CLUB SHOW Hluboká n.Vltavou (CZ), 10.5.2008

Psi/Dogs - Mr.J.Verees (B), Feny / Bitches - Mr.T.Leenen (B)

Bez záruky!

PSI / DOGS  
Třída Štěňat / Baby Class 1
Krabat Ithaka Bohemia VN1
Mallorn´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram  
Třída Dorostu / Puppy Class 4
Jogi Sun in Their Eyes VN1
Tapeatom Born a Star x X´Snow Queen Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.Z.Orlovská  
Fogel Hlara Connemara VN2
Devonshire Wilson of Dream x Anabelle of Clay Diggers  
chov.P.Van Dee Vogelaar, maj.R.Krejčí  
Duke Alfonse Bohemia Angel N3
Excellent Royal Standart x Angelle z Královských Lesů  
Denny Black Velver Bohemia Angel N4
Excellent Royal Standart x Angelle z Královských Lesů  
Třída Mladých / Young Class 10
Clide Calm River V1, CAJC
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku  
chov.I.Severová, maj.S.Nováková  
Jim Beam Royal Standart V2
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Ferglová  
Heaven Born z Havlova Dvora V3
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku  
chov.J.Havlová, maj.Vymlátilovi  
Mallorn´s Rogue Gallery V4
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracota  
chov.A.Honkapirtii, maj.V.Valentová  
Almighty Wonder Tostadeo V
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s   
Afternoon Delight Capronca V
Lab Treasure´s Dario x Whisky Džemojady  
Bimbo z Vltavotýnských Lesů V
Adolf of Brownbank Cottage x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Griffin od Tří Jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Sorbon Draco Minor VD
First Man Draco Minor x Storie du Bois des Lilas  
Welss od Kovářovské Hůrky VD
Iron Man Draco Minor x Cindy z Vltavské Stráně  
Mezitřída / Intermediate Class 5
Budger Sorbon´s Legend V1, CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
Gomez Sun in their Eyes V2, r.CAC
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Snow Queen in thei Eyes  
chov.V.Valentová, maj.Z.Orlovská  
Atom Black z Vltavotýnských Lesů V3
O´Sofinas Play the Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
chov.J.Brom, maj.E.Horáková  
Elton-John z Temné Jeskyně V4
Iron Man Draco Minor x Gira z Kladinských Slatí  
chov.J.Říha, maj.Z.Vrána  
Pixie Picolino of Bohemia Bras V
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras  
Třída Otevřená / Open Class 16
Fergie od Tří Jasanů V1, CAC
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.J.Stránský, maj.L.Dušánková  
Nanthwyn William of Oakhouse V2, r.CAC
Oakhouse Office Boy x Oakhouse Clwydvale Cariad  
chov.M.Litherland, maj.Litherand + S.Sudová  
Baddy Brown z Trojánku V3
Samson du Taillis Madame x kelby´s Zita  
chov.J.Soukup, maj.V.Mazáš  
Esuad Kelb Bohemia Bras V4
Woody Black of Golden Erinor x I´m Irrlicht of Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.Krutská+Baďoušek  
Bastien Terkpey V
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy  
Okay Choice of Bohemia Bras V
Woody Black of Golden Erinor x Fairyland Bohemia Bras  
Ursi Dark Star Sable Blues V
Ridge View Winnie The Pooh x Follies Instant Cofee  
Akim od Šimonova Mlýna VD
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Aron Regent Knight VD
Yellow Star´s Sweet Heart x Hany Regent Plus  
Bland Harmony Line VD
Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
Deni Bri-Col Black and White VD
Argo z jezerní Kotliny x Iris Bri-Col Black and White  
Eliot of Takashima Palace JP VD
Aswan of Diners Flag x Don Pli of Mark Mountain  
Fram od Tří Jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Larry Libošovská Blata VD
Rocheby Smokescreen x Justicia od Himalájského Cedru  
Zande z Vlčích Luk VD
Tsarodej Killykeen x Verunka z Vlčích Luk  
Guardian Angel Tankaram D
My Faith Tankaram x Betty ze Sytovska  
Třída Pracovní / Working Class 8
Roulette Cashier van de Weeward V1, CAC, Jihočeský Vítěz
Devonshire Stash x Ballantines BOB
chov.A.Kramer, maj.A.Klešková  
Excellent Royal Standart V2, r.CAC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
Borgo Calenzana V3
Landrow Heron Over Oakhouse x Katrin od Himalájského Cedru  
chov.a maj.H.Kotasová  
Monty Black Sable Blues V4
Poolstead Part and Parcel x Zia Golden Erinor  
chov.L.Malíková, maj.B.Pánková  
King´s Word Bohemia Bras V
Rosanan Elvis Presley x Viking-Countess Bohemia Bras  
Kony Javorův Dvůr V
Hary z Vavřineckých Rákosin x Gina Javorův Dvůr  
Danillo Vacbro VD
Cahtaway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras  
Falko z Ročkova VD
Tsarodej Snowstorm x Brigita z Ročkova  
Třída Vítězů / Winner Class 3
Rising Sun Tankaram V1, CAC
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
chov.J.Nosek, maj.J.Jelínek  
Eddie od Jaloviska V2, r.CAC
Diamond of Tankaram x Ticki  
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná  
Ash Amazing Frace V3
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
chov.a maj.J.Horníčková  
Třída Veteránů / Veteran Class 1
Istar Gorska Fantazja V1
Belle Armani of the Music Forest x Pinot Noir Cariti  
chov.B.Radomska, maj.A.Krutská  
FENY  
Třída Štěňat / Baby Class 1
Coralia Calenzana VN1
Mainline´s Knight of Honor x Katrin od Himalájského Cedru  
Třída Dorostu / Puppy Class 3
Nougat harmony Line z Dančí Stráně VN1
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart  
chov.J.Jelínek, maj.J.Janěvová  
Nightwish Joy z Dančí Stráně VN2
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart  
chov.J.Jelínek, maj.K.Švejnohová  
Darling Excellent Bohemia Angel N
Excellent Royal Standart x Angelle z Královských Lesů  
Třída Mladých / Young Class 15
English Beauty Harmony Line V1, CAJC
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.J.Jelínek  
Mallorn´s Runaway Bride V2
Mallorn´s Romeo x malorn´s Terracotta  
chov.A.Honkapirtti, maj.Bulawa+Černická  
Bigra z Ledenických Zahrad V3
Tsarodej Killykeen x Gale of Bohemia Bras  
chov.a maj.L.Šeráková  
Rita Bri-Col Black and White V4
Unforgettable Tankaram x Bojka od Zeleného Smrku  
chov.a maj.J.Tomášů  
Apple Black Gilli Fortunate V
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
Ashakiran Riverdance Bohemia V
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Grey od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Joy Jenny Ithaka Bohemia V
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram  
Arka Angel Felbest VD
Vitality of Tankaram x Fellon Fergie Kelečský Poklad  
Ayute Wi Apollo Thirteen VD
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
Cassey Sea Dancer Essention of Life VD
Carromer´s Hurricane Joe x Heatherbourne Moondancer  
Flo z Mokerských Luk VD
Sretlaw Sea Biscuit x Salpy z Vlčích Luk  
Illalangi Sun Napean River VD
Bubbling Yves x Ridge View Latoya Americana  
Jola z Proutku VD
Iron Man Draco Minor x Dina z Proutku  
Polar Teddybear of Bohemia Bras VD
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras  
Mezitřída / Intermediate Class    (neznám pořadí ve třídě) 11
Abby Kate Cambrella V
Attikonak Q One Fot Two x Kathleen Draco Minor  
Bella Rose Lucky Honey V
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu  
Cosmic Love Harmony Line V
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram  
Easy to Love Harmony Line V
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Ebby z Temné Jeskyně V
Iron Man Draco Minor x Gira z Kladinských Slatí  
Givenchy Artemis Gold V
Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos  
Kyara z Kostelce u Jihlavy V
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy  
Pack-Ice Bohemia Bras V
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras  
Abby Čoko z Vltavotýnských Lesů VD
O´Sofinas Play the Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Ally Čoko z Vlatovotýnských Lesů VD
O´Sofinas Play the Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Quia Draco Minor VD
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
Třída Otevřená / Open Class  
Quista Draco Minor V1, CAC
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
chov.a maj.A.Klečková  
G´Star Royal Standart V2, r.CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.M.Fialová  
Caffe Latte Harmony Line V3
Rising Sun Tankaram x Native Beuty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková  
Elsa z Trojánku V4
Iron Man Draco Minor x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.R.Ševela  
Amy Black z Vltavotýnských Lesů V
O´Sofinas Play the Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Avalanche Black Slate V
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
Dalwood Kind of Magic V
Jayncourt Natural Star x Dalwood Heart of Gold  
Elen z Pískovny V
Cedrik Draco Minor x Jasmína od Himalájského Cedru  
Fiona od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Rina z Javořických Lesů V
Adolf of Brownbank Cottage x Ina z Javořických Lesů  
Aisha od Šimonova Mlýna VD
Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Belista Arakain Sirael VD
Chin Larier x Bela z Mokerských Luk  
Caly z Choče VD
Tjottes Buffalo Bandit x First Lady Aldamity  
Feyt Bri-Col Black and White VD
Finn z Vinice x Iris Bri-Col Black and White  
Ila od Kbelnické Skály VD
Amberside Another Rumpus x Estér od Kbelnické Skály  
Xanga z Vlčí Stepi VD
Stronglin´s Original x Ferula z Vlčí Stepi  
Zanna Sable Blues VD
Ridge View Winnie The Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues  
Jessy z Pískovny D
First Man Draco Minor x Jasmine od Himalájského Cedru  
Třída Pracovní / Working Class 9
Brown Sugar Misantos V1, CAC
Rendez Vous Tankaram x Petite Fleur Misantos  
chov.A.Míšek, maj.L.Drbohlav  
Awendy Belle Moravia V2, r.CAC
Bubbling Yves x Besy z Ročkova  
chov.a maj.R.Ulmannová  
Amina z Ledenických Zahrad V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras  
chov.a maj.L.Šeráková  
A Just Clever Kitty Essntion of Life V4
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Rosanan Just a Rose  
chov.P.Pražan, maj.Krutská + Pražan  
Angelee z Královských Lesů VD
Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky  
Bára od Kletecké Hráze VD
Never Say Never Tankaram x Nella od Kletecké Hráze  
Cedra Šumné Údolí VD
Unforgettable Tankaram x Fata z Podhrázského Rybníka  
Ori z Voldušského Vrchu VD
Sretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského Vrchu  
Treisy z Kostelce u Jihlavy VD
Might Be a Show Dog of Tintagel Winds x Det Sable Blues  
Třída Vítězů / Winner Class 2
Amuse Royal Standart V1, CAC, Jihočeský Vítěz
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born for Royal Standart  
chov.a maj.M.Fialová  
I´m Your Safety Bohemia Bras V2, r.CAC
Sretlaw Never Smoke Again x Therapy for Soul Bohemia Bras  
chov.a maj.A.Krutská  

 

Za doplnění výsledků děkuju Radce Šťastné

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008