CAC Olomouc 10.01.2009

Rozhodčí / Judge: Ing.František Korda

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

PSI/DOGS
Mladých / Young Class 10
Lab Treasure´s Erase and Rewind V1, CAJC
Kieran of the Work Fellows Mocca´s x Lab Treasure´s Hollywood
chov.L.Tunby, maj.Bártovi
 
Black Baloo z Grodu Hrabiego Malmesbury V2
Mallorn´s Romeo x Wind Rose od Himalájského Cedru
chov.B.Urbanczyk Zajac, maj.D.Pieczonka
 
Archie z Křížovy Akády V3
Sretlaw Sea Biscuit x Aimee Staré zámky
chov.M.Schnattingerová, maj.P.Hvizdošová
 
Swen z Kostelce u Jihlavy V4
I´m Your Dream Falmarka x Halga z Kostelce u Jihlavy
chov.A.Tůmová,  maj.O.Bartončíková
 
Morris z Grodu Hrabiego Malmesbury V
My Brand Explorer x Giocondda z Grodu Hr.Malbesmury
Dino z Vlčích Luk VD
Philipstown Prionsa x Jajla z Vlčích Luk
Haley Gold z Orvetu VD
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu
Chain od Himalájského Cedru VD
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
Forest Flint Sarblet D
Vagabound od Himalájského Cedru x Cessy Malabret
Flavia Frank Sarblet odstoupil
Vagabound od Himalájského Cedru x Cessy Malabret
Mezitřída / Intermediate 12
Tweedledum Good Vibrations V1, CAC
Mallorn´s Ursus Arctos x Tweedledum Purple Evenign
chov.K.Luomanen, maj.B.U.Zajac
 
Bimbo z Vltavotýnských Lesů V2, r.CAC
Adolw of Brownbank cottage x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy
chov.a maj.J.Brom
 
Jack Daniels Royal Standart V3
Follies Man Oncle x U After Royal Tankaram
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová
Clide Calm River V4
Best of Royal Standart x Vanessa z Trojánku
chov.I.Severová, maj.S.Nováková
Ben z Obolecké Hájenky V
Royal Standart Tankaram x Bibi z Pařízku
Akim Blazing Diamond VD
Landrow Herone Over Oakhouse x X´Black Jambi Sun in th.Eyes
Amir Ideal Dog VD
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
Art z Míkovského Háje VD
Aaron Acer Tetřeví Dvůr x Anie Sarblet
Bargo Apami VD
Vagabound od Himalájského Cedru x Hermiona Falmarka
Beny od Kuboňského Rybníka VD
Dark Di Dranel x Arien Bohemia Galaxy
Eligor z Helfštýna VD
Sretlaw Sea Biscuit x Odetta z Gor Przeznasczenia
Enidron z Helfštýna D
Sretlaw Sea Biscuit x Odetta z Gor Przeznasczenia
Otevřená / Open 5
Clifford od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady Národní vítěz
chov.a maj.M.Dočekalová
Chaplin Royal Standart V2, r.CAC
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Tankaram
chov.M.Fialová, maj.P.Strnadlová
Jimi z Grodu Hrabiego Malbesbury V3
Attikonak Truly Madly Deeply x Gioconda z Grodu Hrabiego Malbesbury
Angel z Nemilanských Polí VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Aimee od Zeleného trávníku
chov.a maj.V.Král
Bayos Glarika VD
Best of Royal Standart x Ambra od Spešovské Skály
Pracovní / Working 3
Asterix Riverdance Bohemia V1, CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Bailie Pohoda
chov.P.Otevřelová, maj.M.Lorencová
Kim z Dančí Stráně V2, r.CAC
Royal Standart Tankaram x Cherry Rahol
chov.J.Jelínek, maj.S.Chytil
Great Guy Tetřeví Dvůr V3
Paddy de Chantemelse x Dudu Destiny Tetřeví Dvůr
chov.B.Protivánková, maj.I.Soukupová
Vítězů / Winner 4
Ziggi Choco z Trojánku V1, CAC
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco
chov.J.Soukup, maj.O.Král
Budger Sorbon´s Legend V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
chov.a maj.S.Dudová
Eddie od Jaloviska V3
Diamond of Tankaram x Ticki
chov.J.Dohnálek, maj.R.Šťastná
Excellent Royal Standart V4
My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.M.Fialová, maj.J.Janěvová
FENY/BITCHES
Dorost / Puppy Class 2
Noir Dame Royal Standart VN1
Enji Via Brunensis x Dancing Star Royal Standart
chov.M.Fialová, maj.V.Stoklasová
Umbrella z Muchovy Boudy VN2
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy
chov.R.Krejčí, maj.A.Dryksiak
Mladých / Young Class 8
Nougat Harmony Line z Dančí Stráně V1, CAJC
Stenweyz Red October x Enigma Royal Standart
chov.J.Jelínek, maj.J.Janěvová
Charlene od Himalájského Cedru V2
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru
chov.a maj.M.Dočekalová
Oxanna Orchidey Kelečský Poklad V3
Best of Royal Standart x Amále Cortex Canellae
chov.S.Sehnalíková, maj.P.Marianková
Caya z Ledenických Zahrad V4
Philipstown Prionsa x Gale od Bohemia Bras
chov.L.Šeráková, maj.J.Brom
Belissa Gottesberg V
Rocheby Smokescreen x Margy od Petrovických Pláňat
Cream Muffin z Grodu Hrabiego Malbesbury V
Tapeatom Born a Star x Midnight z Grodu Hr.Malbesbury
Lucky Star Ithaka Bohemia V
Mallorn´s Chocomania x Dual Purpose Royal Standart
Sky Dolly Falmarka V
Rising Sun Tankaram x Black Berry Falmarka
Mezitřída / Intermediate 7
Axa Ideal Dog V1, CAC
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku
chov.D.Tyralíková, maj.A.Tyralíková
Apple Black Gilli Fortunate V2, r.CAC
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds
chov.a maj.G.Lahodová
Akira z Nemilanských Polí V3
Wellington Boots of Tintagel Winds x Aimee od Zeleného trávníku
chov.V.Král, maj.N.Štěpán
English Beauty Harmony Line V4
Tweedledum Against All Odds x Native Beauty Tankaram
chov.J.Janěvová, maj.J.Jelínek
Andy z Čechorodu V
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Ambra Calm River
Betty z Obolecké Hájenky VD
Royal Standar Tankaram x Bibi z Pařízku
Eleanora od Himalájského Cedru VD
Tapeatom Born a Star x Peach od Himalájckého Cedru
Otevřená / Open 8
Keli z Pískovny V1, CAC
Brownboy of Brownbank Cottage x Country Call Tankaram
chov.J.Břicháček, maj.J.Dryáková
Be Mine Lilly Sorbon´s Legend V2, r.CAC
Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
chov.a maj.S.Dudová
Aidi z Dukelského Vrhcu VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Heidi od Byšiček
Ajda z Kunštátského Panství VD
Falco z Muchovy Boudy x Falyntry Windsdorf
Claire Zlatý Déšť VD
Strongline´s Kernel x Dája Trávník-Jarošov
Enji Vacbro VD
Child of Fortune Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras
Lolitta Lioness z Dančí Stráně VD
Rising Sun Tankaram x Iris Bludov
Annette z Nemilanských Polí odstoupila
Wellington Boots of Tintagel Winds x Aimee od Zeleného trávníku
Pracovní / Working 3
Enny Via Brunensis V1, CAC
My Faith Tankaram x Cindy od Kladinských Lip
chov.L.Linduška, maj.Krčmovi
Apple Sorbon´s Legend V2, r.CAC
Unforgettable Tankaram x Fany od Crvenog Barona
chov.a maj.S.Dudová
Benji Lady Alison V3
O´Sofinas Play the Game x Gina z Kostelce u Jihlavy
chov.G.Jarošová, maj.P.Švábová
Vítězů / Winner 3
Easy to Love Harmony Line V1, CAC
Tweedledum Against All Odds x Native Beauty Tankaram Národní vítěz
chov.a maj.J.Janěvová BOB
Awendy Belle Moravia V2, r.CAC
Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
chov.a maj.R.Ulmannová
G´Star Royal Standart V3
Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
chov.a maj.M.Fialová

 

 

 

 

Tyto fotografie mohou být použity na jiných webech jen při zachování jejich velikosti, kvality a označení snímku (c)!

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2009