CACIB Praha (CZ), 17.11.2007

Psi / Dogs - Mr.Vladimír Adlt (CZ)

 

Feny / Bitches - Mrs.Alena Čečrdlová (CZ)

 

PSI  
Třída Štěňat / Baby Class 2
Hakim Artemis Gold  
Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos  
Sorbon Draco Minor  
First Man Draco Minor x Storie Du Bois Des Lilas  
Třída Dorostu / Puppy Class 3
Cabby Calm River N
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku  
Azzi Apollo Thirteen  VN1
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
chov.L.Hos, maj.Z.Žilinská  
Eyko z Dolanských Látek VN2
Charismatic Tankaram x Cela z Dolanských Látek  
chov.J.Hornický, maj.J.Doležal  
Třída Mladých / Young Class 7
Clifford of Himalájského Cedru V1, CAJC
Rocheby Smokescreen x M´Lady Finnish Lady  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Epilogue z Helfštýna V4
Best of Royal Standart x Deni Lví Dvůr  
chov.M.Hardek, maj.M.Dubská  
Eastwood Harmony Line VD
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Ascot Riverdance Bohemia D
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Quinland z Muchovy Boudy V2
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.L.Dudková  
Chaplin Royal Standart VD
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standart  
Garth od Tří Jasanů V3
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.J.Stránský, maj.J.Kratochvílová  
Mezitřída / Intermediate Class 11
Orfeuas Od Kovářovské Hůrky D
Iron Man Draco Minor x Chyta Larier  
Grand Prix Royal Standart V2, r.CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star of Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.V.Videcká  
Amigo Terre De Cassel VD
Amigo Large Attim x Child of Fortune Tankaram  
Fergie od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Imar z Proutku VD
Muf Gala z Vinice x Alba z Proutku  
Budger Sorbon´s Legend  V1, CAC, r.CACIB
Rising Sun Tankaram x Aste Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
Barnabasch Vltavský Tuleň D
Rocheby Smokescreen x Brisa Čtyři Řeky  
Fireman Sable Blues V4
Lab Treasure´s Enzo x Era z Herbu Sapaly  
chov.L.Malíková, maj.S.Housová  
Akimbo Black Slate VD
Lab Treasure´s He is a Hunk x Born For Royal Standart  
Jess Barny Bri-Col Black and White VD
Finn z Vinice x Gina z Bohyně Lovu  
Tintagel Winds Kingdom V3
Smart Fellows Reline the Troo x Poole´s Memory of Tintagel Winds  
chov.F.a K.Leith-Ross, maj.O.V.Tryasunova  
Třída Otevřená / Open Class 7
Falco Ithaka Bohemia V3
Royal Standart Tankaram x Cessy od Jaloviska  
chov.M.Bárta, maj.M.Mančíková  
Candeloro Vacbro VD
Chataway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras  
Larry Libošovská Blata V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Justicia od Himalájského Cedru  
chov.K.Jedlička, maj.R.Radovesnický  
Ursi Dark Star Sable Blues VD
Ridge View Winne the Pooh x Follies Instant Coffee  
Nero z Muchovy Boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Foxrush Dick Francis V1, CAC, CACIB, BOB
Braunspath Discovery x Foxrush Blue Sapphire  
chov.J.Charlton, maj.L.Spinelli  
Amerigo Brilliant Dog V4
O´Sofinas Play the Game x Dancing Queen Tankaram  
chov.a maj.S.Modráček  
Třída Pracovní / Working Class 8
Excellent Royal Standart V3
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
Paradis Trokavecká Farma V
Finn z Vinice x Jackelin z Trokavce  
Berry Large-Attim V
Amigo Large Attim x Jiskra z Voldušského Vrchu  
Uli Dark Star Sable Blues V4
Ridge View Winne the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.L.Herbichová  
Roulette Cashier Van De Weeward V
Devonshire Stash x Ballantines  
Monthy Black Sable Blues V2, r.CAC
Poolstead Part and Parcel x Zia Golden Erinor  
chov.L.Malíková, maj.B.Pánková  
Ash Amazing Frace VD
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
Vagabound od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru  
Chov.M.Dočekalová, maj.Z.Vašková  
Třída Šampionů / Champion Class 1
Eddie od Jaloviska V1, CAC
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
FENY  
Třída Dorostu / Puppy Class 8
Adelaide od Svaté Lucie N
Iron Man Draco Minor x Bibi z Ročkova  
Ayute Wi Apollo Thirteen VN2
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
chov.L.Hos, maj.Fričovi  
Hophra z Českomoravské Vysočiny VN3
O´Sofinas Play the Game x Dona Gala Black  
chov.M.Horká, maj.J.Studnička  
Anabell Blazing Diamond N
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in Their Eyes  
Joy Jenny Ithaka Bohemia VN1
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram  
chov.M.Bárta, maj.M.Jakubec  
Cassiopea Essention of Life N
Carromer´s Hurricane Joe x Heatherbourne Moondancer  
Finlandia z Mokerských Luk N
Sretlaw Sea Biscuit x Salpy z Vlčích Luk  
Anneta Blazing Diamond N
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in Their Eyes  
Třída Mladých / Young Class 20
Xanta z Vlčích Luk V
Amberside Another Rumpus x Falcaria z Vlčí Stepi  
Grey od Tří Jasanů V1, CAJC
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram   
chov.a maj.J.Stránský  
Easy To Love Harmony Line V2
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
chov.a maj.J.Janěvová  
Abby Kate Cambrella VD
Attikonak Q One For Two x Kathleen Draco Minor  
Bella z Mladkovského Údolí  V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Hanny z Famkadu  
Mallorn´s Runaway Bride V4
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracota  
chov.A.Honkapirtti, maj.J.Černická  
Hessi z Ročkova V
Unforgettable Tankaram x Brigita z Ročkova  
Bianka z Polepské Olšiny VD
Bubbling Yves x Chanel Five Sable Blues  
Hortensie z Ročkova  V
Unforgettable Tankaram x Brigita z Ročkova  
Cynthia Janis Joplin VD
Bubbling Yves x Jackalee Sable Blues  
Givenchy Artemis Gold VD
Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos  
Ashakiran Riverdance Bohemia V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
chov.P.Otevřelová, maj.P.Bárta  
Rezinka Draco Minor  V
Adolf Of Brownbank Cottage x Filgi z Muchovy Boudy  
Denny Vacbro VD
Chataway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras  
Dita ze Straškovských Polí VD
Adolf Of Brownbank Cottage x Auriga ze Straškovských Polí  
Anka z Ledenických Zahrad V
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras  
Cherlyn Sable Blues V
Kobelco Coral Sea x Ges Peper´s Sable Blues  
Danae ze Straškovských Polí VD
Adolf Of Brownbank Cottage x Auriga ze Straškovských Polí  
Carmen Janis Joplin V
Bubbling Yves x Jackalee Sable Blues  
Axa z Obolecké Hájenky V
Royal Standart Tankaram x Bibi z Pařízku  
Mezitřída / Intermediate Class 16
Be Mine Lily Sorbon´s Legend V
Rising Sun Tankaram x Aste Kelesis  
Fatal Love Tankaram V
My Faith Tankaram x True Tale Tankaram  
Zaira od Himalájského Cedru V1, CAC, r.CACIB
Sretlaw Sea Biscuit x Peach od Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Angela z Údolí Peklo V
Amberside Another Rumpus x Bona z Novoplesských Rybníků  
Hilary z Czafikovho Dvora VD
Farbourne´s Dutch Marine x Cindy z Czafikovho Dvora  
Dita od Jakuba Krčina V
Adolf Of Brownbank Cottage x Befaithufl of Brownbank Cottage  
Nancy z Novoveských Lučin V4
Bubbling Yves x Lusty Bonny Sable Blues  
chov.M.Votlučka, maj.V.Kopáčová  
Famasis z Českomoravské Vysočiny V
O´Sofinas Play the Game x Dona Gala Black  
Romance z Javořických Lesů VD
Adolf Of Brownbank Cottage x Ina z Javořisckých Lesů  
Cookie Sweet Harmony Line V
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram  
Angelina od Lužáneského Parku VD
Vitality of Tankaram x Bára z Holasických Kopečků  
Bessie Poklad Doubravky VD
Chataway Bohemia Bras x Nora Poklad Doubravky  
Arneta z Drexlerova Dvora VD
Bubbling Yves x Aneta z Vlachovické Obory  
Anne-Anastázie Chocolate Jewel V3
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Cheseland´s   
chov.a maj.P.Lhoták  
Cally z Choče V2, r.CAC
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
chov.V.Paluška, maj.S.Cvečková  
Quista Draco Minor V
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
Třída Otevřená / Open Class 17
Agrippa od Svaťáku odstoupila
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Arnika Tornado Lou  
Tangerine od Himalájského Cedru V
Rocheby Union Jack x Peach od Himalájského Cedru  
Aneli z Prchlova V
Hargitavaraljai Amaretto x Gera z Vinice  
Foxrush Blue Lavender V4
Ahti Aspen of Finnwoods x Foxrush Blue Velvet  
chov.J.Charlton, maj.F.Galiano  
Aira z Řetovského Údolí VD
Royal Standart Tankaram x Eimy z Dančí Stráně  
Delfi z Havlova Dvora V
Diamond of Tankaram x Jasmin Draco Minor  
Betty z Peříčka VD
Hargitavaraljai Amaretto x Cita od Vltavské Stráně  
Amina z Ledenických Zahrad V
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras  
Iren z Kulíkova VD
Unforgettable Tankaram x Fergie z Muchovy Boudy  
X´Black Jambi Sun In Their Eyes V1, CAC, CACIB
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun In Their Eyes  
chov.V.Valentová,  maj.H.Veselá  
Velvet Blue Tankaram V
O´Sofinas Play the Game x King Treasure Tankaram  
Zanna Sable Blues V
Ridge View Winne the Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues  
Tracey Sable Blues V2, r.CAC
Rocheby Union Jack x La Toya Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.J.Krupička  
Whisky and Soda Sable Blues V3
Bubbling Yves x Faith Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.Mjirousková  
Ana-Bell Cyrcon Sagitarius V
Trendsetter of Tintagel Winds x Happy Day Draco Minor  
Zarra Sable Blues V
Ridge View Winnie the Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues  
Appetite Black Slate VD
Lab Treasure´s He is a Hunk x Born For Royal Standart  
Třída Pracovní / Working Class 6
Child of Fortune Tankaram V4
Tsarodej Snowstorm x My Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.M.Krajčovič  
Amy Black z Vltavotýnských Lesů V3
O´Sofinas Play the Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
chov.J.Brom, maj.L.Šeráková  
Aja Good Breeding V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Nela z Javořických Lesů  
chov.a maj.B.Honzík  
Alla Good Breeding VD
Royal Standart Tankaram x Nela z Javořických Lesů  
Genesis Star Royal Standart V1 ,CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star of Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.D.Sležek  
Christmas Star Sable Blues V
Applejack´s Hello Honky Tonk x Zia Golden Erinor  
Třída Šampionů / Champion Class 5
Stenveyz Chestnut Shade V4
Stenveyz Get Popular x Mallorn´s Rosamunda  
chov.T.Dimitru, maj.J.Janěvová  
Anny od Dufků V
Tsarodej Snowstorm x Fatima z Vinice  
Charway Old Silk V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
Amuse Royal Standart Black Slate V3
Lab Treasure´s He is a Hunk x Born For Royal Standart  
chov.M.Číla, maj.M.Fialová  
Eve´s Elisabeth Tetřeví Dvůr V2, r.CAC
Bellem Armani of the Music Forest x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
chov.B.Protivánková, maj.E.Černá  

 

 

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2007