CAC Olomouc (CZ), 12.1.2008

Alena Krutská (CZ)

 

PSI  
Třída Dorostu / Puppy Class 1
Amir Ideal Dog VN1
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
chov.D.Tyralíková, maj.S.Tyralíková  
Třída Mladých / Young Class 7
Cirocco Essention of Life V1, CAJC
Carromer´s Hurricane Joe x Heatherbourne Moondancer  
chov.P.Pražan, maj.P.Dvořák  
Chaplin Royal Standart V2
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Strnadlová  
Jim Beam Royal Standart V3
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Felgrová  
Almighty Wonder Tostadeo V4
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s   
chov.D.Velebová, maj.K.Šedá  
Aron Akim Felbest VD
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie kelečský Poklad  
Aston Ray Dór VD
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
Kersten z Kostelce u Jihlavy VD
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy  
Mezitřída / Intermediate Class 2
Quentin z Muchovy Boudy V1, CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.D.Šmídová  
Ebonit z Helfštýna Perla D
Best of Royal Standart x Deni Lví Dvůr  
Třída Otevřená / Open Class 6
Andrew of Lužáneckého Parku V1, CAC
Vitality of Tankaram x Bára z Holaských Kopečků  
chov.A.Brablíková, maj.J.Horák  
Vagabound od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru  
Chov.M.Dočekalová, maj.Z.Vašková  
Harry z Libušina Chovu V3
Chataway Bohemia Bras x Alina od Zeleného Smrku  
chov.L.Sekaninová,  maj.I.Dubovči  
Nero z Muchovy Boudy V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.A.Rajtrová-Lemberková  
Ursi Dark Star Sable Blues V
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
Ensor Daysi Art VD
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic  
Třída Pracovní / Working Class 4
I´m Your Dream Falmarka V1, CAC
O´Sofinas Play the Game x Clever Lady Gasko Prim  
chov.R.Javořiková, maj.R.a B.Javoříková  
Wick z Vinice V2, r.CAC
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice  
chov.a maj.M.Průšová  
Mallorn´s Chocomania VD3
Tjotte´s Now or Never x Boothgate´s Miz Showbusiness  
Kim z Dančí Stráně VD4
Royal Standart Tankaram x Cherry Rahol  
Třída Šampionů / Champion Class 2
Detonator z Grobu Hrabiego V1, CAC, Národní Vítěz
Mallorn´s Chococrush x Elektra Gorska Fantazja  
chov.a maj.B.Urbanczyk-Zajac  
Ziggi Choco z Trojánku V2, r.CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.O.Král  
FENY  
Třída Dorostu / Puppy Class 7
Apple Black Gilli Fortunate VN1
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
chov.a maj.G.Lahodová  
Amber Mersi of Dashby VN2
Rocheby Smokescreen x Opium od Himalájského Cedru  
chov.D.Götzová, maj.A.Götzová  
Axa Ideal Dog VN3
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
chov.D.Tyralíková, maj.S.Tyralíková  
Maya z Podblanicka VN4
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr x Felon z Podblanicka  
chov.Z.Forejt, maj.Varmuža + Fajtlová  
Apple Ginger Gold Fortunate VN
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
Angie Alice of Dashby N
Rocheby Smokescreen x Opium od Himalájského Cedru  
Elza z Havlova Dvora N
Carromer´s Hurricane Joe x Jasmin Draco Minor  
Třída Mladých / Young Class 13
Allison Ray Dór V1, CAJC, BOB
O´Sofinas Play tha Game x Dita z Proutku  
chov.a maj.Březinovi  
English Beauty Harmony Line V2
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.J.Jelínek  
Adelise Ray Dór V3
O´Sofinas Play tha Game x Dita z Proutku  
chov.J.Březina, maj.M.Šafařík  
Ashakiran Riverdance Bohemia V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
chov.P.Otevřelová, maj.P.Bárta  
Anabell Blazing Diamond V
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes  
Arka Agnel Fellbest V
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie kelečský Poklad  
De Luxe Kiss of Little Bubble V
Mallorn´s Corbusier x Bubbling Temptation  
Agelique Ray Dór VD
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
Bella z Mladkovského Údolí VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Hanny z Famkadu  
Lolitta Lioness z Dančí Stráně VD
Rising Sun Tankaram x Iris Bludov  
Lusy z Dančí Stráně VD
Rising Sun Tankaram x Iris Bludov  
Givenchy Artemis Gold D
Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos  
Guerlain Artemis Gold D
Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos  
Mezitřída / Intermediate Class 4
Cosmic Love Harmonly Line V1, CAC, Národní Vítěz
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.R.a B.Javoříkovy  
Caly z Choče V2, r.CAC
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
chov.V.Paluška, maj.S.Cvečková  
Queinny Draco Minor VD3
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
Kyara z Kostelce u Jihlavy VD4
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy  
Třída Otevřená / Open Class 2
Elen z Pískovny V1, CAC
Cedrik Draco Minor x Jasmine od Himalájského Cedru  
chov.J.Břicháček, maj.J.Foltys  
Caffe Latte Harmony Line V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková  
Třída Pracovní / Working Class 5
Kendi Anpi Buffyland V1, CAC
Nzoro Leminiscatus x Buffy Anpi Nasze Uroczyko  
chov.a maj.A.Schoen-Pyrek  
X´Black Jambi Sun In Their Eyes V2, r.CAC
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun In Their Eyes  
chov.V.Valentová,  maj.H.Veselá  
Aischa Lucky Honey VD3
Casper Černý Klenot x Norma z Voldušského Vrchu  
Genesis Star Royal Standart VD4
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
Ariska Black Benjamínek VD
O´Sofinas Play the Game x Demi od Kladinských Lip  
Třída Šampionů / Champion Class 3
Charway Old Silk V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Götzová  
Buffy ani Nasze Uroczyko V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Puma Gorska Fantazja  
chov.H.Forzeniowska, maj.A.Schoen-Pyrek  
Stenveyz Chestnut Shade V3
Stenveyz Get Popular x Mallorn´s Rosamunda  
chov.T.Dimitru, maj.J.Janěvová  

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008