CACIB Brno 07.02.2009

Rozhodčí / Judge: Marion & David Hopkinson, UK, Rocheby

 

PSI / DOGS - Marion Hopkinson (UK) 59
Štěňata / Baby Class 4
Ben Kenobi da Real Corte VN1
Winnie´s Wing and Prayer x Da Carlota da Real Corte  
chov.L.Peixoto, maj.Pastusiak + Eysymontt  
Baron Hubertova Leč VN2
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth  
Buzz Hubertova Leč VN3
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth  
Balů z Hubertovy Leče N4
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth  
Dorost / Puppy Class 7
Cambremer Silver Bullet VN1
Silver Suede over Rocheby x Cambremer Copper coin  
chov.D.Brabban, maj.G.Piekarz  
Arry Nice Friend VN2
Royal Standart Tankaram x Penelopa z Muchovy Boudy  
Atrey Nice Friend VN3
Royal Standart Tankaram x Penelopa z Muchovy Boudy  
Alwin Tristana Bohemia N4
Excellent Royal Standart x Aischa Lucky Honey  
Bugsy od Šimonova Mlýna N
My Faith Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Cooper z Vltavotýnských Lesů N
Bono Black z Trojánku x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Forever and Ever Harmony Line N
Willcare Huntmores Gamemaster x Stenveyz Chestnut Shade  
Mladých / Young Class 16
Lab Treasure Erase and Rewind V1, CAJC
Mocca´s Kieran of the Work Fellows x Lab Treasure´s Hollywood
chov.L.Tunby, maj.Bártovi  
Harley Gold z Orvetu V2
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu  
chov.J.Kosíková, maj.R.Friedrich  
Lenny Sun in their Eyes V3
Rocheby Secret State x Cambremer Miss Muffet  
chov.V.Valentová, maj.Z.Gašparová  
Artuš od Kovařovské Hůrky V4
Iron Man Draco Minor x Cindy od Vltavské Stráně  
chov.M.Háchová, maj.K.Turicová  
Hay od Himalájského Cedru V
Rocheby Union Jack x Palabras Peach  
Alf Brizel V
Carromer´s Hurrican Joe x Delfi z Havlova Dvora  
Arthur Bohemia Ales V
Indigo z Podblanicka x Aby z Velkého Ostrova  
Clode Miracle of Life V
Roulette Cashier v.d.Weeward x Nany od Petrovických Pláňat  
Fogel Hlara Connemara V
Devonshire Wilson Drem of the Hill x Annabelle of Clay Diggers  
Chain od Himalájského Cedru V
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru  
Chandler od Himalájského Cedru V
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru  
Mission Completed Ithaka Bohemia V
Gowanvale Balance x Joy of Tankaram  
Vik Kaiserov Dvor V
Rocheby Secret State x Priscila Sun in their Eyes  
Orlando Original Kelečský Poklad V
Best of Royal Standart x Amálie Cortex Canellae  
Art Marley Brizel VD
Carromer´s Hurrican Joe x Delfi z Havlova Dvora  
Forest Flint Sarblet VD
Vagabound of Himalájského Cedru x Cessy Malabret  
Mezitřída / Intermediate Class 9
Al Capone Capronca V1, CAC, CACIB, BOB
Lab Treasure´s Dario x Whisky Dzemojady  
chov.a maj.M.Ficko  
Manhattan Mystery Kelečský Poklad V2
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Kelečský Poklad  
chov.S.Sehnalíková, maj.K.Schwarzová  
Fredy od Himalájského Cedru V3
Lab Treasure´s Indeed x Follies Instant coffee  
chov.M.Dočekalová, maj.J.Klubal  
Jack Daniels Royal Standart V4
Follies Man Oncle x U After Royal Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.E.Hajerová  
Amir Ideal Dog V
Samson du Taillis Madame x Zora z Trojánku  
I´am Your Royal Standart V
Best of Royal Standart x Classic Black Royal Standart  
After Best Tostadeo VD
Best of Royal Standart x Anne Magie Chaseland´s  
Geroy z Vlčích Luk VD
Strongline´s Original x Regatta z Vlčí Stepi  
Normann Newell Kelečský Poklad VD
Fletcher Draco Minor x Arlet Alexis Kelečský Poklad  
Otevřená / Open 13
Clifford od Himalájského Cedru V1, CAC
Rocheby Smokescreen x M´Ladys Finnish Lady   
chov.a maj.M.Dočekalová  
Roulette Cashier v.d.Weeward V2, r.CAC
Devonshire Stash x Ballantines  
chov.A.Kramer, maj.A.Klečková  
Farth od Tří Jasanů V3
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
chov.J.Stránský, maj.J.Kratochvílová  
Z´Double Silk Sun in their Eyes V4
Rosanan Mascarpone x Mendy Sun in their Eyes  
chov.V.Valentová maj.K.Turicová  
Andrew od Lužáneckého Parku V
Vitality of Tankaram x Bára z Holaseckých Kopečků  
E´J Russian Black Diamond V
Tapeatom Goodwill x Tsea Smiling  
Ensor Daysi Art V
Sretlaw Sea Biscuit x Fatka z Příkostic  
Chaplin Royal Standart V
O´Sofinas Play the Game x U After Royal Standart Tankaram  
Elton Gold z Orvetu VD
Rocheby Union Jack x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru  
Fermín Rescue VD
Bono Black z Trojánku x Cassie Rescue  
Lesley Draco Minor VD
First Man Draco Minor x Filgi z Muchovy Boudy  
Nero z Muchovy Boudy VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Sandy z Muchovy Boudy VD
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
Pracovní / Working Class 6
Fairywood´s Ultramotane V1, CAC
Fairywood´s Napoleon x Fairywood´s Wild Romance  
chov.T.v.Elewoud, maj.I.Serebrjannikova  
Mallorn´s Rogue Gallery V2, r.CAC
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta  
chov.A.Hankapirtti, maj.V.Valentová  
Iason od Klárky V3
Tsarodej Snowstorm x Faith Sable Blues  
chov.J.Kvasnica, maj.L.Mrkvičková  
Jim Beam Royal Standart V4
Follies Man Oncle x U After Royal Tankaram  
chov.M.Fialová, maj.P.Felgrová  
Borgo Calenzana V
Landrow Heron Over Oakhouse x Katrin od Himalájského Cedru  
Kim z Dančí Stráně V
Royal Standart Tankaram x Cherry Rahol  
Šampionů / Champion Class 4
Yerres Leminiscatus V1, CAC, r.CACIB
Birchbrook Paddington Bear x Tiga pod Jablonia  
chob.K.Habryn, maj.G.Piekarz  
Dolbia Manolo Blahnik V2, r.CAC
Johny Bravo v.d.Peppelenbosch x Uncommon Joy of Tintagel Winds
chov.I.Dudkowiak, maj.E.Fosciak  
Mardas Divinsky V3
Greenworth Vincent o´Brien at Mardas x Lindall Double Honour for Mardas
chov.D.a M.Hepper, maj.Timoshenko  
Ziggi Choco z Trojánku V4
Adolf of Brownbank Cottage x Kelby´s Adinachoco  
chov.J.Soukup, maj.O.Král  
FENY / BITCHES - David Hopkinson (UK) 66
Štěňata / Baby Class 2
Bonie Hubertova Leč VN1
Iason od Klárky x Waterfriend Queenelisabeth  
chov.M.Klubalová, maj.M.Nováková  
Penelope Princess kelečský Poklad VN2
Rising Sun Tankaram x Channel Champions Kelečský Poklad  
Dorost / Puppy Class 11
Cambremer Silver Lace VN1
Silver Suede over Rocheby x Cambremer Copper coin  
chov.D.Brabban, maj.K.Habryn  
Ibi z Českomoravské Vysočiny VN2
I´am your Dream Falmarka x Hidden Happiness Tankaram  
Especially for you Little Bubble VN3
Mallorn´s Rogue Gallery x Bubbling Temptation  
Amálka z Kůjna VN4
Roulette Cashier v.d.Weeward x Rona z Voldušského Vrchu  
Bolla od Šimonova Mlýna VN
My Faith Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Bonnie od Šimonova Mlýna VN
My Faith Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské Samoty  
Cara z Vltavotýnských Lesů VN
Bono Black z Trojánku x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Conny z Vltavotýnských Lesů VN
Bono Black z Trojánku x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy  
Frositee z Choče VN
Fabrourne´s Dutch Marine x Aldamity Miracle of Love   
Samira Sable Blues VN
Mallor´s Toffee x Zarra Sable Blues  
Glamour Girl Harmony Line N
Excellent Royal Standart x Ráchel Bri-Col Black and White  
Mladých / Young Class 14
Charlene od Himalájského Cedru V1, CAJC
Tapeatom Choir Master x Tangerine od Himalájského Cedru  
chov.a maj.M.Dočekalová  
Caya z Ledenických Zahrad V2
Philipstown Prionsa x Gale of Bohemia Bras  
chov.L.Šeráková, maj.J.Brom  
Eliz Gala z Vinice V3
Tapeatom Born a Star x Xandra Gala z Vinice  
chov.M.Průšová, maj.M.Horká  
Scher z Kostelce u Jihlavy V4
I´m Your Dream Falmarka x Helga z Kostelce u Jihlavy  
chov.a maj.A.Tůmová  
Arza Hubertova Leč V
Rocheby Smokescreen x Waterfriend Queenelisabeth  
Belissa Gottesberg V
Rocheby Smokescreen x Margy od Petrovických Pláňat  
Hennele Gold z Orvetu V
Tapeatom Born a Star x Daisy Gold z Orvetu  
Chelsie Chocolat od Tří Jasanů V
My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram  
Miss Joy Ithaka Bohemia V
Gowanvale Balance x Joy of Tankaram  
Nightwish Joy z Dančí Stráně V
Stenveyz Red October x Enigma Royal Standart  
Pem z Pískovny V
Amberside Forget Me Not x Country Call Tankaram  
Umbrella z Muchovy Boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
Arin Bohemia Hunter VD
Sretlaw Sea Biscuit x Percy Libošovská Blata  
Xope z Vlčích Luk VD
Philipstown Prionsa x Óda z Vlčích Luk  
Mezitřída / Intermediate Class 9
Priscila z Kostelce u Jihlavy V1, CAC
Best of Royal Standart x Helga z Kostelce u Jihlavy  
chov.a maj.A.Tůmová  
Joy Jenny Ithaka Bohemia V2, r.CAC
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram  
chov.M.Bárta, maj.M.Jakubec  
Opaia Sable Blues V3
Hargitavaraljai Amaretto x Ges Pepper´s Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.R.Pospíšil  
Trendmaker´s in Motion V4
Alancobain x Trendmaker´s Italian Bella Donna  
chov.P.Svensson, maj.V.Trixi  
Apple Black Gilli Fortunate V
Trendsetter of Tintagel Winds x Treasure of Tintagel Winds  
Darling Excellent Bohemian Angel V
Excellent Royal Standart x Angelee z Královských Lesů  
Stenveyz Euforia V
Follies Storm Petrel x Mallorn´s Rosamunda  
Jannali Napean River V
Bubbling Yves x Centre-Piont Napean River  
Golda z Trojánku VD
King´s Word Bohemia Bras x Kelby´s Adinachoco  
Otevřená / Open 15
Zarra Sable Blues V1, CAC
Ridge View Winnie the Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.D.Slabá  
Famasis z Českomoravské Vysočiny V2,r.CAC
O´Sofinas Play the Game x Dona Gala Black  
chov.M.Horká, maj.M.Dvořák  
Anne-Anastazie Chocolate Jewel V3
D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr x Anne Amelie Chaseland´s  
chov.a maj.P.Lhoták  
Imagine Sable Blues V4
Ahti Aspen of Finwoods x La Toya Sable Blues  
chov.a maj.L.Malíková  
Ambra od Vodního Hradu V
Iron Man Draco Minor x Linda ze Zámek Ribry  
Genesis od Kletecké Hráze V
Chataway Bohemia Bras x Bára od Kletecké Hráze  
Grace Gold z Orvetu V
Rocheby Smokescreen x Queen Elizabeth od Himalájského Cedru
Queeny z Muchovy Boudy V
Wellington Boots of Tintagel Winds x Katte z Muchovy Boudy  
Tiffany Libošovská Blata V
Sretlaw Sea Bisciut x Jakobinia od Himalájského Cedru  
Aidi z Dukelského Vrchu VD
Trendsetter of Tintagel Winds x Heidi od Byšiček  
Citta Benjamínek VD
Brise Gelb Leben x ?  
Claire Zlatý Déšť VD
Strongline´s Kernel x Dája Trávník Jarošov  
Crossington Vanilla Spice at Mardas VD
Greenworth Vincent o´Brien at Mardas x Crossington Emmaze  
Fiona z Českomoravské Vysočiny VD
O´Sofinas Play the Game x Dona Gala Black  
Cherlyn Sable Blues VD
Kobelco Coral Sea x Ges Pepper´s Sable Blues  
Pracovní / Working Class 8
Qwara z Muchovy Boudy V1, CAC
Wellington Boots of Tintagel Winds x Darwby z Muchovy Boudy  
chov.R.Krejčí, maj.Peschelovi  
Tracey Sable Blues V2,r.CAC
Rocheby Union Jack x La Toya Sable Blues  
chov.L.Malíková, maj.J.Krupička  
Stanveyz Orient Sea V3
Tweedledum Against Allodds x Stenveyz Cheque for Million  
chov.Dimitru, maj.I.Serebrjannikova  
Kyara z Kostelce u Jihlavy V4
O´Sofinas Play the Game x unetta z Kostelce u Jihlavy  
chov.A.Tůmová, maj.Peniška  
Riana Nell z Borowských Stawow V
Rocheby Smokescreen x Noria Inez z Borowskych Stawow  
Bella Rose Lucky Honey V
Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského Vrchu  
Penelopa z Muchovy Boudy V
Trendsetter of Tintagel Winds x Francis z Muchovy Boudy  
Whisky and Soda Sable Blues V
Bubbling Yves x Faith Sable Blues  
Šampionů / Champion Class 5
Cambremer Miss Muffet V1, CAC, CACIB
Carpenny Walpole x Cambremer Call My Bluff  
chov.D.Brabban, maj.V.Valentová  
Terra Leminiscatus el Labrro V2,r.CAC, r.CACIB
Roll a Taco of Tintagel Winds x Beherovka Herbu Zadora  
chov.V.Labak, maj.K.Habryn  
I´m Your Safety of Bohemia Bras V3
Sretlaw Never Smoke Again x Therapy for Soul Bohemia Bras  
chov.a maj.A.Krutská  
Margy od Petrovických Pláňat V4
Strongline´s Original x Feith Draco Minor  
chov.M.Planý, maj.R.Havlík  
Nadia Molto Bene V
Coco Loco´s Vodka Martini x Agira z Tuszyna  
Veteránů / Veteran Class 2
Jambi Sun in Their Eyes V1
Ladylands Boy x Daya Draco Minor  
chov.a maj.V.Valentová  
Upward Star Tankaram V2
Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper x Trendmaker´s Treasure  
chov.J.Nosek, maj.M.Fialová  
125

 

 

 

 

VN - Very Promising, Vielvesprechende

N - Promising, Versprechend

V - Excellent, Vorzüglich

VD - Very Good, Sehr Gut

D - Good, Gut

Bez titulu - no titel

CAJC - junior CAC

Národní Vítěz - Nat.Winner (on CAC Shows)

Klubový Vítěz - Club Winner

Vítěz Speciální výstavy - Winner of Special Show

Autorská práva

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech.

Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Není povoleno pořizovat si žádné kopie, vyjma kopií určených k soukromým účelům.

"Soukromými účely" se rozumí nekomerční, domácí použití jednotlivcem zahrnující pořízení maximálně jedné kopie každého digitálního obrázku.

 

(c) webmaster: G.Lahodová 2002-2009