CAC Brno 18.10.2008

Rozhodčí / Judge: Alena Čečrdlová

 

 

Anne-Anastazie Chocolate Jewel

CAC, Národní vítěz, BOB

PSI / DOGS  
Baby Class / Štěňata 1
Atrey Nice Friend VN
Royal Standart Tankaram x Penelopa z Muchovy Boudy  
Puppy Class / Dorost 2
Haley Gold z Orvetu VN1
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.R.Friedrich  
Chandler od Himalájského Cedru VN2
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru  
chov.M.Dočekalová, maj.Z.Kratochvílová  
Young Class / Třída Mladých 2
Romeo Falmarka V1 bez titulu
Excellent Royal Standart x Axa Gasko Prim  
chov.R.Javoříková, maj.K.Hájková  
Amir Ideal Dog V2
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
chov.D.Tyralíková, maj.A.Tyralíková  
Intermediate Class / Mezitřída 6
Jack Daniels Royal Standart V1 bez titulu
Follies Man Onlce x U After Royal Standart Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová  
Akim Blazing Diamond V2 bez titulu
ladrow Herone over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes  
chov.H.Veselá, maj.J.Polochová  
Manhattan Mystery Kelečský Poklad VD3
Rising Sun Tankaram x Channel Champions kelečský Poklad  
I am Your Royal Standart VD4
Best of Royal Standart x Classic Black Royal Standart  
Alfred Arka z Hrádku VD
Vitality of Tankaram x Arka via Brunensis  
Garth od Tří Jasanů VD
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Open Class / Třída Otevřená 2
Cassanova Gold z Orvetu V1, CAC
Tsarodej Snowstorm x Backy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.I.Rybičková  
Ursi Dark Star Sable Blues V2, r.CAC
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee  
chov.L.Malíková, maj.N.Černá  
Working Class / Třída Pracovní 2
Deni Bri-Col Black and White V1, CAC
Argo z Jezerní Kotliny x Iris Bri-Col Black and White  
chov.J.Tomášů, maj.E.Horká  
Asterix Riverdance Bohemia VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda  
Winner Class / Třída Vítězů 1
Vagabound od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Orchidey od Himalájského Cedru Národní vítěz
chov.M.Dočekalová, maj.Z.Vašková  
BITCHES / FENY  
Baby Class / Štěňata 2
Chelsie Chocolat od Tří Jasanů VN1
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.J.Stránský, maj.J.Kratochvílová  
Amálka z Kůjna VN2
Roulette Cashier v.d.Weeward x Rona z Voldušského Vrchu  
chov.J.Šobr, maj.Ž.Čosová  
Puppy Class / Dorost 4
Belissa Gottesberg VN1
Rocheby Smokescreen x Margy od Petrovických Pláňat  
chov.R.Havlík, maj.M.Lípa  
Xara Libošovská Blata VN2
Tapeatom Born a Star x Mášenka Libošovská Blata  
chov.K.Jedlička, maj.I.Janotová  
Helen Gold z Orvetu VN3
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.P.Kupková  
Lana z Proutku N4
Roulette Cashier v.d.Weeward x Diana z Proutku  
Young Class / Třída Mladých 7
Apple Black Gilli Fortunate V1, CAJC
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
chov.a maj.G.Lahodová  
Terezka z Muchovy Boudy V2
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.P.Tůmová  
Darling Queen Bohemia Angel V3
Excellent Royal Standart x Angelee z Královských Lesů  
chov.S.Cvečková, maj.M.Konde  
Axa Ideal Dog V4
Samson Du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
chov.D.Tyralíková, maj.A.Tyralíková  
Arza Hubertova Leč V
Rocheby Smokescreen x Waterfriend Queen Elisabeth  
Bonie Black and White Rainbou V
Royal Standart Tankaram x Easy z Kraje Bezestínů  
Pem z Pískovny V
Amberside Forget Me Not x Country Call Tankaram  
Intermediate Class / Mezitřída 15
Grace Gold z Orvetu V1, CAC
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
chov.a maj.J.Kosíková  
Cherlyn Sable Blues V2, r.CAC
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.Š.Písecká  
Summer z Muchovy Boudy V3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
Abby Kate Cambrella V4
Attikonak Q One for Two x Kathleen Draco Minor  
chov.I.Bártová, maj.Horníčkovy  
Ajša Vilibald V
Best of Royal Standart x Coddy Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Angie Alice of Dashby V
Rocheby Smokescreen x Opium od Himalájského Cedru  
Annela Blazing Diamond V
Ladrow Herone over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes
Pipe-Tree od Bohemia Bras V
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras  
Roxy Libošovská Blata V
Sretlaw Sea Biscuit x Justicia od Himalájského Cedru  
Tiffany Libošovská Blata V
Sretlaw Sea Biscuit x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Eimy z Dolanských Látek VD
Charismatic Tankaram x Cela z Dolanských Látek  
Anabell Blazing Diamond VD
ladrow Herone over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in their Eyes  
Dara od Berandubu VD
Iron Man Draco Minor x Cedra od Berandubu  
Duffy Lady Alison VD
O´Sofinas Play the Game x Gina z Kostelce u Jihlavy  
Fanndy Gold z Orvetu D
Sretlaw Sea Biscuit x Backy Gold z Orvetu  
Open Class / Třída Otevřená 13
Anne-Anastazie Chocolate Jewel V1, CAC
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s  Národní Vítěz,  BOB
chov.a maj.P.Lhoták  
Daisy Gold z Orvetu V2, r.CAC
Bubbling Yves x Backy Gold z Orvetu  
chov.a maj.J.Kosíková  
Becky Gája-Nova V3
Rocheby Smokescreen x Gábi od Petrovických Pláňat  
chov.J.Voháňková, maj.J.Chvátal  
Gina Gold z Orvetu V4
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
chov.a maj.J.Kosíková  
Classic Black Royal Standart V
O´Sofinas Play the Game x True Tale Tankaram  
Ajda z Kunštátského Panství VD
Falco z Muchovy Boudy x Galyntry Windsdorf  
Beckie Terkpey VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy Boudy  
Cassidi od Záměstského Rybníka VD
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Claudie od Bílých Jelenů VD
Lab Treasure´s Enzo x Mona z Javořických Lesů  
Conney od Záměstského Rybníka VD
O´Sofinas Play the Game x Felicita z Kostelce u Jihlavy  
Nora z Jižných Hvozdů VD
Amberside Forget Me Not x Country Call Tankaram  
Orchidey od Šeříku VD
O´Sofinas Play the Game x Artemis Marie Waldburgy  
Working Class / Třída Pracovní 2
Qwara z Muchovy Boudy V1, CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
Grey od Tří Jasanů V2, r.CAC
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.a maj.J.Stránský  

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2008