CAC Mladá Boleslav 19.7.2008

Rozhodčí / Judge F.Pasák, Z.Jílková

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI / DOGS   Rozhodčí / Judge F.Pasák (CZ)  
Třída Mladých / Young Class 10
Afternoon Delight Capronca V1, CAJC
Lab Treasure´s Dario x Whisky Dzemojady  
chov.F.Mladen, maj.Planí  
 
Jack Daniels Royal Standart V2
Follies Man Oncle x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová  
Aggo Black Ward V3
Iron Man Draco Minor x Brenda z Temné Jeskyně  
chov.L.Sýkora, maj.Pechman+Šteklová  
Sorbon Draco Minor VD4
First Man Draco Minor x Storie du Boies des Lilas  
chov.A.Klečková, maj.L.Procházková  
Amadeus od Svaté Lucie VD
Iron Man Draco Minor x Bibi z Ročkova  
Áron-Gala z Vinice VD
Best of Royal Standart x Amina z Prchlova  
Black z Obolecké Hájenky VD
Royal Standart Tankaram x Bibi z Pařízku  
Brok Gala z Vinice VD
My Faith Tankaram x Aneli z Prchlova  
Dustin Vltavský Tuleň VD
Rocheby Smokescreen x Brisa Čtyři Řeky  
Fogel Hlara Connemara VD
Devonshire Wilson Drem on the Hill x Annabella of Clay Diggers  
Mezitřída / Intermediate Class 4
Great Guy Tetřeví Dvůr V1, CAC
Paddy de Chantemelse x Dudu Destiny Tetřeví Dvůr  
chov.B.Protivánková, maj.Soukupovi  
 
Aston Ray Dór V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
chov.J.Březina, maj.P.Vašátková  
Azzi Apollo Thirteen V3
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
chov.L.Hos, maj.Z.Žilinská  
Aaron ze Staré Lékárny VD4
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Mendy ze Zámek Ribry  
chov.I.Matašová, maj.A.Tomšů  
Otevřená / Open Class 10
Ursi Dark Star Sable Blues V1, CAC, NV, BOB
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.N.Černá  
 
Dolbia Manolo Blahnik V2, r.CAC
Johnny Bravo v.d.Peppelenbosch x Umcommon Joy of Tintagel Winds
chov.I.Dudkowiak, maj.E.Fosciak  
 
Jersey Dominik V3
Tsarodej Snowstorm x Flopi od Byšiček  
chov.H.Partlová, maj.J.Šrajerová  
Garon Oliver Sable Blues V4
Bubbling Yves x Golden Ges Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.V.Netrval  
Garth od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Tankaram  
Nero od Petrovických Pláňat V
Hemonthy od Petrovických Pláňat x Feith Draco Minor  
Achil od Lužáneského Parku VD
Vitality of Tankaram x Bára z Holaseckých Kopečků  
Chadyq od Žehrovky VD
Dyk od Spikalských Lip x Staghoms Czech Out Girdl  
First Class Tankaram VD
My Faith Tankaram x True Tale Tankaram  
Zar Gala z Vinice VD
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice  
Třída Pracovní / Working Class 3
Argos od Svaťáku V1, CAC
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Arnika Tornado Lou  
chov.H.Kučerová, maj.N.Nováková  
 
Esuad Kelb Bohemia Bras V2, r.CAC
Woody Black of Golden Erinor x I´m Irrlight of Bohemia Bras  
chov.A.Krutská, maj.Krutská + Baďouček  
 
Carromer´s Hurricane Joe V3
Carromer´s Hurricane x Tissalian Mattisse by Carromer  
chov.C.a M.Reynolds, maj.P.Pražan  
 
FENY / BITCHES  Rozhodčí / Judge Z.Jílková (CZ)  
Třída Mladých / Young Class 17
Terezka z Muchovy Boudy V1, CAJC
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.P.Tůmová  
 
Apple Black Gilli Fortunate V2
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
chov.a maj.G.Lahodová  
Auggie ze Staré Lékárny V3
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Mendy ze Zámek Ribry  
chov.a maj.I.Hatašová  
Iris z Ročkova V4
Unforgettable Tankaram x Bona Cyrcon Sagitarius  
chov.E.Polesná, maj.D.Klobučarová  
Bessy Miracle of Love V
Brownboy of Brownbank Cottage x Naomi Draco Minor  
Bianca z Obolecké Hájenky V
Royal Standart Tankaram x Bibi z Pařízku  
Brixie od Vodního Hradu V
Iron Man Draco Minor x Linda ze Zámek Ribry  
Charin z Bouškova Dvora V
Sretlaw Sea Biscuit x Gira z Bouškova Dvora  
Eimy od Svrateckého Splavu V
Rocheby Smokescreen x Dolly od Svrateckého Splavu  
Hophra z Českomoravské Vysočiny V
O´Sofinas Play the Game x Dona Gala Black  
It´s Tequila Nepean River V
Bubbling Yves x Ridge View Latoya Americana  
Just a Girl z Havlova Dvora V
Carromer´s Hurricane Joe x Jasmin Draco Minor  
Nelly z Kostelce u Jihlavy V
Best of Royal Standart x Cora z Vinice  
Opaia Sable Blues V
Hargitavaraljai Amaretto x Ges Pepper´s Sable Blues  
Alexis od Svaté Lucie VD
Iron Man Draco Minor x Bibi z Ročkova  
Finlandia z Mokerských Luk VD
Sretlaw Sea Biscuit x Salpy z Vlčích Luk  
Gaby od Jakuba Krčína VD
Adolf of Brownbank Cottage x Cilka od Jakuba Krčína  
Mezitřída / Intermediate Class 15
Kyara z Kostelce u Jihlavy V1, CAC
O´Sofinas Play the Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Tůmová, maj.Peniška+Jurková  
 
Sandra z Muchovy Boudy V2, r.CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
 
Araya Tracey Cambrella V3
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor   
chov.a maj.I.Bártová  
 
Cherlyn Sable Blues V4
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.Š.Písecká  
Abby Kate Cambrella V
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor   
Adelise Ray Dór V
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
Alison Ray Dór V
O´Sofinas Play the Game x Dita z Proutku  
Ambra od Vodního Hradu V
Iron Man Draco Minor x Linda ze Zámek Ribry  
April Rain Tostadeo V
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s  
Bella Rose Lucky Honey V
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu  
Bless od Dubu Trojánku V
O´Sofinas Play the Game x Friga ze Smolinky  
Bogie Glarika V
Best of Royal Standart x Ambra od Spešovské Skály  
Grey od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Mallorn´s Runaway Bride V
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta  
Pipe-Tree od Behemia Bras V
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras  
 
Otevřená / Open Class 9
Casey Janis Joplin V1, CAC
Bubbling Yves x Jackalee Sable Blues  
chov.P.Tůmová, maj.J.Januš  
 
Angela z Údolí Peklo V2, r.CAC
Amberside Another Rumpus x Bona z Novoplesských Rybníků  
chov.J.Bezucha, maj.N.Vavroušková  
Quia Draco Minor V3
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku  
chov.A.Klečková, maj.Z.Rezková  
Cora z Velkého Ostrova V4
Igor ze Zámek Ribry x Florencie Regent Plus  
chov.Z.Suchánek, maj.Jiranovi  
Abiana z Podhajské Obory V
Diamond of Tankaram x Ariella z Vlachnovické Obory  
Blue Safety Janis Joplin V
Rocheby Smokesreen x Jackalee Sable Blues  
Diana od Záměstského Rybníka V
Best of Royal Standart x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Kaja Javorův Dvůr V
Hary z Vavřineckých Rákosin x Gina Javorův Dvůr  
Berta od Jakuba Krčína VD
Adolf of Brownbank Cottage x Befaithhufl of Brownbank Cottage
Pracovní / Working Class 4
A Just Clever Kitty Essention of Life V1, CAC
Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Rosanan Just a Rose  
chov.P.Pražan, maj.Krutská A.+ Krutská T.  
 
Astral Way Apollo Thirteen V2, r.CAC
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků  
chov.a maj.L.Hos  
 
Qwendy z Muchovy Boudy V3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.a maj.R.Krejčí  
 
Cindy z Pařízku V4
Rocheby Union Jack x Axa z Proutku  
chov.B.Kourek, maj.A.Chmelický  
 
Třída Vítězů / Winner Class 3
Deana z Trojánku V1, CAC, NV
Lab Treasure´s Enzo x Kelby´s Zita  
chov.J.Soukup, maj.Soukupovi  
 
Eve´s Elisabeth Tetřeví Dvůr V2, r.CAC
Belle Armani of the Music Forest x Whispering Bell Heather´s Fleurie
chov.B.Protivánková, maj.E.Černá  
Anny od Dufků V3
Tsarodej Snowstorm x Fatima z Vinice  
chov.V.Dufková, maj.L.Hos  
 

 

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008