro Můj Pes VD
Vitality of Tankaram x Teapot Tankaram
Barney Black z Trojánku VD
Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zita
Třída Pracovní / Working Class 7
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr V1, CAC
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie
chov.a maj.B.Protivánková
Detonator z Grobu Hrabiego Malmesbury V2
Mallorn´s Chococrush x Elektra Gorska Fantazja
chov.B.U.-Zajac, maj.Malíkovi
Pablo z Muchovy Boudy V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.H.Němečková

Paradis Trokavecká Farma V4
Finn z Vinice x Jackelin z Trokavce
chov.J.Houška, maj.M.Kadleček
Erfy od Jaloviska V
Diamond of Tankram x Ticki
Cargo z Novoveského Lísku VD
Gordy Gala Black x Jessy z Javořických Lesů
Kim z Dančí Stráně VD
Royal Standart Tankaram x Cherry Rahol
Třída Vítězů/ Winner Class 4
Eddie od Jaloviska V1, CAC, Národní Vítěz
Diamond of Tankram x Ticki
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná
Excellent Royal Standart V2, r.CAC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová
Ziggi Choco z Trojánku V3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco
chov.J.Soukup, maj.O.Král
PT Cruiser Sable Blues V4
Foxrush Word Games x Fee Sable Blues
chov.L.Malíková, maj.Malíkovi
Feny  
Třída štěňat / Baby Class 4
Anabell Axis Felbest VN1
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie Kelečský Poklad
chov.P.Křížová, maj.J.Holková
Axana of Adamarden VN2
Royal Standart Tankaram x Ann-Marie ze Dvora Osterházi
Maya z Podblanicka VN3
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr x Felon z Podblanicka
Arka Angel Felbest N4
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie Kelečský Poklad
Třída dorostu / Puppy Class 5
Joy Happy Ithaka Bohemia VN1
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
chov.M.Bárta, maj.M.Luňák
Anneta Blazing Diamond VN2
Landrow Heron over Oakhouse x X-Black Jambi Sun in their Eyes
Anabell Blazing Diamond VN3
Landrow Heron over Oakhouse x X-Black Jambi Sun in their Eyes
Frances Gold z Orvetu VN4
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu
Fanny Gold z Orvetu N
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu
Třída mladých / Young Class 8
Aura z Ledenických Zahrad V1, CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras
chov.L.Šeráková, maj.P.Tůmová

Cosmic Love Harmony Line V2
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram
chov.J.Janěvová, maj.Javoříková
Caffe Latte Harmony Line V3
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková
Ajša Vilibald V4
Best of Royal Standart x Cody Čoko z Kostelce u Jihlavy
chov.a maj.M.Fiamoli
Innocent Beuty Tankaram V
Best of Royal Standart x Morning Star Tankaram
Bessy od Dubu Trojáku VD
O´Sofinas Play the Game x Friga ze Smolinky
Bessy ze Dvora Osterházi VD
Cyrus z Dančí Stráně x Bella z Vírského Údolí
Debora od Záměstského Rybníka VD
Best of Royal Standart x Felicita z Kostelce u Jihlavy
Mezitřída / Intermediate Class 8
Penelopa z Muchovy Boudy V1, CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.M.Luňák

Genesis Star Royal Standart V2, r.CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.M.Fialová, maj.D.Sležek

Benetta Calm River V3
Lab Treasure´s Enzo x Vanessa z Trojánku
chov.I.Severová, maj.Š.Milostná
Beckagira z Řetovského Údolí V4
Royal Standart Tankaram x Eimy z Dančí Stráně
chov.a maj.E.Uhlířová
Bára From Calm River V
Lab Treasure´s Enzo x Vanessa z Trojánku
Bernadetta Calm River V
Lab Treasure´s Enzo x Vanessa z Trojánku
Darsy Gold z Orvetu VD
Bubbling Yves x Backy Gold z Orvetu
Kara Javorův Dvůr VD
Hary z Vavřineckých Rákosin x Gina Javorův Dvůr
Třída Otevřená / Open Class 10
X´Black Jambi Sun in Their Eyes V1, CAC
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in Their Eyes
chov.V.Valentová, maj.H.Veselá

Stenveyz Chestnut Shade V2, r.CAC
Stenveyz Get Popular x Mallorn´s Rosamunda
chov.T.Dimitru, maj.J.Janěvová
Kitti z Muchovy Boudy V3
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.M.Dobeš
Aischa Gája Nova V4
Bany od Klárky x Gábi od Petrovických Pláňat
chov.J.Voháňková, maj.J.Jurníková
Assia od Dubu Trojánku V
Royal Standart Tankaram x Friga ze Smolinky
Teapot Tankaram V
Artur od Himalájského Cedru x My Love Tankaram
Carolin od Bílých Jelenů VD
Lab Treasure´s Enzo x Mona z Javořických Lesů
Cherry Dot Sable Blues VD
Applejack´s Hello Honky Tonk x Zia Golden Erinor
Frances od Jaloviska VD
My Faith Tankaram x Ticki
Janet Javorův Dvůr VD
Chataway Bohemia Bras x Dona ze Zásmuk
Třída Pracovní / Working Class  
Awendy Belle Moravia V1, CAC
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
chov.a maj.R.Ulmannová

Dudu Destiny Tetřeví Dvůr V2, r.CAC
Logan I.x Whispering Bell Heather´s Fleurie
chov.a maj.B.Protivánková

Margy od Petrovických Pláňat V3
Strongline´s Originial x Feith Draco Minor
chov.M.Planý, maj.R.Havlík
Engie od Jaloviska V4
Diamond of Tankram x Ticki
chov.J.Dohnálek, maj.J.Kolevská
Doris Sarblet V
Vitality of Tankaram x Cessy Malabret
Třída Vítězů / Winner Class 1
Charway Old Silk V1, CAC, Národní Vítěz
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora BOB
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2007