CLUB SHOW RK-CZ, Panská Lícha Brno 20.9.2008

Rozhodčí / Judges

Mr.Mervyn Reynolds feny / bitches

Mrs.Carol Reynolds psi / dogs

 

CLUB SHOW RK-CZ, Panská Lícha Brno 21.9.2008

 

Rozhodčí / Judges

Mrs.Carol Reynolds feny / bitches

Mr.Mervyn Reynolds psi / dogs

CARROMER´S kennel, UK

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

 

FOTKY ZE ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍ ZDE / GALLERY FROM THE MAIN RING HERE

PSI / DOGS sobota neděle
Štěňata / Baby Class 6 5
Artuš od Kovářovské Hůrky VN4 VN2
Iron Man Draco Minor x Cindy od Vltavské Stráně
chov.M.Háchová, maj.K.Turicová
 
Black Jack Apollo Thirteen VN3
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků
chov.J.Hos, maj.J.havránek
Butterfly Apollo Thirteen VN VN4
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků
Lenny Sun in their Eyes VN1 VN
Rocheby Sekret State x Cambremer Miss Muffet BIS BABY
chov.V.Valentová, maj.Z.Gašparová
 
Viper z Muchovy Boudy VN2
Trendsetter of Tintagel Winds x Ches z Muchovy Boudy
Chov.R.Krejčí, maj.R.Pejzlová
Bonifác Libošovská Blata VN1
Eddie od Jaloviska x Justicia od Himalájského Cedru
chov.K.Jedlička, maj.V.Šťastný
 
Vigo z Muchovy Boudy VN3
Trendsetter of Tintagel Winds x Ches z Muchovy Boudy
chov.a maj.R.Krejčí
 
Dorost / Puppy Class 5 4
Flecheter Faur Sarblet N
Vagabound od Himalájského Cedru x Cessy Malabret
Garp od Himalájského Cedru VN1 VN1
Mallorn´s Chocomania x Follies Instant Coffee
chov.M.Dočekalová, maj.Zavřelová + Stamulis
Jeremy od Jakuba Krčína VN3
King´s Word Bohemia Bras x Cilka od Jakuba Krčína
chov.B.Slavíčková, maj.S.Kučera
Lab Treasure´s Erase and Rewing VN2 VN2
Mocca´s Kieren of the Work Fellows x Lab Treasure´s Hollywood
chov.L.Tunby, maj.Bártovi
 
Olympus Omar Kelečský Poklad N
Best of Royal Standart x Amélie Cortex Canellas
Falko Fritz Sarblet N4
Vagabound od Himalájského Cedru x Cessy Malabret
 
Forest Flint Sarblet N3
Vagabound od Himalájského Cedru x Cessy Malabret
 
Mladých / Young Class 9 6
Art Hubertova Leč VD
Rocheby Smokescreen x Waterfriend Queen Elizabeth
Amir Ideal Dog V V4
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
 
Art z Míkovského Háje V4 V
Aron Acer Tetřeví Dvůr x Anie Sarblet
chov.B.Šáchová, maj.P.Ondrová
Bargo Apami VD
Vagabound od Himalájského Cedru x Hermiona Falmarka
Fogel Hlara Connemara V1, CAJC V1, CAJC
Devonshire Wilson Dream of the Hill x Annabelle of Clay Diggers
chov.P.v.d.Vogelaar, maj.R.Krejčí
 
Jack Daniels Royal Standart V2 V2
Follies Man Once x U After Royal S.Tankaram
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová
Jogi Sun in their Eyes V3 V3
Tapeatom Born a Star x X´Snow Queen Sun in their Eyes
chov.V.Valentová, maj.Z.Orlovská
 
Nicolass z Dančí Stráně odstoupil
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart
Romeo Falmarka VD
Excellent Royal Standart x Axa Gasko Prim
Archie od Křížovy Arkády VD
Sretlaw Sea Biscuit x Aimee Staré Zámky
Mezitřída / Intermediate Class 11 6
Agip Gala z Vinice V
Best of Royal Standart x Amina z Prchlova
Akim Vlčí Proutek VD
Rocheby Smokescreen x Arita z Pařízku
Almighty Wonder Tostadeo V V
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s
Azzi Apollo thirteen odstoupil V
United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků
Clide Calm River V
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku
Clifford od Himalájského Cedru V1, CAC,  V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finish Lady Klubový Vítěz
chov.a maj.M.Dočekalová
 
Dream of Sea Rose Essention of Life D V3
Carromer´s Hurricane Joe x Rosanan Just a Rose
 
Harry Sun in their Eyes V2, r.CAC
Rocheby Smokescreen x Cambreme Miss Muffet
chov.V.Valentová, maj.P.Alfoldi
Mallorn´s Rogue´s Gallery V3 V1, CAC
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Tarracotta
chov.A.Honkapirtti, maj.V.Valentová
 
Manhattan Mystery Kelečský Poklad V4 V4
Rising Sun Tankaram x Channel Champion´s Kelečský Poklad
Chov.S.Sehnalíková, maj.K.Schwarzová
 
Zar Gala z Vinice VD
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice
Otevřená / Open Class 10 8
Andrew od Lužáneckého Parku V3 V
Vitality of Tankaram x Bára z Holasických Kopečků
chov.A.Brablíková, maj.J.Horák
Art Vlčí Proutek VD
Rocheby Smokescreen x Arita z Pařízku
Beloved Harmony Line VD
Unfogettable Tankaram x Rachel Bri-Col Black and White
Billy the Brave Essention of Live V1, CAC V2, r.CAC
Carromer´s Hurricane Joe x Rosanan Just a Rose
chov.P.Pražan, maj.Pražanovi
Endy Daisy Art VD VD
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic
Ensor Daysi Art VD V
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic
Chaplin Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x U After Royal St.Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Strnadlová
Jim Beam Royals Standart V4 V1, CAC
Follies Man Once x U After Royal S.Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Felglerová
 
Kersten z Kostelce u Jihlavy V V4
O´Sofinas Play the Game x Uneta z Kostelce u Jihlavy
Ursi Dark Sable Blues VD V3
Ridge View Winnie the Pooh x Follie´s Instant Coffee
 
Cassanova Gold z Orvetu V
Tsarodej Snowstorm x Blacky Gold z Orvetu
Pracovní / Working  Class 7 5
Afternoon Delight Capronca V2, r.CAC
Lab Treasure´s Dario x Whisky Džemojady
chov.M.Fičkov, maj.Planí
Carromer´s Hurricane Joe V4 V2, r.CAC
Carroner´s Hurricane x Tissalian Mattisse by Carromer
chov.M.+C.Reynolds x maj.P.Pražan
 
Deni Bri-Col Black and White V V
Argo z Jezerní Kotliny x Iris Bri-Col Black and White
Gomez Sun in their Eyes V3 V1, CAC
Landrow Heron over Oakhouse x X´Snow Queen Sun in th.Eyes
chov.V.Valentová, maj.Z.Orlovská
 
Iason od Klárky V1, CAC
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable blues
chov.J.Kvasnica, maj.L.Mrkvičková
Roulette Cashier v.d.Weeward V
Devonshire Stash x Ballantines
Wick z Vinice V V3
Hargitavaraljai Amaretto x Héra z Vinice
 
Benny z Rovného V4
Hargitavaraljai Amaretto x Kelly z Javořických Lesů
chov.a maj.Z.Lukas
Třída Vítězů / Winner Class 5 5
Dustin Duncan Tetřeví Dvůr V3
Logan I. X Whispering Bell´s Heathe´s Fleurie
chov.B.Protivánková, maj.Planí
Grand Prix Royal Standart V4 V
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.M.Fialová, maj.M.Videcká
Larry Libošovská Blata V2, r.CAC V4
Rocheby Smokescreen x Justicia od Himalájského Cedru
chov.K.Jedlička, maj.R.Radovesnický
 
Mainline´s Knight of Honour V
Mainline´s the Gaffer x Mainline´s Charm One´s Eyes
chov.J.L.Enlund, maj.Bartošová + Kovalančíková
Z´Double Silk Sun in their Eyes V1, CAC V2, r.CAC
Rosanan Maskarponne x Mendy Sun in their Eyes
chov.V.Valentová, maj.K.Turicová
 
Eddie od Jaloviska V3
Diamond of Tankaram x Ticky
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná
 
Trendsetter of Tintagel Winds V1, CAC
Carpenny Catch Pole x On the Road Again of Tintagel Winds
chov.K.a F.Leith-Ross, maj.G.Lahodová
 
FENY / BITCHES sobota neděle
Štěnata / Baby Class 3 4
Hellen Gold z Orvetu VN3 VN3
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
chov.J.Kosíková, maj.P.Kupková
Lucky Star Ithaka Bohemia VN1
Mallorn´s chocomania x Dual Purpose Royal Standart
chov.M.Bárta, maj.Bártovi
Unmistakable z Muchovy Boudy VN2 VN1
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.a maj.R.Krejčí
Miss Joy Ithaka Bohemia VN2
Gownvale Balance x Joy of Tankaram
chov.M.Bárta, maj.Bártovi
Ursula z Muchovy Boudy VN4
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.J.Mišurcová
Dorost / Puppy Class 2 3
Charlene od Himalájského Cedru VN1 VN1
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru BIS PUPPY BIS PUPPY
chov.a maj.M.Dočekalová
 
Octavia Olympy Kelečský Poklad VN2 VN2
Best of Royal Standart x Amelie Cortex Canellae
chov.S.Sehnalíková, maj.V.Videcká
Pauleen Sable Blues VN3
Tapeatom Born a Star x Tracey Sable Blues
chov.L..Malíková, maj.M.Kozák
Mladých / Young Class 7 8
Apple Black Gilli Fortunate V2 V
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds
chov.a maj.G.Lahodová
   
Axa Ideal Dog V3 V3
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
chov.a maj.M.Tyralíková
Eleanora od Himalájského Cedru V4 V4
Tapeatom Bron a Star x Peach od Himalájského Cedru
chov.M.Dočekalová, maj.E.Plachká
   
Ferina ze Zámek Ribry V
Danilo Domonik x Táňa ze Zámek Ribry
Nightwish Joy z Dančí Stráně V VD
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart
Rocheby Opium V1, CAJC V1, CAJC
Rocheby Old Smokey s Rocheby Hyacinth Blue BOB
chov.M.Hopkinson, maj.V.Valentová BIS
   
Sasha Draco Minor V
First Man Draco Minor x Storie du Bois des Lilas
Anabell Blazing Diamond V
Landrow Heron over Oakhouse x X´Black Jambi Site
Anneta Blazing Diamond VD
Landrow Heron over Oakhouse x X´Black Jambi Site
Terezka z Muchovy Boudy V2
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.P.Tůmová
Mezitřída / Intermediate Class 19 15
Amber Mersi od Dashby VD V
Rocheby Smokescreen x Opium od Himalájského Cedru
Ambra Vlčí Proutek V
Rocheby Smokescreen x Arita z Pařízku
Ashakiran Riverdance Bohemia VD V
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda
Carmen Moon Magic Essention of Life V1, CAC V2, r.CAC
Carromer´s Hurricane Joe x Heatherbourne Moondancer
chov.P.Pražan, maj.Pražanovi
   
English Beauty Harmony Line V V
Tweedledum Against All Odds x Native Beauty Tankaram
Ester Darby Dark Night V2, r.CAC
Attikonak Truly Madly Deeply x Bella Derby Dark Night
chov.G.Szirotka, maj.D.Bartošová
   
Fanny Fiona od Himalájského Cedru VD V
Lab Treasure´s Indeed x Follies Instand Coffee
chov.a maj.M.Dočekalová
Fany ze Zámek Ribry VD
Danilo Domonik x Táňa ze Zámek Ribry
Frances Gold z Orvetu VD
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu
Good Girl Tetřeví Dvůr V VD
Paddy de Chantemeise x Dudu Destiny Tetřeví Dvůr
Grace Gold z Orvetu V V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Image Royal Standart V3 V4
Best or Royal Standart x Classic Black Royal Standart
chov.M.Fialová, maj.R.Brázdová
   
Joy Happy Ithaka Bohemia VD
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
Mallorn´s Runway Bride V VD
Mallor´s Romeo x Mallor´d Terracotta
Roxy Libošovská Blata V V
Sretlaw Sea Biscuit x Justicia od Himalájského Cedru
Sandra z Muchovy Boudy V VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
Sarah Libošovská Blata V V3
Attikonak Q One for Two x Felon Libošovská Blata
Summer z Muchovy Boudy VD VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
Tiffany Libošovská Blata V4 V
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru
chov.K.Jedlička, maj.R.Sipo
   
Cherlyn Sable Blues VD
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues
Otevřená / Open Class 14 7
Aireen Vlčí Proutek VD
Rocheby Smokescreen x Arita z Pařízku
Anie Sarblet VD
Favourite Boy Draco Minor x Cessy Malabret
Anne-Anastazie Chocolate Jewel V1, CAC, 
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaselan´s Klubový Vítěz
chov.a maj.P.Lhoták BOB
   
Anne-Ayashee Chocolate Jewel V
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaselan´s
Bella Rose Lucky Honey V4 V4
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu
chov.a maj.L.Votrubová
   
Bonnie Poklad Doubravky V
Chataway Bohemia Bras x Nora Poklad Doubravky
Daisy Gold z Orvetu V3 V2, r.CAC
Bubbling Yves x Backy Gold z Orvetu
chov.a maj.J.Kosíková
   
Deana Divoký Anděl VD
Belive in Love Rescator x Bessy z Hostýnské Stráně
Envy Gucci Daysi Art VD D
Sretlaw Sea Biscuit x Fakta z Příkostic
Fiona Fawn Tetřeví Dvůr V
Iron Man Draco Minor x Whispering Bell Heather´s Fleurie
Flora Sable Blues V
Lab Tresure´s Enzo x Era z Herbu Sapaly
Gina Gold z Orvetu V V3
Rocheby Smokesreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Lovely Lion´s Kelečský Poklad V
Carus z Dančí Stráně x Demira od Trojice
Princessa Libošovská Blata V2, r.CAC V1, CAC
Attikonak Truly Madly Deeply x Justicia od Himalájského Cedru
chov.K.Jedličká, maj.K.Vlnová
   
Orchidea od Šeříku VD
O´Sofinas Play the Game x Artemis Marie Waltburgy
Penelopa z Muchovy Boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.M.Luńák
Pracovní / Working  Class 6 8
Caly z Choče V2, r.CAC V4
Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity 
chov.V.Paluška, maj.S.Svečková
   
 
Dora Sarblet V
Vitality of Tankaram x Cessy Malabret
Charin z Bouškova Dvora V
Sretlaw Sea Biscuit x Gira z Bouškova Dvora
Mášenka Libošovská Blata V3 V1, CAC
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru
chov.a maj.K.Jedlička
   
 
Penelopa z Muchovy Boudy V4
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.M.Luňák
   
 
Qwara z Muchovy Boudy V1, CAC V2, r.CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.Peschlovi
   
 
Aura z Ledenických Zahrad V
Trendsetter of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras
Joy Happy Ithaka Bohemia VD
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
Qwendy z Muchovy Boudy V3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy
chov.a maj.R.Krejčí
Tracey Sable Blues V
Rocheby Union Jack x La Toya Sable Blues
X´Black Jambi Sun in their Eyes V
Cambremer Kavanagh x Jambi Sun in their Eyes
Vítězů / Winner Class 2 2
Awendy Belle Moravia V2, r.CAC V2, r.CAC
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
chov.a maj.R.Ulmannová
   
 
Aldamity Navy Girl Nelly V1, CAC
Martinside Roll the Dice x Attikonak Pansy Potteries
chov.a maj.D.Bartošová
   
 
Treasure of Tintagel Winds V1, CAC
Mackintosh of Tintagel Winds x Oh to be in England of Tintagel Winds  
chov.F.a K.Leith Ross, maj.G.Lahodová
 
Veteránů / Veteran Class 2 2
Brita Javys V2 V2
Echo Erinor x Ala z Medvědiska
chov.J.Vysloužil, maj.T.Rindošová
 
Jambi Sun in their Eyes V1 V1
Ladylands Boy x Daya Draco Minor BIS Veteran
chov.a maj.V.Valentová
 

 

 

Další fotografie připravujeme / More pictures soon

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008