Intercanis Brno, 28.06.2008

Rozhodčí / Judge Mark O´Donoghue (IRL)

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / DOGS  
Třída Štěňat / Baby Class 1
Garp od Himalájského Cedru VN1
Mallorn´s Chocomania x Follies Instant Coffee  
Dorost / Puppy Class 4
Nicolass z Dančí Stráně VN1
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart  
Art Hubertova Leč VN2
Rocheby Smokescreen x Waterfriend Queenelisabeth  
Sheron z Javořických Lesů N3
Excellent Royal Standart x Ina z Javořických Lesů  
Cesar z Lazebnictví N4
My Faith Tankaram x Aimy z Lazebnictví  
Třída Mladých / Young Class 13
Mallorn´s Rogue Gallery  V1, CAJC
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta  
chov.A.Honkapirtti, maj.V.Valentová  
 
Amir Ideal Dog V2
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
chov.D.Tyralíková, maj.A.Tyralíková  
Jim Beam Royal Standart V3
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Felgrová  
Clide Calm River V4
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku  
chov.I.Severová, maj.S.Nováková  
Jack Daniels Royal Standart V
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
Manhattan Mystery Kelečský Poklad V
Rising Sun Tankaram x Channel Champion Kelečský Poklad  
After Best Tostadeo VD
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s   
Blackthorn Biham VD
Endacott Shelf x Chande of Dukefield  
Enji od Svrateckého Splavu VD
Rocheby Smokescreen x Dolly od Svrateckého Splavu  
Fredy od Himalájského Cedru VD
Lab Treasure´s Indeed x Follies Instant Coffee  
Heaven Born z Havlova Dvora VD
Hargitavaraljai Amaretto x Anuschka z Trojánku  
Johnie Walker Royal Standart VD
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
Neumann´s Nadin Kelečský Poklad VD
Fletcher Draco Minor x Arlet Alexis Kelečský Poklad  
Mezitřída / Intermediate Class 2
Asterix Riverdance Bohemia V1, CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
chov.P.Otevřelová, maj.M.Lorencová  
 
Attila Vilibald VD2
Best of Royal Standart x Coddy Čoko z Kostelce u Jihlavy  
 
Otevřená / Open Class 15
Grand Prix Royal Standart V1, CAC, CACIB
Vitaliy of Tankaram x Upward Star Tankaram BOB
chov.M.Fialová, maj.V.Videcká  
 
Larry Libošovská Blata V2, r.CAC
Rocheby Smokesreen x Justicia od Himalájského Cedru  
chov.K.Jedlička, maj.R.Radovesnický  
 
Andrew od Lužáneckého Parku V
Vitality of Tankaram x Bára z Holasických Kopečků  
chov.A.Brablíková, maj.J.Horák  
Chauni Churchil Kelečský Poklad V3
Vitality of Tankaram x Arlet Alexis Kelečský Poklad  
chov.S.Sehnalíková, maj.M.Incédi  
 
Birchbrook Deskartes V4
Believe in Love Tankaram x Winny Rescator  
chov.I.Oravová, maj.Fajtlová + Varmuža  
Adolf Můj Pes V
Vitality of Tankaram x Teapot Tankaram  
Brego Optimus Canis V
Segal Gorska Fantazja x Godiva z Tuszyna  
Deni Bri-Col Black and White V
Arho z Jezerní Kotliny x Iris Bri-Col Black and White  
Bruce Sarblet VD
Vitality of Tankaram x Cessy Malabret  
Clark z Krásného Pole VD
Rocheby Smokescreen x Lenny Little Rose  
Ensor Daysi Art VD
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic  
Esuad Kelb Bohemia Bras VD
Wood Black of Golden Erinor x I´m Irrlicht of Bohemia Bras  
Jimi z Grodu Hrabiego Malbesmury VD
Attikonak Truly Madly Deeply x Gioconda z Grodu Hrabiego Malbesbury
Okay Choice of Bohemia Bras VD
Wood Black of Golden Erinor x Fairyland of Bohemia Bras  
Zoko z vlčích Luk VD
Strongline´s Original x Falcaria z Vlčí Stepi  
Pracovní / Working Class 2
Alibaba z Ledenických Zahrad V1, CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras  
chov.L.Šeráková, maj.V.Grof  
 
Kim z Dančí Stráně V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Chyrry Rahol  
chov.J.Jelínek, maj.S.Chytil  
Třída Šampionů / Champion Class 3
Excellent Royal Standart V1, CAC
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová  
 
Ziggi Choco z Trojánku V2, r.CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Aninachoco  
chov.J.Soukup, maj.O.Král  
Detonator z Grodu Hrabiego Malbesbury V3
Mallorn´s Chococrush x Elektra Gorska Fantazja  
chov.a maj.B.Urbanczyk-Zajac  
 
FENY / BITCHES  
Dorost / Puppy Class 1
Arza Hubertova Leč VN1
Rocheby Smokescreen x Waterfriend Queenelisabeth  
Třída Mladých / Young Class 17
Rocheby Opium V1, CAJC
Rocheby Old Smokey x Rocheby Hyacinth Blue  
chov.M.a D.Hopkinson, maj.V.Valentová  
 
English Beauty Harmony Line V2
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.J.Jelínek  
 
Tiffany Libošovská Blata V3
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru  
chov.K.Jedlička, maj.S.Rubič  
Araya Tracey Cambrella V4
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor  
chov.a maj.I.Bártová  
 
Axa Ideal Dog V
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
Connie Calm River V
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku  
Lucy Liu Sable Blues V
Foxrush Gladiator x Fee Sable Blues  
 
Rebeca Falmarka V
Excellent Royal Standart x Axa Gasko Prim  
Terezka z Muchovy Boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Apple Black Gilli Fortunate VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
Art of Magic Tostadeo VD
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s   
Blueberry Joy in Motion VD
Capuccino Gorska Fantazja x Daisy Black Allegiance  
Eimy z Dolanských Látek VD
Charismatic Tankaram x Cela z Dolanských Látek  
Eleanora od Himalájského Cedru VD
Tapeatom Born a Star x Peach od Himalájského Cedru  
Fany ze Zámek Ribry VD
Danilo Dominik x Táňa ze Zámek Ribry  
Gina Gold z Orvetu VD
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Lena z Kulíkova VD
Bubbling Yves x Fiona z Kulíkova  
Mezitřída / Intermediate Class 8
Grace Gold z Orvetu V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
chov.a maj.J.Kosíková  
 
Kyara z Kostelce u Jihlavy V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Tůmová, maj.M.Peniška  
 
Allison Ray Dór V3
O´ Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
chov.J.Březina, maj.Březinovi  
 
Summer z Muchovy Boudy V4
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
 
Easy to Love Harmony Line V
Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
Frances Gold z Orvetu VD
Sretlaw Sea Biscuit x Gacky Gold z Orvetu  
Joy Happy Ithaka Bohemia  VD
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram  
Lolitta Lioness z Dančí Stráně VD
Rising Sun Tankaram x Iris Bludov  
Otevřená / Open Class 12
Caffe Latte Harmony Line V1, CAC, CACIB
Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram  
chov.J.Janěvová, maj.R.Ličková  
Samba Sable Blues V2, r.CAC
Tsarodej Taylor Made x Ges Pepper´s Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.B.Pletková  
Cassidi od Záměstského Rybníka V3
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Bartošová, maj.L.Janáčková  
Elen z Pískovny V4
Cedric Draco Minor x Jasmíne od Himalájského Cedru  
chov.J.Břicháček, maj.J.Foltys  
Bessy ze Dvora Osterházi V
Carus z Dančí Stráně x Belle z Vírského Údolí  
Classic Black Royal Standart V
O´Sofina Play the Game x True Tale Tankaram  
Daisy Gold z Orvetu V
Bubbling Yves x Backy Gold z Orvetu  
Fiona Fawn Tetřeví Dvůr V
Iron Man Draco Minor x Whispering Bell Heather´s Fleurie  
Akki od Rabníka Kukač VD
Iron Man Draco Minor x India Sable Blues  
Amara Věčná Ambra z Rosic VD
Royal Standart Tankaram x Afra z Lesnej při Dunaji  
Belista Arakain Sirael VD
Chin Larier x Bela z Mokerských Luk  
Conney od Záměstského Rybníka VD
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Pracovní / Working Class 5
Enny Via Brunensis V1, CAC
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip  
chov.L.Linduška, maj.Krčmovi  
Qwara z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
X´Black Jambi Sun in their Eyes V3
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová, maj.H.Veselá  
Bára od Kletecké Hráze V4
Never Say Never Tankaram x Nella od Kletecké Hráze  
chov.Z.Eisert, maj.Eisertovi  
A Just Clever Kitty Essention of Life V
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Rosanan Just a Rose  
Šampionů / Champion Class 1
Awendy Belle Moravia V1, CAC, r.CACIB
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova  
chov.a maj.R.Ulmannová  

 

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

 

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008