Celoštátna vystava psov Senec, 6.6.2008

Rozhodčí / Judge Viera Vítková

TINTAGEL WINDS KINGDOM - CAC, BEST OF BREED

 

 

PSI/DOGS  
Dorost / Puppy Class 2
Fogel Hlara Connemara VN1
Devonshire Wilson Dream x Annabelle of Clay Diggers  
chov.P.van Dee Vogelaar, maj.R.Krejčí  
 
Artur From the Tamars´s Yard VN2
Attikonak Q One for Two  x Bonaline Egida Kamo  
chov.M.Tušová, maj.J.Klinovský  
Mladých / Young Class 3
Phil z Kostelce u Jihlavy V1, CAJC
Best of Royal Standart x Helga z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Tůmová, maj.D.Rapčanová  
Jim Beam Royal Standart V2
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Felgrová  
 
Iskra z Czafikovho Dvora V3
Samson Du Taillis Madame x Cili z Czafikovho Dvora  
chov.a maj.I.Czafik  
Mezitřída / Intermediate Class 2
Chaplin Royal Standart V1, CAC
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Strnadlová  
Evan Dlhá Lúka V2
Landrow Heron Over the Oakhouse x July Juliett  
chov.J.Šimánek, maj.J.Murárik  
Třída Otevřená / Open Class 4
Tintagel Winds Kingdom V1, CAC, BOB
Smart Fellow´s Reline The Troo x Poole´s Memory of Tintagel Winds
chov.Felicity + Kira Leith-Ross  
Y´Snoopi Sun in their Eyes V2, r.CAC
Cambremer Kavanagh x Claudie z Medvediska  
chov.V.Valentová, maj.P.Lisý  
Yerres Laminiscatus V3
Birchbrook Paddington Star x Tiga pod Jablonia  
chov.K.Habryň, maj.G.Piekarz  
 
Ursi Dark Star Sable Blues V4
Ridg View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.N.Černá  
Třída Pracovní / Working Class 5
Dajen Nisus V1, CAC
Bruno Sen Sibyl x Ajda Nisus  
chov.M.Krahulec, maj.I.Krajčovič  
 
Vagabound od Himalájského Cedru V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru  
chov.M.Dočekalová, maj.Z.Vašková  
Elton Colour Sayt V3
Kary x Zhasmin  
chov.a maj.Tkachenko  
Uli Dark Star Sable Blues VD4
Ridg View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.L.Herbrichová  
Rising Sun Tankaram VD
Lab Treasure´s Born to be Wild x Believe in Love Tankaram  
Třída Šampionů / Champion Class 5
Aldamity Man on the Moon V1, CAC
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Love Aldamity  
chov.D.Bartošová, maj.M.Rievaj  
Z´Double Silk Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rosanan Mascarpone x Meny Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.K.Turicová  
Danilo Dominik V3
Chasqui Bohemia Bras x Cindy Sweet Sable Blues  
chov.H.Partlová, maj.Svobodovi  
Exlellent Royal Standart V4
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
Budger Sorbon´s Legend V
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
FENY / BITCHES  
Třída Mladých / Young Class 6
Dona z Choše V1, CAJC
Mallorn´s Corbusier x First Love Aldamity  
chov.V.Paluška, maj.Paluškovi  
 
Genny Dlhá Lúka V2
Best of Royal Standart x July Julliett Aldamity  
chov.J.Šimánek, maj.J.Vargová  
Flower Berry Modrý Skarabeus V3
Ladrow Heron Over Oakhouse x Bordy-Blithe Yellow Queen  
chov.M.Marušinová, maj.J.Vargová  
Apple Black Gilli Fortunate V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
chov.a maj.G.Lahodová  
Emily Katie´s Labrador Yard VD
Best of Royal Standart x Nera Biely Agát  
Madlyn Black Taurus VD
Sretlaw Sea Biscuit x Elwa z Kaštanové Aleje  
Mezitřída / Intermediate Class 5
Sandra z Muchovy Boudy V1, CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
 
Mallorn´s Runaway Bride V2, r.CAC
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta  
chov.A.Honkapirrti, maj.J.Černická  
Sally Kaiserov Dvor V3
Mallorn´s Honey Bear x Mary Kaiserov Dvor  
chov.L.Kaiser, maj.L.Machovič  
Simba Kaiserov Dvor V4
Mallorn´s Honey Bear x Mary Kaiserov Dvor  
chov.a maj.L.Kaiser  
Easy to Love Harmony Line V
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Třída Otevřená / Open Class 5
Amina z Ledenických Zahrad V1, CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras  
chov.L.Šeráková, maj.L.a V.Šerákovi  
 
Be Mine Lily Srbon´s Legend V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis  
chov.a maj.S.Dudová  
English Beauty Harmony Line V3
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.J.Jelínek  
Apple Sorbon´s Legend V4
Unforgettable Tankaram x Fany od Crvenog Barona  
chov.a maj.S.Dudová  
Gipsy Nisus V
Promising Power Tankaram x Ajda Nisus  
Třída Pracovní / Working Class 4
Amy Black z Vltavotýnských Lesů V1, CAC
O´Sofinas Play the Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
chov.a maj.J.Brom  
Awendy Belle Moravia V2, r.CAC
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova  
chov.a maj.R.Ulmannová  
Qwendy z Muchovy Boudy V3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
Terra Leminiscatus El Labrro V4
Roll a Taco of Tintagel Winds x Behorovka Herbu Zadora  
chov.V.Labak, maj.K.Habryň  
Třída Šampionů / Champion Class 3
G´Star Royal Standart V1, CAC
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.a maj.M.Fialová  
 
Strongline´s Eye Candy V2, r.CAC
Mallorn´s Ursus Arctos x Strongline´s Kiss Kiss  
chov.T.Tantanen, maj.Z.Merašická  
 
Deana z Trojánku V3
Lab Treasure´s Enzo x Kelby´s Zita  
chov.a maj.J.Soukup  

 

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008