SPECIAL SHOW RK-CZ, Konopiště (CZ), 17.05.2008

Psi/Dogs, Feny/Bitches (baby, puppy) - Mrs.A.Verbeek De Neef (NL), kennel Farbourne

Feny / Bitches - Mrs.J.Walters (UK), kennel Sretlaw

 

 

CLIFFORD OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU

V1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY, BOB

 

ANNE AMELIE CHASELAND´S - V1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

Dorost / Puppy Class 2
Aldamity O´Sorbon For Me N1
Attikonak Q One for Two x Attikonak Pansy Potteries  
Dustin Vltavský Tuleň N2
Rocheby Smokescreen x Brisa Čtyři Řeky  
Mladých / Youth Class 13
Afternoon Delight Capronca V1, CAJC
Lab Treasure´s Dario x Whisky Džemojady  
chov.F.Mladič, maj.Planí  
Jeff Ja-Sta Czech V2
Rising Sun Tankaram x Akki Ja-Sta Czech  
chov.J.Uriánková, maj.P.Braun  
Phil z Kostelce u Jihlavy V3
Best of Royal Standart x Helga z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Tůmová, maj.D.Rapčanová  
Jim Beam Royal Standart V4
Follies Man Oncle x U After Royal S Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Fergelová  
Arnak Pekelské Štěstí V
Rocheby Smokescreen x In Loe With Tankaram  
Asterix Riverdance Bohemia V
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Azzi Apollo Thirteen V
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
Clide Calm River V
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku  
Eyko z Dolanských Látek V
Charismatic Tankaram x Cela z Dolanských Látek  
Freedy od Himalájského Cedru V
Lab Treasure´s x Follies Instant Coffee  
Zar Gala z Vinice V
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice  
Archi Pekelské Štěstí VD
Rocheby Smokescreen x In Loe With Tankaram  
Welss od Kovářské Hůrky D
Iron Man Draco Minor x Cindy od Vltavské Stráně  
Mezitřída / Intermediate Class 4
Clifford od Himalájského Cedru V1, CAC, Vítěz Speciální Výstavy
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finish Lady BOB
chov.a maj.M.Dočekalová  
Kersten z Kostelce u Jihlavy V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Tůmová, maj.Z.Průša  
Epilogue z Helpsytýna Perla Brzeszcz V3
Best of Royal Standart x Deni Lví Dvůr  
chov.M.Hradek, maj.M.Dubská  
Akim Vlčí Proutek VD4
Rocheby Smokescreen x Arita z Pařízku  
Otevřená / Open Class 14
Falco Ithaka Bohemia V1, CAC
Royal Standart Tankaram x Cessy od Jaloviska  
chov.M.Bárta, maj.M.Mančíková  
 
Aron od Lužíneckého Parku V2, r.CAC
Vitality of Tankaram x Bára z Holasických Kopečků  
chov.A.Bráblíková, maj.S.Kozlová Martiňáková  
Ensor Daisy Art V3
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic  
chov.a maj.I.Lázničková  
 
Deni Bri-Col Black and White V4
Argo z Jezerní Kotliny x Iris Bri-Col Black and White  
chov.J.Tomášů, maj.E.Horká  
Beloved Harmony Line V
United Kingdom Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White  
Nero z Muchovy Boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Aaron Los Bumbos VD
Cir z Královské Cesty x Diamond Star Tankaram  
Ámos z Královských Lesů VD
Adolf of Brownbank cottage x Hessi ze Smolinky  
Argo Los Bumbos VD
Cir z Královské Cesty x Diamond Star Tankaram  
Jess Barny Bri-Col Black and White VD
Finn z Vinice x Gina z Bohyně Lovu  
Kim z Jižních Hvozdů VD
Strongline´s Original x Ely z Jižních Hvozdů  
Nero od Petrovických Pláňat VD
Hemonthy od Petrovických Pláňat x Feith Draco Minor  
Pongo z Volarských Lesů VD
Brownboy of Brownbank Cottage x Olympia z Dubské Lhoty  
Ursi Dark Star Sable Blues VD
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
Pracovní / Working Class 6
Borgo Calenzana V1, CAC
Landrow Heron Over Oakhouse x Katrin od Himalájského Cedru  
chov.a maj.H.Kotasová  
Finn Ithaka Bohemia V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Cessy od Jaloviska  
chov.M.Bárta, maj.P.Polák  
Wick z Vinice  V3
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice  
chov.M.Průšová, maj.Z.Průša  
Andy Belle Moravia VD
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova  
Boss Choco Ja-Sta Czech VD
Elvis Chocolate Gorska Fantazja x Janet z Javořických Lesů  
Orin z Voldušského Vrchu VD
Sretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského Vrchu  
Vítězů / Winner Class 2
Excellent Royal Standart V1, CAC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
Ash Amazing Frace V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras  
chov.a maj.J.Horníčková  
Štěňata / Baby Class 2
Karamel Ithaka Bohemia VN1
Mallorn´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram BIS Baby
chov.M.Bárta, maj.M.Mančíková  
 
Lucky Lady Tankaram N2
Diamond of Tankaram x Morning Star Tankaram  
Dorost / Puppy Class 3
Nougat Harmony Line z Dančí Stráně VN1
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart  
chov.J.Jelínek, maj.J.Janěvová  
 
Nightwish Joy z Dančí Stráně VN2
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart  
chov.J.Jelínek, maj.K.Švejnohová  
Tyra z Novoveských Lučin VN3
Bubbling Yves x Queen of Hearts Bohemia Bras  
chov.a maj.M.Votlučka  
Mladých / Youth Class 31
Charin z Bouškova Dvora V1, CAJC
Sretlaw Sea Biscuit x Gira z Bouškova Dvora  
chov.a maj.V.Bouška  
 
Lena z Kulíkova V2
Bubbling Yves x Fiona z Kulíkova  
chov.J.Vedrová, maj.Mikešovi  
 
Terezka z Muchovy Boudy V3
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.P.Tůmová  
 
Anabell Blazing Diamond V4
Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in th.Eyes  
chov.a maj.H.Veselá  
 
Agnes Riverdance Bohemia V
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Amber Mersi od Dashby V
Rocheby Smokescreen x Opium od Himalájského Cedru  
Arya Tracey Cambrella V
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor  
Ashakira Riverdance Bohemia V
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Aysy Pekelské Štěstí V
Rocheby Smokescreen x In Love With Tankaram  
Bessy Miracle of Life V
Brownboy of Brownbank Cottage x Naomi Draco Minor  
Frances Gold z Orvetu V
Sretlaw Sea Biscuit x Backy God z Orvetu  
Imagine Sable Blues V
Ahti Aspen of Finwoods x La Toya Sable Blues  
It´s Tequila Nepean River V
Bubbling Yves x Ridwe view Latoya Americana  
Jelly Bean Napean River V
Bubbling Yves x Centre-Point Nepean River  
Jessie Ja-Sta Czech V
Rising Sun Tankaram x Akki Ja-Sta Czech  
Joy Jenny Ithaka Bohemia V
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram  
Luci Liu Sable Blues V
Foxrush Gladiator x Fee Sable Blues  
Summer z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
Suzi z Novoveských Lučin V
Bubbling Yves x Heidy z Novoveských Lučin  
Tereza Libošovská Blata V
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Aira Pekelské Štěstí VD
Rocheby Smokescreen x In Love With Tankaram  
Astral Way Apollo Thirteen VD
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
Ayute Wi Apollo Thirteen VD
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
Cathrin z Velkého Blaníku VD
Ayellowboy of Brownbank Cottage x Elen z Podblanicka  
Connie Calm River VD
Best of Royal Standar x Vanessa z Trojánku  
Dara od Berandubu VD
Iron Man Draco Minor x Cedra do Berandubu  
Fanny Gold z Orvetu VD
Sretlaw Sea Biscuit x Backy God z Orvetu  
Felína ze Zámek Ribry VD
Danilo Dominik x Táňa ze Zámek Ribry  
Finlandia z Mokerských Luk VD
Sretlaw Sea Biscuit x Salpy z Vlčích Luk  
Ola z Jižních Hvozdů VD
Fadir z Libušina Chovu x Ety z Jižních Hvozdů  
Trendy z Muchovy Boudy odstoupila
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Mezitřída / Intermediate Class 11
Hortensie z Ročkova V1, CAC
Unforgettable Tankaram x Brigita z Ročkova  
chov.a maj.E.Polesná  
 
Bela Rose Lucky Honey V2, r.CAC
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu  
chov.a maj.L.Votrubcová  
 
Lora z Kostelce u Jihlavy V3
Best of Royal Standart x Cora z Vinice  
chov.A.Tůmová, maj.L.Dvořáková  
Cherlyn Sable Blues V4
Kobelco Coral Sea x Bes Pepper´s Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.Š.Písecká  
 
Abby Kate Cambrella V
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor  
Bejca Tajemnica V
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr x Ada Idusiowa Gawra  
Brita z Lazebnictví V
My Faith Tankaram x Bonnie Heppy Devil  
Rézinka Draco Minor V
Adolf of Brownbank cottage x Filgi z Muchovy Boudy  
Cora z Velkého Ostrova VD
Igor ze Zámek Ribry x Florencie Regent Plus  
Easy to Love Harmony Line VD
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Lady od Byšiček VD
Igor ze Zámek Ribry x Haidi od Byšiček  
Otevřená / Open Class 20
Anne Amelie Chaseland´s  V1, CAC, Vítěz
Power Chocolate x Fairywood´s Yvana Speciální Výstavy
chov.I.Vítková, maj.P.Lhoták  
 
Avalanche Black Slate V2, r.CAC
Lab Treasure´s He´s a Hunk x Born For Royal Standart  
chov.M.Číla, maj.V.Pecharová  
 
Whisky and Soda Sable Blues V3
Bubbling Yves x Faith Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.M.Jirousková  
 
Cassidi od Záměstského Rybníka V4
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Bartošová, maj.L.Janáčková  
 
Anne-Anastázie chocolate Jewel V
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s  
Black Sugar Orinco V
Best of Royal Standart x Nisa z Voldušského Vrchu  
Caffe Latte Harmony Line V
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram  
Candy Sable Blues V
Bubbling Yves x Usquebaugh De La vigne Nieuil  
Catchin Rays Nepean River V
Igor ze Zámek Ribry x Ridge View Latoya Americana  
Conney od záměstského Rybníka V
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Domenika Sable Blues V
Rocheby Union Jack x Fee Sable Blues  
First Love Ithaka Bohemia V
Royal Standart Tankaram x Cessy od Jaloviska  
In Love With Tankaram V
Unforgettable Tankaram x Paradise Pearl Tankaram  
Jessy z Pískovny V
First Man Draco Minor x Jasmine od Himalájského Cedru  
Karol z Podblanicka V
Brownboy of Brownbank Cottage x Felon z Podlbanicka  
Quista Draco Minor V
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
Zanna Sable Blues V
Ridge View Winnie the Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues  
Abiana z Podhajské Obory VD
Diamond of Tankaram x Ariella z Vlachovické Obory  
Angelina od Lužáneckého Parku VD
Vitality of Tankaram x Bára z Holasických Kopečků  
Berry od Zeleného Smrku VD
Amy Larier x Justicia od Himalájského Cedru  
Pracovní / Working Class 2
X´Black Jambi Sun in their Eyes V1, CAC
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.H.Veselá  
 
Anet Orinco V2, r.CAC
Hargitavaraljai Amaretto x Nisa z Voldušského Vrchu  
chov.J.Kolářová, maj.I.Rybníčková  
 
Vítězů / Winner Class 1
Charway Old Silk V1, CAC
Rocheby Old Smokey x Charway Ballycora  
chov.J.Pritchard, maj.D.Gotzová  
 
Veteránů / Veteran Class 1
Brita Javys V1
Echo Erinor x Ala z Medvědiska  
chov.J.Vysloužil, maj.T.Rindošová

 

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008