CACIB Brno (CZ), 9.2.2008

psi/dogs - Z.Antonovič, feny/bitches - Smržová

Výsledky jsou bez záruky

 

r.CACIB - TAPEATOM BORN A STAR   a   CACIB - ATTIKONAK Q ONE FOR TWO

PSI  
Třída Dorostu / Puppy Class 2
Amir Ideal Dog VN
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Freddy od Himalájského Cedru VN
Lab Treasure´s Indeed x Follies Instant Coffee
Třída Mladých / Young Class 17
Johnie Walker Royal Standart V1, CAJC, BOB
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Novák
 
Clifford od Himalájského Cedru V2
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady
chov.a maj.M.Dočekalová
 
Amberside Arry Pottet V3
Sheenaron Merry Sailor x Classic Cumin at Amberside
chov.G.A.Hearn, maj.Korda+Kubeš
 
Forsythe Mr.Big V4
Huntmor´s Work of Art x Mardas Maduro Wrapper
chov.C.L.Johnson, maj.I.Dudkowiak
Cirocco Esention of Life V
Carromer´s Hurricane Joe x Heatherbourne Moondancer
Clide Calm River V
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku
Great Guy Tetřeví Dvůr V
Paddy De La Chantemelse x Dudu Destiny Tetřeví Dvůr
Chaplin Royal Standart V
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standart Tankaram
Kersten z Kostelce u Jihlavy V
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy
After Best Tostadeo VD
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s 
Almighty Wonder Tostadeo VD
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s 
Azzi Apollo Thirteen VD
United Kindom Tankaram x Anny od Dufků
Brooklyn Lucky Honey VD
Attikonak Truly Madly Deeply
Griffin od Tří Jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
Jim Beam Royal Standart VD
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Felgrová
Hiden Hapines z Havlova Dvora VD
Hargitavaraljal Amaretto x Anuschka z Trojánku
Speedy Libošovská Blata VD
Attikonak Q One For Two x Fellon Libošovská Blata
Mezitřída / Intermediate Class 7
Tapeatom Choir Master V1, CAC
Tapeatom Gusto x Tapeatom Libertine 
chov.E.Howard, maj.Malíkovi
 
Budger Sorbon´s Legend  V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
chov.a maj.S.Dudová
Quinland z Muchovy Boudy V3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.L.Dudová
Prim z Muchovy Boudy V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.M.Vítková
 
Badd z Řetovského Údolí VD
Royal Standart Tankaram x Eimi z Dančí Stráně
Bennetton z Padoku VD
Rising Sun Tankaram x Famous Frances Aldamity
Quentin z Muchovy Boudy VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy
Třída Otevřená / Open Class 9
Vagabound od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru
Chov.M.Dočekalová, maj.Z.Vašková
Ursi Dark Star Sable Blues V2, r.CAC
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee
chov.L.Malíková, maj.N.Černá
Ensor Daysiart V3
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic
chov.a maj.I.Lázničková
Lesly Draco Minor V4
First Man Draco Minor x Filgi z Muchovy Boudy
chov.A.Klečková, maj.M.Tomková
Alibaba z Ledenických Zahrad V
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras
Verdi ze Zámek Ribri V
First Man Draco Minor x Tara iz Dobrče
Aeron Circinus VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Eqinoxe Draco Minor
Andrew of Lužáneckého Parku VD
Vitality of Tankaram x Bára z Holaských Kopečků
Elton Gold z Orvetu VD
Rocheby Union Jack x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Třída Pracovní / Working Class 8
Tapeatom Born a Star V1, CAC, r.CACIB
Tapeatom Solo Singer x Tapeatom Grace and Moward
chov.E.Moward, maj.Malíkovi
 
Uli Dark Star Sable Blues V2, r.CAC
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee
chov.L.Malíková, maj.L.Herbrichová
My Faith Tankaram V3
Lab Treasure´s Born to be Wild x Anyan of Great Pleasure
chov.a maj.J.Nosek
Wick z Vinice V4
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice
chov.a maj.M.Průšová
Kim z Dančí Stráně VD
Royal Standart Tankaram x Cherry Rahol
Adar od Dubu Trojánku V
Royal Standart Tankaram x Friga ze Smolinky
Aldamity Nother Dancer V
Martinstide Roll the Dice x Attikonak Pansy Potteries
Chauni Churchill Kelečský Poklad V
Vitality of Tankaram x Arlet Alexis Kelečský Poklad
Třída Šampionů / Champion Class 3
Attikonak Q One For Two V1, CAC, CACIB
Waterbrook Wild Smoke x Attikonak Queen´s English
chov.G.Ek, maj.D.Bartošová
 
Best of Royal Standart V2, r.CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.a maj.M.Fialová
Ziggi Choco z Trojánku V3
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco
chov.J.Soukup, maj.O.Král
Třída Veteránů / Veteran Class 1
Weathertop Storm Cloud V1
Balrion Ring Around the World x Beechcrofts Weathertop Wind
chov.S.a J.Crook, maj.I.Dudkowiak  
FENY  
Třída Dorostu / Puppy Class 4
Bigra z Ledenických Zahrad VN1
Tsarodej Kilykeen x Gale of Bohemia Bras
chov.a maj.L.Šeráková
Eleonora od Himalájského Cedru VN
Tapeatom Born a Star x Peach od Himalájského Cedru
Maya z Podblanicka VN
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr x Felon z Podblanicka
Play for me Falmarka VN
I´m Your Dream Falmarka x Black Berry Falmarka
Třída Mladých / Young Class 20
Joy Jenny Ithaka Bohemia V1, CAJC
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
chov.M.Bárta, maj.M.Jakubec
 
Ajša Vilibald V2
Best of Royal Standart Tankaram x Coddy Čoko z Kostelce u Jihlavy
chov.a maj.M.Fiamoli
Charismatic Tankaram V3
My Faith Tankaram x Witchcraft of Tankarm
chov.a maj.J.Nosek
Easy to Love Harmony Line V4
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram
maj.a chov.J.Janěvová
Anabell Blazing Diamond V
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes
Ashakiran Riverdance Bohemia V
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda
 
Axa z Obolecké Hájenky V
Royal Standart Tankaram x Bibi z Pařízku
Grey od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
Lena z Kulíkova V
Bubbling Yves x Fiona z Kulíkova
Summer z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
Anetta Blazing Diamond VD
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes
Arka Agnel Fellbest VD
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie kelečský Poklad
Bella Rose Lucky Honey VD
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Vldušského Vrchu
Frances Gold z Orvetu VD
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu
Givenchy Artemis Gold VD
Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos
Cherlyn Sable Blues VD
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues
Joy Happy Ithaka Bohemia VD
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
Protector of Luck Bohemia Bras VD
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras
Sarah Libošovská Blata VD
Attikonak Q One For Two x Fellon Libošovská Blata
Tiffani Libošovská Blata VD
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru
Mezitřída / Intermediate Class 11
Elsa z Trojánku V1, CAC, CACIB
Iron man Draco Minor x Kelby´s Adinachoco
chov.J.Soukup, maj.R.Ševela
Be Mine Lilly Sorbon´s Legend V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
chov.a maj.S.Dudová
Anne-Anastázie Chocolate Jewel V3
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s 
chov.a maj.P.Lhoták
 
Caffe Latte Harmonly Line V4
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková
Amira Apami V
I´m Your Dream Falmarka x Hermiona Falmarka
Ester Derby Dark Night V
Attikonak Truly Madly Deeply x Bella Derby Dark Night
Anne-Ayashee Chocolate Jewel VD
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s 
Genesis od Kletecké Hráze VD
Chataway Bohemia Bras x Bára od Kletecké Hráze
Chery Ithaka Bohemia VD
Unforgettable Tankaram x Cessy od Jaloviska
Kyara z Kostelce u Jihlavy VD
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy
Qwara z Muchovy Boudy VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy
Třída Otevřená / Open Class 9
Dolbia Miu Miu V1, CAC
Johny Braco V.D.Peppelenbosch x Uncommon Joy of Tintagel Winds
chov.a maj.I.Dudkowiak
Ajka ze Zapomenutého Mlýna VD
Royal Standart Tankaram x Ester z Kosovské Samoty
Avalanche Black Slate  VD
Lab Treasure´ s He is a Hunk x Born For Royal Standart
Carolin od Bílých Jelenů VD
Lab Treasure´ s Enzo x Mona z Javořických Lesů
Famasis z Českomoravské VD
O´Sofinas Play the Game x Dona Gala Black
Kelly od Byšiček VD
Igor ze Zámek Ribry x Haidi od Byšiček
Kitti z Muchovy Boudy VD
Tsarodej Snowstorm x Francis z Muchovy Boudy
Pearl od Himalájského Cedru VD
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady
Zarra Sable Blues VD
Ridge View Winnie the Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues
Třída Pracovní / Working Class 11
Genesis Star Royal Standart V1, CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.M.Fialová, maj.D.Sležek
Penelopa z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.M.Luňák
Amina z Ledenických Zahrad V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras
chov.L.Šeráková, maj.L.a V.Šerákovi
 
X Black Jambi Sun in their Eyes V4
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in Their Eyes 
chov.V.Valentová, maj.H.Veselá
Awendy Belle Moravia V
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
Eternity Via Brunensis V
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip
Aldamity Navy Girl Nelly VD
Martinstide Roll the Dice x Attikonak Pansy Potteries
Bessy od Dubu Trojánku VD
O´Sofinas Play the Game x Friga ze Smolinky
Dagi z Pařízku VD
Rocheby Union Jack x Axa z Proutku
Dajka z Pařízku VD
Rocheby Union Jack x Axa z Proutku
Enny Via Brunensis VD
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip
Třída Šampionů / Champion Class 2
Evening Star Royal Standart V1, CAC, r.CACIB
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.M.Fialová, maj.Brablíková+Fialová
Amuse Royal Standart Black Slate V2, r.CAC
Lab Treasure´s he´s a Hunk x Born For Royal Standart
chov.M.Číla, maj.M.Fialová

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008